Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
17:00 Кайрат Алмати (Каз) - Макаби Хайфа (Изр) 2 - 0 2.37 3.24 2.84
18:00 Алашкерт Ереван (Арм) - Конас Кий (Уел) 0 - 0 1.34 4.44 8.92
20:00 Нефтчи Баку (Азе) - Динамо Тбилиси (Гру) 2 - 1 1.85 3.29 4.09
21:00 Легия Варшава (Пол) - Бодо Глимт (Нор) 2 - 0 1.67 3.88 4.22
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Кайрат Алмати (Каз) - Макаби Хайфа (Изр)
17:00 2 - 0 2.37 3.24 2.84
Алашкерт Ереван (Арм) - Конас Кий (Уел)
18:00 0 - 0 1.34 4.44 8.92
Нефтчи Баку (Азе) - Динамо Тбилиси (Гру)
20:00 2 - 1 1.85 3.29 4.09
Легия Варшава (Пол) - Бодо Глимт (Нор)
21:00 2 - 0 1.67 3.88 4.22
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
23:00 ЖС Кабилие - НА Хюсеин Дей 1 - 1 1.67 3.41 4.89
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЖС Кабилие - НА Хюсеин Дей
23:00 1 - 1 1.67 3.41 4.89
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:35 Сан Телмо - Банфийлд 1 - 0 5.41 3.51 1.64
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Сан Телмо - Банфийлд
21:35 1 - 0 5.41 3.51 1.64
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Авай SC - Конфианка SE 2 - 1 1.85 3.31 4.10
01:00 Гуарани SP - КР Бразил AL 1 - 0 1.87 3.28 3.93
03:30 Витория Салвадор BA - Сампайо Кореа MA 2 - 2 2.17 2.86 3.65
03:30 Коритиба PR - Васко да Гама RJ 1 - 1 2.53 2.85 2.96
03:30 Лондрина PR - Операрио PR 1 - 2 3.22 2.93 2.33
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Авай SC - Конфианка SE
01:00 2 - 1 1.85 3.31 4.10
Гуарани SP - КР Бразил AL
01:00 1 - 0 1.87 3.28 3.93
Витория Салвадор BA - Сампайо Кореа MA
03:30 2 - 2 2.17 2.86 3.65
Коритиба PR - Васко да Гама RJ
03:30 1 - 1 2.53 2.85 2.96
Лондрина PR - Операрио PR
03:30 1 - 2 3.22 2.93 2.33
Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
02:00 Катар - Панама 3 - 3 2.26 3.04 3.15
06:10 Хондурас - Гренада 4 - 0 1.11 7.15 21.29
Голд Къп Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Катар - Панама
02:00 3 - 3 2.26 3.04 3.15
Хондурас - Гренада
06:10 4 - 0 1.11 7.15 21.29
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:00 Мозамбик - Намибия 1 - 0 2.69 3.08 2.52
13:00 Сенегал - Малави 2 - 1 1.27 5.11 9.06
16:00 Свазиленд - Ботсвана 1 - 1 2.67 3.01 2.54
16:00 Южна Африка - Замбия 0 - 0 2.08 3.27 3.19
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Мозамбик - Намибия
13:00 1 - 0 2.69 3.08 2.52
Сенегал - Малави
13:00 2 - 1 1.27 5.11 9.06
Свазиленд - Ботсвана
16:00 1 - 1 2.67 3.01 2.54
Южна Африка - Замбия
16:00 0 - 0 2.08 3.27 3.19
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
15:00 ПВД Баменда - Драгон Клуб де Яунде 3 - 0 1.81 2.85 4.82
15:30 Единг Спорт - Фютчю 1 - 1 2.64 3.14 2.37
17:00 Йънг Спортс Академи - Канон Яунде 0 - 0 2.67 3.07 2.39
17:00 Котон Спорт де Гаруа - Пантере ду Нде 0 - 0 1.67 3.73 4.05
17:00 Стад Ренар де Мелонг - Бамбутос 0 - 2 2.11 3.24 3.04
17:30 Яфут Яунде - Фову Клуб де Бахам 1 - 3 3.61 3.54 1.81
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
ПВД Баменда - Драгон Клуб де Яунде
15:00 3 - 0 1.81 2.85 4.82
Единг Спорт - Фютчю
15:30 1 - 1 2.64 3.14 2.37
Йънг Спортс Академи - Канон Яунде
17:00 0 - 0 2.67 3.07 2.39
Котон Спорт де Гаруа - Пантере ду Нде
17:00 0 - 0 1.67 3.73 4.05
Стад Ренар де Мелонг - Бамбутос
17:00 0 - 2 2.11 3.24 3.04
Яфут Яунде - Фову Клуб де Бахам
17:30 1 - 3 3.61 3.54 1.81
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
03:00 Халифакс Уондърърс - Пасифик 0 - 0 3.13 3.46 2.03
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Халифакс Уондърърс - Пасифик
03:00 0 - 0 3.13 3.46 2.03
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Улинзи Старс - Уазито 2 - 1 2.26 3.09 2.96
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Улинзи Старс - Уазито
15:00 2 - 1 2.26 3.09 2.96
Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Бока Хуниорс (Арж) - Атлетико MG (Бра) 0 - 0 2.54 2.89 3.04
01:15 Серо Портеньо (Пар) - Флуминензе RJ (Бра) 0 - 2 2.97 2.88 2.58
03:30 Сао Пауло SP (Бра) - Расинг Клуб (Арж) 1 - 1 1.70 3.27 5.56
Копа Либертадорес Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Бока Хуниорс (Арж) - Атлетико MG (Бра)
01:15 0 - 0 2.54 2.89 3.04
Серо Портеньо (Пар) - Флуминензе RJ (Бра)
01:15 0 - 2 2.97 2.88 2.58
Сао Пауло SP (Бра) - Расинг Клуб (Арж)
03:30 1 - 1 1.70 3.27 5.56
Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 ЛДУ Кито (Екв) - Гремио RS (Бра) 0 - 1 1.68 3.67 4.73
03:30 Америка де Кали (Кол) - Атлетико PR (Бра) 0 - 1 3.23 3.05 2.23
Копа Судамерикана
Час Рез. 1 X 2
ЛДУ Кито (Екв) - Гремио RS (Бра)
01:15 0 - 1 1.68 3.67 4.73
Америка де Кали (Кол) - Атлетико PR (Бра)
03:30 0 - 1 3.23 3.05 2.23
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Раджа Казабланка - Могреб Тетуан 4 - 1 1.36 4.04 8.37
21:15 ИР Танжер - Дифаа ел Джадида 0 - 1 2.39 2.72 3.14
23:30 МК Уджда - Видад Казабланка 0 - 2 5.03 3.20 1.70
23:30 Шабаб Мохамедия - Магреб Фес 1 - 1 2.50 2.44 3.41
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Раджа Казабланка - Могреб Тетуан
19:00 4 - 1 1.36 4.04 8.37
ИР Танжер - Дифаа ел Джадида
21:15 0 - 1 2.39 2.72 3.14
МК Уджда - Видад Казабланка
23:30 0 - 2 5.03 3.20 1.70
Шабаб Мохамедия - Магреб Фес
23:30 1 - 1 2.50 2.44 3.41
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:00 Алианса Сан Салвадор (Елс) - ЛД Алахуеленсе (Крк) - 0.00 0.00 0.00
04:00 Остин (Сащ) - Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) 1 - 3 2.75 3.30 2.33
12:00 ГКС Тихи (Пол) - Гарбарния Краков (Пол) 2 - 1 1.41 3.78 7.71
12:00 Дюрмот (Унг) - Интер Братислава (Слк) 5 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Млада Болеслав (Чех) - Варнсдорф (Чех) 6 - 1 1.27 5.76 7.60
12:00 Пари Сен Жермен (Фра) - Льо Ман (Фра) 4 - 0 1.06 10.95 23.10
12:00 Ресовия Жешов (Пол) - Висла Краков (Пол) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Хонвед Будапеща (Унг) - Драва Птуй (Слн) 5 - 0 1.33 4.60 6.50
12:00 Ягиелония Бялисток (Пол) - Арис Лимасол (Кип) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Ароука (Пор) - Пасош Ферейра (Пор) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Визела (Пор) - Боавища (Пор) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Витория Гимараеш (Пор) - Визела (Пор) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Оуд Хеверле Льовен (Бел) - Фортуна Ситард (Нид) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Санта Клара (Пор) - Морейрензе (Пор) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Спортинг Лисабон (Пор) - КАА Гент (Бел) - 0.00 0.00 0.00
13:00 ТОП Ос (Нид) - НЕК Ниймеген (Нид) - 0.00 0.00 0.00
13:30 Корона Келце (Пол) - Рух Хожов (Пол) 1 - 0 1.92 3.60 3.38
14:00 Генк (Бел) - АЗ Алкмаар (Нид) 1 - 1 2.25 3.64 2.72
15:00 Рочдейл (Анг) - Барнзли (Анг) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Шавеш (Пор) - Жил Висенте (Пор) - 0.00 0.00 0.00
16:00 Хлучин (Чех) - Опава (Чех) 3 - 1 4.87 4.90 1.43
16:00 Щутгарт (Гер) - Дармщат 98 (Гер) 1 - 1 1.60 4.00 5.00
16:30 Амкар Перм (Рус) - ФК Тюмен (Рус) 2 - 2 3.22 3.64 2.02
17:00 Алмере Сити (Нид) - МВВ Маастрихт (Нид) 3 - 0 1.78 3.75 3.63
17:00 Волфсбург (Гер) - Холщайн Кил (Гер) 0 - 1 1.44 4.53 5.29
17:00 Газиантеп ФК (Тур) - Сумгаит (Азе) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Шарлероа (Бел) - РВД Моленбек 47 (Бел) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Локомотив София (Бъл) - Ботев Враца (Бъл) 0 - 1 2.11 3.39 3.00
18:00 Вюрцбургер Кикерс (Гер) - Гройтер Фюрт (Гер) 1 - 0 3.61 3.81 1.81
18:00 Дьор ЕТО (Унг) - Вашаш Будапеща (Унг) 0 - 3 3.26 3.62 1.94
18:00 Железничар Сараево (Бих) - Пакш (Унг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Кювили-Руан (Фра) - Ред Стар Париж (Фра) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Левски София (Бъл) - Септември София (Бъл) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Лил (Фра) - КАА Гент (Бел) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Македония Гьорче Петров (Мак) - Ингулец Петрово (Укр) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Реймс (Фра) - Париж ФК (Фра) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Трабзонспор (Тур) - Юмраниеспор (Тур) 5 - 3 1.32 4.67 7.71
18:00 ФК Краснодар (Рус) - Чешке Будьовице (Чех) 2 - 2 1.64 4.03 4.09
18:00 ФК Химки (Рус) - ПФК Сочи (Рус) 2 - 3 3.22 3.31 2.06
18:00 Херта Берлин (Гер) - Хановер 96 (Гер) 4 - 4 1.71 3.84 4.12
18:30 Авангард Курск (Рус) - Салют Белгород (Рус) 6 - 0 3.17 3.39 2.08
18:30 Етър Велико Търново (Бъл) - Спартак Варна (Бъл) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Фридек-Мистек (Чех) - Витковице (Чех) отл. 0.00 0.00 0.00
19:00 Академия Пандев (Мак) - ФК Скопие (Мак) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Аморебиета (Исп) - Бургос (Исп) 1 - 1 2.29 3.31 2.74
19:00 Анже (Фра) - Авранш (Фра) отл. 1.51 3.89 5.68
19:00 Байер Леверкузен (Гер) - Веен Висбаден (Гер) отл. 1.27 5.48 8.19
19:00 Беершот (Бел) - Утрехт (Нид) 1 - 2 2.73 3.67 2.18
19:00 Бланско (Чех) - Зноймо (Чех) 4 - 3 1.41 5.32 5.22
19:00 ГКС Катовице (Пол) - ГКС Белхатов (Пол) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Диошдьор (Унг) - Кошице (Слк) 2 - 0 1.74 3.80 3.85
19:00 Клермонт Фут (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Монпелие (Фра) - Родес (Фра) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Нант (Фра) - Гингам (Фра) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Орлеан (Фра) - Каен (Фра) 1 - 3 3.12 3.27 2.13
19:00 Унион Сент Жилоаз (Бел) - Валансиен (Фра) 1 - 1 1.64 3.91 4.21
20:00 Алавес (Исп) - СД Логронес (Исп) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
20:00 Аячо (Фра) - Газелек Аячо (Фра) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Дайнзе (Бел) - Зулте Варегем (Бел) 1 - 3 2.72 3.66 2.12
20:00 Сион (Швц) - Динамо Киев (Укр) 0 - 2 4.62 4.06 1.56
21:00 Олимпиакос (Гър) - Арис Солун (Гър) 3 - 0 1.40 4.25 6.09
21:00 ПСВ Айндховен (Нид) - ПАОК (Гър) 1 - 0 1.67 3.93 4.16
21:00 Рубин Казан (Рус) - Спартак Москва (Рус) 0 - 4 3.24 3.46 1.98
21:45 Бристъл Сити (Анг) - Селтик (Шот) 0 - 0 4.72 3.93 1.56
21:45 Селтик (Шот) - Бристъл Сити (Анг) - 2.29 3.76 3.15
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Алианса Сан Салвадор (Елс) - ЛД Алахуеленсе (Крк)
03:00 - 0.00 0.00 0.00
Остин (Сащ) - Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек)
04:00 1 - 3 2.75 3.30 2.33
ГКС Тихи (Пол) - Гарбарния Краков (Пол)
12:00 2 - 1 1.41 3.78 7.71
Дюрмот (Унг) - Интер Братислава (Слк)
12:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Млада Болеслав (Чех) - Варнсдорф (Чех)
12:00 6 - 1 1.27 5.76 7.60
Пари Сен Жермен (Фра) - Льо Ман (Фра)
12:00 4 - 0 1.06 10.95 23.10
Ресовия Жешов (Пол) - Висла Краков (Пол)
12:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Хонвед Будапеща (Унг) - Драва Птуй (Слн)
12:00 5 - 0 1.33 4.60 6.50
Ягиелония Бялисток (Пол) - Арис Лимасол (Кип)
12:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ароука (Пор) - Пасош Ферейра (Пор)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Визела (Пор) - Боавища (Пор)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Витория Гимараеш (Пор) - Визела (Пор)
13:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Оуд Хеверле Льовен (Бел) - Фортуна Ситард (Нид)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Санта Клара (Пор) - Морейрензе (Пор)
13:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Спортинг Лисабон (Пор) - КАА Гент (Бел)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
ТОП Ос (Нид) - НЕК Ниймеген (Нид)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Корона Келце (Пол) - Рух Хожов (Пол)
13:30 1 - 0 1.92 3.60 3.38
Генк (Бел) - АЗ Алкмаар (Нид)
14:00 1 - 1 2.25 3.64 2.72
Рочдейл (Анг) - Барнзли (Анг)
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Шавеш (Пор) - Жил Висенте (Пор)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Хлучин (Чех) - Опава (Чех)
16:00 3 - 1 4.87 4.90 1.43
Щутгарт (Гер) - Дармщат 98 (Гер)
16:00 1 - 1 1.60 4.00 5.00
Амкар Перм (Рус) - ФК Тюмен (Рус)
16:30 2 - 2 3.22 3.64 2.02
Алмере Сити (Нид) - МВВ Маастрихт (Нид)
17:00 3 - 0 1.78 3.75 3.63
Волфсбург (Гер) - Холщайн Кил (Гер)
17:00 0 - 1 1.44 4.53 5.29
Газиантеп ФК (Тур) - Сумгаит (Азе)
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Шарлероа (Бел) - РВД Моленбек 47 (Бел)
17:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Локомотив София (Бъл) - Ботев Враца (Бъл)
17:30 0 - 1 2.11 3.39 3.00
Вюрцбургер Кикерс (Гер) - Гройтер Фюрт (Гер)
18:00 1 - 0 3.61 3.81 1.81
Дьор ЕТО (Унг) - Вашаш Будапеща (Унг)
18:00 0 - 3 3.26 3.62 1.94
Железничар Сараево (Бих) - Пакш (Унг)
18:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Кювили-Руан (Фра) - Ред Стар Париж (Фра)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Левски София (Бъл) - Септември София (Бъл)
18:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Лил (Фра) - КАА Гент (Бел)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Македония Гьорче Петров (Мак) - Ингулец Петрово (Укр)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Реймс (Фра) - Париж ФК (Фра)
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Трабзонспор (Тур) - Юмраниеспор (Тур)
18:00 5 - 3 1.32 4.67 7.71
ФК Краснодар (Рус) - Чешке Будьовице (Чех)
18:00 2 - 2 1.64 4.03 4.09
ФК Химки (Рус) - ПФК Сочи (Рус)
18:00 2 - 3 3.22 3.31 2.06
Херта Берлин (Гер) - Хановер 96 (Гер)
18:00 4 - 4 1.71 3.84 4.12
Авангард Курск (Рус) - Салют Белгород (Рус)
18:30 6 - 0 3.17 3.39 2.08
Етър Велико Търново (Бъл) - Спартак Варна (Бъл)
18:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Фридек-Мистек (Чех) - Витковице (Чех)
18:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Академия Пандев (Мак) - ФК Скопие (Мак)
19:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Аморебиета (Исп) - Бургос (Исп)
19:00 1 - 1 2.29 3.31 2.74
Анже (Фра) - Авранш (Фра)
19:00 отл. 1.51 3.89 5.68
Байер Леверкузен (Гер) - Веен Висбаден (Гер)
19:00 отл. 1.27 5.48 8.19
Беершот (Бел) - Утрехт (Нид)
19:00 1 - 2 2.73 3.67 2.18
Бланско (Чех) - Зноймо (Чех)
19:00 4 - 3 1.41 5.32 5.22
ГКС Катовице (Пол) - ГКС Белхатов (Пол)
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Диошдьор (Унг) - Кошице (Слк)
19:00 2 - 0 1.74 3.80 3.85
Клермонт Фут (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра)
19:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Монпелие (Фра) - Родес (Фра)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Нант (Фра) - Гингам (Фра)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Орлеан (Фра) - Каен (Фра)
19:00 1 - 3 3.12 3.27 2.13
Унион Сент Жилоаз (Бел) - Валансиен (Фра)
19:00 1 - 1 1.64 3.91 4.21
Алавес (Исп) - СД Логронес (Исп)
20:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Аячо (Фра) - Газелек Аячо (Фра)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Дайнзе (Бел) - Зулте Варегем (Бел)
20:00 1 - 3 2.72 3.66 2.12
Сион (Швц) - Динамо Киев (Укр)
20:00 0 - 2 4.62 4.06 1.56
Олимпиакос (Гър) - Арис Солун (Гър)
21:00 3 - 0 1.40 4.25 6.09
ПСВ Айндховен (Нид) - ПАОК (Гър)
21:00 1 - 0 1.67 3.93 4.16
Рубин Казан (Рус) - Спартак Москва (Рус)
21:00 0 - 4 3.24 3.46 1.98
Бристъл Сити (Анг) - Селтик (Шот)
21:45 0 - 0 4.72 3.93 1.56
Селтик (Шот) - Бристъл Сити (Анг)
21:45 - 2.29 3.76 3.15
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Истиклол Душанбе - Хатлон Бохтар 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истиклол Душанбе - Хатлон Бохтар
14:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Арброут - Ийст Файф 2 - 0 1.94 3.59 3.44
21:45 Дънди Юнайтед - Елгин Сити 6 - 1 1.19 6.31 11.44
21:45 Куинс парк ФК - Мъдъруел 0 - 1 7.24 4.74 1.36
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Арброут - Ийст Файф
21:45 2 - 0 1.94 3.59 3.44
Дънди Юнайтед - Елгин Сити
21:45 6 - 1 1.19 6.31 11.44
Куинс парк ФК - Мъдъруел
21:45 0 - 1 7.24 4.74 1.36
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Сеул - Инчхън Юнайтед 0 - 1 2.03 3.36 3.48
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Сеул - Инчхън Юнайтед
13:30 0 - 1 2.03 3.36 3.48
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Нагоя Грампус - Фагиано Окаяма отл. 1.59 3.64 5.36
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Нагоя Грампус - Фагиано Окаяма
12:00 отл. 1.59 3.64 5.36