Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Линкълн Ред Импс (Гиб) - Фола Еш (Люк) 5 - 0 3.32 3.65 1.95
19:00 Рига ФК (Лат) - Малмьо (Шве) 1 - 1 7.96 4.74 1.33
19:00 Хибърниънс (Мал) - Флора Талин (Ест) 0 - 3 3.61 3.20 1.99
20:00 Шериф Тираспол (Мол) - Теута (Алб) 1 - 0 1.14 7.13 16.46
21:00 Борац Баня Лука (Бих) - Клуж (Рум) 2 - 0 6.24 3.68 1.53
21:00 Мура (Слн) - Шкендия 79 Тетово (Мак) 5 - 0 2.04 3.27 3.52
21:00 Прищина (Кос) - Ференцварош (Унг) 1 - 3 6.83 4.49 1.40
21:30 Будучност Подгорица (Чгр) - ХИК Хелзинки (Фин) 0 - 4 3.10 3.41 2.17
21:45 Линфийлд (Сир) - Жалгирис Вилнюс (Лит) 1 - 2 3.20 3.39 2.12
22:00 Шамрок Роувърс (Ирл) - Слован Братислава (Слк) 2 - 1 3.14 3.28 2.18
22:30 Шахтьор Солигорск (Блр) - Лудогорец Разград (Бъл) 0 - 1 4.41 3.49 1.75
23:00 Валур Рейкявик (Исл) - Динамо Загреб (Хър) 0 - 2 7.65 5.26 1.31
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Линкълн Ред Импс (Гиб) - Фола Еш (Люк)
19:00 5 - 0 3.32 3.65 1.95
Рига ФК (Лат) - Малмьо (Шве)
19:00 1 - 1 7.96 4.74 1.33
Хибърниънс (Мал) - Флора Талин (Ест)
19:00 0 - 3 3.61 3.20 1.99
Шериф Тираспол (Мол) - Теута (Алб)
20:00 1 - 0 1.14 7.13 16.46
Борац Баня Лука (Бих) - Клуж (Рум)
21:00 2 - 0 6.24 3.68 1.53
Мура (Слн) - Шкендия 79 Тетово (Мак)
21:00 5 - 0 2.04 3.27 3.52
Прищина (Кос) - Ференцварош (Унг)
21:00 1 - 3 6.83 4.49 1.40
Будучност Подгорица (Чгр) - ХИК Хелзинки (Фин)
21:30 0 - 4 3.10 3.41 2.17
Линфийлд (Сир) - Жалгирис Вилнюс (Лит)
21:45 1 - 2 3.20 3.39 2.12
Шамрок Роувърс (Ирл) - Слован Братислава (Слк)
22:00 2 - 1 3.14 3.28 2.18
Шахтьор Солигорск (Блр) - Лудогорец Разград (Бъл)
22:30 0 - 1 4.41 3.49 1.75
Валур Рейкявик (Исл) - Динамо Загреб (Хър)
23:00 0 - 2 7.65 5.26 1.31
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
20:00 КР Белуиздад - АСО Шлеф 2 - 1 1.28 4.85 8.63
20:00 КС Константин - УС Бискра 1 - 1 1.38 4.03 7.68
20:00 Параду АК - ВА Тлемсен 1 - 0 1.57 3.51 5.53
20:00 РК Релизан - НШ Магра 1 - 0 1.95 3.03 3.89
22:30 КАББ Ареридж - ЖС Саура 0 - 1 4.69 3.05 1.79
22:30 Олимпик де Медеа - ЖСМ Скикда 3 - 0 1.23 5.35 10.73
22:30 УСМ Бел-Абес - АС Аин Млила 1 - 0 1.95 3.12 3.75
23:00 МК Алжир - УСМ Алжир 2 - 2 2.21 2.96 3.24
23:00 МК Оран - ЕС Сетиф 4 - 0 3.30 2.68 2.38
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КР Белуиздад - АСО Шлеф
20:00 2 - 1 1.28 4.85 8.63
КС Константин - УС Бискра
20:00 1 - 1 1.38 4.03 7.68
Параду АК - ВА Тлемсен
20:00 1 - 0 1.57 3.51 5.53
РК Релизан - НШ Магра
20:00 1 - 0 1.95 3.03 3.89
КАББ Ареридж - ЖС Саура
22:30 0 - 1 4.69 3.05 1.79
Олимпик де Медеа - ЖСМ Скикда
22:30 3 - 0 1.23 5.35 10.73
УСМ Бел-Абес - АС Аин Млила
22:30 1 - 0 1.95 3.12 3.75
МК Алжир - УСМ Алжир
23:00 2 - 2 2.21 2.96 3.24
МК Оран - ЕС Сетиф
23:00 4 - 0 3.30 2.68 2.38
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Бравош де Макиш - Рекреативо до Либоло 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Рекреативо до Либоло
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:35 Вила Сан Карлос - Патронато Парана 0 - 1 6.26 4.03 1.49
Аржентина - Копа Аржентина
Час Рез. 1 X 2
Вила Сан Карлос - Патронато Парана
21:35 0 - 1 6.26 4.03 1.49
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:10 Сан Мартин Тукуман - Килмес Буенос Айрес 1 - 2 2.19 2.87 3.40
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Сан Мартин Тукуман - Килмес Буенос Айрес
03:10 1 - 2 2.19 2.87 3.40
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Блуминг Санта Крус - Насионал Потоси 2 - 1 2.13 3.46 2.98
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Блуминг Санта Крус - Насионал Потоси
02:00 2 - 1 2.13 3.46 2.98
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Ботафого SP - Крисиума SC 3 - 1 2.56 2.71 2.95
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Ботафого SP - Крисиума SC
02:00 3 - 1 2.56 2.71 2.95
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
02:00 Наутико PE - Понте Прета SP 1 - 1 1.79 3.29 4.38
22:00 Вила Нова GO - Бразил де Пелотас RS 0 - 0 2.01 2.97 3.89
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Понте Прета SP
02:00 1 - 1 1.79 3.29 4.38
Вила Нова GO - Бразил де Пелотас RS
22:00 0 - 0 2.01 2.97 3.89
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Яракуянос Сан Фелипе 1 - 1 2.41 2.90 2.95
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Арагуа Маракай - Яракуянос Сан Фелипе
00:00 1 - 1 2.41 2.90 2.95
Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
01:30 Ямайка - Суринам 2 - 0 1.26 5.13 10.37
04:00 Коста Рика - Гваделупа 3 - 1 1.16 6.35 14.95
Голд Къп Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Ямайка - Суринам
01:30 2 - 0 1.26 5.13 10.37
Коста Рика - Гваделупа
04:00 3 - 1 1.16 6.35 14.95
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:00 Малави - Намибия 1 - 1 2.87 3.13 2.37
13:00 Сенегал - Зимбабве 2 - 1 1.59 3.70 5.18
16:00 Замбия - Ботсвана 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Южна Африка - Лесото 4 - 0 1.28 4.88 8.46
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Малави - Намибия
13:00 1 - 1 2.87 3.13 2.37
Сенегал - Зимбабве
13:00 2 - 1 1.59 3.70 5.18
Замбия - Ботсвана
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Южна Африка - Лесото
16:00 4 - 0 1.28 4.88 8.46
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
17:00 Таммека Тарту - Нарва Транс 3 - 2 2.71 3.48 2.26
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Таммека Тарту - Нарва Транс
17:00 3 - 2 2.71 3.48 2.26
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
19:00 Мес Рафсанджан - Пейкан Техеран 1 - 1 2.50 2.69 3.11
19:30 Насажи Мазандаран - Шахр Ходро Машхад 1 - 0 2.93 2.46 2.83
19:30 Нафт Масджед Солейман - Зоб Ахан Исфахан 2 - 3 3.31 2.48 2.55
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Мес Рафсанджан - Пейкан Техеран
19:00 1 - 1 2.50 2.69 3.11
Насажи Мазандаран - Шахр Ходро Машхад
19:30 1 - 0 2.93 2.46 2.83
Нафт Масджед Солейман - Зоб Ахан Исфахан
19:30 2 - 3 3.31 2.48 2.55
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Филкир Рейкявик - КА Акурейри 2 - 1 3.15 3.56 2.07
22:15 ХК Коупавогюр - Викингур Рейкявик 0 - 0 4.22 3.67 1.75
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Филкир Рейкявик - КА Акурейри
21:00 2 - 1 3.15 3.56 2.07
ХК Коупавогюр - Викингур Рейкявик
22:15 0 - 0 4.22 3.67 1.75
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
15:30 Тонере Яунде - Коломбе ду Джа ет Лобо 2 - 2 2.33 2.81 3.15
15:30 УМС де Лоум - Ню Стар де Дуала 0 - 0 1.65 3.08 6.05
17:30 Авион ду Нкам - Фортуна Мфоу 2 - 0 3.25 2.75 2.26
17:30 АПЕЖЕС Академи - Лес Астрес де Дуала 1 - 0 1.70 3.27 4.76
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Тонере Яунде - Коломбе ду Джа ет Лобо
15:30 2 - 2 2.33 2.81 3.15
УМС де Лоум - Ню Стар де Дуала
15:30 0 - 0 1.65 3.08 6.05
Авион ду Нкам - Фортуна Мфоу
17:30 2 - 0 3.25 2.75 2.26
АПЕЖЕС Академи - Лес Астрес де Дуала
17:30 1 - 0 1.70 3.27 4.76
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вихига Юнайтед - Бандари 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Уестърн Стима - Нзоя Шугър 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Вихига Юнайтед - Бандари
15:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Уестърн Стима - Нзоя Шугър
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Кипър - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Омония Никозия - Анортозис 1 - 1 1.39 4.13 7.30
Кипър - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Омония Никозия - Анортозис
21:00 1 - 1 1.39 4.13 7.30
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:45 Метта ЛУ Рига - Ной Юрмала 7 - 0 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Метта ЛУ Рига - Ной Юрмала
16:45 7 - 0 0.00 0.00 0.00
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
19:45 Нютаун (Уел) - Дъндолк (Ирл) 0 - 1 6.03 4.28 1.43
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Нютаун (Уел) - Дъндолк (Ирл)
19:45 0 - 1 6.03 4.28 1.43
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Ренесанс Земамра - ФУС Рабат 1 - 0 2.17 2.77 3.69
19:00 ФАР Рабат - Юсуфиа Берешид 3 - 2 1.63 3.23 5.58
21:15 РСБ Беркан - ХУСА Агадир 1 - 0 1.84 2.94 4.55
23:30 Рапиде Оуед Зем - Олимпик Сафи 2 - 1 2.04 3.17 3.34
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Ренесанс Земамра - ФУС Рабат
19:00 1 - 0 2.17 2.77 3.69
ФАР Рабат - Юсуфиа Берешид
19:00 3 - 2 1.63 3.23 5.58
РСБ Беркан - ХУСА Агадир
21:15 1 - 0 1.84 2.94 4.55
Рапиде Оуед Зем - Олимпик Сафи
23:30 2 - 1 2.04 3.17 3.34
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:30 Пумас УНАМ Мексико (Мек) - Керетаро (Мек) 2 - 2 1.95 3.40 3.25
11:30 Дижон (Фра) - Бурж-Перона (Фра) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Арка Гдиня (Пол) - Гурник Забже (Пол) 2 - 1 3.40 3.72 1.86
13:00 Йънг Бойс (Швц) - Ивердон (Швц) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Бенфика (Пор) - Белененсеш (Пор) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Йонкьопинг Содра (Шве) - ИФК Гьотеборг (Шве) 5 - 3 0.00 0.00 0.00
15:00 Телстар (Нид) - Спарта Ротердам (Нид) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Флийтууд Таун (Анг) - Порт Вейл (Анг) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Заря Луганск (Укр) - Аланияспор (Тур) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Метц (Фра) - Нанси (Фра) 3 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Пардубице (Чех) - Височина Ихлава (Чех) 0 - 2 1.54 3.82 5.56
18:30 Лехия Гданск (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол) 0 - 0 1.26 5.39 8.43
19:00 Витес (Нид) - ОФИ Крит (Гър) 2 - 1 1.45 4.18 5.40
19:00 Злате Моравце (Слк) - ЦСКА Москва (Рус) 0 - 2 6.38 4.36 1.40
19:00 Клуб Брюж (Бел) - Утрехт (Нид) 2 - 4 1.93 3.48 3.42
19:00 Халадаш Сомбатхей (Унг) - Рапид Виена II (Авс) 4 - 1 2.02 3.45 3.12
19:30 Камбур (Нид) - Дордрехт (Нид) отл. 1.25 6.32 8.08
19:30 Хееренвеен (Нид) - Макаби Тел Авив (Изр) 0 - 2 2.09 3.45 3.06
20:00 Йънг Бойс (Швц) - Страсбург (Фра) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Патро Ейсден Маасмехелен (Бел) - Рода (Нид) 1 - 2 7.74 5.13 1.29
20:00 Спортинг Ковиля (Пор) - Трофензе (Пор) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Тулуза (Фра) - Реал Сосиедад Б (Исп) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Хибърниън (Шот) - Арсенал (Анг) 2 - 1 6.33 4.78 1.39
21:00 Дартфорд (Анг) - Джилингам (Анг) отл. 5.24 4.35 1.49
21:00 Кингс Лин Таун (Анг) - Милтън Кийнс Донс (Анг) 1 - 3 4.56 4.18 1.54
21:00 Лейтън Ориент (Анг) - Уест Хям (Анг) 0 - 0 5.42 4.46 1.45
21:00 Нортхямптън Таун (Анг) - Уест Хям (Анг) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
21:00 Сейнт Джонстън (Шот) - Престън (Анг) 1 - 1 2.60 3.44 2.31
21:15 Олимпиакос (Гър) - Галатасарай (Тур) - 0.00 0.00 0.00
21:30 Бъри (Анг) - Ипсуич (Анг) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
21:30 Уелинг Юнайтед (Анг) - Чарлтън (Анг) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
21:45 Брентфорд (Анг) - Сътън Юнайтед (Анг) - 0.00 0.00 0.00
21:45 Телфорд Юнайтед (Анг) - Шросбъри Таун (Анг) 2 - 3 4.52 4.04 1.56
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Пумас УНАМ Мексико (Мек) - Керетаро (Мек)
03:30 2 - 2 1.95 3.40 3.25
Дижон (Фра) - Бурж-Перона (Фра)
11:30 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Арка Гдиня (Пол) - Гурник Забже (Пол)
12:00 2 - 1 3.40 3.72 1.86
Йънг Бойс (Швц) - Ивердон (Швц)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Бенфика (Пор) - Белененсеш (Пор)
15:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Йонкьопинг Содра (Шве) - ИФК Гьотеборг (Шве)
15:00 5 - 3 0.00 0.00 0.00
Телстар (Нид) - Спарта Ротердам (Нид)
15:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Флийтууд Таун (Анг) - Порт Вейл (Анг)
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Заря Луганск (Укр) - Аланияспор (Тур)
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Метц (Фра) - Нанси (Фра)
18:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Пардубице (Чех) - Височина Ихлава (Чех)
18:00 0 - 2 1.54 3.82 5.56
Лехия Гданск (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол)
18:30 0 - 0 1.26 5.39 8.43
Витес (Нид) - ОФИ Крит (Гър)
19:00 2 - 1 1.45 4.18 5.40
Злате Моравце (Слк) - ЦСКА Москва (Рус)
19:00 0 - 2 6.38 4.36 1.40
Клуб Брюж (Бел) - Утрехт (Нид)
19:00 2 - 4 1.93 3.48 3.42
Халадаш Сомбатхей (Унг) - Рапид Виена II (Авс)
19:00 4 - 1 2.02 3.45 3.12
Камбур (Нид) - Дордрехт (Нид)
19:30 отл. 1.25 6.32 8.08
Хееренвеен (Нид) - Макаби Тел Авив (Изр)
19:30 0 - 2 2.09 3.45 3.06
Йънг Бойс (Швц) - Страсбург (Фра)
20:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Патро Ейсден Маасмехелен (Бел) - Рода (Нид)
20:00 1 - 2 7.74 5.13 1.29
Спортинг Ковиля (Пор) - Трофензе (Пор)
20:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Тулуза (Фра) - Реал Сосиедад Б (Исп)
20:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Хибърниън (Шот) - Арсенал (Анг)
20:00 2 - 1 6.33 4.78 1.39
Дартфорд (Анг) - Джилингам (Анг)
21:00 отл. 5.24 4.35 1.49
Кингс Лин Таун (Анг) - Милтън Кийнс Донс (Анг)
21:00 1 - 3 4.56 4.18 1.54
Лейтън Ориент (Анг) - Уест Хям (Анг)
21:00 0 - 0 5.42 4.46 1.45
Нортхямптън Таун (Анг) - Уест Хям (Анг)
21:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Сейнт Джонстън (Шот) - Престън (Анг)
21:00 1 - 1 2.60 3.44 2.31
Олимпиакос (Гър) - Галатасарай (Тур)
21:15 - 0.00 0.00 0.00
Бъри (Анг) - Ипсуич (Анг)
21:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Уелинг Юнайтед (Анг) - Чарлтън (Анг)
21:30 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Брентфорд (Анг) - Сътън Юнайтед (Анг)
21:45 - 0.00 0.00 0.00
Телфорд Юнайтед (Анг) - Шросбъри Таун (Анг)
21:45 2 - 3 4.52 4.04 1.56
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:30 Клайд - Странрар 1 - 0 1.63 3.93 4.51
21:45 Алоа Атлетик - Каудънбийт 0 - 1 1.51 4.13 5.43
21:45 Анан Атлетик - Куин ъф Саут 1 - 3 7.75 5.11 1.31
21:45 Дъмбартън - Стенхаусмюър 1 - 2 2.08 3.50 3.14
21:45 Еър Юнайтед - Единбург Сити 3 - 0 1.27 5.35 8.69
21:45 Инвърнес КТ - Питърхед 2 - 0 1.41 4.44 6.51
21:45 Рейт Роувърс - Брихин Сити 4 - 0 1.14 7.19 14.98
21:45 Сейнт Мирън - Дънфърмлин 1 - 0 1.62 3.64 5.14
21:45 Фолкърк - Албион Роувърс 5 - 1 1.20 6.10 11.86
21:45 Форфар Атлетик - Монтроуз 0 - 0 2.97 3.59 2.13
21:45 Хартс - Коув Рейнджърс 3 - 0 1.19 6.05 12.05
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Клайд - Странрар
21:30 1 - 0 1.63 3.93 4.51
Алоа Атлетик - Каудънбийт
21:45 0 - 1 1.51 4.13 5.43
Анан Атлетик - Куин ъф Саут
21:45 1 - 3 7.75 5.11 1.31
Дъмбартън - Стенхаусмюър
21:45 1 - 2 2.08 3.50 3.14
Еър Юнайтед - Единбург Сити
21:45 3 - 0 1.27 5.35 8.69
Инвърнес КТ - Питърхед
21:45 2 - 0 1.41 4.44 6.51
Рейт Роувърс - Брихин Сити
21:45 4 - 0 1.14 7.19 14.98
Сейнт Мирън - Дънфърмлин
21:45 1 - 0 1.62 3.64 5.14
Фолкърк - Албион Роувърс
21:45 5 - 1 1.20 6.10 11.86
Форфар Атлетик - Монтроуз
21:45 0 - 0 2.97 3.59 2.13
Хартс - Коув Рейнджърс
21:45 3 - 0 1.19 6.05 12.05