Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Ференцварош (Унг) - Прищина (Кос) 3 - 0 1.11 8.59 21.07
19:00 Флора Талин (Ест) - Хибърниънс (Мал) 2 - 0 1.53 3.83 5.64
19:00 ХИК Хелзинки (Фин) - Будучност Подгорица (Чгр) 3 - 1 1.27 5.28 9.24
20:00 Жалгирис Вилнюс (Лит) - Линфийлд (Сир) 3 - 1 1.35 4.38 9.28
20:00 Клуж (Рум) - Борац Баня Лука (Бих) 3 - 1 1.14 6.87 18.78
20:30 Фола Еш (Люк) - Линкълн Ред Импс (Гиб) 2 - 2 1.28 4.80 11.11
21:00 Шкендия 79 Тетово (Мак) - Мура (Слн) 0 - 1 2.65 2.99 2.75
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Ференцварош (Унг) - Прищина (Кос)
19:00 3 - 0 1.11 8.59 21.07
Флора Талин (Ест) - Хибърниънс (Мал)
19:00 2 - 0 1.53 3.83 5.64
ХИК Хелзинки (Фин) - Будучност Подгорица (Чгр)
19:00 3 - 1 1.27 5.28 9.24
Жалгирис Вилнюс (Лит) - Линфийлд (Сир)
20:00 3 - 1 1.35 4.38 9.28
Клуж (Рум) - Борац Баня Лука (Бих)
20:00 3 - 1 1.14 6.87 18.78
Фола Еш (Люк) - Линкълн Ред Импс (Гиб)
20:30 2 - 2 1.28 4.80 11.11
Шкендия 79 Тетово (Мак) - Мура (Слн)
21:00 0 - 1 2.65 2.99 2.75
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Куандо Кубанго - Рекреативо до Либоло отл. 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Куандо Кубанго - Рекреативо до Либоло
17:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
00:00 Итуано SP - Фигуерензе SC 1 - 0 2.01 3.05 3.59
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Итуано SP - Фигуерензе SC
00:00 1 - 0 2.01 3.05 3.59
Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
23:00 Гватемала - Гваделупа 1 - 1 1.22 5.14 14.25
23:00 Хаити - Бермудски острови 4 - 1 1.30 4.63 10.03
23:30 Тринидад и Тобаго - Френска Гвиана 1 - 1 1.25 5.19 9.83
Голд Къп Северна и Централна Америка
Час Рез. 1 X 2
Гватемала - Гваделупа
23:00 1 - 1 1.22 5.14 14.25
Хаити - Бермудски острови
23:00 4 - 1 1.30 4.63 10.03
Тринидад и Тобаго - Френска Гвиана
23:30 1 - 1 1.25 5.19 9.83
Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
15:00 Свазиленд - Лесото 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Южна Африка - Ботсвана 1 - 0 1.50 4.09 5.84
Други Международни Турнири
Час Рез. 1 X 2
Свазиленд - Лесото
15:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Южна Африка - Ботсвана
18:00 1 - 0 1.50 4.09 5.84
Европейско Първенство Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Италия - Испания 1 - 1 2.59 3.13 2.99
Европейско Първенство Полуфинали
Час Рез. 1 X 2
Италия - Испания
22:00 1 - 1 2.59 3.13 2.99
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:30 Машин Сази Табриз - Мес Рафсанджан 3 - 0 4.55 2.82 1.92
17:45 Гол Гохар Сирджан - Алуминиум Арак 2 - 1 1.94 2.75 4.58
18:15 Естеглал Техеран - Трактор Сази Табриз 2 - 1 1.48 3.38 7.86
18:20 Пейкан Техеран - Сепахан Исфахан 1 - 1 6.16 3.34 1.59
19:00 Шахр Ходро Машхад - Нафт Масджед Солейман 1 - 0 2.02 2.73 4.18
19:30 Санат Нафт Абадан - Насажи Мазандаран 1 - 1 2.29 2.46 3.87
20:05 Фулад Хузестан Ахваз - Персеполис Техеран 0 - 0 4.64 2.90 1.85
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Машин Сази Табриз - Мес Рафсанджан
17:30 3 - 0 4.55 2.82 1.92
Гол Гохар Сирджан - Алуминиум Арак
17:45 2 - 1 1.94 2.75 4.58
Естеглал Техеран - Трактор Сази Табриз
18:15 2 - 1 1.48 3.38 7.86
Пейкан Техеран - Сепахан Исфахан
18:20 1 - 1 6.16 3.34 1.59
Шахр Ходро Машхад - Нафт Масджед Солейман
19:00 1 - 0 2.02 2.73 4.18
Санат Нафт Абадан - Насажи Мазандаран
19:30 1 - 1 2.29 2.46 3.87
Фулад Хузестан Ахваз - Персеполис Техеран
20:05 0 - 0 4.64 2.90 1.85
Копа Америка Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Бразилия - Перу 1 - 0 1.26 5.51 13.26
Копа Америка Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бразилия - Перу
02:00 1 - 0 1.26 5.51 13.26
Лига на Конференциите Квалификации Рез. 1 X 2
18:45 Моста ФК (Мал) - Спартак Търнава (Слк) 3 - 2 6.04 4.05 1.43
18:50 Монс Калпе (Гиб) - ФК Санта Колома (Анд) 1 - 1 3.13 3.10 2.14
21:30 ФК Подгорица (Чгр) - Лачи (Алб) 1 - 0 1.95 3.22 3.54
Лига на Конференциите Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Моста ФК (Мал) - Спартак Търнава (Слк)
18:45 3 - 2 6.04 4.05 1.43
Монс Калпе (Гиб) - ФК Санта Колома (Анд)
18:50 1 - 1 3.13 3.10 2.14
ФК Подгорица (Чгр) - Лачи (Алб)
21:30 1 - 0 1.95 3.22 3.54
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 ХУСА Агадир - Раджа Казабланка 0 - 0 3.02 2.74 2.45
21:15 Магреб Фес - МК Уджда 2 - 1 2.35 2.68 3.27
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ХУСА Агадир - Раджа Казабланка
19:00 0 - 0 3.02 2.74 2.45
Магреб Фес - МК Уджда
21:15 2 - 1 2.35 2.68 3.27
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 3 - 1 1.68 3.97 3.90
12:00 Арка Гдиня (Пол) - Олимпия Елбльонг (Пол) 5 - 1 1.36 4.60 6.00
12:00 Кортрийк (Бел) - Валансиен (Фра) 0 - 1 1.85 3.66 3.42
13:00 Ягиелония Бялисток (Пол) - Радомяк Радом (Пол) 1 - 4 2.08 3.49 2.88
15:00 Унион Сент Жилоаз (Бел) - Дайнзе (Бел) 6 - 2 1.46 4.23 5.22
16:00 Арсенал Тула (Рус) - Спарта Прага (Чех) 1 - 4 4.91 4.05 1.52
16:00 Витес (Нид) - Нордселанд (Дан) - 0.00 0.00 0.00
16:30 Аустрия Клагенфурт (Авс) - Мюнхен 1860 (Гер) 1 - 2 2.48 3.58 2.35
17:00 Волфсбург (Гер) - Ерцгебирге Ауе (Гер) 2 - 1 1.51 4.09 5.36
17:00 Ерцгебирге Ауе (Гер) - Волфсбург (Гер) - 0.00 0.00 0.00
17:30 Базел (Швц) - Грасхопърс (Швц) 1 - 0 1.55 3.80 4.80
18:00 Газ Метан Медиаш (Рум) - Рапид Букурещ (Рум) 2 - 1 2.42 3.61 2.43
18:00 Ренова Джепчище (Мак) - Гниляне (Кос) 2 - 1 3.48 4.02 1.76
18:00 Роял Антверпен (Бел) - АЕК Атина (Гър) 0 - 2 1.87 3.79 3.29
18:00 Стомил Олщин (Пол) - Лехия Гданск (Пол) 0 - 2 10.26 6.12 1.19
18:30 Ботев Враца (Бъл) - Берое (Бъл) 0 - 2 4.11 3.73 1.70
18:30 Ним (Фра) - Родес (Фра) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Фридек-Мистек (Чех) - Тринец (Чех) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Хайденхайм (Гер) - Рийд (Авс) 4 - 2 1.75 3.82 3.65
19:00 Ботошани (Рум) - Зандхаузен (Гер) 0 - 1 2.39 3.35 2.56
19:00 Браво Любляна (Слн) - МТК Будапеща (Унг) 1 - 1 2.99 3.68 2.01
19:00 Визела (Пор) - Спортинг Брага (Пор) - 4.66 4.33 1.56
19:00 Гурник Забже (Пол) - Омония Никозия (Кип) 3 - 4 2.75 3.43 2.24
19:00 Дижон (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра) 1 - 1 2.14 3.35 2.92
19:00 Дънди ФК (Шот) - Лейтън Ориент (Анг) 3 - 0 1.58 3.89 4.65
19:00 Йънг Бойс (Швц) - Алтах (Авс) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Солнок (Унг) - Комарно (Слк) 2 - 3 1.85 3.77 3.41
19:00 Спортинг Брага (Пор) - Визела (Пор) 4 - 3 1.53 4.28 4.67
19:00 Тулуза (Фра) - По (Фра) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 Шамоа Ниор (Фра) - Конкарно (Фра) 1 - 0 1.87 3.60 3.25
20:00 Нанси (Фра) - Диферданж (Люк) 1 - 1 1.59 3.91 4.74
20:00 Фарензе (Пор) - Варзин (Пор) 0 - 1 1.93 3.32 3.50
21:30 Файлд (Анг) - Барнзли (Анг) - 0.00 0.00 0.00
21:45 Нънийтън Таун (Анг) - Бъртън Албион (Анг) 1 - 3 7.79 5.12 1.27
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Пардубице (Чех) - Виктория Жижков (Чех)
11:15 3 - 1 1.68 3.97 3.90
Арка Гдиня (Пол) - Олимпия Елбльонг (Пол)
12:00 5 - 1 1.36 4.60 6.00
Кортрийк (Бел) - Валансиен (Фра)
12:00 0 - 1 1.85 3.66 3.42
Ягиелония Бялисток (Пол) - Радомяк Радом (Пол)
13:00 1 - 4 2.08 3.49 2.88
Унион Сент Жилоаз (Бел) - Дайнзе (Бел)
15:00 6 - 2 1.46 4.23 5.22
Арсенал Тула (Рус) - Спарта Прага (Чех)
16:00 1 - 4 4.91 4.05 1.52
Витес (Нид) - Нордселанд (Дан)
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Аустрия Клагенфурт (Авс) - Мюнхен 1860 (Гер)
16:30 1 - 2 2.48 3.58 2.35
Волфсбург (Гер) - Ерцгебирге Ауе (Гер)
17:00 2 - 1 1.51 4.09 5.36
Ерцгебирге Ауе (Гер) - Волфсбург (Гер)
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Базел (Швц) - Грасхопърс (Швц)
17:30 1 - 0 1.55 3.80 4.80
Газ Метан Медиаш (Рум) - Рапид Букурещ (Рум)
18:00 2 - 1 2.42 3.61 2.43
Ренова Джепчище (Мак) - Гниляне (Кос)
18:00 2 - 1 3.48 4.02 1.76
Роял Антверпен (Бел) - АЕК Атина (Гър)
18:00 0 - 2 1.87 3.79 3.29
Стомил Олщин (Пол) - Лехия Гданск (Пол)
18:00 0 - 2 10.26 6.12 1.19
Ботев Враца (Бъл) - Берое (Бъл)
18:30 0 - 2 4.11 3.73 1.70
Ним (Фра) - Родес (Фра)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Фридек-Мистек (Чех) - Тринец (Чех)
18:30 - 0.00 0.00 0.00
Хайденхайм (Гер) - Рийд (Авс)
18:30 4 - 2 1.75 3.82 3.65
Ботошани (Рум) - Зандхаузен (Гер)
19:00 0 - 1 2.39 3.35 2.56
Браво Любляна (Слн) - МТК Будапеща (Унг)
19:00 1 - 1 2.99 3.68 2.01
Визела (Пор) - Спортинг Брага (Пор)
19:00 - 4.66 4.33 1.56
Гурник Забже (Пол) - Омония Никозия (Кип)
19:00 3 - 4 2.75 3.43 2.24
Дижон (Фра) - Гренобъл Фут 38 (Фра)
19:00 1 - 1 2.14 3.35 2.92
Дънди ФК (Шот) - Лейтън Ориент (Анг)
19:00 3 - 0 1.58 3.89 4.65
Йънг Бойс (Швц) - Алтах (Авс)
19:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Солнок (Унг) - Комарно (Слк)
19:00 2 - 3 1.85 3.77 3.41
Спортинг Брага (Пор) - Визела (Пор)
19:00 4 - 3 1.53 4.28 4.67
Тулуза (Фра) - По (Фра)
19:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Шамоа Ниор (Фра) - Конкарно (Фра)
19:30 1 - 0 1.87 3.60 3.25
Нанси (Фра) - Диферданж (Люк)
20:00 1 - 1 1.59 3.91 4.74
Фарензе (Пор) - Варзин (Пор)
20:00 0 - 1 1.93 3.32 3.50
Файлд (Анг) - Барнзли (Анг)
21:30 - 0.00 0.00 0.00
Нънийтън Таун (Анг) - Бъртън Албион (Анг)
21:45 1 - 3 7.79 5.12 1.27
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 2 - 1 1.84 3.55 3.62
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс
21:00 2 - 1 1.84 3.55 3.62
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере 2 - Хонка Академия 2 - 4 2.19 3.89 2.62
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере 2 - Хонка Академия
18:30 2 - 4 2.19 3.89 2.62
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Серезо Осака (Япо) - Гуанджоу ФК (Кит) 5 - 0 1.11 8.20 18.95
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Серезо Осака (Япо) - Гуанджоу ФК (Кит)
13:00 5 - 0 1.11 8.20 18.95