Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 КС Константин - КР Белуиздад 0 - 0 2.41 2.88 2.96
19:00 НА Хюсеин Дей - УСМ Алжир 2 - 1 2.97 2.82 2.46
19:45 МК Алжир - Параду АК 4 - 0 1.78 3.23 4.44
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
КС Константин - КР Белуиздад
19:00 0 - 0 2.41 2.88 2.96
НА Хюсеин Дей - УСМ Алжир
19:00 2 - 1 2.97 2.82 2.46
МК Алжир - Параду АК
19:45 4 - 0 1.78 3.23 4.44
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
01:00 Естудиантес Рио Куарто - Белграно Кордоба 0 - 1 2.30 2.84 3.24
03:10 Химнасия Мендоса - Депортиво Риестра 1 - 1 1.80 3.17 4.59
20:00 Темперлей - Сан Мартин Тукуман 0 - 1 2.85 3.14 2.30
21:00 Депортиво Майпу - Алмиранте Браун 0 - 1 1.90 3.15 3.92
22:00 Тигре Виктория - Атланта Буенос Айрес 1 - 1 1.84 3.22 4.12
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Естудиантес Рио Куарто - Белграно Кордоба
01:00 0 - 1 2.30 2.84 3.24
Химнасия Мендоса - Депортиво Риестра
03:10 1 - 1 1.80 3.17 4.59
Темперлей - Сан Мартин Тукуман
20:00 0 - 1 2.85 3.14 2.30
Депортиво Майпу - Алмиранте Браун
21:00 0 - 1 1.90 3.15 3.92
Тигре Виктория - Атланта Буенос Айрес
22:00 1 - 1 1.84 3.22 4.12
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
20:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Индепендиенте Ривадавия 1 - 1 2.40 2.85 3.01
21:00 Депортиво Морон - Сан Телмо 2 - 0 2.49 2.76 2.90
21:00 Институто Кордоба - Гилермо Браун 1 - 1 1.65 2.94 6.18
21:30 Атлетико Гюемес - Дефенсорес де Белграно 2 - 2 1.93 3.02 4.02
21:30 Феро Карил Оесте - Вия Далмине 0 - 0 1.80 2.89 4.82
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Ол Бойс Буенос Айрес - Индепендиенте Ривадавия
20:00 1 - 1 2.40 2.85 3.01
Депортиво Морон - Сан Телмо
21:00 2 - 0 2.49 2.76 2.90
Институто Кордоба - Гилермо Браун
21:00 1 - 1 1.65 2.94 6.18
Атлетико Гюемес - Дефенсорес де Белграно
21:30 2 - 2 1.93 3.02 4.02
Феро Карил Оесте - Вия Далмине
21:30 0 - 0 1.80 2.89 4.82
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
16:30 Нафтан Новополоцк - Динамо Брест - 0.00 0.00 0.00
18:00 Белшина Бобруйск - Рух Брест 1 - 3 24.00 9.27 1.06
18:30 Локомотив Гомел - Ислоч Минск 3 - 3 6.78 4.94 1.37
18:45 Смолевичи - Витебск 1 - 3 56.33 11.33 1.04
19:00 Лида - Динамо Минск 0 - 3 15.67 9.05 1.11
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
Нафтан Новополоцк - Динамо Брест
16:30 - 0.00 0.00 0.00
Белшина Бобруйск - Рух Брест
18:00 1 - 3 24.00 9.27 1.06
Локомотив Гомел - Ислоч Минск
18:30 3 - 3 6.78 4.94 1.37
Смолевичи - Витебск
18:45 1 - 3 56.33 11.33 1.04
Лида - Динамо Минск
19:00 0 - 3 15.67 9.05 1.11
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гояс GO - Авай SC 3 - 0 2.19 2.88 3.50
01:00 Понте Прета SP - Операрио PR 0 - 0 2.37 2.91 3.15
03:30 Коритиба PR - Витория Салвадор BA 1 - 0 2.16 2.94 3.57
03:30 КР Бразил AL - Бразил де Пелотас RS 2 - 1 1.81 3.22 4.59
03:30 Ремо PA - Гуарани SP 0 - 0 2.43 2.93 2.99
22:00 Лондрина PR - Наутико PE 0 - 0 3.40 2.96 2.22
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гояс GO - Авай SC
01:00 3 - 0 2.19 2.88 3.50
Понте Прета SP - Операрио PR
01:00 0 - 0 2.37 2.91 3.15
Коритиба PR - Витория Салвадор BA
03:30 1 - 0 2.16 2.94 3.57
КР Бразил AL - Бразил де Пелотас RS
03:30 2 - 1 1.81 3.22 4.59
Ремо PA - Гуарани SP
03:30 0 - 0 2.43 2.93 2.99
Лондрина PR - Наутико PE
22:00 0 - 0 3.40 2.96 2.22
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Телави - Самтредия 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 Динамо Тбилиси - Самгурали Цхалтубо 1 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси 1 - 2 2.21 3.08 3.03
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Телави - Самтредия
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Динамо Тбилиси - Самгурали Цхалтубо
18:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Сабуртало Тбилиси - Локомотив Тбилиси
19:30 1 - 2 2.21 3.08 3.03
Гърция - Футболна Лига - Север Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Понту - Триглия 1 - 1 3.02 2.14 3.40
Гърция - Футболна Лига - Север
Час Рез. 1 X 2
Аполон Понту - Триглия
17:00 1 - 1 3.02 2.14 3.40
Европейско Първенство гр. E Рез. 1 X 2
19:00 Словакия - Испания 0 - 5 14.67 6.35 1.22
19:00 Швеция - Полша 3 - 2 2.56 3.36 2.82
Европейско Първенство гр. E
Час Рез. 1 X 2
Словакия - Испания
19:00 0 - 5 14.67 6.35 1.22
Швеция - Полша
19:00 3 - 2 2.56 3.36 2.82
Европейско Първенство гр. F Рез. 1 X 2
22:00 Германия - Унгария 2 - 2 1.18 7.34 15.93
22:00 Португалия - Франция 2 - 2 4.04 2.85 2.24
Европейско Първенство гр. F
Час Рез. 1 X 2
Германия - Унгария
22:00 2 - 2 1.18 7.34 15.93
Португалия - Франция
22:00 2 - 2 4.04 2.85 2.24
Еквадор - Суперкупа Рез. 1 X 2
01:00 ЛДУ Кито - Делфин Манта 4 - 2 1.78 3.41 4.15
04:00 Барселона Гуаякил - 9 де Октубре Гуаякил 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Еквадор - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
ЛДУ Кито - Делфин Манта
01:00 4 - 2 1.78 3.41 4.15
Барселона Гуаякил - 9 де Октубре Гуаякил
04:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
21:00 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Вестри 1 - 2 2.18 3.93 2.65
21:00 ИР Рейкявик - Вестманаейяр 3 - 0 7.63 5.61 1.28
21:00 Стярнан Гардабаер - КА Акурейри 1 - 1 2.52 3.42 2.50
22:15 Акранес - Фрам Рейкявик 3 - 0 1.84 4.16 3.35
22:15 ФХ Хафнарфьордур - Нярдвик 4 - 1 1.15 7.30 10.93
22:15 ХК Коупавогюр - Грота Селтярнарнес 2 - 1 1.26 5.83 8.46
23:00 Кефлавик - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 0 5.68 4.63 1.43
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Вестри
21:00 1 - 2 2.18 3.93 2.65
ИР Рейкявик - Вестманаейяр
21:00 3 - 0 7.63 5.61 1.28
Стярнан Гардабаер - КА Акурейри
21:00 1 - 1 2.52 3.42 2.50
Акранес - Фрам Рейкявик
22:15 3 - 0 1.84 4.16 3.35
ФХ Хафнарфьордур - Нярдвик
22:15 4 - 1 1.15 7.30 10.93
ХК Коупавогюр - Грота Селтярнарнес
22:15 2 - 1 1.26 5.83 8.46
Кефлавик - Брейдаблик Коупавогюр
23:00 0 - 0 5.68 4.63 1.43
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Жетису Талдикорган - Атирау 1 - 2 2.71 3.16 2.45
16:00 Кайрат Алмати - Каспий Актау 5 - 1 1.30 4.74 8.43
17:00 Тараз - Туран Туркестан 1 - 1 1.66 3.50 4.81
18:00 Кайсар Къзълорда - Тобол Костанай 1 - 3 4.80 3.29 1.71
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Жетису Талдикорган - Атирау
15:00 1 - 2 2.71 3.16 2.45
Кайрат Алмати - Каспий Актау
16:00 5 - 1 1.30 4.74 8.43
Тараз - Туран Туркестан
17:00 1 - 1 1.66 3.50 4.81
Кайсар Къзълорда - Тобол Костанай
18:00 1 - 3 4.80 3.29 1.71
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Тъскер - Уестърн Стима 2 - 1 1.39 3.92 7.69
15:00 Матаре Юнайтед - Леопардс 1 - 0 8.50 3.25 1.45
15:15 Гор Махия - Уазито 0 - 0 1.67 2.80 6.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Тъскер - Уестърн Стима
13:00 2 - 1 1.39 3.92 7.69
Матаре Юнайтед - Леопардс
15:00 1 - 0 8.50 3.25 1.45
Гор Махия - Уазито
15:15 0 - 0 1.67 2.80 6.00
Китай - Супер Лига - Група Б Рез. 1 X 2
13:00 Хъбей ФК - Чанчун Ятай отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Ухан ФК - Шанхай Порт отл. 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Хъбей ФК - Чанчун Ятай
13:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Ухан ФК - Шанхай Порт
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Перу - Други Рез. 1 X 2
21:00 Унион Комерсио - Спорт Бойс 0 - 0 4.11 3.61 1.73
23:00 Карлос А. Манучи - Универсидад де Кахамарка - 0.00 0.00 0.00
23:00 Спортинг Кристал - Аякучо - 0.00 0.00 0.00
Перу - Други
Час Рез. 1 X 2
Унион Комерсио - Спорт Бойс
21:00 0 - 0 4.11 3.61 1.73
Карлос А. Манучи - Универсидад де Кахамарка
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Спортинг Кристал - Аякучо
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Академика Клинчени (Рум) - Киндия Търговище (Рум) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
12:00 Железарна Подбрезова (Слк) - Злате Моравце (Слк) 3 - 1 2.13 4.03 2.55
13:00 Варберг БоИС (Шве) - Елфсборг (Шве) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Раков Ченстохова (Пол) - Лехия Гданск (Пол) 2 - 4 2.24 3.28 2.75
14:00 ИФК Гьотеборг (Шве) - Брьондби (Дан) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Легия Варшава (Пол) - ФК Краснодар (Рус) 1 - 1 2.44 3.62 2.56
16:30 Краковия Краков (Пол) - Фридек-Мистек (Чех) 9 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Брашов (Рум) - Виторул Констанца (Рум) 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Оуд Хеверле Льовен (Бел) - Рупел Бом (Бел) 4 - 1 1.16 7.88 11.92
17:00 Ференцварош (Унг) - Лудогорец Разград (Бъл) 3 - 1 2.80 3.62 2.12
17:30 Йънг Бойс (Швц) - Кринс (Швц) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Царско Село София (Бъл) - Струмска Слава Радомир (Бъл) 4 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 ЦСКА 1948 София (Бъл) - Славия (Бъл) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
18:30 Локомотив Москва (Рус) - Жилина (Слк) 3 - 2 1.26 5.56 8.13
19:00 Борац Баня Лука (Бих) - Мура (Слн) 1 - 0 2.52 3.76 2.28
19:00 Вождовац Белград (Сър) - Будучност Подгорица (Чгр) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
19:00 Войводина Нови Сад (Сър) - Шльонск Вроцлав (Пол) 1 - 0 2.27 3.49 2.62
19:00 Металац (Сър) - Дечич Тузи (Чгр) 1 - 0 2.63 3.30 2.30
19:00 Раднички 1923 (Сър) - ФК Нови Пазар (Сър) 1 - 0 2.87 3.32 2.15
19:00 Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Похроние Долна Жданя (Слк) 1 - 0 2.20 3.73 2.59
19:00 ЦСКА Москва (Рус) - Винер Нойщат (Авс) 3 - 1 1.04 13.71 26.67
20:00 Ауденарде (Бел) - Зулте Варегем (Бел) 2 - 4 17.81 10.15 1.06
20:00 Десел Спорт (Бел) - Беершот (Бел) 2 - 5 0.00 0.00 0.00
20:00 Риека (Хър) - Домжале (Слн) 1 - 0 1.68 3.72 4.09
20:00 Хейст (Бел) - Унион Сент Жилоаз (Бел) 1 - 3 18.21 9.07 1.07
21:30 Ийст Файф (Шот) - Дъ Ню Сейнтс (Уел) 1 - 1 4.92 4.21 1.51
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Академика Клинчени (Рум) - Киндия Търговище (Рум)
11:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Железарна Подбрезова (Слк) - Злате Моравце (Слк)
12:00 3 - 1 2.13 4.03 2.55
Варберг БоИС (Шве) - Елфсборг (Шве)
13:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Раков Ченстохова (Пол) - Лехия Гданск (Пол)
13:00 2 - 4 2.24 3.28 2.75
ИФК Гьотеборг (Шве) - Брьондби (Дан)
14:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Легия Варшава (Пол) - ФК Краснодар (Рус)
16:00 1 - 1 2.44 3.62 2.56
Краковия Краков (Пол) - Фридек-Мистек (Чех)
16:30 9 - 0 0.00 0.00 0.00
Брашов (Рум) - Виторул Констанца (Рум)
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Оуд Хеверле Льовен (Бел) - Рупел Бом (Бел)
17:00 4 - 1 1.16 7.88 11.92
Ференцварош (Унг) - Лудогорец Разград (Бъл)
17:00 3 - 1 2.80 3.62 2.12
Йънг Бойс (Швц) - Кринс (Швц)
17:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Царско Село София (Бъл) - Струмска Слава Радомир (Бъл)
18:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
ЦСКА 1948 София (Бъл) - Славия (Бъл)
18:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Локомотив Москва (Рус) - Жилина (Слк)
18:30 3 - 2 1.26 5.56 8.13
Борац Баня Лука (Бих) - Мура (Слн)
19:00 1 - 0 2.52 3.76 2.28
Вождовац Белград (Сър) - Будучност Подгорица (Чгр)
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Войводина Нови Сад (Сър) - Шльонск Вроцлав (Пол)
19:00 1 - 0 2.27 3.49 2.62
Металац (Сър) - Дечич Тузи (Чгр)
19:00 1 - 0 2.63 3.30 2.30
Раднички 1923 (Сър) - ФК Нови Пазар (Сър)
19:00 1 - 0 2.87 3.32 2.15
Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Похроние Долна Жданя (Слк)
19:00 1 - 0 2.20 3.73 2.59
ЦСКА Москва (Рус) - Винер Нойщат (Авс)
19:00 3 - 1 1.04 13.71 26.67
Ауденарде (Бел) - Зулте Варегем (Бел)
20:00 2 - 4 17.81 10.15 1.06
Десел Спорт (Бел) - Беершот (Бел)
20:00 2 - 5 0.00 0.00 0.00
Риека (Хър) - Домжале (Слн)
20:00 1 - 0 1.68 3.72 4.09
Хейст (Бел) - Унион Сент Жилоаз (Бел)
20:00 1 - 3 18.21 9.07 1.07
Ийст Файф (Шот) - Дъ Ню Сейнтс (Уел)
21:30 1 - 1 4.92 4.21 1.51
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:00 Ливан - Джибути 1 - 0 1.10 8.87 10.99
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Ливан - Джибути
20:00 1 - 0 1.10 8.87 10.99
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Орландо Сити - Сан Хосе Еърткуейкс 5 - 0 1.60 3.96 5.24
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Орландо Сити - Сан Хосе Еърткуейкс
02:30 5 - 0 1.60 3.96 5.24
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Металург Бекабад - Насаф Карши 2 - 1 2.87 3.24 2.28
18:00 Пахтакор Ташкент - Андижан 1 - 0 1.11 7.64 14.41
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Металург Бекабад - Насаф Карши
18:00 2 - 1 2.87 3.24 2.28
Пахтакор Ташкент - Андижан
18:00 1 - 0 1.11 7.64 14.41
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Спортиво Серито - Бостън Ривър 1 - 0 2.16 3.14 3.15
19:00 Вия Еспаньола - Рентистас Монтевидео 0 - 1 2.87 3.17 2.28
21:45 Монтевидео Сити Торке - Пенярол Монтевидео 0 - 1 2.93 2.86 2.46
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Спортиво Серито - Бостън Ривър
01:30 1 - 0 2.16 3.14 3.15
Вия Еспаньола - Рентистас Монтевидео
19:00 0 - 1 2.87 3.17 2.28
Монтевидео Сити Торке - Пенярол Монтевидео
21:45 0 - 1 2.93 2.86 2.46
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 Илвес Тампере - Интер Турку 2 - 1 3.24 3.18 2.25
18:30 ФК Лахти - ХИФК Хелзинки 0 - 0 2.17 3.15 3.43
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Илвес Тампере - Интер Турку
18:30 2 - 1 3.24 3.18 2.25
ФК Лахти - ХИФК Хелзинки
18:30 0 - 0 2.17 3.15 3.43
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 ЯПС Ярвенпяя - МиПК Микели 2 - 2 1.24 5.68 8.24
19:00 НЯС Нурмиярви - Атлантис Хелзинки 0 - 3 2.78 3.86 2.06
19:00 ПЕПО Лапеенранта - Кифен 08 0 - 1 1.22 5.69 9.51
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЯПС Ярвенпяя - МиПК Микели
18:30 2 - 2 1.24 5.68 8.24
НЯС Нурмиярви - Атлантис Хелзинки
19:00 0 - 3 2.78 3.86 2.06
ПЕПО Лапеенранта - Кифен 08
19:00 0 - 1 1.22 5.69 9.51
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:00 ХЯС Академия - Хонка Академия 3 - 1 2.58 3.72 2.24
18:30 Паргас ИФ - ЕПС Еспоо 2 - 1 1.45 4.36 5.27
19:00 КааПо Каарина - Гранкула ИФК 1 - 1 1.52 4.41 4.62
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ХЯС Академия - Хонка Академия
18:00 3 - 1 2.58 3.72 2.24
Паргас ИФ - ЕПС Еспоо
18:30 2 - 1 1.45 4.36 5.27
КааПо Каарина - Гранкула ИФК
19:00 1 - 1 1.52 4.41 4.62
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
03:00 Депортес Икике - Универсидад Католика 1 - 1 5.17 3.81 1.57
19:30 Депортес Темуко - Унион Ла Калера 0 - 0 6.53 4.65 1.37
22:30 Депортес Мелипия - Нубленсе Чилан 0 - 1 2.52 3.08 2.72
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Депортес Икике - Универсидад Католика
03:00 1 - 1 5.17 3.81 1.57
Депортес Темуко - Унион Ла Калера
19:30 0 - 0 6.53 4.65 1.37
Депортес Мелипия - Нубленсе Чилан
22:30 0 - 1 2.52 3.08 2.72
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Люнгшиле - Твоокерш 2 - 3 2.11 3.28 3.09
20:30 Торнс - Асириска Турабдин ИК 2 - 2 2.10 3.56 2.91
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Люнгшиле - Твоокерш
20:00 2 - 3 2.11 3.28 3.09
Торнс - Асириска Турабдин ИК
20:30 2 - 2 2.10 3.56 2.91
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Чунгнам Асан - Ансан Грийнърс 0 - 2 2.31 2.95 3.05
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чунгнам Асан - Ансан Грийнърс
13:00 0 - 2 2.31 2.95 3.05
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Висел Кобе - Йокохама ФК 5 - 0 1.49 4.25 5.94
13:00 Вегалта Сендай - Шимизу Ес-Пулс 2 - 3 2.83 3.16 2.45
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Саган Тошу 2 - 0 1.69 3.94 4.39
13:00 Кашива Рейсол - Урава Ред Даймъндс 0 - 2 2.27 3.18 3.17
13:00 Оита Тринита - Кашима Антлърс 0 - 0 4.78 3.64 1.71
13:00 Токушима Вортис - Токио 0 - 1 2.83 3.05 2.53
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Висел Кобе - Йокохама ФК
12:00 5 - 0 1.49 4.25 5.94
Вегалта Сендай - Шимизу Ес-Пулс
13:00 2 - 3 2.83 3.16 2.45
Йокохама Ф-Маринос - Саган Тошу
13:00 2 - 0 1.69 3.94 4.39
Кашива Рейсол - Урава Ред Даймъндс
13:00 0 - 2 2.27 3.18 3.17
Оита Тринита - Кашима Антлърс
13:00 0 - 0 4.78 3.64 1.71
Токушима Вортис - Токио
13:00 0 - 1 2.83 3.05 2.53