Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:45 НШ Магра - КС Константин 1 - 0 2.38 3.05 2.79
20:00 ЖС Саура - МК Оран 1 - 1 1.40 3.93 7.47
20:00 НА Хюсеин Дей - КАББ Ареридж 3 - 0 1.65 3.47 4.82
22:30 АС Аин Млила - Параду АК 2 - 1 2.61 2.89 2.65
22:30 АСО Шлеф - Олимпик де Медеа 1 - 0 2.41 2.87 2.94
22:30 ВА Тлемсен - РК Релизан 0 - 1 1.73 3.30 4.46
22:30 УС Бискра - МК Алжир 2 - 1 3.06 2.75 2.47
23:00 ЕС Сетиф - КР Белуиздад 0 - 0 2.06 2.75 3.96
23:00 УСМ Алжир - УСМ Бел-Абес 3 - 1 1.16 5.97 12.52
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
НШ Магра - КС Константин
19:45 1 - 0 2.38 3.05 2.79
ЖС Саура - МК Оран
20:00 1 - 1 1.40 3.93 7.47
НА Хюсеин Дей - КАББ Ареридж
20:00 3 - 0 1.65 3.47 4.82
АС Аин Млила - Параду АК
22:30 2 - 1 2.61 2.89 2.65
АСО Шлеф - Олимпик де Медеа
22:30 1 - 0 2.41 2.87 2.94
ВА Тлемсен - РК Релизан
22:30 0 - 1 1.73 3.30 4.46
УС Бискра - МК Алжир
22:30 2 - 1 3.06 2.75 2.47
ЕС Сетиф - КР Белуиздад
23:00 0 - 0 2.06 2.75 3.96
УСМ Алжир - УСМ Бел-Абес
23:00 3 - 1 1.16 5.97 12.52
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Баия BA - Жувентуд RS 1 - 0 1.78 3.41 4.44
00:00 Брагантино SP - Куяба MT 1 - 1 1.53 3.94 5.99
00:00 Форталеса CE - Америка MG 4 - 0 1.91 3.11 4.43
01:00 Атлетико MG - Фламенго RJ 2 - 1 2.47 3.19 2.81
01:00 Палмейрас SP - Гремио RS 2 - 0 1.91 3.31 4.10
01:15 Атлетико GO - Спорт Ресифе PE 1 - 1 1.87 3.28 4.35
03:30 Интернасионал RS - Сао Пауло SP 0 - 2 2.43 3.10 3.00
03:30 Флуминензе RJ - Сеара CE 0 - 0 2.03 3.21 3.80
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Баия BA - Жувентуд RS
00:00 1 - 0 1.78 3.41 4.44
Брагантино SP - Куяба MT
00:00 1 - 1 1.53 3.94 5.99
Форталеса CE - Америка MG
00:00 4 - 0 1.91 3.11 4.43
Атлетико MG - Фламенго RJ
01:00 2 - 1 2.47 3.19 2.81
Палмейрас SP - Гремио RS
01:00 2 - 0 1.91 3.31 4.10
Атлетико GO - Спорт Ресифе PE
01:15 1 - 1 1.87 3.28 4.35
Интернасионал RS - Сао Пауло SP
03:30 0 - 2 2.43 3.10 3.00
Флуминензе RJ - Сеара CE
03:30 0 - 0 2.03 3.21 3.80
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
23:00 Универсидад Сентрал - Метрополитанос 0 - 0 3.43 3.28 1.97
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сентрал - Метрополитанос
23:00 0 - 0 3.43 3.28 1.97
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:00 Замбия - Лесото 1 - 2 1.39 4.16 7.21
16:00 Южна Африка - Свазиленд 1 - 0 1.18 5.77 12.58
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Замбия - Лесото
13:00 1 - 2 1.39 4.16 7.21
Южна Африка - Свазиленд
16:00 1 - 0 1.18 5.77 12.58
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ел Ентаг Ел Харби - Пирамидс 2 - 2 5.49 3.47 1.60
22:00 Ел Мокавлун - Ал Ахли Кайро 0 - 2 6.60 3.97 1.44
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ел Ентаг Ел Харби - Пирамидс
20:00 2 - 2 5.49 3.47 1.60
Ел Мокавлун - Ал Ахли Кайро
22:00 0 - 2 6.60 3.97 1.44
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Унион Дуала - Фютчю 0 - 2 2.53 2.68 2.82
18:00 Авион ду Нкам - Бамбутос отл. 2.86 2.68 2.51
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Унион Дуала - Фютчю
16:00 0 - 2 2.53 2.68 2.82
Авион ду Нкам - Бамбутос
18:00 отл. 2.86 2.68 2.51
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Отава - Пасифик 0 - 1 3.34 3.44 1.97
05:00 Йорк Юнайтед - Валюр 2 - 1 2.92 3.19 2.24
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Атлетико Отава - Пасифик
02:00 0 - 1 3.34 3.44 1.97
Йорк Юнайтед - Валюр
05:00 2 - 1 2.92 3.19 2.24
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Нзоя Шугър - Бидко Юнайтед 1 - 0 3.43 2.79 2.17
15:15 Тъскер - Гор Махия 2 - 1 2.12 2.79 3.64
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Нзоя Шугър - Бидко Юнайтед
15:00 1 - 0 3.43 2.79 2.17
Тъскер - Гор Махия
15:15 2 - 1 2.12 2.79 3.64
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
17:00 Ной Ереван (Арм) - КуПС Куопио (Фин) 1 - 0 3.60 3.10 2.02
17:00 Силекс Кратово (Мак) - Петрокуб Хинчещ (Мол) 1 - 1 4.19 3.48 1.74
17:00 ФК Лиепая (Лат) - Струга Трим-Лум (Мак) 1 - 1 1.66 3.52 4.65
18:30 Интер Турку (Фин) - Пушкаш Академи (Унг) 1 - 1 3.04 3.36 2.12
19:00 РФШ Рига (Лат) - Клаксвик (Фро) 2 - 3 1.69 3.66 4.19
19:00 Сант Жулия (Анд) - Гзира Юнайтед (Мал) 0 - 0 4.08 3.58 1.71
19:00 Судува Мариямполе (Лит) - Валмиера (Лат) 2 - 1 1.82 3.33 3.84
19:00 Хонка (Фин) - Рунавик (Фро) 0 - 0 1.48 4.13 5.34
19:30 ФКИ Левадия Талин (Ест) - Сейнт Джоузеф (Гиб) 3 - 1 1.22 5.52 9.18
19:45 Дъндолк (Ирл) - Нютаун (Уел) 4 - 0 1.19 5.49 12.12
19:45 Жилина (Слк) - Дила Гори (Гру) 5 - 1 1.40 4.27 6.13
20:00 Милсами Орхей (Мол) - ФК Сараево (Бих) 0 - 0 4.33 3.52 1.69
20:00 Расинг ФК Унион (Люк) - Брейдаблик Коупавогюр (Исл) 2 - 3 3.25 3.56 1.94
20:45 Гленторан (Сир) - Дъ Ню Сейнтс (Уел) 1 - 1 2.74 3.31 2.29
21:00 Бала Таун (Уел) - Ларн (Сир) 0 - 1 2.10 3.32 3.02
21:00 Биркиркара (Мал) - Ла Фиорита (Смр) 1 - 0 1.15 6.43 11.71
21:00 Домжале (Слн) - Суифт Есперанж (Люк) 1 - 0 1.16 6.43 12.12
21:00 Дрита Гниляне (Кос) - Дечич Тузи (Чгр) 2 - 1 1.77 2.98 4.79
21:00 МОЛ Фехервар (Унг) - Арарат Ереван (Арм) 1 - 1 1.24 5.29 9.22
21:00 Пайде Линнамеесконд (Ест) - Шльонск Вроцлав (Пол) 1 - 2 8.34 4.73 1.29
21:00 Партизани Тирана (Алб) - Сфинтул Георге Суручен (Мол) 5 - 2 1.63 3.67 4.58
21:00 ФХ Хафнарфьордур (Исл) - Слиго Роувърс (Ирл) 1 - 0 2.20 3.09 3.09
21:00 Шкупи Скопие (Мак) - Лапи Подуево (Кос) 2 - 0 2.21 3.13 3.04
21:00 Юръп (Гиб) - Кауно Жалгирис (Лит) 0 - 0 3.95 3.70 1.71
21:30 Вележ Мостар (Бих) - Коулрейн (Сир) 2 - 1 1.37 4.20 7.51
21:30 Сутиеска Никшич (Чгр) - Гагра (Гру) 1 - 0 1.35 4.12 8.12
21:45 Марибор (Слн) - Урарту Ереван (Арм) 1 - 0 1.18 5.86 10.89
21:45 Тре Пене (Смр) - Динамо Батуми (Гру) 0 - 4 13.57 7.22 1.12
22:00 Широки Брег (Бих) - Влазня (Алб) 3 - 1 2.08 3.03 3.34
22:45 Стярнан Гардабаер (Исл) - Бохемианс (Ирл) 1 - 1 2.20 3.18 2.99
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Ной Ереван (Арм) - КуПС Куопио (Фин)
17:00 1 - 0 3.60 3.10 2.02
Силекс Кратово (Мак) - Петрокуб Хинчещ (Мол)
17:00 1 - 1 4.19 3.48 1.74
ФК Лиепая (Лат) - Струга Трим-Лум (Мак)
17:00 1 - 1 1.66 3.52 4.65
Интер Турку (Фин) - Пушкаш Академи (Унг)
18:30 1 - 1 3.04 3.36 2.12
РФШ Рига (Лат) - Клаксвик (Фро)
19:00 2 - 3 1.69 3.66 4.19
Сант Жулия (Анд) - Гзира Юнайтед (Мал)
19:00 0 - 0 4.08 3.58 1.71
Судува Мариямполе (Лит) - Валмиера (Лат)
19:00 2 - 1 1.82 3.33 3.84
Хонка (Фин) - Рунавик (Фро)
19:00 0 - 0 1.48 4.13 5.34
ФКИ Левадия Талин (Ест) - Сейнт Джоузеф (Гиб)
19:30 3 - 1 1.22 5.52 9.18
Дъндолк (Ирл) - Нютаун (Уел)
19:45 4 - 0 1.19 5.49 12.12
Жилина (Слк) - Дила Гори (Гру)
19:45 5 - 1 1.40 4.27 6.13
Милсами Орхей (Мол) - ФК Сараево (Бих)
20:00 0 - 0 4.33 3.52 1.69
Расинг ФК Унион (Люк) - Брейдаблик Коупавогюр (Исл)
20:00 2 - 3 3.25 3.56 1.94
Гленторан (Сир) - Дъ Ню Сейнтс (Уел)
20:45 1 - 1 2.74 3.31 2.29
Бала Таун (Уел) - Ларн (Сир)
21:00 0 - 1 2.10 3.32 3.02
Биркиркара (Мал) - Ла Фиорита (Смр)
21:00 1 - 0 1.15 6.43 11.71
Домжале (Слн) - Суифт Есперанж (Люк)
21:00 1 - 0 1.16 6.43 12.12
Дрита Гниляне (Кос) - Дечич Тузи (Чгр)
21:00 2 - 1 1.77 2.98 4.79
МОЛ Фехервар (Унг) - Арарат Ереван (Арм)
21:00 1 - 1 1.24 5.29 9.22
Пайде Линнамеесконд (Ест) - Шльонск Вроцлав (Пол)
21:00 1 - 2 8.34 4.73 1.29
Партизани Тирана (Алб) - Сфинтул Георге Суручен (Мол)
21:00 5 - 2 1.63 3.67 4.58
ФХ Хафнарфьордур (Исл) - Слиго Роувърс (Ирл)
21:00 1 - 0 2.20 3.09 3.09
Шкупи Скопие (Мак) - Лапи Подуево (Кос)
21:00 2 - 0 2.21 3.13 3.04
Юръп (Гиб) - Кауно Жалгирис (Лит)
21:00 0 - 0 3.95 3.70 1.71
Вележ Мостар (Бих) - Коулрейн (Сир)
21:30 2 - 1 1.37 4.20 7.51
Сутиеска Никшич (Чгр) - Гагра (Гру)
21:30 1 - 0 1.35 4.12 8.12
Марибор (Слн) - Урарту Ереван (Арм)
21:45 1 - 0 1.18 5.86 10.89
Тре Пене (Смр) - Динамо Батуми (Гру)
21:45 0 - 4 13.57 7.22 1.12
Широки Брег (Бих) - Влазня (Алб)
22:00 3 - 1 2.08 3.03 3.34
Стярнан Гардабаер (Исл) - Бохемианс (Ирл)
22:45 1 - 1 2.20 3.18 2.99
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Могреб Тетуан - ФУС Рабат 2 - 2 2.46 2.77 2.99
21:15 Дифаа ел Джадида - ФАР Рабат 1 - 0 3.80 3.06 1.96
23:30 ИР Танжер - РСБ Беркан 0 - 2 3.17 2.58 2.55
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Могреб Тетуан - ФУС Рабат
19:00 2 - 2 2.46 2.77 2.99
Дифаа ел Джадида - ФАР Рабат
21:15 1 - 0 3.80 3.06 1.96
ИР Танжер - РСБ Беркан
23:30 0 - 2 3.17 2.58 2.55
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
20:00 Квик Халден - Конгсвингер 3 - 2 3.42 3.94 1.82
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Квик Халден - Конгсвингер
20:00 3 - 2 3.42 3.94 1.82
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Киелсос - Нутоден 3 - 2 1.74 3.83 3.73
19:00 Розенборг 2 - Левангер 5 - 2 5.74 4.91 1.40
20:00 Арендал - Фрам Ларвик 2 - 1 1.18 6.27 10.33
20:00 Од БК 2 - Флекерьой 0 - 0 2.69 3.63 2.23
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Киелсос - Нутоден
19:00 3 - 2 1.74 3.83 3.73
Розенборг 2 - Левангер
19:00 5 - 2 5.74 4.91 1.40
Арендал - Фрам Ларвик
20:00 2 - 1 1.18 6.27 10.33
Од БК 2 - Флекерьой
20:00 0 - 0 2.69 3.63 2.23
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:00 Ди Си Юнайтед (Сащ) - ЛД Алахуеленсе (Крк) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
05:30 Атлас Гуадалахара (Мек) - Америка Мексико (Мек) 0 - 1 3.12 3.31 2.07
11:30 УТА Арад (Рум) - Хайдук Сплит (Хър) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Млада Болеслав (Чех) - Усти над Лабем (Чех) 4 - 0 1.56 4.13 4.65
12:00 Спортинг Брага (Пор) - Трофензе (Пор) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Абърдийн (Шот) - Инвърнес КТ (Шот) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Риека (Хър) - Триглав (Слн) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Санта Клара (Пор) - Фамаликао (Пор) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Цволе (Нид) - Волендам (Нид) 0 - 2 1.73 3.89 3.65
17:00 Цвикау (Гер) - Карл Цайс Йена (Гер) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Виктория Пилзен (Чех) - Сепси Сфънту Георге (Рум) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Лугано (Швц) - Винтертур (Швц) 0 - 0 1.44 4.29 5.76
18:30 Анортозис (Кип) - Докса Катокопия (Кип) отл. 1.50 4.50 4.56
18:30 Щурм Грац (Авс) - Краковия Краков (Пол) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Щурм Грац (Авс) - ФК Ростов (Рус) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Арджеш Питещ (Рум) - Кишварда (Унг) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Партизан Белград (Сър) - ФК Ростов (Рус) 1 - 0 2.26 3.74 2.81
20:00 Каза Пиа (Пор) - Сьондерийске (Дан) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
21:00 Серен (Бел) - Ф91 Дюделанж (Люк) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
21:30 Щурм Грац (Авс) - Цървена Звезда Белград (Сър) 1 - 1 3.00 3.50 2.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Ди Си Юнайтед (Сащ) - ЛД Алахуеленсе (Крк)
03:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Атлас Гуадалахара (Мек) - Америка Мексико (Мек)
05:30 0 - 1 3.12 3.31 2.07
УТА Арад (Рум) - Хайдук Сплит (Хър)
11:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Млада Болеслав (Чех) - Усти над Лабем (Чех)
12:00 4 - 0 1.56 4.13 4.65
Спортинг Брага (Пор) - Трофензе (Пор)
12:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Абърдийн (Шот) - Инвърнес КТ (Шот)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Риека (Хър) - Триглав (Слн)
15:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Санта Клара (Пор) - Фамаликао (Пор)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Цволе (Нид) - Волендам (Нид)
15:00 0 - 2 1.73 3.89 3.65
Цвикау (Гер) - Карл Цайс Йена (Гер)
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Виктория Пилзен (Чех) - Сепси Сфънту Георге (Рум)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лугано (Швц) - Винтертур (Швц)
18:00 0 - 0 1.44 4.29 5.76
Анортозис (Кип) - Докса Катокопия (Кип)
18:30 отл. 1.50 4.50 4.56
Щурм Грац (Авс) - Краковия Краков (Пол)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Щурм Грац (Авс) - ФК Ростов (Рус)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Арджеш Питещ (Рум) - Кишварда (Унг)
19:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Партизан Белград (Сър) - ФК Ростов (Рус)
19:00 1 - 0 2.26 3.74 2.81
Каза Пиа (Пор) - Сьондерийске (Дан)
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Серен (Бел) - Ф91 Дюделанж (Люк)
21:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Щурм Грац (Авс) - Цървена Звезда Белград (Сър)
21:30 1 - 1 3.00 3.50 2.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ню Инглънд Революшън - Торонто 2 - 3 1.46 4.69 5.80
02:30 Монреал - Ню Йорк Сити 2 - 1 4.32 3.91 1.72
03:00 Чикаго Файър - Орландо Сити 3 - 1 2.15 3.63 3.01
04:00 Колорадо Рапидс - Минесота Юнайтед 2 - 0 1.89 3.84 3.61
04:00 Остин - Лос Анджелис ФК 0 - 2 2.94 3.45 2.28
04:00 Сиатъл Саундърс - Хюстън Динамо 2 - 0 1.73 3.78 4.41
05:00 Ванкувър Уайткепс - Реал Солт Лейк 0 - 4 3.96 3.52 1.89
05:30 Лос Анджелис Галакси - Далас 3 - 1 1.90 3.81 3.54
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Инглънд Революшън - Торонто
02:00 2 - 3 1.46 4.69 5.80
Монреал - Ню Йорк Сити
02:30 2 - 1 4.32 3.91 1.72
Чикаго Файър - Орландо Сити
03:00 3 - 1 2.15 3.63 3.01
Колорадо Рапидс - Минесота Юнайтед
04:00 2 - 0 1.89 3.84 3.61
Остин - Лос Анджелис ФК
04:00 0 - 2 2.94 3.45 2.28
Сиатъл Саундърс - Хюстън Динамо
04:00 2 - 0 1.73 3.78 4.41
Ванкувър Уайткепс - Реал Солт Лейк
05:00 0 - 4 3.96 3.52 1.89
Лос Анджелис Галакси - Далас
05:30 3 - 1 1.90 3.81 3.54
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
22:00 Палестино Сантяго - Коло-Коло Сантяго 2 - 3 2.84 3.32 2.26
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Палестино Сантяго - Коло-Коло Сантяго
22:00 2 - 3 2.84 3.32 2.26
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
17:00 Улсан Хюндай (Кор) - Виетел (Вие) 3 - 0 1.19 5.98 15.00
19:00 Тегу (Кор) - Кавазаки Фронтейл (Япо) 1 - 3 6.04 4.22 1.48
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Улсан Хюндай (Кор) - Виетел (Вие)
17:00 3 - 0 1.19 5.98 15.00
Тегу (Кор) - Кавазаки Фронтейл (Япо)
19:00 1 - 3 6.04 4.22 1.48
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 ИФК Малмьо - Торнс 1 - 2 1.46 4.56 5.17
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
ИФК Малмьо - Торнс
20:00 1 - 2 1.46 4.56 5.17
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:30 Пусан АйПарк - Чунгнам Асан 0 - 0 1.77 3.49 4.03
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пусан АйПарк - Чунгнам Асан
13:30 0 - 0 1.77 3.49 4.03