Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт (Нор) - Легия Варшава (Пол) 2 - 3 2.10 3.32 3.28
19:00 Динамо Тбилиси (Гру) - Нефтчи Баку (Азе) 1 - 2 2.73 2.97 2.64
19:30 Слован Братислава (Слк) - Шамрок Роувърс (Ирл) 2 - 0 1.46 4.19 6.63
20:00 Динамо Загреб (Хър) - Валур Рейкявик (Исл) 3 - 2 1.13 7.12 17.90
20:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Шахтьор Солигорск (Блр) 1 - 0 1.68 3.56 4.87
20:00 Макаби Хайфа (Изр) - Кайрат Алмати (Каз) 1 - 1 1.69 3.73 4.52
20:00 Малмьо (Шве) - Рига ФК (Лат) 1 - 0 1.14 7.02 18.62
20:00 Теута (Алб) - Шериф Тираспол (Мол) 0 - 4 3.69 3.14 2.04
21:00 Конас Кий (Уел) - Алашкерт Ереван (Арм) 2 - 2 3.63 3.26 2.01
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт (Нор) - Легия Варшава (Пол)
19:00 2 - 3 2.10 3.32 3.28
Динамо Тбилиси (Гру) - Нефтчи Баку (Азе)
19:00 1 - 2 2.73 2.97 2.64
Слован Братислава (Слк) - Шамрок Роувърс (Ирл)
19:30 2 - 0 1.46 4.19 6.63
Динамо Загреб (Хър) - Валур Рейкявик (Исл)
20:00 3 - 2 1.13 7.12 17.90
Лудогорец Разград (Бъл) - Шахтьор Солигорск (Блр)
20:00 1 - 0 1.68 3.56 4.87
Макаби Хайфа (Изр) - Кайрат Алмати (Каз)
20:00 1 - 1 1.69 3.73 4.52
Малмьо (Шве) - Рига ФК (Лат)
20:00 1 - 0 1.14 7.02 18.62
Теута (Алб) - Шериф Тираспол (Мол)
20:00 0 - 4 3.69 3.14 2.04
Конас Кий (Уел) - Алашкерт Ереван (Арм)
21:00 2 - 2 3.63 3.26 2.01
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Бравош де Макиш - Санта Рита де Касия 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Санта Рита де Касия
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Сантос SP - Атлетико PR 2 - 1 2.21 3.00 3.48
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Сантос SP - Атлетико PR
01:30 2 - 1 2.21 3.00 3.48
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Крузейро MG - Коритиба PR 0 - 0 2.32 2.94 3.23
01:00 Понте Прета SP - Авай SC 0 - 0 2.60 2.85 2.82
03:30 КР Бразил AL - Ботафого RJ 2 - 1 2.87 3.12 2.43
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Крузейро MG - Коритиба PR
01:00 0 - 0 2.32 2.94 3.23
Понте Прета SP - Авай SC
01:00 0 - 0 2.60 2.85 2.82
КР Бразил AL - Ботафого RJ
03:30 2 - 1 2.87 3.12 2.43
Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
02:00 Хаити - Бермудски острови 4 - 1 1.30 4.90 9.50
04:30 Гватемала - Гваделупа 1 - 1 1.17 6.25 15.00
Голд Къп Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Хаити - Бермудски острови
02:00 4 - 1 1.30 4.90 9.50
Гватемала - Гваделупа
04:30 1 - 1 1.17 6.25 15.00
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:00 Мозамбик - Зимбабве 0 - 0 3.88 3.37 1.83
16:00 Замбия - Коморски острови - 0.00 0.00 0.00
16:00 Мадагаскар - Малави - 0.00 0.00 0.00
16:00 Сенегал - Намибия 1 - 2 1.45 3.88 6.62
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Мозамбик - Зимбабве
13:00 0 - 0 3.88 3.37 1.83
Замбия - Коморски острови
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Мадагаскар - Малави
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Сенегал - Намибия
16:00 1 - 2 1.45 3.88 6.62
Европейско Първенство Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Англия - Дания 1 - 1 1.71 3.73 5.33
Европейско Първенство Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Англия - Дания
22:00 1 - 1 1.71 3.73 5.33
Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
16:00 Ню Стар де Дуала - Коломбе ду Джа ет Лобо 0 - 3 2.40 2.86 2.91
16:00 ПВД Баменда - Яфут Яунде 0 - 0 1.38 4.07 6.70
16:00 Тонере Яунде - Йънг Спортс Академи 2 - 0 2.32 2.75 3.26
17:00 Единг Спорт - Фортуна Мфоу 0 - 4 4.42 3.16 1.75
17:00 Стад Ренар де Мелонг - Фову Клуб де Бахам 1 - 0 2.48 2.73 2.85
18:00 АПЕЖЕС Академи - Котон Спорт де Гаруа 1 - 0 3.29 2.96 2.11
18:00 Лес Астрес де Дуала - Канон Яунде 1 - 1 2.48 2.73 2.85
18:00 УМС де Лоум - Пантере ду Нде 1 - 2 1.51 3.52 5.88
Камерун - Елит Едно
Час Рез. 1 X 2
Ню Стар де Дуала - Коломбе ду Джа ет Лобо
16:00 0 - 3 2.40 2.86 2.91
ПВД Баменда - Яфут Яунде
16:00 0 - 0 1.38 4.07 6.70
Тонере Яунде - Йънг Спортс Академи
16:00 2 - 0 2.32 2.75 3.26
Единг Спорт - Фортуна Мфоу
17:00 0 - 4 4.42 3.16 1.75
Стад Ренар де Мелонг - Фову Клуб де Бахам
17:00 1 - 0 2.48 2.73 2.85
АПЕЖЕС Академи - Котон Спорт де Гаруа
18:00 1 - 0 3.29 2.96 2.11
Лес Астрес де Дуала - Канон Яунде
18:00 1 - 1 2.48 2.73 2.85
УМС де Лоум - Пантере ду Нде
18:00 1 - 2 1.51 3.52 5.88
Копа Америка Финална Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Аржентина - Колумбия 1 - 1 1.75 3.44 5.25
Копа Америка Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Аржентина - Колумбия
04:00 1 - 1 1.75 3.44 5.25
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Юсуфиа Берешид - Ренесанс Земамра 1 - 1 2.22 2.85 3.33
21:15 Олимпик Сафи - Шабаб Мохамедия 1 - 1 2.47 2.67 3.08
23:30 Видад Казабланка - Рапиде Оуед Зем 2 - 0 1.22 5.31 10.25
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Юсуфиа Берешид - Ренесанс Земамра
19:00 1 - 1 2.22 2.85 3.33
Олимпик Сафи - Шабаб Мохамедия
21:15 1 - 1 2.47 2.67 3.08
Видад Казабланка - Рапиде Оуед Зем
23:30 2 - 0 1.22 5.31 10.25
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ениймба - Квара Юнайтед 1 - 0 1.71 3.03 5.07
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ениймба - Квара Юнайтед
18:00 1 - 0 1.71 3.03 5.07
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Алта - Волеренга Осло 2 2 - 2 1.27 5.33 7.97
17:30 Флоя - Аскер 1 - 4 11.78 6.93 1.15
17:30 Флурьо - Мос 0 - 2 2.36 3.64 2.44
18:00 Берум - Хьодд 0 - 1 3.66 3.76 1.78
19:00 Ейдсволд ТФ - Братвог 2 - 0 2.69 3.64 2.19
20:00 Сеня - Тромсдален 1 - 3 3.95 3.96 1.67
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Алта - Волеренга Осло 2
17:00 2 - 2 1.27 5.33 7.97
Флоя - Аскер
17:30 1 - 4 11.78 6.93 1.15
Флурьо - Мос
17:30 0 - 2 2.36 3.64 2.44
Берум - Хьодд
18:00 0 - 1 3.66 3.76 1.78
Ейдсволд ТФ - Братвог
19:00 2 - 0 2.69 3.64 2.19
Сеня - Тромсдален
20:00 1 - 3 3.95 3.96 1.67
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Шайд - Нардо 2 - 1 1.20 5.97 9.94
19:00 Вард Хаугесунд - Айерсун 1 - 1 3.96 3.88 1.70
19:00 Йойгарден - Сотра 4 - 0 1.40 4.66 5.89
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Шайд - Нардо
18:00 2 - 1 1.20 5.97 9.94
Вард Хаугесунд - Айерсун
19:00 1 - 1 3.96 3.88 1.70
Йойгарден - Сотра
19:00 4 - 0 1.40 4.66 5.89
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:30 Сан Антонио Скорпионс (Сащ) - Керетаро (Мек) 2 - 4 4.80 4.10 1.59
11:00 ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Рух Хожов (Пол) 1 - 1 1.65 3.50 4.50
11:00 Спартак Варна (Бъл) - Пирин Благоевград (Бъл) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
11:30 Дюрмот (Унг) - Халадаш Сомбатхей (Унг) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
11:30 Зноймо (Чех) - МАС Таборско (Чех) 2 - 2 6.61 5.96 1.28
12:00 Дубница (Слк) - Жилина Б (Слк) 0 - 3 2.26 4.08 2.50
12:00 Жилина Б (Слк) - Дубница (Слк) - 1.92 4.25 3.00
12:00 Заглембие Любин (Пол) - Миедж Легница (Пол) 1 - 1 1.42 4.41 5.83
12:00 Заглембие Сосновец (Пол) - Карвина (Чех) 1 - 3 2.98 3.66 2.03
12:00 Морнар Бар (Чгр) - ФК Нови Пазар (Сър) 4 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Теплице (Чех) - Влашим (Чех) 2 - 3 1.50 4.51 4.72
12:00 Яблонец (Чех) - Спарта Прага Б (Чех) 1 - 1 1.26 6.13 6.90
13:00 Висла Плоцк (Пол) - Видзев Лодз (Пол) 0 - 2 1.68 3.81 4.13
13:00 Погон Шедълце (Пол) - Знич Прушков (Пол) 0 - 2 2.01 3.91 2.82
14:00 Брьондби (Дан) - Одензе (Дан) - 1.83 4.06 3.27
14:00 Одензе (Дан) - Брьондби (Дан) 1 - 1 3.24 4.10 1.82
14:30 Аугсбург (Гер) - Хамбургер (Гер) 2 - 2 2.18 3.94 2.70
15:00 Бенфика (Пор) - Спортинг Ковиля (Пор) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Генк (Бел) - Ойпен (Бел) 2 - 0 1.37 4.82 6.10
15:00 Жил Висенте (Пор) - Лейшоес (Пор) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Сигма Оломоуц (Чех) - Татран Липтовски Микулаш (Слк) 2 - 0 1.41 4.61 5.72
16:00 Пуща Неполомице (Пол) - Висла Краков (Пол) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Златибор Чайетина (Сър) - Рудар Плевля (Чгр) 4 - 0 2.55 3.39 2.38
17:00 Колос Ковалевка (Укр) - Александрия (Укр) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Люцерн (Швц) - Динамо Киев (Укр) 3 - 3 3.09 3.92 1.92
17:00 Селтик (Шот) - Шефилд Уензди (Анг) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Хонвед Будапеща (Унг) - Серед (Слк) 1 - 1 1.65 3.98 4.56
17:00 Шефилд Уензди (Анг) - Селтик (Шот) 1 - 3 3.69 3.64 1.80
17:30 Базел (Швц) - Грасхопърс (Швц) 1 - 0 1.57 4.17 4.38
17:30 ФК ФКСБ (Рум) - Миовени (Рум) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Баник Острава (Чех) - Скалица (Слк) 2 - 1 1.45 4.68 5.22
18:00 Верес Ровно (Укр) - Агробизнес Волочиск (Укр) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Раков Ченстохова (Пол) 3 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Депортиво Толука (Мек) - Хуарес (Мек) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Земплин Михаловце (Слк) - Славой Требишов (Слк) 4 - 1 1.50 4.30 4.70
18:00 Ланс (Фра) - Стандарт Лиеж (Бел) 1 - 1 2.09 3.59 2.83
18:00 Левски София (Бъл) - Локомотив София (Бъл) 4 - 0 1.67 3.84 4.26
18:00 Лех Познан (Пол) - Мидтиланд (Дан) 3 - 2 2.90 3.71 2.05
18:00 Млада Болеслав (Чех) - Тренчин (Слк) 5 - 0 1.73 4.01 3.83
18:00 Рапид Виена (Авс) - Санкт Пьолтен (Авс) 2 - 2 1.37 4.83 6.37
18:00 Струмска Слава Радомир (Бъл) - Марек Дупница (Бъл) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Царско Село София (Бъл) - Литекс Ловеч (Бъл) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Арда Кърджали (Бъл) - ЦСКА 1948 София (Бъл) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:30 Ивердон (Швц) - Сервет (Швц) 1 - 0 5.67 4.78 1.40
18:30 Лишен Бърно (Чех) - Сеница (Слк) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 Сион (Швц) - Лозана Спорт (Швц) 1 - 3 0.00 0.00 0.00
18:30 Чукарички (Сър) - МС Ашдод (Изр) 1 - 1 1.99 3.70 3.04
19:00 Аустрия Виена (Авс) - Тузла Сити (Бих) 2 - 1 1.36 5.23 6.96
19:00 Беершот (Бел) - Ваасланд-Беверен (Бел) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Залаегерсег (Унг) - Табор Сежана (Слн) 1 - 4 0.00 0.00 0.00
19:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Вердер Бремен (Гер) 2 - 2 1.97 3.70 3.14
19:00 Каен (Фра) - Гингам (Фра) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Кечкемет (Унг) - Драва Птуй (Слн) 6 - 3 1.89 4.22 3.01
19:00 Клуб Брюж (Бел) - Зулте Варегем (Бел) 2 - 1 1.43 4.63 5.41
19:00 Кювили-Руан (Фра) - Льо Авър (Фра) 0 - 1 3.03 3.24 2.16
19:00 Лавал (Фра) - Аячо (Фра) 1 - 2 4.41 3.63 1.65
19:00 Македония Гьорче Петров (Мак) - Нефтохимик Бургас (Бъл) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
19:00 Оксер (Фра) - Кретей-Луситанос (Фра) 3 - 1 1.42 4.30 5.25
19:00 Сент Трюиден (Бел) - РВД Моленбек 47 (Бел) 1 - 0 1.33 4.81 6.70
19:00 ЦСКА София (Бъл) - Карабах Агдам (Азе) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Шарлероа (Бел) - Амиен (Фра) 3 - 3 1.94 3.48 3.34
19:30 АЗ Алкмаар (Нид) - ТОП Ос (Нид) 3 - 0 1.18 6.70 9.86
19:30 Фейенорд (Нид) - Цюрих (Швц) - 0.00 0.00 0.00
19:30 Фейенорд (Нид) - Цюрих (Швц) 1 - 0 1.72 3.61 4.06
20:00 Локомотив Москва (Рус) - Арис Солун (Гър) 1 - 2 1.91 3.49 3.44
20:00 Раднички 1923 (Сър) - Макаби Нетаня (Изр) 0 - 2 3.24 3.59 1.99
20:00 Целие (Слн) - Хайдук Сплит (Хър) 3 - 0 5.69 4.26 1.49
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Сан Антонио Скорпионс (Сащ) - Керетаро (Мек)
03:30 2 - 4 4.80 4.10 1.59
ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Рух Хожов (Пол)
11:00 1 - 1 1.65 3.50 4.50
Спартак Варна (Бъл) - Пирин Благоевград (Бъл)
11:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Дюрмот (Унг) - Халадаш Сомбатхей (Унг)
11:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Зноймо (Чех) - МАС Таборско (Чех)
11:30 2 - 2 6.61 5.96 1.28
Дубница (Слк) - Жилина Б (Слк)
12:00 0 - 3 2.26 4.08 2.50
Жилина Б (Слк) - Дубница (Слк)
12:00 - 1.92 4.25 3.00
Заглембие Любин (Пол) - Миедж Легница (Пол)
12:00 1 - 1 1.42 4.41 5.83
Заглембие Сосновец (Пол) - Карвина (Чех)
12:00 1 - 3 2.98 3.66 2.03
Морнар Бар (Чгр) - ФК Нови Пазар (Сър)
12:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Теплице (Чех) - Влашим (Чех)
12:00 2 - 3 1.50 4.51 4.72
Яблонец (Чех) - Спарта Прага Б (Чех)
12:00 1 - 1 1.26 6.13 6.90
Висла Плоцк (Пол) - Видзев Лодз (Пол)
13:00 0 - 2 1.68 3.81 4.13
Погон Шедълце (Пол) - Знич Прушков (Пол)
13:00 0 - 2 2.01 3.91 2.82
Брьондби (Дан) - Одензе (Дан)
14:00 - 1.83 4.06 3.27
Одензе (Дан) - Брьондби (Дан)
14:00 1 - 1 3.24 4.10 1.82
Аугсбург (Гер) - Хамбургер (Гер)
14:30 2 - 2 2.18 3.94 2.70
Бенфика (Пор) - Спортинг Ковиля (Пор)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Генк (Бел) - Ойпен (Бел)
15:00 2 - 0 1.37 4.82 6.10
Жил Висенте (Пор) - Лейшоес (Пор)
15:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Сигма Оломоуц (Чех) - Татран Липтовски Микулаш (Слк)
15:00 2 - 0 1.41 4.61 5.72
Пуща Неполомице (Пол) - Висла Краков (Пол)
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Златибор Чайетина (Сър) - Рудар Плевля (Чгр)
17:00 4 - 0 2.55 3.39 2.38
Колос Ковалевка (Укр) - Александрия (Укр)
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Люцерн (Швц) - Динамо Киев (Укр)
17:00 3 - 3 3.09 3.92 1.92
Селтик (Шот) - Шефилд Уензди (Анг)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Хонвед Будапеща (Унг) - Серед (Слк)
17:00 1 - 1 1.65 3.98 4.56
Шефилд Уензди (Анг) - Селтик (Шот)
17:00 1 - 3 3.69 3.64 1.80
Базел (Швц) - Грасхопърс (Швц)
17:30 1 - 0 1.57 4.17 4.38
ФК ФКСБ (Рум) - Миовени (Рум)
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Баник Острава (Чех) - Скалица (Слк)
18:00 2 - 1 1.45 4.68 5.22
Верес Ровно (Укр) - Агробизнес Волочиск (Укр)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Раков Ченстохова (Пол)
18:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Депортиво Толука (Мек) - Хуарес (Мек)
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Земплин Михаловце (Слк) - Славой Требишов (Слк)
18:00 4 - 1 1.50 4.30 4.70
Ланс (Фра) - Стандарт Лиеж (Бел)
18:00 1 - 1 2.09 3.59 2.83
Левски София (Бъл) - Локомотив София (Бъл)
18:00 4 - 0 1.67 3.84 4.26
Лех Познан (Пол) - Мидтиланд (Дан)
18:00 3 - 2 2.90 3.71 2.05
Млада Болеслав (Чех) - Тренчин (Слк)
18:00 5 - 0 1.73 4.01 3.83
Рапид Виена (Авс) - Санкт Пьолтен (Авс)
18:00 2 - 2 1.37 4.83 6.37
Струмска Слава Радомир (Бъл) - Марек Дупница (Бъл)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Царско Село София (Бъл) - Литекс Ловеч (Бъл)
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Арда Кърджали (Бъл) - ЦСКА 1948 София (Бъл)
18:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ивердон (Швц) - Сервет (Швц)
18:30 1 - 0 5.67 4.78 1.40
Лишен Бърно (Чех) - Сеница (Слк)
18:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Сион (Швц) - Лозана Спорт (Швц)
18:30 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Чукарички (Сър) - МС Ашдод (Изр)
18:30 1 - 1 1.99 3.70 3.04
Аустрия Виена (Авс) - Тузла Сити (Бих)
19:00 2 - 1 1.36 5.23 6.96
Беершот (Бел) - Ваасланд-Беверен (Бел)
19:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Залаегерсег (Унг) - Табор Сежана (Слн)
19:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Зенит Санкт Петербург (Рус) - Вердер Бремен (Гер)
19:00 2 - 2 1.97 3.70 3.14
Каен (Фра) - Гингам (Фра)
19:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кечкемет (Унг) - Драва Птуй (Слн)
19:00 6 - 3 1.89 4.22 3.01
Клуб Брюж (Бел) - Зулте Варегем (Бел)
19:00 2 - 1 1.43 4.63 5.41
Кювили-Руан (Фра) - Льо Авър (Фра)
19:00 0 - 1 3.03 3.24 2.16
Лавал (Фра) - Аячо (Фра)
19:00 1 - 2 4.41 3.63 1.65
Македония Гьорче Петров (Мак) - Нефтохимик Бургас (Бъл)
19:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Оксер (Фра) - Кретей-Луситанос (Фра)
19:00 3 - 1 1.42 4.30 5.25
Сент Трюиден (Бел) - РВД Моленбек 47 (Бел)
19:00 1 - 0 1.33 4.81 6.70
ЦСКА София (Бъл) - Карабах Агдам (Азе)
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Шарлероа (Бел) - Амиен (Фра)
19:00 3 - 3 1.94 3.48 3.34
АЗ Алкмаар (Нид) - ТОП Ос (Нид)
19:30 3 - 0 1.18 6.70 9.86
Фейенорд (Нид) - Цюрих (Швц)
19:30 - 0.00 0.00 0.00
Фейенорд (Нид) - Цюрих (Швц)
19:30 1 - 0 1.72 3.61 4.06
Локомотив Москва (Рус) - Арис Солун (Гър)
20:00 1 - 2 1.91 3.49 3.44
Раднички 1923 (Сър) - Макаби Нетаня (Изр)
20:00 0 - 2 3.24 3.59 1.99
Целие (Слн) - Хайдук Сплит (Хър)
20:00 3 - 0 5.69 4.26 1.49
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Истаравшан - Истиклол Душанбе 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Истаравшан - Истиклол Душанбе
15:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Тайван - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 КПК Корпорейшън - Тайпе Сити Татунг - 0.00 0.00 0.00
11:00 Тайван Стийл - Тайван Юнивърсити - 0.00 0.00 0.00
14:00 Тайпауър - Тайчун Футуро - 0.00 0.00 0.00
14:00 Хан Юен - Флайт Скайуокърс - 0.00 0.00 0.00
Тайван - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
КПК Корпорейшън - Тайпе Сити Татунг
11:00 - 0.00 0.00 0.00
Тайван Стийл - Тайван Юнивърсити
11:00 - 0.00 0.00 0.00
Тайпауър - Тайчун Футуро
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Хан Юен - Флайт Скайуокърс
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Поханг Стийлърс (Кор) - Нагоя Грампус (Япо) 1 - 1 2.50 3.18 2.76
17:00 Гамба Осака (Япо) - Тампайнс Роувърс (Син) 8 - 1 1.01 15.70 41.75
17:00 Джохор Дарул Такзим (Маз) - Ратчабури (Тай) 0 - 0 1.57 3.83 5.26
19:00 Чианграй Юнайтед (Тай) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор) 1 - 3 10.42 5.76 1.23
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Поханг Стийлърс (Кор) - Нагоя Грампус (Япо)
13:00 1 - 1 2.50 3.18 2.76
Гамба Осака (Япо) - Тампайнс Роувърс (Син)
17:00 8 - 1 1.01 15.70 41.75
Джохор Дарул Такзим (Маз) - Ратчабури (Тай)
17:00 0 - 0 1.57 3.83 5.26
Чианграй Юнайтед (Тай) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор)
19:00 1 - 3 10.42 5.76 1.23
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
20:00 ИФК Люлео - Умео ФК 0 - 2 4.27 3.84 1.67
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
ИФК Люлео - Умео ФК
20:00 0 - 2 4.27 3.84 1.67
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Твоокерш - Линдуме 1 - 0 1.58 3.93 4.65
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Твоокерш - Линдуме
20:00 1 - 0 1.58 3.93 4.65
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Висел Кобе - Токушима Вортис 1 - 0 1.63 3.74 4.93
12:00 Кашива Рейсол - Киото Санга 1 - 2 1.84 3.45 3.98
12:00 Консадол Сапоро - В-Варен Нагазаки 1 - 2 2.03 3.29 3.47
13:00 Кавазаки Фронтейл - Джеф Юнайтед Чиба - 0.00 0.00 0.00
13:00 Кашима Антлърс - Точиги СК 3 - 0 1.60 3.71 5.09
13:00 Саган Тошу - Ависпа Фукуока 1 - 0 2.21 3.14 3.15
13:00 Урава Ред Даймъндс - Сагамихара 1 - 0 1.42 4.15 7.30
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Токушима Вортис
12:00 1 - 0 1.63 3.74 4.93
Кашива Рейсол - Киото Санга
12:00 1 - 2 1.84 3.45 3.98
Консадол Сапоро - В-Варен Нагазаки
12:00 1 - 2 2.03 3.29 3.47
Кавазаки Фронтейл - Джеф Юнайтед Чиба
13:00 - 0.00 0.00 0.00
Кашима Антлърс - Точиги СК
13:00 3 - 0 1.60 3.71 5.09
Саган Тошу - Ависпа Фукуока
13:00 1 - 0 2.21 3.14 3.15
Урава Ред Даймъндс - Сагамихара
13:00 1 - 0 1.42 4.15 7.30