Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
10:05 Мелбърн Сити - Сидни 3 - 1 2.25 3.55 3.01
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Сити - Сидни
10:05 3 - 1 2.25 3.55 3.01
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 КС Константин - ЖСМ Скикда 4 - 0 1.19 6.03 11.09
19:00 МК Оран - КР Белуиздад 0 - 3 2.16 3.16 3.15
19:00 НА Хюсеин Дей - ЖС Саура 1 - 1 2.71 2.92 2.57
19:00 Параду АК - НШ Магра 1 - 1 1.55 3.60 5.62
19:00 РК Релизан - УСМ Алжир 2 - 4 2.46 2.84 2.94
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КС Константин - ЖСМ Скикда
19:00 4 - 0 1.19 6.03 11.09
МК Оран - КР Белуиздад
19:00 0 - 3 2.16 3.16 3.15
НА Хюсеин Дей - ЖС Саура
19:00 1 - 1 2.71 2.92 2.57
Параду АК - НШ Магра
19:00 1 - 1 1.55 3.60 5.62
РК Релизан - УСМ Алжир
19:00 2 - 4 2.46 2.84 2.94
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Рекреативо да Каала - Куандо Кубанго 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Уилиет Бенгела - Дешпортиво да Уила 2 - 1 1.82 3.07 4.40
17:30 Байша де Касанже - Рекреативо до Либоло 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 Петро Атлетико - Спортинг де Кабинда 1 - 0 1.10 7.08 21.09
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Рекреативо да Каала - Куандо Кубанго
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Уилиет Бенгела - Дешпортиво да Уила
17:00 2 - 1 1.82 3.07 4.40
Байша де Касанже - Рекреативо до Либоло
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Петро Атлетико - Спортинг де Кабинда
18:30 1 - 0 1.10 7.08 21.09
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
19:10 Чакарита Хуниорс - Тигре Виктория 2 - 2 3.78 2.90 2.01
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Чакарита Хуниорс - Тигре Виктория
19:10 2 - 2 3.78 2.90 2.01
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
17:00 Гилермо Браун - Баракас Сентрал 0 - 1 2.36 2.94 2.92
20:00 Вия Далмине - Тристан Суарес 1 - 1 2.39 2.67 3.19
20:00 Сан Телмо - Феро Карил Оесте 1 - 0 2.24 2.83 3.25
21:00 Атлетико Рафаела - Индепендиенте Ривадавия 2 - 1 2.20 2.93 3.24
21:00 Клуб Алмагро - Ол Бойс Буенос Айрес 3 - 0 2.44 2.66 3.15
21:00 Сантамарина - Атлетико Гюемес 1 - 2 2.68 2.74 2.74
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Гилермо Браун - Баракас Сентрал
17:00 0 - 1 2.36 2.94 2.92
Вия Далмине - Тристан Суарес
20:00 1 - 1 2.39 2.67 3.19
Сан Телмо - Феро Карил Оесте
20:00 1 - 0 2.24 2.83 3.25
Атлетико Рафаела - Индепендиенте Ривадавия
21:00 2 - 1 2.20 2.93 3.24
Клуб Алмагро - Ол Бойс Буенос Айрес
21:00 3 - 0 2.44 2.66 3.15
Сантамарина - Атлетико Гюемес
21:00 1 - 2 2.68 2.74 2.74
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ислоч Минск - Минск 1 - 1 2.29 3.20 2.90
18:00 Рух Брест - Слуцк 1 - 0 1.45 4.13 5.89
20:00 БАТЕ Борисов - Торпедо-БелАЗ Жодино 3 - 0 1.35 4.64 7.12
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ислоч Минск - Минск
16:00 1 - 1 2.29 3.20 2.90
Рух Брест - Слуцк
18:00 1 - 0 1.45 4.13 5.89
БАТЕ Борисов - Торпедо-БелАЗ Жодино
20:00 3 - 0 1.35 4.64 7.12
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шахтьор Петриков - Крумкачи Минск 0 - 3 4.08 3.24 1.82
16:00 Локомотив Гомел - Слоним-2017 4 - 1 1.46 3.78 6.56
18:00 Арсенал Дзержинск - Волна Пинск 0 - 2 1.59 3.40 5.67
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Шахтьор Петриков - Крумкачи Минск
14:00 0 - 3 4.08 3.24 1.82
Локомотив Гомел - Слоним-2017
16:00 4 - 1 1.46 3.78 6.56
Арсенал Дзержинск - Волна Пинск
18:00 0 - 2 1.59 3.40 5.67
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Волта Редонда RJ - Санта Круз PE 0 - 0 0.00 0.00 0.00
21:30 Флореста CE - Пайсанду PA 0 - 2 2.87 2.87 2.45
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Волта Редонда RJ - Санта Круз PE
01:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Флореста CE - Пайсанду PA
21:30 0 - 2 2.87 2.87 2.45
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Ботафого SP - Оесте SP 1 - 0 2.05 2.87 3.77
22:00 Крисиума SC - Гремио Новоризонтино SP 1 - 0 2.61 2.74 2.82
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Ботафого SP - Оесте SP
17:00 1 - 0 2.05 2.87 3.77
Крисиума SC - Гремио Новоризонтино SP
22:00 1 - 0 2.61 2.74 2.82
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
17:00 Жувентуд RS - Фламенго RJ 1 - 0 7.67 4.26 1.41
22:00 Флуминензе RJ - Коринтианс SP 1 - 1 2.03 3.11 3.91
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Жувентуд RS - Фламенго RJ
17:00 1 - 0 7.67 4.26 1.41
Флуминензе RJ - Коринтианс SP
22:00 1 - 1 2.03 3.11 3.91
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Витория Салвадор BA - Лондрина PR 1 - 2 2.04 2.99 3.85
03:00 Наутико PE - Ремо PA 1 - 1 1.49 3.70 6.58
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Витория Салвадор BA - Лондрина PR
00:30 1 - 2 2.04 2.99 3.85
Наутико PE - Ремо PA
03:00 1 - 1 1.49 3.70 6.58
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Минерос де Гуаяна - Каракас 2 - 2 3.60 3.47 1.85
04:00 Яракуянос Сан Фелипе - Гран Валенсия Маракай 1 - 1 2.48 2.86 2.89
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Минерос де Гуаяна - Каракас
02:00 2 - 2 3.60 3.47 1.85
Яракуянос Сан Фелипе - Гран Валенсия Маракай
04:00 1 - 1 2.48 2.86 2.89
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Самтредия - Дила Гори 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:30 Локомотив Тбилиси - Телави 2 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Динамо Батуми - Шукура Кобулети 2 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси 0 - 1 5.13 3.49 1.59
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самтредия - Дила Гори
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Локомотив Тбилиси - Телави
18:30 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Динамо Батуми - Шукура Кобулети
19:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси
19:30 0 - 1 5.13 3.49 1.59
Гърция - Футболна Лига - Север Рез. 1 X 2
17:00 АЕП Караяния - Аполон Понту 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Алмопос Аридеа - Кавала 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Олимпиакос Волос - Пиерикос Катерини 3 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Теспротос Игуменица - Пансерайкос 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Триглия - Верия 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Гърция - Футболна Лига - Север
Час Рез. 1 X 2
АЕП Караяния - Аполон Понту
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Алмопос Аридеа - Кавала
17:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Олимпиакос Волос - Пиерикос Катерини
17:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Теспротос Игуменица - Пансерайкос
17:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Триглия - Верия
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Европейско Първенство Осминафинали Рез. 1 X 2
19:00 Нидерландия - Чехия 0 - 2 1.69 3.78 5.15
22:00 Белгия - Португалия 1 - 0 2.44 3.20 3.08
Европейско Първенство Осминафинали
Час Рез. 1 X 2
Нидерландия - Чехия
19:00 0 - 2 1.69 3.78 5.15
Белгия - Португалия
22:00 1 - 0 2.44 3.20 3.08
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ел Джаиш Кайро - Нешънъл Банк 0 - 2 2.13 2.86 3.63
20:00 Смоуха - Исмаили Исмаилия 0 - 3 2.66 2.64 3.06
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ел Джаиш Кайро - Нешънъл Банк
18:00 0 - 2 2.13 2.86 3.63
Смоуха - Исмаили Исмаилия
20:00 0 - 3 2.66 2.64 3.06
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Билдкон - ЗЕСКО Юнайтед - 0.00 0.00 0.00
16:00 Грийн Бъфалос - Призън Леопардс 1 - 1 2.06 3.12 3.20
16:00 Занако - Ред Ероус 0 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - Билдкон 7 - 2 1.64 3.32 4.82
16:00 Йънг Грийн Ийгълс - Лусака Динамос 0 - 0 2.16 3.04 3.10
16:00 Кабуе Уориърс - Индени 3 - 2 1.88 3.08 3.81
16:00 Китуе Юнайтед - Пауър Динамос 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Лумвана Рейдиънтс - Грийн Ийгълс 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 НАПСА Старс - Нкана 0 - 0 4.91 3.50 1.60
16:00 Форест Рейнджърс - Нквази 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - ЗЕСКО Юнайтед
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Грийн Бъфалос - Призън Леопардс
16:00 1 - 1 2.06 3.12 3.20
Занако - Ред Ероус
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
ЗЕСКО Юнайтед - Билдкон
16:00 7 - 2 1.64 3.32 4.82
Йънг Грийн Ийгълс - Лусака Динамос
16:00 0 - 0 2.16 3.04 3.10
Кабуе Уориърс - Индени
16:00 3 - 2 1.88 3.08 3.81
Китуе Юнайтед - Пауър Динамос
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Лумвана Рейдиънтс - Грийн Ийгълс
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
НАПСА Старс - Нкана
16:00 0 - 0 4.91 3.50 1.60
Форест Рейнджърс - Нквази
16:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:20 Пейкан Техеран - Нафт Масджед Солейман 1 - 1 2.27 2.61 3.67
19:15 Фулад Хузестан Ахваз - Сепахан Исфахан 0 - 0 3.38 2.81 2.31
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Пейкан Техеран - Нафт Масджед Солейман
18:20 1 - 1 2.27 2.61 3.67
Фулад Хузестан Ахваз - Сепахан Исфахан
19:15 0 - 0 3.38 2.81 2.31
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФХ Хафнарфьордур - КА Акурейри 1 - 1 2.05 3.52 3.17
22:15 Валур Рейкявик - Филкир Рейкявик 1 - 1 1.51 4.00 5.87
22:15 ХК Коупавогюр - Брейдаблик Коупавогюр 2 - 3 4.99 4.16 1.58
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ФХ Хафнарфьордур - КА Акурейри
19:00 1 - 1 2.05 3.52 3.17
Валур Рейкявик - Филкир Рейкявик
22:15 1 - 1 1.51 4.00 5.87
ХК Коупавогюр - Брейдаблик Коупавогюр
22:15 2 - 3 4.99 4.16 1.58
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Грота Селтярнарнес - Фрам Рейкявик 0 - 1 4.33 4.28 1.58
17:00 Вестри - Вестманаейяр 0 - 3 3.90 3.91 1.70
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Грота Селтярнарнес - Фрам Рейкявик
15:00 0 - 1 4.33 4.28 1.58
Вестри - Вестманаейяр
17:00 0 - 3 3.90 3.91 1.70
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кизилжар Петропавл - Астана 3 - 2 4.87 3.42 1.67
16:00 Шахтьор Караганди - Актобе 1 - 0 2.23 3.20 2.92
18:00 Ордабаси Шимкент - Жетису Талдикорган 3 - 0 1.44 4.02 6.10
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кизилжар Петропавл - Астана
16:00 3 - 2 4.87 3.42 1.67
Шахтьор Караганди - Актобе
16:00 1 - 0 2.23 3.20 2.92
Ордабаси Шимкент - Жетису Талдикорган
18:00 3 - 0 1.44 4.02 6.10
Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
00:00 Пасифик - Халифакс Уондърърс 2 - 0 2.02 3.42 3.22
21:00 Фордж - Валюр 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Канада - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пасифик - Халифакс Уондърърс
00:00 2 - 0 2.02 3.42 3.22
Фордж - Валюр
21:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 Маниема Юнион - ТП Мазембе 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Маниема Юнион - ТП Мазембе
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
22:00 ЖС Кабилие - Котон Спорт де Гаруа 3 - 0 1.41 3.99 6.66
22:00 Раджа Казабланка - Пирамидс 0 - 0 1.66 3.32 4.90
Купа на Конфедерациите КАФ
Час Рез. 1 X 2
ЖС Кабилие - Котон Спорт де Гаруа
22:00 3 - 0 1.41 3.99 6.66
Раджа Казабланка - Пирамидс
22:00 0 - 0 1.66 3.32 4.90
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Жалгирис Вилнюс - Невежис Кедайняй 2 - 0 1.09 8.22 14.56
17:00 Банга Гарджай - Джюгас Телшяй 1 - 0 2.55 3.44 2.36
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Жалгирис Вилнюс - Невежис Кедайняй
15:00 2 - 0 1.09 8.22 14.56
Банга Гарджай - Джюгас Телшяй
17:00 1 - 0 2.55 3.44 2.36
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Ренесанс Земамра - ХУСА Агадир 1 - 0 2.65 2.93 2.51
21:15 Шабаб Мохамедия - ФАР Рабат 0 - 2 2.87 2.75 2.51
23:30 ФУС Рабат - Олимпик Сафи 2 - 1 2.04 2.90 3.65
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Ренесанс Земамра - ХУСА Агадир
19:00 1 - 0 2.65 2.93 2.51
Шабаб Мохамедия - ФАР Рабат
21:15 0 - 2 2.87 2.75 2.51
ФУС Рабат - Олимпик Сафи
23:30 2 - 1 2.04 2.90 3.65
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Абиа Уориърс - Даккада 0 - 1 1.47 3.55 6.83
18:00 Адамава Юнайтед - Джигава Голдън Старс 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Варри Уулвс - Енугу Рейнджърс 0 - 1 2.16 2.90 3.30
18:00 Викки Туристс - Лоби Старс 1 - 0 1.65 3.19 5.40
18:00 Кано Пиларс - Ифеани Уба 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Катсина Юнайтед - Аква Юнайтед 1 - 0 2.71 2.84 2.56
18:00 Квара Юнайтед - Съншайн Старс 1 - 0 1.24 4.75 11.74
18:00 Насарава Юнайтед - Ривърс Юнайтед 2 - 1 1.53 3.34 6.36
18:00 Плато Юнайтед - Ениймба 0 - 0 1.60 3.34 5.53
18:00 Хартланд - МФМ Лагос 2 - 0 1.66 3.22 5.08
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Даккада
18:00 0 - 1 1.47 3.55 6.83
Адамава Юнайтед - Джигава Голдън Старс
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Варри Уулвс - Енугу Рейнджърс
18:00 0 - 1 2.16 2.90 3.30
Викки Туристс - Лоби Старс
18:00 1 - 0 1.65 3.19 5.40
Кано Пиларс - Ифеани Уба
18:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Катсина Юнайтед - Аква Юнайтед
18:00 1 - 0 2.71 2.84 2.56
Квара Юнайтед - Съншайн Старс
18:00 1 - 0 1.24 4.75 11.74
Насарава Юнайтед - Ривърс Юнайтед
18:00 2 - 1 1.53 3.34 6.36
Плато Юнайтед - Ениймба
18:00 0 - 0 1.60 3.34 5.53
Хартланд - МФМ Лагос
18:00 2 - 0 1.66 3.22 5.08
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:45 Сотра - Левангер 3 - 4 3.21 3.66 1.94
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Сотра - Левангер
16:45 3 - 4 3.21 3.66 1.94
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Стабек 4 - 1 1.30 5.43 8.90
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт - Стабек
19:00 4 - 1 1.30 5.43 8.90
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 КФУМ Осло - Стрьомен 1 - 1 1.79 3.60 4.12
16:00 Санднес - Йерв Гримстад 0 - 2 1.97 3.70 3.25
16:00 Согндал - Осане 3 - 1 1.73 3.87 4.05
16:00 Старт Кристиансанд - Брюне 2 - 3 1.93 3.73 3.37
16:00 Стьордалс Блинк - Ранхайм 1 - 0 3.70 3.75 1.83
16:00 Уленсакер Киса - Олесунд 0 - 1 3.29 3.81 1.95
16:00 Фредрикстад - Гроруд 2 - 2 1.57 4.18 4.76
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
КФУМ Осло - Стрьомен
16:00 1 - 1 1.79 3.60 4.12
Санднес - Йерв Гримстад
16:00 0 - 2 1.97 3.70 3.25
Согндал - Осане
16:00 3 - 1 1.73 3.87 4.05
Старт Кристиансанд - Брюне
16:00 2 - 3 1.93 3.73 3.37
Стьордалс Блинк - Ранхайм
16:00 1 - 0 3.70 3.75 1.83
Уленсакер Киса - Олесунд
16:00 0 - 1 3.29 3.81 1.95
Фредрикстад - Гроруд
16:00 2 - 2 1.57 4.18 4.76
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
04:00 Канкун (Мек) - Монтерей (Мек) 1 - 1 9.09 5.77 1.22
15:00 Волгар Астрахан (Рус) - Енисей Красноярск (Рус) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Малмьо (Шве) - Мидтиланд (Дан) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:00 Петрокуб Хинчещ (Мол) - Акрон Толиати (Рус) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Радомлие (Слн) - Чукарички (Сър) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:00 Урал Свердловска област (Рус) - Рубин Казан (Рус) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Базел (Швц) - Тун (Швц) 2 - 3 1.35 4.95 6.20
17:00 Заря Луганск (Укр) - Ботев Пловдив (Бъл) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 ЛАСК Линц (Авс) - Лудогорец Разград (Бъл) 0 - 3 2.09 3.68 2.82
17:00 Хамарби (Шве) - Сириус (Шве) 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Слован Братислава (Слк) - Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - 0.00 0.00 0.00
18:00 Галатасарай (Тур) - Динамо Букурещ (Рум) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Капфенберг (Авс) - ЦСКА Москва (Рус) 0 - 1 12.04 6.73 1.15
19:00 Олимпиакос (Гър) - ФК Краснодар (Рус) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 ФК Ростов (Рус) - Динамо Загреб (Хър) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 Влазня (Алб) - ФК Нови Пазар (Сър) 2 - 2 2.99 3.32 2.09
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Канкун (Мек) - Монтерей (Мек)
04:00 1 - 1 9.09 5.77 1.22
Волгар Астрахан (Рус) - Енисей Красноярск (Рус)
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Малмьо (Шве) - Мидтиланд (Дан)
15:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Петрокуб Хинчещ (Мол) - Акрон Толиати (Рус)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Радомлие (Слн) - Чукарички (Сър)
15:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Урал Свердловска област (Рус) - Рубин Казан (Рус)
15:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Базел (Швц) - Тун (Швц)
15:30 2 - 3 1.35 4.95 6.20
Заря Луганск (Укр) - Ботев Пловдив (Бъл)
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
ЛАСК Линц (Авс) - Лудогорец Разград (Бъл)
17:00 0 - 3 2.09 3.68 2.82
Хамарби (Шве) - Сириус (Шве)
17:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Слован Братислава (Слк) - Адмира Вакер Мьодлинг (Авс)
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Галатасарай (Тур) - Динамо Букурещ (Рум)
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Капфенберг (Авс) - ЦСКА Москва (Рус)
19:00 0 - 1 12.04 6.73 1.15
Олимпиакос (Гър) - ФК Краснодар (Рус)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
ФК Ростов (Рус) - Динамо Загреб (Хър)
19:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Влазня (Алб) - ФК Нови Пазар (Сър)
19:30 2 - 2 2.99 3.32 2.09
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
06:00 Ел Салвадор - Гватемала 0 - 0 1.77 3.50 4.22
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Ел Салвадор - Гватемала
06:00 0 - 0 1.77 3.50 4.22
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:30 Спортинг Канзас Сити - Лос Анджелис ФК 2 - 1 2.12 3.82 2.97
02:00 Торонто - Синсинати 0 - 2 1.72 3.81 4.37
03:00 Реал Солт Лейк - Хюстън Динамо 1 - 1 1.99 3.45 3.55
03:00 Чикаго Файър - Филаделфия Юнион 3 - 3 2.64 3.57 2.43
03:30 Нашвил - Монреал 1 - 1 1.50 3.89 6.57
04:00 Сиатъл Саундърс - Ванкувър Уайткепс 2 - 2 1.41 4.42 7.35
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис Галакси 1 - 3 2.13 3.76 2.99
06:30 Портланд Тимбърс - Минесота Юнайтед 0 - 1 1.93 3.87 3.40
22:30 Атланта Юнайтед - Ню Йорк Ред Булс 0 - 0 2.07 3.38 3.40
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Канзас Сити - Лос Анджелис ФК
00:30 2 - 1 2.12 3.82 2.97
Торонто - Синсинати
02:00 0 - 2 1.72 3.81 4.37
Реал Солт Лейк - Хюстън Динамо
03:00 1 - 1 1.99 3.45 3.55
Чикаго Файър - Филаделфия Юнион
03:00 3 - 3 2.64 3.57 2.43
Нашвил - Монреал
03:30 1 - 1 1.50 3.89 6.57
Сиатъл Саундърс - Ванкувър Уайткепс
04:00 2 - 2 1.41 4.42 7.35
Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис Галакси
05:00 1 - 3 2.13 3.76 2.99
Портланд Тимбърс - Минесота Юнайтед
06:30 0 - 1 1.93 3.87 3.40
Атланта Юнайтед - Ню Йорк Ред Булс
22:30 0 - 0 2.07 3.38 3.40
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Душанбе-83 - Файзканд Хулбук 1 - 1 2.50 3.20 2.50
15:30 Равшан Куляб - Истиклол Душанбе 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Худжанд - Есхата Худжанд 5 - 1 1.73 3.50 4.02
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Душанбе-83 - Файзканд Хулбук
15:30 1 - 1 2.50 3.20 2.50
Равшан Куляб - Истиклол Душанбе
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Худжанд - Есхата Худжанд
15:30 5 - 1 1.73 3.50 4.02
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
18:00 Клуб Африкан Тунис - Сфаксиен Сфакс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Клуб Африкан Тунис - Сфаксиен Сфакс
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Андижан - АГМК Алмалик 2 - 3 7.50 4.50 1.40
18:00 Сурхан Термез - Пахтакор Ташкент 0 - 4 18.00 8.00 1.12
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Андижан - АГМК Алмалик
18:00 2 - 3 7.50 4.50 1.40
Сурхан Термез - Пахтакор Ташкент
18:00 0 - 4 18.00 8.00 1.12
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Вия Еспаньола 1 - 1 1.25 5.00 10.72
18:00 Бостън Ривър - Ливърпул Монтевидео 1 - 1 3.99 3.53 1.76
21:00 Рентистас Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 1 5.38 3.68 1.55
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Вия Еспаньола
00:00 1 - 1 1.25 5.00 10.72
Бостън Ривър - Ливърпул Монтевидео
18:00 1 - 1 3.99 3.53 1.76
Рентистас Монтевидео - Насионал Монтевидео
21:00 1 - 1 5.38 3.68 1.55
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
01:00 Унион Ла Калера - Депортес Темуко 0 - 2 1.40 3.84 7.76
03:30 Универсидад Католика - Депортес Икике 4 - 4 1.35 4.45 7.54
19:00 Кобрелоа Калама - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 1 2.83 3.43 2.23
22:00 Нубленсе Чилан - Депортес Мелипия 0 - 0 2.03 3.36 3.27
22:00 Палестино Сантяго - Барнечеа 5 - 2 1.55 3.83 5.29
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Унион Ла Калера - Депортес Темуко
01:00 0 - 2 1.40 3.84 7.76
Универсидад Католика - Депортес Икике
03:30 4 - 4 1.35 4.45 7.54
Кобрелоа Калама - О'Хигинс Ранкагуа
19:00 2 - 1 2.83 3.43 2.23
Нубленсе Чилан - Депортес Мелипия
22:00 0 - 0 2.03 3.36 3.27
Палестино Сантяго - Барнечеа
22:00 5 - 2 1.55 3.83 5.29
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Порт Банкок (Тай) - Гуанджоу ФК (Кит) 3 - 0 1.30 5.47 10.40
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Порт Банкок (Тай) - Гуанджоу ФК (Кит)
13:00 3 - 0 1.30 5.47 10.40
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Далкурд - Умео ФК 2 - 2 2.01 3.46 3.21
14:00 Хюдиксвал - Хамарби ТФФ 1 - 1 2.31 3.38 2.69
17:00 Йоребро Сирианска - Йефле 1 - 0 3.22 3.61 1.98
17:00 Карлстад Футбол - ИФ Сюлвия 2 - 1 1.80 3.86 3.51
19:00 Асириска Сьодертале - Бромапойкарна 0 - 2 9.85 5.95 1.19
19:00 Сандвикен - Тебю ФК 4 - 1 1.24 5.64 8.73
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Далкурд - Умео ФК
14:00 2 - 2 2.01 3.46 3.21
Хюдиксвал - Хамарби ТФФ
14:00 1 - 1 2.31 3.38 2.69
Йоребро Сирианска - Йефле
17:00 1 - 0 3.22 3.61 1.98
Карлстад Футбол - ИФ Сюлвия
17:00 2 - 1 1.80 3.86 3.51
Асириска Сьодертале - Бромапойкарна
19:00 0 - 2 9.85 5.95 1.19
Сандвикен - Тебю ФК
19:00 4 - 1 1.24 5.64 8.73
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Линкьопинг Сити - ИФК Малмьо 1 - 2 4.01 4.36 1.62
16:00 Атвидаберг - Йостерлен 1 - 2 2.20 3.46 2.87
17:00 Тролхетан - Оскаршхамн АИК 1 - 1 2.18 3.35 2.95
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Линкьопинг Сити - ИФК Малмьо
15:00 1 - 2 4.01 4.36 1.62
Атвидаберг - Йостерлен
16:00 1 - 2 2.20 3.46 2.87
Тролхетан - Оскаршхамн АИК
17:00 1 - 1 2.18 3.35 2.95
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Сеул Е-Ланд - Пусан АйПарк 0 - 1 2.39 3.23 2.71
12:30 Ансан Грийнърс - Пучхон 1995 2 - 2 2.14 3.25 3.09
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Сеул Е-Ланд - Пусан АйПарк
10:00 0 - 1 2.39 3.23 2.71
Ансан Грийнърс - Пучхон 1995
12:30 2 - 2 2.14 3.25 3.09
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Йокохама ФК - Шимизу Ес-Пулс 1 - 1 2.90 3.39 2.26
12:00 Токушима Вортис - Йокохама Ф-Маринос 0 - 1 4.00 3.83 1.76
12:30 Кашима Антлърс - Консадол Сапоро 4 - 0 1.87 3.71 3.67
13:00 Токио - Оита Тринита 3 - 0 1.82 3.48 4.19
13:00 Урава Ред Даймъндс - Ависпа Фукуока 2 - 0 2.16 3.31 3.18
13:00 Шонан Белмар - Кашива Рейсол 2 - 4 2.72 3.12 2.55
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Йокохама ФК - Шимизу Ес-Пулс
12:00 1 - 1 2.90 3.39 2.26
Токушима Вортис - Йокохама Ф-Маринос
12:00 0 - 1 4.00 3.83 1.76
Кашима Антлърс - Консадол Сапоро
12:30 4 - 0 1.87 3.71 3.67
Токио - Оита Тринита
13:00 3 - 0 1.82 3.48 4.19
Урава Ред Даймъндс - Ависпа Фукуока
13:00 2 - 0 2.16 3.31 3.18
Шонан Белмар - Кашива Рейсол
13:00 2 - 4 2.72 3.12 2.55
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Вентфорет Кофу - Теспакусатсу Гунма 6 - 2 1.67 3.50 4.92
13:00 Мачида Зелвия - Ехиме ФК 5 - 0 1.73 3.41 4.64
13:00 Ренофа Ямагучи - Омия Ардижа 0 - 1 3.08 2.94 2.35
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Вентфорет Кофу - Теспакусатсу Гунма
12:00 6 - 2 1.67 3.50 4.92
Мачида Зелвия - Ехиме ФК
13:00 5 - 0 1.73 3.41 4.64
Ренофа Ямагучи - Омия Ардижа
13:00 0 - 1 3.08 2.94 2.35