Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Саграда Есперанса - Рекреативо до Либоло - 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Саграда Есперанса - Рекреативо до Либоло
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
03:00 Чапекоензе SC - Коринтианс SP 0 - 1 3.50 3.02 2.17
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Чапекоензе SC - Коринтианс SP
03:00 0 - 1 3.50 3.02 2.17
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:00 Ремо PA - Вила Нова GO 0 - 1 2.23 2.96 3.38
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Ремо PA - Вила Нова GO
03:00 0 - 1 2.23 2.96 3.38
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Боливар СК - Минерос де Гуаяна 1 - 2 2.78 3.11 2.45
03:30 Академия Пуерто Кабейо - Карабобо Валенсия 0 - 0 1.98 2.95 3.94
23:00 Сулия - Трухилянос Валера 2 - 1 1.11 7.48 15.94
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Боливар СК - Минерос де Гуаяна
01:15 1 - 2 2.78 3.11 2.45
Академия Пуерто Кабейо - Карабобо Валенсия
03:30 0 - 0 1.98 2.95 3.94
Сулия - Трухилянос Валера
23:00 2 - 1 1.11 7.48 15.94
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:00 Лесото - Ботсвана - 0.00 0.00 0.00
13:00 Малави - Зимбабве 2 - 2 3.05 2.90 2.49
16:00 Мозамбик - Сенегал - 0.00 0.00 0.00
16:00 Сенегал - Мозамбик 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Лесото - Ботсвана
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Малави - Зимбабве
13:00 2 - 2 3.05 2.90 2.49
Мозамбик - Сенегал
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Сенегал - Мозамбик
16:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
19:45 Фин Харпс - Уотърфорд Юнайтед 0 - 1 1.61 3.68 5.29
21:45 Сейнт Патрикс - Дери Сити 1 - 0 1.73 3.46 4.69
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фин Харпс - Уотърфорд Юнайтед
19:45 0 - 1 1.61 3.68 5.29
Сейнт Патрикс - Дери Сити
21:45 1 - 0 1.73 3.46 4.69
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Голуей Юнайтед - Коб Рамблърс 2 - 0 1.39 4.44 6.68
21:45 Кабинтили - Атлон Таун 0 - 1 2.53 3.16 2.67
21:45 Корк Сити - Брей Уондърърс 2 - 2 2.81 3.25 2.36
21:45 Трити Юнайтед - Шелбърн 1 - 1 5.77 4.06 1.51
21:45 УК Дъблин - Уексфорд 2 - 1 1.30 5.19 7.43
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Голуей Юнайтед - Коб Рамблърс
21:45 2 - 0 1.39 4.44 6.68
Кабинтили - Атлон Таун
21:45 0 - 1 2.53 3.16 2.67
Корк Сити - Брей Уондърърс
21:45 2 - 2 2.81 3.25 2.36
Трити Юнайтед - Шелбърн
21:45 1 - 1 5.77 4.06 1.51
УК Дъблин - Уексфорд
21:45 2 - 1 1.30 5.19 7.43
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Филкир Рейкявик - ХК Коупавогюр 1 - 2 2.01 3.61 3.20
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Филкир Рейкявик - ХК Коупавогюр
22:15 1 - 2 2.01 3.61 3.20
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Вестманаейяр - Грота Селтярнарнес 0 - 1 1.46 4.44 5.16
21:00 Тор Акурейри - Тротур Рейкявик 5 - 1 1.59 4.13 4.26
22:15 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Фрам Рейкявик 0 - 2 5.41 4.31 1.49
22:15 Викингур Олафсвик - Гриндавик 2 - 2 8.22 5.70 1.24
22:15 Фьолнир Рейкявик - Селфос 2 - 1 1.69 4.03 3.91
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - Грота Селтярнарнес
21:00 0 - 1 1.46 4.44 5.16
Тор Акурейри - Тротур Рейкявик
21:00 5 - 1 1.59 4.13 4.26
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Фрам Рейкявик
22:15 0 - 2 5.41 4.31 1.49
Викингур Олафсвик - Гриндавик
22:15 2 - 2 8.22 5.70 1.24
Фьолнир Рейкявик - Селфос
22:15 2 - 1 1.69 4.03 3.91
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
03:00 Кавалри - Фордж 0 - 2 1.89 3.11 4.14
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кавалри - Фордж
03:00 0 - 2 1.89 3.11 4.14
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вихига Юнайтед - Уазито 0 - 2 0.00 0.00 0.00
15:15 Леопардс - Бандари 2 - 0 2.25 2.98 3.14
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Вихига Юнайтед - Уазито
15:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Леопардс - Бандари
15:15 2 - 0 2.25 2.98 3.14
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Ной Юрмала - БФЦ Даугавпилс 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Ной Юрмала - БФЦ Даугавпилс
18:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дайнава Алитус - Невежис Кедайняй 1 - 1 1.60 3.75 4.75
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Дайнава Алитус - Невежис Кедайняй
18:00 1 - 1 1.60 3.75 4.75
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 ЦСКА 1948 София (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл) 2 - 1 3.06 3.60 2.02
11:00 Анси (Фра) - Бастия (Фра) 2 - 3 3.17 3.14 2.12
11:00 Петролул Плоещ (Рум) - Киндия Търговище (Рум) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
11:30 Радник Сурдулица (Сър) - Младост Лучани (Сър) 0 - 3 0.00 0.00 0.00
12:00 Амщетен (Авс) - АЕЛ Лимасол (Кип) 5 - 2 3.65 4.23 1.69
12:00 Дюрмот (Унг) - Солнок (Унг) 0 - 0 1.72 3.70 4.06
12:30 Визела (Пор) - Пасош Ферейра (Пор) 1 - 2 2.63 3.48 2.36
13:00 Лехия Гданск (Пол) - Радомяк Радом (Пол) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
13:00 Спарта Ротердам (Нид) - КАА Гент (Бел) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Спортинг Брага (Пор) - Сьондерийске (Дан) - 0.00 0.00 0.00
13:00 Ягиелония Бялисток (Пол) - Вигри Сувалки (Пол) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
13:00 Ян Регенсбург (Гер) - Рийд (Авс) - 0.00 0.00 0.00
13:30 Сток Сити (Анг) - Хибърниън (Шот) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Мехелен (Бел) - Рода (Нид) 2 - 2 1.59 4.35 4.11
15:00 Дънди ФК (Шот) - Уест Хям (Анг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Олборг (Дан) - Орхус (Дан) 1 - 0 2.63 3.58 2.23
15:00 Риека (Хър) - МТК Будапеща (Унг) 4 - 3 0.00 0.00 0.00
15:30 Утрехт (Нид) - КАА Гент (Бел) 3 - 0 2.39 3.88 2.37
16:00 Йостерс (Шве) - ГАИС Гьотеборг (Шве) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Химик Дзержинск (Рус) - Торпедо Владимир (Рус) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Гройтер Фюрт (Гер) - Байерн Мюнхен II (Гер) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Йънг Утрехт (Нид) - Алмере Сити (Нид) 3 - 0 4.46 4.41 1.55
17:00 Клуб Брюж (Бел) - АЕК Атина (Гър) 2 - 1 1.54 4.02 4.83
17:00 Кьолн (Гер) - Фортуна Кьолн (Гер) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Лех Познан (Пол) - Арка Гдиня (Пол) 0 - 2 1.93 3.71 3.16
17:00 Майнц 05 (Гер) - Вюрцбургер Кикерс (Гер) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Словачко (Чех) - Краковия Краков (Пол) 1 - 0 2.36 3.65 2.54
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - ЦСКА Москва (Рус) 0 - 1 6.88 4.46 1.37
18:00 Блау-Вайс Линц (Авс) - Слован Либерец (Чех) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Волфсбергер (Авс) - Спарта Прага (Чех) 3 - 2 3.96 4.22 1.64
18:00 ДАК Дунайска Стреда (Слк) - Вашаш Будапеща (Унг) 2 - 1 1.46 4.93 5.05
18:00 Ланс (Фра) - Унион Сент Жилоаз (Бел) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Ренова Джепчище (Мак) - Борец Велес (Мак) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 ЦСКА Москва (Рус) - Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Анортозис (Кип) - Арис Лимасол (Кип) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Алтах (Авс) - Дорнбирн (Авс) 4 - 1 1.22 6.11 9.81
19:00 Аустрия Клагенфурт (Авс) - Лафниц (Авс) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Вейле (Дан) - Есберг (Дан) 5 - 1 1.62 4.10 4.12
19:00 Винер Нойщат (Авс) - Грацер АК (Авс) 1 - 3 3.15 4.17 1.83
19:00 Лориен (Фра) - Конкарно (Фра) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 ПАОК (Гър) - Волос (Гър) 3 - 1 1.37 4.47 7.05
19:00 Рийд (Авс) - Ян Регенсбург (Гер) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 ФК Уфа (Рус) - Ботошани (Рум) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Фортуна Кьолн (Гер) - Кьолн (Гер) 0 - 4 11.33 7.22 1.15
19:00 Хартберг (Авс) - Локомотив Москва (Рус) 0 - 1 5.41 4.20 1.63
19:00 Хорн (Авс) - ФК Копенхаген (Дан) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Шалке 04 (Гер) - Шахтьор Донецк (Укр) 0 - 0 3.32 3.75 1.89
19:30 Ваасланд-Беверен (Бел) - Лил (Фра) 0 - 2 5.81 4.29 1.41
19:30 Дижон (Фра) - Нанси (Фра) 1 - 2 1.82 3.43 3.73
19:30 Страсбург (Фра) - Базел (Швц) 0 - 1 2.09 3.59 2.93
20:00 Гренобъл Фут 38 (Фра) - Вилфранш-Божоле (Фра) 3 - 2 2.19 3.13 2.96
20:00 Грьонинген (Нид) - Еммен (Нид) - 0.00 0.00 0.00
21:30 Щурм Грац (Авс) - Цървена Звезда Белград (Сър) 1 - 1 4.02 3.93 1.69
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
ЦСКА 1948 София (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл)
10:30 2 - 1 3.06 3.60 2.02
Анси (Фра) - Бастия (Фра)
11:00 2 - 3 3.17 3.14 2.12
Петролул Плоещ (Рум) - Киндия Търговище (Рум)
11:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Радник Сурдулица (Сър) - Младост Лучани (Сър)
11:30 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Амщетен (Авс) - АЕЛ Лимасол (Кип)
12:00 5 - 2 3.65 4.23 1.69
Дюрмот (Унг) - Солнок (Унг)
12:00 0 - 0 1.72 3.70 4.06
Визела (Пор) - Пасош Ферейра (Пор)
12:30 1 - 2 2.63 3.48 2.36
Лехия Гданск (Пол) - Радомяк Радом (Пол)
13:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Спарта Ротердам (Нид) - КАА Гент (Бел)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Спортинг Брага (Пор) - Сьондерийске (Дан)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Ягиелония Бялисток (Пол) - Вигри Сувалки (Пол)
13:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ян Регенсбург (Гер) - Рийд (Авс)
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Сток Сити (Анг) - Хибърниън (Шот)
13:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Мехелен (Бел) - Рода (Нид)
14:00 2 - 2 1.59 4.35 4.11
Дънди ФК (Шот) - Уест Хям (Анг)
15:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Олборг (Дан) - Орхус (Дан)
15:00 1 - 0 2.63 3.58 2.23
Риека (Хър) - МТК Будапеща (Унг)
15:00 4 - 3 0.00 0.00 0.00
Утрехт (Нид) - КАА Гент (Бел)
15:30 3 - 0 2.39 3.88 2.37
Йостерс (Шве) - ГАИС Гьотеборг (Шве)
16:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Химик Дзержинск (Рус) - Торпедо Владимир (Рус)
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Гройтер Фюрт (Гер) - Байерн Мюнхен II (Гер)
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Йънг Утрехт (Нид) - Алмере Сити (Нид)
17:00 3 - 0 4.46 4.41 1.55
Клуб Брюж (Бел) - АЕК Атина (Гър)
17:00 2 - 1 1.54 4.02 4.83
Кьолн (Гер) - Фортуна Кьолн (Гер)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Лех Познан (Пол) - Арка Гдиня (Пол)
17:00 0 - 2 1.93 3.71 3.16
Майнц 05 (Гер) - Вюрцбургер Кикерс (Гер)
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Словачко (Чех) - Краковия Краков (Пол)
17:00 1 - 0 2.36 3.65 2.54
Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - ЦСКА Москва (Рус)
18:00 0 - 1 6.88 4.46 1.37
Блау-Вайс Линц (Авс) - Слован Либерец (Чех)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Волфсбергер (Авс) - Спарта Прага (Чех)
18:00 3 - 2 3.96 4.22 1.64
ДАК Дунайска Стреда (Слк) - Вашаш Будапеща (Унг)
18:00 2 - 1 1.46 4.93 5.05
Ланс (Фра) - Унион Сент Жилоаз (Бел)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ренова Джепчище (Мак) - Борец Велес (Мак)
18:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Москва (Рус) - Адмира Вакер Мьодлинг (Авс)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Анортозис (Кип) - Арис Лимасол (Кип)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Алтах (Авс) - Дорнбирн (Авс)
19:00 4 - 1 1.22 6.11 9.81
Аустрия Клагенфурт (Авс) - Лафниц (Авс)
19:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Вейле (Дан) - Есберг (Дан)
19:00 5 - 1 1.62 4.10 4.12
Винер Нойщат (Авс) - Грацер АК (Авс)
19:00 1 - 3 3.15 4.17 1.83
Лориен (Фра) - Конкарно (Фра)
19:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
ПАОК (Гър) - Волос (Гър)
19:00 3 - 1 1.37 4.47 7.05
Рийд (Авс) - Ян Регенсбург (Гер)
19:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
ФК Уфа (Рус) - Ботошани (Рум)
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Фортуна Кьолн (Гер) - Кьолн (Гер)
19:00 0 - 4 11.33 7.22 1.15
Хартберг (Авс) - Локомотив Москва (Рус)
19:00 0 - 1 5.41 4.20 1.63
Хорн (Авс) - ФК Копенхаген (Дан)
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Шалке 04 (Гер) - Шахтьор Донецк (Укр)
19:00 0 - 0 3.32 3.75 1.89
Ваасланд-Беверен (Бел) - Лил (Фра)
19:30 0 - 2 5.81 4.29 1.41
Дижон (Фра) - Нанси (Фра)
19:30 1 - 2 1.82 3.43 3.73
Страсбург (Фра) - Базел (Швц)
19:30 0 - 1 2.09 3.59 2.93
Гренобъл Фут 38 (Фра) - Вилфранш-Божоле (Фра)
20:00 3 - 2 2.19 3.13 2.96
Грьонинген (Нид) - Еммен (Нид)
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Щурм Грац (Авс) - Цървена Звезда Белград (Сър)
21:30 1 - 1 4.02 3.93 1.69
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Ню Йорк Ред Булс - Филаделфия Юнион 1 - 1 2.32 3.45 2.87
03:30 Нашвил - Атланта Юнайтед 2 - 2 1.56 4.01 5.73
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Йорк Ред Булс - Филаделфия Юнион
03:00 1 - 1 2.32 3.45 2.87
Нашвил - Атланта Юнайтед
03:30 2 - 2 1.56 4.01 5.73
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Насаф Карши - Маш'ал Мубарек 1 - 0 1.36 5.17 6.13
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Насаф Карши - Маш'ал Мубарек
18:00 1 - 0 1.36 5.17 6.13
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 Еркулес Оулу - ОТП Оулу 1 - 0 3.07 3.54 2.02
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Еркулес Оулу - ОТП Оулу
18:30 1 - 0 3.07 3.54 2.02
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
03:30 Евертън Виня дел Мар - Нубленсе Чилан 1 - 0 2.40 3.05 2.86
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Евертън Виня дел Мар - Нубленсе Чилан
03:30 1 - 0 2.40 3.05 2.86
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
17:00 Гуанджоу ФК (Кит) - Порт Банкок (Тай) 1 - 5 11.69 5.92 1.21
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Гуанджоу ФК (Кит) - Порт Банкок (Тай)
17:00 1 - 5 11.69 5.92 1.21
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Тролхетан - Венерсборг 4 - 3 1.46 4.27 5.57
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Тролхетан - Венерсборг
20:00 4 - 3 1.46 4.27 5.57
Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Единбург Сити - Хамилтън 0 - 1 4.04 3.63 1.79
Шотландия - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Единбург Сити - Хамилтън
21:45 0 - 1 4.04 3.63 1.79