Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:30 Атланта Буенос Айрес - Алварадо Мар дел Плата 0 - 0 1.81 3.01 4.81
21:30 Атлетико Митре - Естудиантес Буенос Айрес 0 - 2 2.12 2.93 3.56
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Атланта Буенос Айрес - Алварадо Мар дел Плата
21:30 0 - 0 1.81 3.01 4.81
Атлетико Митре - Естудиантес Буенос Айрес
21:30 0 - 2 2.12 2.93 3.56
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Дефенсорес де Белграно - Депортиво Морон 0 - 2 2.21 2.66 3.74
22:00 Сан Мартин Сан Хуан - Химнасия Хухуй 2 - 2 2.14 2.98 3.45
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Дефенсорес де Белграно - Депортиво Морон
21:00 0 - 2 2.21 2.66 3.74
Сан Мартин Сан Хуан - Химнасия Хухуй
22:00 2 - 2 2.14 2.98 3.45
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Ипиранга RS - Фигуерензе SC 0 - 0 1.99 3.20 3.53
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Ипиранга RS - Фигуерензе SC
02:00 0 - 0 1.99 3.20 3.53
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико GO - Брагантино SP 0 - 1 2.75 3.12 2.55
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико GO - Брагантино SP
02:00 0 - 1 2.75 3.12 2.55
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Операрио PR - Вила Нова GO 1 - 2 1.77 3.19 4.84
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Операрио PR - Вила Нова GO
00:00 1 - 2 1.77 3.19 4.84
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Самгурали Цхалтубо - Сабуртало Тбилиси 1 - 1 2.93 3.14 2.23
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самгурали Цхалтубо - Сабуртало Тбилиси
17:00 1 - 1 2.93 3.14 2.23
Европейско Първенство Осминафинали Рез. 1 X 2
19:00 Англия - Германия 2 - 0 2.55 3.27 2.93
22:00 Швеция - Украйна 1 - 1 2.35 3.16 3.33
Европейско Първенство Осминафинали
Час Рез. 1 X 2
Англия - Германия
19:00 2 - 0 2.55 3.27 2.93
Швеция - Украйна
22:00 1 - 1 2.35 3.16 3.33
Копа Америка Групова Фаза Рез. 1 X 2
03:00 Боливия - Аржентина 1 - 4 18.21 6.89 1.16
03:00 Уругвай - Парагвай 1 - 0 2.00 3.02 4.42
Копа Америка Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Боливия - Аржентина
03:00 1 - 4 18.21 6.89 1.16
Уругвай - Парагвай
03:00 1 - 0 2.00 3.02 4.42
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига отл. 0.00 0.00 0.00
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
Спартакс Юрмала - Метта ЛУ Рига
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 Дифаа ел Джадида - МК Уджда 2 - 2 2.48 2.69 2.96
23:30 Магреб Фес - Рапиде Оуед Зем 2 - 1 1.78 2.79 5.49
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дифаа ел Джадида - МК Уджда
21:15 2 - 2 2.48 2.69 2.96
Магреб Фес - Рапиде Оуед Зем
23:30 2 - 1 1.78 2.79 5.49
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Волеренга Осло 2 - Хьодд 1 - 3 7.65 5.47 1.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Волеренга Осло 2 - Хьодд
18:00 1 - 3 7.65 5.47 1.27
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:30 Од БК 2 - Розенборг 2 1 - 0 1.98 4.06 3.05
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Од БК 2 - Розенборг 2
14:30 1 - 0 1.98 4.06 3.05
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Слован Либерец (Чех) - Дукла Прага (Чех) 1 - 3 1.29 5.12 7.49
13:00 Вейле (Дан) - Силкеборг (Дан) 0 - 5 1.85 3.58 3.51
13:00 ФК Копенхаген (Дан) - Лингби (Дан) 3 - 1 1.43 4.26 6.03
14:30 Арема Маланг (Идн) - Персиб Бандунг (Идн) отл. 2.49 3.38 2.38
16:00 Агробизнес Волочиск (Укр) - ФК Лвов (Укр) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Волфсбергер (Авс) - ФК Уфа (Рус) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Волин Луцк (Укр) - Верес Ровно (Укр) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Нефтехимик Нижнекамск (Рус) - Шинник Ярославл (Рус) 2 - 0 1.60 3.74 5.42
17:00 Словачко (Чех) - Татран Липтовски Микулаш (Слк) 3 - 0 1.51 4.47 4.53
17:30 Погон Шчечин (Пол) - Ружомберок (Слк) 0 - 1 1.36 4.36 7.00
18:00 ФК Оренбург (Рус) - Дюрмот (Унг) 1 - 2 1.68 3.97 4.06
18:00 Хайдук Сплит (Хър) - Шльонск Вроцлав (Пол) 4 - 0 1.92 3.46 3.36
18:00 Хелзинборг (Шве) - Варберг БоИС (Шве) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Шльонск Вроцлав (Пол) - Хайдук Сплит (Хър) - 0.00 0.00 0.00
18:30 Спартак Москва (Рус) - Нефтчи Баку (Азе) 1 - 2 1.61 3.95 4.26
18:30 ЦСКА 1948 София (Бъл) - Шкендия 79 Тетово (Мак) 2 - 3 1.61 3.50 4.96
19:00 Борац Баня Лука (Бих) - Олимпия Любляна (Слн) отл. 2.19 3.81 2.73
19:00 ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Университатя Крайова (Рум) 1 - 3 2.85 3.52 2.12
19:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Олимпиакос (Гър) 3 - 0 1.66 3.83 4.11
21:30 Дъмбартън (Шот) - Грийнок Мортън (Шот) 0 - 0 3.27 3.65 1.89
21:30 Ларн (Сир) - Коулрейн (Сир) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
21:30 Рейт Роувърс (Шот) - Клайд (Шот) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Слован Либерец (Чех) - Дукла Прага (Чех)
12:00 1 - 3 1.29 5.12 7.49
Вейле (Дан) - Силкеборг (Дан)
13:00 0 - 5 1.85 3.58 3.51
ФК Копенхаген (Дан) - Лингби (Дан)
13:00 3 - 1 1.43 4.26 6.03
Арема Маланг (Идн) - Персиб Бандунг (Идн)
14:30 отл. 2.49 3.38 2.38
Агробизнес Волочиск (Укр) - ФК Лвов (Укр)
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Волфсбергер (Авс) - ФК Уфа (Рус)
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Волин Луцк (Укр) - Верес Ровно (Укр)
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Нефтехимик Нижнекамск (Рус) - Шинник Ярославл (Рус)
17:00 2 - 0 1.60 3.74 5.42
Словачко (Чех) - Татран Липтовски Микулаш (Слк)
17:00 3 - 0 1.51 4.47 4.53
Погон Шчечин (Пол) - Ружомберок (Слк)
17:30 0 - 1 1.36 4.36 7.00
ФК Оренбург (Рус) - Дюрмот (Унг)
18:00 1 - 2 1.68 3.97 4.06
Хайдук Сплит (Хър) - Шльонск Вроцлав (Пол)
18:00 4 - 0 1.92 3.46 3.36
Хелзинборг (Шве) - Варберг БоИС (Шве)
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Шльонск Вроцлав (Пол) - Хайдук Сплит (Хър)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Спартак Москва (Рус) - Нефтчи Баку (Азе)
18:30 1 - 2 1.61 3.95 4.26
ЦСКА 1948 София (Бъл) - Шкендия 79 Тетово (Мак)
18:30 2 - 3 1.61 3.50 4.96
Борац Баня Лука (Бих) - Олимпия Любляна (Слн)
19:00 отл. 2.19 3.81 2.73
ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Университатя Крайова (Рум)
19:00 1 - 3 2.85 3.52 2.12
Ред Бул Залцбург (Авс) - Олимпиакос (Гър)
19:00 3 - 0 1.66 3.83 4.11
Дъмбартън (Шот) - Грийнок Мортън (Шот)
21:30 0 - 0 3.27 3.65 1.89
Ларн (Сир) - Коулрейн (Сир)
21:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Рейт Роувърс (Шот) - Клайд (Шот)
21:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Суд Америка Монтевидео - Прогресо Монтевидео 2 - 4 2.86 3.10 2.37
23:15 Монтевидео Уондърърс - Спортиво Серито 1 - 0 1.90 3.15 3.97
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Суд Америка Монтевидео - Прогресо Монтевидео
21:00 2 - 4 2.86 3.10 2.37
Монтевидео Уондърърс - Спортиво Серито
23:15 1 - 0 1.90 3.15 3.97
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Б68 Тофтир - ХБ Торсхавн 0 - 6 15.53 7.75 1.10
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б68 Тофтир - ХБ Торсхавн
20:00 0 - 6 15.53 7.75 1.10
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Улсан Хюндай (Кор) - БГ Патум Юнайтед (Тай) 2 - 0 1.47 4.15 6.10
19:00 Пекин Гуоан (Кит) - Кавазаки Фронтейл (Япо) 0 - 7 18.47 13.04 1.04
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Улсан Хюндай (Кор) - БГ Патум Юнайтед (Тай)
13:00 2 - 0 1.47 4.15 6.10
Пекин Гуоан (Кит) - Кавазаки Фронтейл (Япо)
19:00 0 - 7 18.47 13.04 1.04