Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
20:30 Грьодиг - Рийд 0 - 7 16.81 7.62 1.12
Австрия - Купа на Австрия
Час Рез. 1 X 2
Грьодиг - Рийд
20:30 0 - 7 16.81 7.62 1.12
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
19:00 Примейро де Агосто - Рекреативо до Либоло 1 - 1 1.35 4.27 7.90
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Примейро де Агосто - Рекреативо до Либоло
19:00 1 - 1 1.35 4.27 7.90
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:00 Темперлей - Естудиантес Рио Куарто 1 - 1 2.70 2.65 2.84
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Темперлей - Естудиантес Рио Куарто
21:00 1 - 1 2.70 2.65 2.84
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:45 Слуцк - БАТЕ Борисов 3 - 4 7.03 4.36 1.37
18:45 Динамо Брест - Спутник Речица 3 - 0 1.02 16.73 58.47
20:45 Торпедо-БелАЗ Жодино - Динамо Минск 1 - 2 4.23 3.62 1.72
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Слуцк - БАТЕ Борисов
16:45 3 - 4 7.03 4.36 1.37
Динамо Брест - Спутник Речица
18:45 3 - 0 1.02 16.73 58.47
Торпедо-БелАЗ Жодино - Динамо Минск
20:45 1 - 2 4.23 3.62 1.72
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Хорхе Вилстерман - Реал Потоси 3 - 1 1.36 4.86 6.41
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Хорхе Вилстерман - Реал Потоси
22:00 3 - 1 1.36 4.86 6.41
Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Радник Биелина - Леотар Требине 0 - 1 2.05 3.20 3.29
Босна и Херцеговина - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Радник Биелина - Леотар Требине
21:00 0 - 1 2.05 3.20 3.29
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Португеза Акаригуа - Сулия 0 - 1 1.85 3.47 3.73
03:30 Ерманос Колменарес - Трухилянос Валера 6 - 0 1.19 6.44 10.79
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Португеза Акаригуа - Сулия
01:15 0 - 1 1.85 3.47 3.73
Ерманос Колменарес - Трухилянос Валера
03:30 6 - 0 1.19 6.44 10.79
Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
02:30 Хаити - Канада 1 - 4 8.42 3.97 1.38
04:30 Мартиника - САЩ 1 - 6 26.57 9.44 1.06
Голд Къп Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Хаити - Канада
02:30 1 - 4 8.42 3.97 1.38
Мартиника - САЩ
04:30 1 - 6 26.57 9.44 1.06
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Мидтиланд - Одензе 1 - 2 1.70 3.73 4.64
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Мидтиланд - Одензе
20:00 1 - 2 1.70 3.73 4.64
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
15:00 Сенегал - Свазиленд 2 - 2 1.44 3.95 6.42
18:00 Южна Африка - Мозамбик 3 - 0 1.45 3.69 7.43
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Сенегал - Свазиленд
15:00 2 - 2 1.44 3.95 6.42
Южна Африка - Мозамбик
18:00 3 - 0 1.45 3.69 7.43
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Ел Мокавлун - Пирамидс 0 - 2 4.64 3.41 1.72
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ел Мокавлун - Пирамидс
22:00 0 - 2 4.64 3.41 1.72
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 Вапрус Пярну - Флора Талин 0 - 4 13.33 7.06 1.14
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Вапрус Пярну - Флора Талин
19:30 0 - 4 13.33 7.06 1.14
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Шамрок Роувърс 2 - 4 5.04 3.55 1.67
21:45 Сейнт Патрикс - Дрогеда Юнайтед 2 - 0 1.74 3.47 4.66
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дери Сити - Шамрок Роувърс
21:45 2 - 4 5.04 3.55 1.67
Сейнт Патрикс - Дрогеда Юнайтед
21:45 2 - 0 1.74 3.47 4.66
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Брей Уондърърс - Голуей Юнайтед 0 - 0 2.17 3.38 3.07
21:45 Атлон Таун - Шелбърн 1 - 3 4.88 4.16 1.56
21:45 Трити Юнайтед - УК Дъблин 2 - 1 2.93 3.51 2.20
21:45 Уексфорд - Корк Сити 0 - 0 4.80 3.74 1.63
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брей Уондърърс - Голуей Юнайтед
21:30 0 - 0 2.17 3.38 3.07
Атлон Таун - Шелбърн
21:45 1 - 3 4.88 4.16 1.56
Трити Юнайтед - УК Дъблин
21:45 2 - 1 2.93 3.51 2.20
Уексфорд - Корк Сити
21:45 0 - 0 4.80 3.74 1.63
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Гриндавик - Тор Акурейри 2 - 2 1.91 3.45 3.58
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Гриндавик - Тор Акурейри
21:00 2 - 2 1.91 3.45 3.58
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:00 Астана - Актобе 3 - 2 1.42 4.21 6.57
16:00 Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл 3 - 2 2.42 3.14 2.69
18:00 Тобол Костанай - Атирау 2 - 0 1.35 4.55 7.51
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Астана - Актобе
16:00 3 - 2 1.42 4.21 6.57
Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл
16:00 3 - 2 2.42 3.14 2.69
Тобол Костанай - Атирау
18:00 2 - 0 1.35 4.55 7.51
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Отава - Валюр 0 - 1 3.94 3.31 1.85
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Отава - Валюр
00:00 0 - 1 3.94 3.31 1.85
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Тъскер - Леопардс 2 - 0 2.10 2.89 3.66
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Тъскер - Леопардс
15:00 2 - 0 2.10 2.89 3.66
Китай - Супер Лига - Група Б Рез. 1 X 2
14:30 Пекин Гуоан - Хъбей ФК 2 - 1 1.82 3.32 4.25
Китай - Супер Лига - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Пекин Гуоан - Хъбей ФК
14:30 2 - 1 1.82 3.32 4.25
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Олимпия Асунсион (Пар) - Интернасионал RS (Бра) 0 - 0 2.98 3.17 2.39
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Олимпия Асунсион (Пар) - Интернасионал RS (Бра)
03:30 0 - 0 2.98 3.17 2.39
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Сантос SP (Бра) - Индепендиенте (Арж) 1 - 0 1.98 3.01 4.02
03:30 Депортиво Тачира (Вен) - Росарио Сентрал (Арж) 2 - 2 2.94 3.13 2.36
03:30 Насионал Монтевидео (Уру) - Пенярол Монтевидео (Уру) 1 - 2 2.95 2.89 2.49
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
Сантос SP (Бра) - Индепендиенте (Арж)
01:15 1 - 0 1.98 3.01 4.02
Депортиво Тачира (Вен) - Росарио Сентрал (Арж)
03:30 2 - 2 2.94 3.13 2.36
Насионал Монтевидео (Уру) - Пенярол Монтевидео (Уру)
03:30 1 - 2 2.95 2.89 2.49
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Джюгас Телшяй - Банга Гарджай 1 - 1 1.79 3.58 3.84
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Джюгас Телшяй - Банга Гарджай
18:00 1 - 1 1.79 3.58 3.84
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
04:00 Пачука (Мек) - Чивас Гуадалахара (Мек) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
09:30 Макаби Нетаня (Изр) - Кфар Касем (Изр) 0 - 2 1.43 4.10 5.98
11:00 Хетафе (Исп) - Ибиса (Исп) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
11:30 Лозана Спорт (Швц) - Лозана-Уши (Швц) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Драва Птуй (Слн) - Залаегерсег (Унг) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
13:00 Андерлехт (Бел) - ОФИ Крит (Гър) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Бенфика (Пор) - КАА Гент (Бел) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Жил Висенте (Пор) - Фамаликао (Пор) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Кьоге (Дан) - Хелзингор (Дан) 2 - 2 2.55 3.64 2.30
14:00 Кристъл Палас (Анг) - Портсмут (Анг) - 0.00 0.00 0.00
14:00 Ян Регенсбург (Гер) - Слован Либерец (Чех) 1 - 0 2.16 3.60 2.82
15:00 Вадуц (Швц) - Фрайбург (Гер) 1 - 1 11.37 6.71 1.17
15:00 Краковия Краков (Пол) - Термалика Нечеча (Пол) 0 - 4 0.00 0.00 0.00
15:00 Сеница (Слк) - Бохемианс 1905 Прага (Чех) 0 - 5 5.66 4.70 1.41
15:00 Сигма Оломоуц (Чех) - Арка Гдиня (Пол) 1 - 1 1.76 3.64 3.94
15:30 Абърдийн (Шот) - Рединг (Анг) - 0.00 0.00 0.00
16:00 Славия Прага (Чех) - Пяст Гливице (Пол) 1 - 1 1.38 4.84 5.91
16:00 Фрайбург (Гер) - Вадуц (Швц) - 0.00 0.00 0.00
16:30 Аугсбург (Гер) - Инголщат (Гер) отл. 1.37 4.75 6.02
17:00 Триглав (Слн) - МТК Будапеща (Унг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Железарна Подбрезова (Слк) - Петржалка Братислава (Слк) 2 - 1 1.60 4.12 4.28
18:00 ФК Ростов (Рус) - Бейтар Йерусалим (Изр) 1 - 0 1.73 3.65 4.10
18:30 Ним (Фра) - Сет 34 (Фра) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Черно море (Бъл) - Нефтохимик Бургас (Бъл) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Авранш (Фра) - Конкарно (Фра) 2 - 5 2.60 3.30 2.30
19:00 Вилфранш-Божоле (Фра) - Льо Пюи Фут 43 Оверн (Фра) 1 - 0 1.62 3.89 4.71
19:00 Волендам (Нид) - Хераклес (Нид) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Грьонинген (Нид) - Ферл (Гер) 2 - 3 1.89 3.96 3.23
19:00 Ивердон-Спорт (Швц) - Сошо (Фра) 1 - 3 3.97 3.80 1.72
19:00 Лавал (Фра) - Шоле (Фра) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Сент Етиен (Фра) - Бурж-Перона (Фра) 1 - 1 1.16 7.48 14.87
19:00 Ферл (Гер) - Грьонинген (Нид) - 0.00 0.00 0.00
19:00 ФК Ростов (Рус) - Бърнли (Анг) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Шалке 04 (Гер) - Витес (Нид) 3 - 2 1.86 3.95 3.33
20:00 Бенфика (Пор) - Пасош Ферейра (Пор) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Бордо (Фра) - Шамоа Ниор (Фра) 1 - 1 1.53 4.02 5.25
20:00 Лехия Гданск (Пол) - ФК Паневежис (Лит) 3 - 2 1.30 4.77 8.10
20:00 Ница (Фра) - Бастия (Фра) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Хелмонд Спорт (Нид) - Дордрехт (Нид) отл. 1.45 4.60 5.06
20:30 Абърдийн (Шот) - Сейнт Джонстън (Шот) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:30 Андерлехт (Бел) - Аякс (Нид) 0 - 2 3.10 3.58 2.01
20:30 Валенсия (Исп) - Виляреал (Исп) 3 - 2 2.83 3.30 2.26
20:30 Вил (Швц) - Брюл Санкт Гален (Швц) 3 - 0 1.43 4.84 5.07
21:00 Бат Сити (Анг) - Екзитър (Анг) 3 - 4 5.42 4.79 1.41
21:00 Бенфика (Пор) - Каза Пиа (Пор) 2 - 1 1.15 7.09 12.05
21:00 Джилингам (Анг) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг) - 0.00 0.00 0.00
21:00 Кингс Лин Таун (Анг) - Норич (Анг) 1 - 3 12.20 6.94 1.16
21:00 Рейт Роувърс (Шот) - Хибърниън (Шот) 1 - 3 6.41 4.83 1.38
21:45 Уокинг (Анг) - Уест Бромич (Анг) 0 - 1 6.88 4.87 1.37
22:00 Фарензе (Пор) - Спортинг Брага (Пор) 0 - 0 4.98 3.96 1.55
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Пачука (Мек) - Чивас Гуадалахара (Мек)
04:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Макаби Нетаня (Изр) - Кфар Касем (Изр)
09:30 0 - 2 1.43 4.10 5.98
Хетафе (Исп) - Ибиса (Исп)
11:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Лозана Спорт (Швц) - Лозана-Уши (Швц)
11:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Драва Птуй (Слн) - Залаегерсег (Унг)
12:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Андерлехт (Бел) - ОФИ Крит (Гър)
13:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Бенфика (Пор) - КАА Гент (Бел)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Жил Висенте (Пор) - Фамаликао (Пор)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Кьоге (Дан) - Хелзингор (Дан)
13:00 2 - 2 2.55 3.64 2.30
Кристъл Палас (Анг) - Портсмут (Анг)
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Ян Регенсбург (Гер) - Слован Либерец (Чех)
14:00 1 - 0 2.16 3.60 2.82
Вадуц (Швц) - Фрайбург (Гер)
15:00 1 - 1 11.37 6.71 1.17
Краковия Краков (Пол) - Термалика Нечеча (Пол)
15:00 0 - 4 0.00 0.00 0.00
Сеница (Слк) - Бохемианс 1905 Прага (Чех)
15:00 0 - 5 5.66 4.70 1.41
Сигма Оломоуц (Чех) - Арка Гдиня (Пол)
15:00 1 - 1 1.76 3.64 3.94
Абърдийн (Шот) - Рединг (Анг)
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Славия Прага (Чех) - Пяст Гливице (Пол)
16:00 1 - 1 1.38 4.84 5.91
Фрайбург (Гер) - Вадуц (Швц)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Аугсбург (Гер) - Инголщат (Гер)
16:30 отл. 1.37 4.75 6.02
Триглав (Слн) - МТК Будапеща (Унг)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Железарна Подбрезова (Слк) - Петржалка Братислава (Слк)
18:00 2 - 1 1.60 4.12 4.28
ФК Ростов (Рус) - Бейтар Йерусалим (Изр)
18:00 1 - 0 1.73 3.65 4.10
Ним (Фра) - Сет 34 (Фра)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Черно море (Бъл) - Нефтохимик Бургас (Бъл)
18:30 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Авранш (Фра) - Конкарно (Фра)
19:00 2 - 5 2.60 3.30 2.30
Вилфранш-Божоле (Фра) - Льо Пюи Фут 43 Оверн (Фра)
19:00 1 - 0 1.62 3.89 4.71
Волендам (Нид) - Хераклес (Нид)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Грьонинген (Нид) - Ферл (Гер)
19:00 2 - 3 1.89 3.96 3.23
Ивердон-Спорт (Швц) - Сошо (Фра)
19:00 1 - 3 3.97 3.80 1.72
Лавал (Фра) - Шоле (Фра)
19:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Сент Етиен (Фра) - Бурж-Перона (Фра)
19:00 1 - 1 1.16 7.48 14.87
Ферл (Гер) - Грьонинген (Нид)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
ФК Ростов (Рус) - Бърнли (Анг)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Шалке 04 (Гер) - Витес (Нид)
19:00 3 - 2 1.86 3.95 3.33
Бенфика (Пор) - Пасош Ферейра (Пор)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Бордо (Фра) - Шамоа Ниор (Фра)
20:00 1 - 1 1.53 4.02 5.25
Лехия Гданск (Пол) - ФК Паневежис (Лит)
20:00 3 - 2 1.30 4.77 8.10
Ница (Фра) - Бастия (Фра)
20:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Хелмонд Спорт (Нид) - Дордрехт (Нид)
20:00 отл. 1.45 4.60 5.06
Абърдийн (Шот) - Сейнт Джонстън (Шот)
20:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Андерлехт (Бел) - Аякс (Нид)
20:30 0 - 2 3.10 3.58 2.01
Валенсия (Исп) - Виляреал (Исп)
20:30 3 - 2 2.83 3.30 2.26
Вил (Швц) - Брюл Санкт Гален (Швц)
20:30 3 - 0 1.43 4.84 5.07
Бат Сити (Анг) - Екзитър (Анг)
21:00 3 - 4 5.42 4.79 1.41
Бенфика (Пор) - Каза Пиа (Пор)
21:00 2 - 1 1.15 7.09 12.05
Джилингам (Анг) - Куинс Парк Рейнджърс (Анг)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Кингс Лин Таун (Анг) - Норич (Анг)
21:00 1 - 3 12.20 6.94 1.16
Рейт Роувърс (Шот) - Хибърниън (Шот)
21:00 1 - 3 6.41 4.83 1.38
Уокинг (Анг) - Уест Бромич (Анг)
21:45 0 - 1 6.88 4.87 1.37
Фарензе (Пор) - Спортинг Брага (Пор)
22:00 0 - 0 4.98 3.96 1.55
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:30 Сепси Сфънту Георге - Академика Клинчени 2 - 0 1.55 3.67 6.22
21:30 Клуж - У Крайова 1948 3 - 2 1.42 3.80 7.25
21:30 Клуж - Университатя Крайова 3 - 2 1.49 3.85 6.58
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Сепси Сфънту Георге - Академика Клинчени
18:30 2 - 0 1.55 3.67 6.22
Клуж - У Крайова 1948
21:30 3 - 2 1.42 3.80 7.25
Клуж - Университатя Крайова
21:30 3 - 2 1.49 3.85 6.58
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Браво Любляна - Радомлие 0 - 0 1.80 3.39 4.04
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Браво Любляна - Радомлие
18:00 0 - 0 1.80 3.39 4.04
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:55 Чукарички - Вождовац Белград 2 - 1 1.49 3.67 6.06
21:00 Цървена Звезда Белград - Войводина Нови Сад 0 - 0 1.15 6.12 13.03
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Чукарички - Вождовац Белград
18:55 2 - 1 1.49 3.67 6.06
Цървена Звезда Белград - Войводина Нови Сад
21:00 0 - 0 1.15 6.12 13.03
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Прогресо Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 0 2.24 3.03 3.13
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Прогресо Монтевидео - Бостън Ривър
21:00 1 - 0 2.24 3.03 3.13
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере - Сейняйоен ЯК 0 - 1 2.55 3.16 2.80
18:30 ФК Лахти - ИФК Мариехамн 1 - 1 1.72 3.74 4.58
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере - Сейняйоен ЯК
18:30 0 - 1 2.55 3.16 2.80
ФК Лахти - ИФК Мариехамн
18:30 1 - 1 1.72 3.74 4.58
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ТПС Турку - КПВ Кокола 0 - 0 1.67 3.60 4.72
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ТПС Турку - КПВ Кокола
18:30 0 - 0 1.67 3.60 4.72
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:55 Динамо Загреб - Славен 0 - 2 1.22 5.71 10.98
22:00 Осиек - Шибеник 3 - 0 1.26 5.07 11.12
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Загреб - Славен
19:55 0 - 2 1.22 5.71 10.98
Осиек - Шибеник
22:00 3 - 0 1.26 5.07 11.12
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 О'Хигинс Ранкагуа - Кобресал Ел Салвадор 1 - 1 2.36 3.19 2.83
19:30 Антофагаста - Сантяго Уондърърс 1 - 0 1.92 3.47 3.64
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
О'Хигинс Ранкагуа - Кобресал Ел Салвадор
03:00 1 - 1 2.36 3.19 2.83
Антофагаста - Сантяго Уондърърс
19:30 1 - 0 1.92 3.47 3.64