АФК Къп Рез. 1 X 2
12:00 Кедах Дарул Аман - Лайън Сити Сейлърс отл. 0.00 0.00 0.00
16:35 Сайгон ФК - Персипура Джаяпура отл. 0.00 0.00 0.00
АФК Къп
Час Рез. 1 X 2
Кедах Дарул Аман - Лайън Сити Сейлърс
12:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Сайгон ФК - Персипура Джаяпура
16:35 отл. 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
01:00 Алварадо Мар дел Плата - Чакарита Хуниорс 2 - 1 1.89 3.13 4.06
21:00 Агропекуарио Аргентино - Сан Мартин Тукуман 0 - 1 2.25 2.86 3.25
21:00 Естудиантес Рио Куарто - Химнасия Мендоса 1 - 1 2.52 2.81 2.90
21:00 Темперлей - Депортиво Риестра 1 - 0 2.41 2.75 3.06
21:10 Естудиантес Буенос Айрес - Атланта Буенос Айрес 2 - 1 2.44 2.73 3.08
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Алварадо Мар дел Плата - Чакарита Хуниорс
01:00 2 - 1 1.89 3.13 4.06
Агропекуарио Аргентино - Сан Мартин Тукуман
21:00 0 - 1 2.25 2.86 3.25
Естудиантес Рио Куарто - Химнасия Мендоса
21:00 1 - 1 2.52 2.81 2.90
Темперлей - Депортиво Риестра
21:00 1 - 0 2.41 2.75 3.06
Естудиантес Буенос Айрес - Атланта Буенос Айрес
21:10 2 - 1 2.44 2.73 3.08
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
20:00 Химнасия Хухуй - Вия Далмине 1 - 0 1.86 2.85 4.69
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Химнасия Хухуй - Вия Далмине
20:00 1 - 0 1.86 2.85 4.69
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:15 Куяба MT - Атлетико MG 0 - 1 4.90 3.42 1.74
00:15 Сао Пауло SP - Брагантино SP 1 - 2 2.42 3.13 2.96
00:15 Сеара CE - Жувентуд RS 2 - 0 1.74 3.48 4.79
02:30 Гремио RS - Атлетико GO 0 - 1 1.77 3.53 4.38
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Куяба MT - Атлетико MG
00:15 0 - 1 4.90 3.42 1.74
Сао Пауло SP - Брагантино SP
00:15 1 - 2 2.42 3.13 2.96
Сеара CE - Жувентуд RS
00:15 2 - 0 1.74 3.48 4.79
Гремио RS - Атлетико GO
02:30 0 - 1 1.77 3.53 4.38
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Карабобо Валенсия - Яракуянос Сан Фелипе 0 - 1 1.58 3.85 5.22
03:30 Монагас Матурин - Каракас 2 - 2 2.83 3.19 2.30
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Карабобо Валенсия - Яракуянос Сан Фелипе
01:15 0 - 1 1.58 3.85 5.22
Монагас Матурин - Каракас
03:30 2 - 2 2.83 3.19 2.30
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Вади Дегла - Миср Ел Макаса 1 - 1 2.13 3.05 3.41
20:00 Исмаили Исмаилия - Ал Итихад Александрия 1 - 2 2.31 2.73 3.39
22:00 Замалек Кайро - Газъл Ел Махала отл. 1.33 4.33 9.60
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Вади Дегла - Миср Ел Макаса
18:00 1 - 1 2.13 3.05 3.41
Исмаили Исмаилия - Ал Итихад Александрия
20:00 1 - 2 2.31 2.73 3.39
Замалек Кайро - Газъл Ел Махала
22:00 отл. 1.33 4.33 9.60
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:10 Зоб Ахан Исфахан - Сайпа Карадж 1 - 1 2.08 2.56 4.33
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Зоб Ахан Исфахан - Сайпа Карадж
18:10 1 - 1 2.08 2.56 4.33
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Викингур Рейкявик - Акранес 1 - 0 1.22 6.26 9.82
22:15 КА Акурейри - КР Рейкявик 1 - 2 2.55 3.36 2.57
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Рейкявик - Акранес
22:15 1 - 0 1.22 6.26 9.82
КА Акурейри - КР Рейкявик
22:15 1 - 2 2.55 3.36 2.57
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Селфос - Тор Акурейри 1 - 1 2.47 3.75 2.36
21:00 Тротур Рейкявик - Вестманаейяр 0 - 1 5.60 4.73 1.40
22:15 Гриндавик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 3 - 3 1.50 4.23 5.18
22:15 Грота Селтярнарнес - Викингур Олафсвик 3 - 2 1.16 6.71 11.01
22:15 Фрам Рейкявик - Кордренгир Рейкявик 4 - 3 1.59 3.96 4.66
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Селфос - Тор Акурейри
21:00 1 - 1 2.47 3.75 2.36
Тротур Рейкявик - Вестманаейяр
21:00 0 - 1 5.60 4.73 1.40
Гриндавик - Афтурелдинг Мосфелсбаер
22:15 3 - 3 1.50 4.23 5.18
Грота Селтярнарнес - Викингур Олафсвик
22:15 3 - 2 1.16 6.71 11.01
Фрам Рейкявик - Кордренгир Рейкявик
22:15 4 - 3 1.59 3.96 4.66
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
02:00 Фордж - Пасифик 3 - 0 2.31 3.38 2.69
05:00 Едмънтън - Йорк Юнайтед 1 - 1 3.50 3.50 1.80
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Фордж - Пасифик
02:00 3 - 0 2.31 3.38 2.69
Едмънтън - Йорк Юнайтед
05:00 1 - 1 3.50 3.50 1.80
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:15 Кариобанги Шаркс - Уестърн Стима 2 - 2 1.59 3.25 6.05
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Кариобанги Шаркс - Уестърн Стима
15:15 2 - 2 1.59 3.25 6.05
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Насарава Юнайтед - Джигава Голдън Старс 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Насарава Юнайтед - Джигава Голдън Старс
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло 2 - Квик Халден 1 - 1 2.68 3.67 2.20
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Волеренга Осло 2 - Квик Халден
19:00 1 - 1 2.68 3.67 2.20
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Розенборг 2 - Арендал 0 - 4 5.85 4.44 1.42
20:00 Нутоден - Од БК 2 1 - 0 2.06 3.58 3.07
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Розенборг 2 - Арендал
17:00 0 - 4 5.85 4.44 1.42
Нутоден - Од БК 2
20:00 1 - 0 2.06 3.58 3.07
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
20:00 Кристиансунд - Бран Берген 3 - 2 2.00 3.56 3.44
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Кристиансунд - Бран Берген
20:00 3 - 2 2.00 3.56 3.44
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Осане - Йерв Гримстад 0 - 1 2.30 3.61 2.69
19:00 Рауфос - Брюне 4 - 1 2.24 3.80 2.69
19:00 Согндал - Стрьомен 1 - 1 1.30 5.14 8.71
19:00 Старт Кристиансанд - ХамКам 1 - 4 2.59 3.35 2.55
19:00 Стьордалс Блинк - Гроруд 2 - 0 2.21 3.65 2.79
19:00 Уленсакер Киса - Ранхайм 1 - 1 2.78 3.51 2.30
19:00 Фредрикстад - КФУМ Осло 2 - 1 1.81 3.67 3.86
21:00 Санднес - Олесунд 0 - 0 3.04 3.41 2.19
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Осане - Йерв Гримстад
19:00 0 - 1 2.30 3.61 2.69
Рауфос - Брюне
19:00 4 - 1 2.24 3.80 2.69
Согндал - Стрьомен
19:00 1 - 1 1.30 5.14 8.71
Старт Кристиансанд - ХамКам
19:00 1 - 4 2.59 3.35 2.55
Стьордалс Блинк - Гроруд
19:00 2 - 0 2.21 3.65 2.79
Уленсакер Киса - Ранхайм
19:00 1 - 1 2.78 3.51 2.30
Фредрикстад - КФУМ Осло
19:00 2 - 1 1.81 3.67 3.86
Санднес - Олесунд
21:00 0 - 0 3.04 3.41 2.19
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
02:30 Сантос Лагуна (Мек) - Америка Мексико (Мек) 0 - 1 2.96 3.28 2.23
13:00 Есберг (Дан) - Хобро (Дан) 5 - 2 0.00 0.00 0.00
14:00 Спартак Москва (Рус) - Шибеник (Хър) 4 - 2 1.40 4.45 6.08
16:00 Рубин Казан (Рус) - Урал Свердловска област (Рус) 3 - 1 1.76 3.49 4.09
18:00 Славия (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл) 0 - 0 4.82 3.74 1.59
18:00 ФК Копенхаген (Дан) - ЦСКА Москва (Рус) - 0.00 0.00 0.00
18:00 ФК Уфа (Рус) - Сепси Сфънту Георге (Рум) 1 - 3 2.36 3.35 2.68
18:00 Шахтьор Донецк (Укр) - Тюркгюджю Мюнхен (Гер) 2 - 1 1.26 5.70 8.34
18:30 Краковия Краков (Пол) - Локомотив Москва (Рус) 2 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Цървена Звезда Белград (Сър) - Арджеш Питещ (Рум) 3 - 0 1.20 5.76 9.98
19:00 Волунтари (Рум) - АЕЛ Лимасол (Кип) 0 - 0 2.65 3.59 2.19
19:00 Хелзинборг (Шве) - Хелзингор (Дан) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 ЦСКА Москва (Рус) - ФК Копенхаген (Дан) 0 - 1 2.62 3.32 2.40
21:00 Партик Тисъл (Шот) - Рейнджърс (Шот) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
21:30 Ливингстън (Шот) - Арброут (Шот) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Сантос Лагуна (Мек) - Америка Мексико (Мек)
02:30 0 - 1 2.96 3.28 2.23
Есберг (Дан) - Хобро (Дан)
13:00 5 - 2 0.00 0.00 0.00
Спартак Москва (Рус) - Шибеник (Хър)
14:00 4 - 2 1.40 4.45 6.08
Рубин Казан (Рус) - Урал Свердловска област (Рус)
16:00 3 - 1 1.76 3.49 4.09
Славия (Бъл) - Локомотив Пловдив (Бъл)
18:00 0 - 0 4.82 3.74 1.59
ФК Копенхаген (Дан) - ЦСКА Москва (Рус)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
ФК Уфа (Рус) - Сепси Сфънту Георге (Рум)
18:00 1 - 3 2.36 3.35 2.68
Шахтьор Донецк (Укр) - Тюркгюджю Мюнхен (Гер)
18:00 2 - 1 1.26 5.70 8.34
Краковия Краков (Пол) - Локомотив Москва (Рус)
18:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Цървена Звезда Белград (Сър) - Арджеш Питещ (Рум)
18:30 3 - 0 1.20 5.76 9.98
Волунтари (Рум) - АЕЛ Лимасол (Кип)
19:00 0 - 0 2.65 3.59 2.19
Хелзинборг (Шве) - Хелзингор (Дан)
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
ЦСКА Москва (Рус) - ФК Копенхаген (Дан)
19:00 0 - 1 2.62 3.32 2.40
Партик Тисъл (Шот) - Рейнджърс (Шот)
21:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Ливингстън (Шот) - Арброут (Шот)
21:30 4 - 0 0.00 0.00 0.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:30 Далас - Ванкувър Уайткепс 2 - 2 1.70 3.88 4.45
04:00 Колорадо Рапидс - Сиатъл Саундърс 1 - 1 1.95 3.67 3.49
05:30 Лос Анджелис Галакси - Спортинг Канзас Сити 0 - 2 2.54 3.66 2.48
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Далас - Ванкувър Уайткепс
03:30 2 - 2 1.70 3.88 4.45
Колорадо Рапидс - Сиатъл Саундърс
04:00 1 - 1 1.95 3.67 3.49
Лос Анджелис Галакси - Спортинг Канзас Сити
05:30 0 - 2 2.54 3.66 2.48
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Прогресо Монтевидео - Пласа Колония 1 - 2 2.97 3.15 2.27
23:45 Спортиво Серито - Рентистас Монтевидео 0 - 1 2.26 3.20 2.93
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Прогресо Монтевидео - Пласа Колония
21:00 1 - 2 2.97 3.15 2.27
Спортиво Серито - Рентистас Монтевидео
23:45 0 - 1 2.26 3.20 2.93
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - КТП Котка 1 - 1 2.03 3.23 3.79
18:30 Илвес Тампере - Хака 1 - 0 1.94 3.53 3.70
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
АС Оулу - КТП Котка
18:30 1 - 1 2.03 3.23 3.79
Илвес Тампере - Хака
18:30 1 - 0 1.94 3.53 3.70
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - ТПС Турку 0 - 0 3.51 3.26 2.06
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - ТПС Турку
18:30 0 - 0 3.51 3.26 2.06
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 РоПС Рованиеми 2 - СЯК Академия 3 - 4 3.90 4.29 1.65
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
РоПС Рованиеми 2 - СЯК Академия
18:30 3 - 4 3.90 4.29 1.65
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
00:30 О'Хигинс Ранкагуа - Нубленсе Чилан 2 - 2 2.96 3.23 2.20
03:00 Коло-Коло Сантяго - Депортес Ла Серена 4 - 0 1.36 4.37 7.95
22:00 Уачипато Талкауано - Депортес Темуко 2 - 0 2.28 3.15 2.93
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
О'Хигинс Ранкагуа - Нубленсе Чилан
00:30 2 - 2 2.96 3.23 2.20
Коло-Коло Сантяго - Депортес Ла Серена
03:00 4 - 0 1.36 4.37 7.95
Уачипато Талкауано - Депортес Темуко
22:00 2 - 0 2.28 3.15 2.93
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
17:00 Виетел (Вие) - БГ Патум Юнайтед (Тай) 1 - 3 4.22 3.25 1.89
17:00 Пекин Гуоан (Кит) - Тегу (Кор) 0 - 3 44.27 17.10 1.01
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Виетел (Вие) - БГ Патум Юнайтед (Тай)
17:00 1 - 3 4.22 3.25 1.89
Пекин Гуоан (Кит) - Тегу (Кор)
17:00 0 - 3 44.27 17.10 1.01
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
20:00 ИФК Гьотеборг - Елфсборг 0 - 1 2.59 3.20 2.73
20:00 Юргорден - Йоребро 3 - 0 1.27 5.57 10.21
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
ИФК Гьотеборг - Елфсборг
20:00 0 - 1 2.59 3.20 2.73
Юргорден - Йоребро
20:00 3 - 0 1.27 5.57 10.21
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:30 Сеул Е-Ланд - Ансан Грийнърс 0 - 0 2.04 3.19 3.51
13:30 Чуннам Драгонс - Кьонсан 0 - 0 2.25 3.05 3.15
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Сеул Е-Ланд - Ансан Грийнърс
13:30 0 - 0 2.04 3.19 3.51
Чуннам Драгонс - Кьонсан
13:30 0 - 0 2.25 3.05 3.15