Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:10 Химнасия Мендоса - Темперлей 1 - 2 1.67 3.07 5.69
22:00 Белграно Кордоба - Агропекуарио Аргентино 0 - 1 1.91 2.96 4.16
23:10 Алмиранте Браун - Тигре Виктория 1 - 0 2.79 2.86 2.55
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Химнасия Мендоса - Темперлей
21:10 1 - 2 1.67 3.07 5.69
Белграно Кордоба - Агропекуарио Аргентино
22:00 0 - 1 1.91 2.96 4.16
Алмиранте Браун - Тигре Виктория
23:10 1 - 0 2.79 2.86 2.55
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Атлетико Гюемес - Ол Бойс Буенос Айрес 1 - 0 1.53 3.46 6.80
21:00 Гилермо Браун - Атлетико Рафаела 1 - 1 2.81 2.69 2.72
21:00 Клуб Алмагро - Депортиво Морон 2 - 1 2.72 2.73 2.68
21:00 Сантамарина - Феро Карил Оесте 0 - 2 3.09 2.75 2.44
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Гюемес - Ол Бойс Буенос Айрес
21:00 1 - 0 1.53 3.46 6.80
Гилермо Браун - Атлетико Рафаела
21:00 1 - 1 2.81 2.69 2.72
Клуб Алмагро - Депортиво Морон
21:00 2 - 1 2.72 2.73 2.68
Сантамарина - Феро Карил Оесте
21:00 0 - 2 3.09 2.75 2.44
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Шахтьор Петриков - Волна Пинск 1 - 0 3.52 3.72 1.81
17:00 Барановичи - Днепър Могильов 1 - 0 9.30 7.00 1.18
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Петриков - Волна Пинск
14:30 1 - 0 3.52 3.72 1.81
Барановичи - Днепър Могильов
17:00 1 - 0 9.30 7.00 1.18
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Роял Пари Санта Крус - Хорхе Вилстерман 3 - 2 2.55 3.67 2.27
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Атлетико Палмафлор 3 - 2 1.21 5.97 9.32
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Роял Пари Санта Крус - Хорхе Вилстерман
00:00 3 - 2 2.55 3.67 2.27
Олуейс Реди Ла Пас - Атлетико Палмафлор
22:00 3 - 2 1.21 5.97 9.32
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Ботафого PB - Манаус AM 4 - 1 2.16 3.02 3.31
21:30 Флореста CE - Томбензе MG 1 - 1 2.45 2.81 2.97
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Ботафого PB - Манаус AM
01:00 4 - 1 2.16 3.02 3.31
Флореста CE - Томбензе MG
21:30 1 - 1 2.45 2.81 2.97
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Фигуерензе SC - Сао Жозе RS 2 - 0 2.06 2.92 3.67
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Фигуерензе SC - Сао Жозе RS
17:00 2 - 0 2.06 2.92 3.67
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Америка MG - Атлетико MG 0 - 1 3.84 3.40 1.92
01:00 Сао Пауло SP - Баия BA 1 - 0 1.83 3.35 4.44
01:00 Спорт Ресифе PE - Флуминензе RJ 1 - 2 3.18 2.93 2.39
17:00 Жувентуд RS - Атлетико GO 1 - 1 2.53 2.98 2.88
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Америка MG - Атлетико MG
01:00 0 - 1 3.84 3.40 1.92
Сао Пауло SP - Баия BA
01:00 1 - 0 1.83 3.35 4.44
Спорт Ресифе PE - Флуминензе RJ
01:00 1 - 2 3.18 2.93 2.39
Жувентуд RS - Атлетико GO
17:00 1 - 1 2.53 2.98 2.88
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Конфианка SE - Витория Салвадор BA 1 - 1 2.40 3.07 2.90
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Конфианка SE - Витория Салвадор BA
01:00 1 - 1 2.40 3.07 2.90
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Каракас - Атлетико Венецуела 3 - 1 1.65 3.59 4.75
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Атлетико Венецуела
02:00 3 - 1 1.65 3.59 4.75
Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
00:00 Ел Салвадор - Кюрасао отл. 2.59 2.94 2.70
05:00 Мексико - Тринидад и Тобаго 0 - 0 1.10 7.50 19.14
Голд Къп Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Ел Салвадор - Кюрасао
00:00 отл. 2.59 2.94 2.70
Мексико - Тринидад и Тобаго
05:00 0 - 0 1.10 7.50 19.14
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
15:00 Намибия - Зимбабве 2 - 0 3.32 3.00 2.12
18:00 Мозамбик - Малави 2 - 0 2.60 2.90 2.60
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Намибия - Зимбабве
15:00 2 - 0 3.32 3.00 2.12
Мозамбик - Малави
18:00 2 - 0 2.60 2.90 2.60
Европейско Първенство Финал Рез. 1 X 2
22:00 Италия - Англия 1 - 1 2.89 3.12 2.66
Европейско Първенство Финал
Час Рез. 1 X 2
Италия - Англия
22:00 1 - 1 2.89 3.12 2.66
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Миср Ел Макаса - Ал Ахли Кайро 1 - 4 9.03 4.27 1.34
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Миср Ел Макаса - Ал Ахли Кайро
20:00 1 - 4 9.03 4.27 1.34
Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Барселона Гуаякил - Емелек Гуаякил 1 - 1 1.89 3.18 4.11
01:00 Индепендиенте дел Вале - Универсидад Католика Кито 2 - 3 1.99 3.33 3.47
Еквадор - Серия А Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Барселона Гуаякил - Емелек Гуаякил
01:00 1 - 1 1.89 3.18 4.11
Индепендиенте дел Вале - Универсидад Католика Кито
01:00 2 - 3 1.99 3.33 3.47
Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
16:00 Актобе - Акжайк 0 - 2 2.34 2.99 2.97
17:00 Каспий Актау - Туран Туркестан 4 - 0 1.83 3.33 4.00
18:00 Ордабаси Шимкент - Шахтьор Караганди 1 - 0 1.57 3.72 5.27
Казахстан - Купа на Казахстан
Час Рез. 1 X 2
Актобе - Акжайк
16:00 0 - 2 2.34 2.99 2.97
Каспий Актау - Туран Туркестан
17:00 4 - 0 1.83 3.33 4.00
Ордабаси Шимкент - Шахтьор Караганди
18:00 1 - 0 1.57 3.72 5.27
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Фютчю - Авион ду Нкам - 2.28 2.86 3.18
16:00 Фютчю - Стад Ренар де Мелонг 0 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Фову Клуб де Бахам - Унион Дуала 2 - 0 1.33 3.90 8.16
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Фютчю - Авион ду Нкам
16:00 - 2.28 2.86 3.18
Фютчю - Стад Ренар де Мелонг
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Фову Клуб де Бахам - Унион Дуала
18:00 2 - 0 1.33 3.90 8.16
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:00 Пасифик - Йорк Юнайтед 3 - 0 2.20 3.40 2.86
20:30 Валюр - Фордж 1 - 0 2.68 3.24 2.44
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пасифик - Йорк Юнайтед
00:00 3 - 0 2.20 3.40 2.86
Валюр - Фордж
20:30 1 - 0 2.68 3.24 2.44
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бидко Юнайтед - Софапака 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Кариобанги Шаркс - Нзоя Шугър отл. 0.00 0.00 0.00
15:15 Кения КБ - Тъскер 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бидко Юнайтед - Софапака
13:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Кариобанги Шаркс - Нзоя Шугър
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Кения КБ - Тъскер
15:15 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Копа Америка Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Аржентина - Бразилия 1 - 0 3.76 3.19 2.14
Копа Америка Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Аржентина - Бразилия
03:00 1 - 0 3.76 3.19 2.14
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хегелман Литауен Каунас - Банга Гарджай 4 - 1 1.63 3.75 4.48
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Литауен Каунас - Банга Гарджай
19:00 4 - 1 1.63 3.75 4.48
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Еквендени Хамърс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Майти Тайгърс - Каронга Юнайтед 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 МАФКО Салима - Читипа Юнайтед 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Мзузу Юнивърсити - Няса Биг Булетс отл. 0.00 0.00 0.00
15:30 Мояле Баракс - Нтопва 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Еквендени Хамърс
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Майти Тайгърс - Каронга Юнайтед
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
МАФКО Салима - Читипа Юнайтед
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мзузу Юнивърсити - Няса Биг Булетс
15:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Мояле Баракс - Нтопва
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Абиа Уориърс - Квара Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Аква Юнайтед - Ениймба 1 - 0 1.69 3.04 5.41
18:00 Джигава Голдън Старс - Плато Юнайтед 1 - 0 1.79 2.99 4.81
18:00 Енугу Рейнджърс - Викки Туристс 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Ифеани Уба - Насарава Юнайтед 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лоби Старс - Адамава Юнайтед 1 - 0 1.38 4.17 8.05
18:00 МФМ Лагос - Катсина Юнайтед 0 - 0 1.56 3.56 6.03
18:00 Ривърс Юнайтед - Варри Уулвс 2 - 1 1.37 4.30 7.75
18:00 Съншайн Старс - Кано Пиларс 1 - 0 2.49 2.94 2.85
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Квара Юнайтед
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Аква Юнайтед - Ениймба
18:00 1 - 0 1.69 3.04 5.41
Джигава Голдън Старс - Плато Юнайтед
18:00 1 - 0 1.79 2.99 4.81
Енугу Рейнджърс - Викки Туристс
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Ифеани Уба - Насарава Юнайтед
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Лоби Старс - Адамава Юнайтед
18:00 1 - 0 1.38 4.17 8.05
МФМ Лагос - Катсина Юнайтед
18:00 0 - 0 1.56 3.56 6.03
Ривърс Юнайтед - Варри Уулвс
18:00 2 - 1 1.37 4.30 7.75
Съншайн Старс - Кано Пиларс
18:00 1 - 0 2.49 2.94 2.85
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Хьодд - Квик Халден 3 - 0 1.67 4.00 3.92
15:00 Аскер - Алта 1 - 2 1.58 4.04 4.55
15:00 Братвог - Флоя отл. 1.12 7.75 13.55
16:00 Конгсвингер - Флурьо 4 - 0 1.20 6.30 9.25
19:00 Мос - Берум 2 - 2 2.29 3.88 2.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Хьодд - Квик Халден
14:00 3 - 0 1.67 4.00 3.92
Аскер - Алта
15:00 1 - 2 1.58 4.04 4.55
Братвог - Флоя
15:00 отл. 1.12 7.75 13.55
Конгсвингер - Флурьо
16:00 4 - 0 1.20 6.30 9.25
Мос - Берум
19:00 2 - 2 2.29 3.88 2.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Сотра - Вард Хаугесунд 0 - 2 3.88 3.97 1.69
16:00 Левангер - Йойгарден 8 - 0 2.24 3.71 2.56
17:00 Нардо - Киелсос 0 - 0 2.76 3.68 2.13
17:00 Нутоден - Арендал 1 - 2 3.90 4.00 1.67
17:00 Флекерьой - Шайд 0 - 1 4.58 4.08 1.57
19:45 Фрам Ларвик - Розенборг 2 3 - 0 1.47 4.66 5.35
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Сотра - Вард Хаугесунд
15:00 0 - 2 3.88 3.97 1.69
Левангер - Йойгарден
16:00 8 - 0 2.24 3.71 2.56
Нардо - Киелсос
17:00 0 - 0 2.76 3.68 2.13
Нутоден - Арендал
17:00 1 - 2 3.90 4.00 1.67
Флекерьой - Шайд
17:00 0 - 1 4.58 4.08 1.57
Фрам Ларвик - Розенборг 2
19:45 3 - 0 1.47 4.66 5.35
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:30 Волеренга Осло - Лилестрьом 2 - 2 1.58 3.99 5.40
19:00 Молде - Од БК 5 - 0 1.32 5.33 8.42
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Волеренга Осло - Лилестрьом
16:30 2 - 2 1.58 3.99 5.40
Молде - Од БК
19:00 5 - 0 1.32 5.33 8.42
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 ХамКам - Осане 1 - 2 1.64 3.64 5.17
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ХамКам - Осане
16:00 1 - 2 1.64 3.64 5.17
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Урал Свердловска област (Рус) - Криля Советов (Рус) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Вейле (Дан) - ВФБ Любек (Гер) - 0.00 0.00 0.00
17:30 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Карлсруе (Гер) 3 - 1 1.51 4.36 4.99
17:30 Карлсруе (Гер) - Зенит Санкт Петербург (Рус) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Арсенал Тула (Рус) - Карабах Агдам (Азе) 1 - 0 2.63 3.38 2.63
18:00 Морнар Бар (Чгр) - Брегалница Щип (Мак) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Орлеан (Фра) - Шатору (Фра) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Сигма Оломоуц (Чех) - Заглембие Любин (Пол) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Спартак Москва (Рус) - ПФК Сочи (Рус) 4 - 0 1.68 3.62 4.40
18:00 Университатя Крайова (Рум) - Пандури (Рум) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Анже (Фра) - Шамоа Ниор (Фра) 2 - 2 1.78 3.25 4.58
19:00 Локомотив Москва (Рус) - Целие (Слн) 1 - 0 1.58 4.08 4.57
19:00 Олимпик Марсилия (Фра) - Сет 34 (Фра) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
20:00 Истра 1961 (Хър) - Копер (Слн) 1 - 1 1.89 3.74 3.19
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Урал Свердловска област (Рус) - Криля Советов (Рус)
13:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Вейле (Дан) - ВФБ Любек (Гер)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Зенит Санкт Петербург (Рус) - Карлсруе (Гер)
17:30 3 - 1 1.51 4.36 4.99
Карлсруе (Гер) - Зенит Санкт Петербург (Рус)
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Арсенал Тула (Рус) - Карабах Агдам (Азе)
18:00 1 - 0 2.63 3.38 2.63
Морнар Бар (Чгр) - Брегалница Щип (Мак)
18:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Орлеан (Фра) - Шатору (Фра)
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Сигма Оломоуц (Чех) - Заглембие Любин (Пол)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Спартак Москва (Рус) - ПФК Сочи (Рус)
18:00 4 - 0 1.68 3.62 4.40
Университатя Крайова (Рум) - Пандури (Рум)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Анже (Фра) - Шамоа Ниор (Фра)
19:00 2 - 2 1.78 3.25 4.58
Локомотив Москва (Рус) - Целие (Слн)
19:00 1 - 0 1.58 4.08 4.57
Олимпик Марсилия (Фра) - Сет 34 (Фра)
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Истра 1961 (Хър) - Копер (Слн)
20:00 1 - 1 1.89 3.74 3.19
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Душанбе-83 - Куктош Рудаки 2 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Есхата Худжанд - Файзканд Хулбук 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 ЦСКА Памир Душанбе - Истиклол Душанбе 0 - 0 7.25 4.97 1.28
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Душанбе-83 - Куктош Рудаки
15:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Есхата Худжанд - Файзканд Хулбук
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Памир Душанбе - Истиклол Душанбе
15:30 0 - 0 7.25 4.97 1.28
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
18:15 Бостън Ривър - Серо Ларго Мело 1 - 0 2.62 3.23 2.47
21:00 Феникс Монтевидео - Прогресо Монтевидео 2 - 1 2.37 3.22 2.79
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Бостън Ривър - Серо Ларго Мело
18:15 1 - 0 2.62 3.23 2.47
Феникс Монтевидео - Прогресо Монтевидео
21:00 2 - 1 2.37 3.22 2.79
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Хака - КуПС Куопио 0 - 1 4.69 3.36 1.80
18:30 Хонка - АС Оулу 1 - 0 1.57 3.75 5.86
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Хака - КуПС Куопио
18:30 0 - 1 4.69 3.36 1.80
Хонка - АС Оулу
18:30 1 - 0 1.57 3.75 5.86
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 МП Микели - РоПС Рованиеми 0 - 0 2.44 3.37 2.61
18:30 Яро - Екеняс ИФ отл. 2.01 3.57 3.20
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
МП Микели - РоПС Рованиеми
18:30 0 - 0 2.44 3.37 2.61
Яро - Екеняс ИФ
18:30 отл. 2.01 3.57 3.20
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ЮЯК Ювяскюля - ГБК Кокола 1 - 1 1.07 8.88 18.44
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЮЯК Ювяскюля - ГБК Кокола
18:30 1 - 1 1.07 8.88 18.44
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
15:00 Кавазаки Фронтейл (Япо) - Пекин Гуоан (Кит) 4 - 0 1.03 14.00 241.50
17:00 БГ Патум Юнайтед (Тай) - Улсан Хюндай (Кор) 0 - 2 5.27 4.01 1.56
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Кавазаки Фронтейл (Япо) - Пекин Гуоан (Кит)
15:00 4 - 0 1.03 14.00 241.50
БГ Патум Юнайтед (Тай) - Улсан Хюндай (Кор)
17:00 0 - 2 5.27 4.01 1.56
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Мялби - Норкьопинг 0 - 1 2.70 3.38 2.50
16:00 Хамарби - Дегерфорш 5 - 1 1.58 4.00 5.49
18:30 Елфсборг - Йоребро 2 - 1 1.47 4.22 6.80
18:30 Йостерсунд - ИФК Гьотеборг 2 - 3 3.66 3.39 2.02
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Мялби - Норкьопинг
16:00 0 - 1 2.70 3.38 2.50
Хамарби - Дегерфорш
16:00 5 - 1 1.58 4.00 5.49
Елфсборг - Йоребро
18:30 2 - 1 1.47 4.22 6.80
Йостерсунд - ИФК Гьотеборг
18:30 2 - 3 3.66 3.39 2.02
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Бромапойкарна - ИФК Люлео 4 - 0 1.10 7.82 16.14
16:00 Солентюна - Умео ФК 2 - 1 3.58 3.48 1.89
17:00 Питео - ИФ Сюлвия 1 - 1 2.99 3.64 2.02
18:00 Сандвикен - Хюдиксвал 4 - 2 1.28 5.39 7.67
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - ИФК Люлео
16:00 4 - 0 1.10 7.82 16.14
Солентюна - Умео ФК
16:00 2 - 1 3.58 3.48 1.89
Питео - ИФ Сюлвия
17:00 1 - 1 2.99 3.64 2.02
Сандвикен - Хюдиксвал
18:00 4 - 2 1.28 5.39 7.67
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хелзинборг - Акрополис 1 - 0 1.63 3.71 5.05
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Хелзинборг - Акрополис
16:00 1 - 0 1.63 3.71 5.05
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Пусан АйПарк - Чуннам Драгонс 0 - 1 3.20 3.07 2.19
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пусан АйПарк - Чуннам Драгонс
13:00 0 - 1 3.20 3.07 2.19
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Санфрече Хирошима - Йокохама ФК 0 - 1 1.36 4.51 8.45
12:00 Токушима Вортис - Шимизу Ес-Пулс 2 - 2 2.67 3.07 2.66
13:00 Кашива Рейсол - Кашима Антлърс 2 - 1 3.58 3.45 1.96
13:00 Шонан Белмар - Токио 0 - 1 3.03 3.14 2.33
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Санфрече Хирошима - Йокохама ФК
12:00 0 - 1 1.36 4.51 8.45
Токушима Вортис - Шимизу Ес-Пулс
12:00 2 - 2 2.67 3.07 2.66
Кашива Рейсол - Кашима Антлърс
13:00 2 - 1 3.58 3.45 1.96
Шонан Белмар - Токио
13:00 0 - 1 3.03 3.14 2.33
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Албирекс Ниигата - Точиги СК 3 - 0 1.66 3.61 4.98
12:00 Блаублиц Акита - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 1 3.15 2.95 2.39
12:00 В-Варен Нагазаки - Омия Ардижа 1 - 1 1.99 3.34 3.68
12:00 Вентфорет Кофу - Ехиме ФК 1 - 0 1.58 3.84 5.43
12:00 Монтедио Ямагата - Мацумото Ямага 1 - 0 1.64 3.60 5.27
12:30 Рюкю - Сагамихара 0 - 1 1.49 3.99 6.62
13:00 Гираванц Китакюшу - Киото Санга 0 - 2 5.79 3.58 1.60
13:00 Звейген Канадзава - Фагиано Окаяма 0 - 0 2.51 2.91 2.98
13:00 Мачида Зелвия - Мито Холихок 2 - 1 2.11 3.22 3.44
13:00 Ренофа Ямагучи - Джубило Ивата 2 - 2 5.62 3.62 1.61
13:00 Теспакусатсу Гунма - Токио Верди 2 - 2 3.23 3.29 2.17
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата - Точиги СК
12:00 3 - 0 1.66 3.61 4.98
Блаублиц Акита - Джеф Юнайтед Чиба
12:00 1 - 1 3.15 2.95 2.39
В-Варен Нагазаки - Омия Ардижа
12:00 1 - 1 1.99 3.34 3.68
Вентфорет Кофу - Ехиме ФК
12:00 1 - 0 1.58 3.84 5.43
Монтедио Ямагата - Мацумото Ямага
12:00 1 - 0 1.64 3.60 5.27
Рюкю - Сагамихара
12:30 0 - 1 1.49 3.99 6.62
Гираванц Китакюшу - Киото Санга
13:00 0 - 2 5.79 3.58 1.60
Звейген Канадзава - Фагиано Окаяма
13:00 0 - 0 2.51 2.91 2.98
Мачида Зелвия - Мито Холихок
13:00 2 - 1 2.11 3.22 3.44
Ренофа Ямагучи - Джубило Ивата
13:00 2 - 2 5.62 3.62 1.61
Теспакусатсу Гунма - Токио Верди
13:00 2 - 2 3.23 3.29 2.17