Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
21:00 Фолгоре Фалциано (Смр) - Прищина (Кос) 0 - 2 33.78 10.38 1.05
21:00 ХБ Торсхавн (Фро) - Интер Клуб Ескалдес (Анд) 0 - 1 1.37 4.42 8.07
Шампионска Лига Квалификации
Час Рез. 1 X 2
Фолгоре Фалциано (Смр) - Прищина (Кос)
21:00 0 - 2 33.78 10.38 1.05
ХБ Торсхавн (Фро) - Интер Клуб Ескалдес (Анд)
21:00 0 - 1 1.37 4.42 8.07
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
23:10 Килмес Буенос Айрес - Чакарита Хуниорс 3 - 1 1.75 3.04 5.02
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Килмес Буенос Айрес - Чакарита Хуниорс
23:10 3 - 1 1.75 3.04 5.02
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Тристан Суарес - Сан Мартин Сан Хуан 4 - 1 2.75 2.82 2.66
21:30 Баракас Сентрал - Атлетико Рафаела 2 - 1 2.70 2.82 2.71
21:30 Клуб Алмагро - Сантамарина 1 - 1 2.09 2.74 3.96
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Тристан Суарес - Сан Мартин Сан Хуан
21:00 4 - 1 2.75 2.82 2.66
Баракас Сентрал - Атлетико Рафаела
21:30 2 - 1 2.70 2.82 2.71
Клуб Алмагро - Сантамарина
21:30 1 - 1 2.09 2.74 3.96
Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:00 Крумкачи Минск - Неман Гродно 1 - 1 4.97 4.04 1.55
18:30 Барановичи - БАТЕ Борисов 1 - 6 19.36 12.63 1.10
18:45 Волна Пинск - Славия Мозир 0 - 1 5.18 4.31 1.50
19:00 Орша - Гомел 2 - 6 24.02 9.83 1.06
19:30 Арсенал Дзержинск - Сморгон 2 - 1 2.33 3.38 2.72
20:00 Днепър Могильов - Минск 2 - 1 5.70 4.33 1.48
Беларус - Купа на Беларус
Час Рез. 1 X 2
Крумкачи Минск - Неман Гродно
18:00 1 - 1 4.97 4.04 1.55
Барановичи - БАТЕ Борисов
18:30 1 - 6 19.36 12.63 1.10
Волна Пинск - Славия Мозир
18:45 0 - 1 5.18 4.31 1.50
Орша - Гомел
19:00 2 - 6 24.02 9.83 1.06
Арсенал Дзержинск - Сморгон
19:30 2 - 1 2.33 3.38 2.72
Днепър Могильов - Минск
20:00 2 - 1 5.70 4.33 1.48
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Санта Круз PE - Жакуйпензе BA 2 - 2 2.07 3.11 3.34
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Санта Круз PE - Жакуйпензе BA
02:00 2 - 2 2.07 3.11 3.34
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико MG - Чапекоензе SC 1 - 1 1.24 5.61 11.12
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико MG - Чапекоензе SC
02:00 1 - 1 1.24 5.61 11.12
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:30 Бруске SC - Сампайо Кореа MA 0 - 0 1.89 3.23 4.01
22:30 Конфианка SE - Вила Нова GO 1 - 0 2.18 3.05 3.30
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бруске SC - Сампайо Кореа MA
22:30 0 - 0 1.89 3.23 4.01
Конфианка SE - Вила Нова GO
22:30 1 - 0 2.18 3.05 3.30
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Торпедо Кутаиси - Динамо Батуми 2 - 2 6.84 3.75 1.47
19:30 Дила Гори - Шукура Кобулети 1 - 0 1.46 3.68 7.14
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Торпедо Кутаиси - Динамо Батуми
18:30 2 - 2 6.84 3.75 1.47
Дила Гори - Шукура Кобулети
19:30 1 - 0 1.46 3.68 7.14
Европейско Първенство гр. D Рез. 1 X 2
22:00 Хърватска - Шотландия 3 - 1 2.22 3.69 3.08
22:00 Чехия - Англия 0 - 1 6.26 3.62 1.65
Европейско Първенство гр. D
Час Рез. 1 X 2
Хърватска - Шотландия
22:00 3 - 1 2.22 3.69 3.08
Чехия - Англия
22:00 0 - 1 6.26 3.62 1.65
Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
20:00 Замалек Кайро - Миср Ел Макаса 2 - 0 1.40 4.18 7.46
Египет - Купа на Египет
Час Рез. 1 X 2
Замалек Кайро - Миср Ел Макаса
20:00 2 - 0 1.40 4.18 7.46
Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
19:20 Фулад Хузестан Ахваз - Нафт Масджед Солейман 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Иран - Про Лига
Час Рез. 1 X 2
Фулад Хузестан Ахваз - Нафт Масджед Солейман
19:20 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
21:00 Волсунгур Хусавик - Лейкнир Фаскрудсфирди 1 - 1 0.00 0.00 0.00
21:00 Тор Акурейри - Гриндавик 2 - 1 2.42 3.70 2.45
21:00 Фярдабигд - Хаукар Хафнарфьордур 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Исландия - Купа на Исландия
Час Рез. 1 X 2
Волсунгур Хусавик - Лейкнир Фаскрудсфирди
21:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Тор Акурейри - Гриндавик
21:00 2 - 1 2.42 3.70 2.45
Фярдабигд - Хаукар Хафнарфьордур
21:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Астана - Ордабаси Шимкент 0 - 2 1.60 3.56 4.98
17:00 Акжайк - Шахтьор Караганди 1 - 1 2.29 3.17 2.88
18:00 Актобе - Кизилжар Петропавл 1 - 1 2.13 3.12 3.21
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Астана - Ордабаси Шимкент
16:00 0 - 2 1.60 3.56 4.98
Акжайк - Шахтьор Караганди
17:00 1 - 1 2.29 3.17 2.88
Актобе - Кизилжар Петропавл
18:00 1 - 1 2.13 3.12 3.21
Китай - Супер Лига - Група А Рез. 1 X 2
13:00 Шънджън ФК - Цанджоу Майти Лайънс отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Шандун Тайшан - Гуанджоу Сити отл. 0.00 0.00 0.00
Китай - Супер Лига - Група А
Час Рез. 1 X 2
Шънджън ФК - Цанджоу Майти Лайънс
13:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Шандун Тайшан - Гуанджоу Сити
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 Лубумбаши Спорт - ЖС Груп Базано 0 - 3 2.04 2.80 3.58
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Лубумбаши Спорт - ЖС Груп Базано
17:30 0 - 3 2.04 2.80 3.58
Копа Америка Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Уругвай - Чили 1 - 1 2.14 3.35 3.32
03:00 Аржентина - Парагвай 1 - 0 1.50 3.96 7.23
Копа Америка Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Уругвай - Чили
00:00 1 - 1 2.14 3.35 3.32
Аржентина - Парагвай
03:00 1 - 0 1.50 3.96 7.23
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
18:00 Невежис Кедайняй - Судува Мариямполе 0 - 2 11.38 5.60 1.19
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
Невежис Кедайняй - Судува Мариямполе
18:00 0 - 2 11.38 5.60 1.19
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
23:30 РСБ Беркан - Видад Казабланка 0 - 2 2.00 3.01 3.65
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
РСБ Беркан - Видад Казабланка
23:30 0 - 2 2.00 3.01 3.65
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Брюне - КФУМ Осло 1 - 1 1.79 3.69 3.92
19:00 Гроруд - Старт Кристиансанд 1 - 4 2.49 3.54 2.47
19:00 Йерв Гримстад - Стрьомен 1 - 1 1.68 3.76 4.48
19:00 Олесунд - Стьордалс Блинк 5 - 1 1.34 4.84 7.35
19:00 Осане - Санднес 2 - 2 2.14 3.54 3.00
19:00 Ранхайм - Рауфос 4 - 2 1.77 4.00 3.82
19:00 Уленсакер Киса - Фредрикстад 3 - 2 2.89 3.76 2.12
21:00 ХамКам - Согндал 2 - 1 2.42 3.08 2.89
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Брюне - КФУМ Осло
19:00 1 - 1 1.79 3.69 3.92
Гроруд - Старт Кристиансанд
19:00 1 - 4 2.49 3.54 2.47
Йерв Гримстад - Стрьомен
19:00 1 - 1 1.68 3.76 4.48
Олесунд - Стьордалс Блинк
19:00 5 - 1 1.34 4.84 7.35
Осане - Санднес
19:00 2 - 2 2.14 3.54 3.00
Ранхайм - Рауфос
19:00 4 - 2 1.77 4.00 3.82
Уленсакер Киса - Фредрикстад
19:00 3 - 2 2.89 3.76 2.12
ХамКам - Согндал
21:00 2 - 1 2.42 3.08 2.89
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Спартак Търнава (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк) 4 - 0 2.14 3.73 2.73
15:00 Акрон Толиати (Рус) - Сфинтул Георге Суручен (Мол) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Марибор (Слн) - Слован Братислава (Слк) - 0.00 0.00 0.00
17:00 Локомотив Пловдив (Бъл) - Септември Симитли (Бъл) 3 - 1 1.15 7.06 12.07
18:00 Клуж (Рум) - Пушкаш Академи (Унг) 0 - 1 1.85 4.25 3.15
18:00 Ружомберок (Слк) - Кошице (Слк) 3 - 0 1.92 3.68 3.15
19:00 Криля Советов (Рус) - Спартак Суботица (Сър) - 0.00 0.00 0.00
19:00 Спартак Суботица (Сър) - Криля Советов (Рус) 0 - 5 2.16 3.86 2.66
20:30 Ф91 Дюделанж (Люк) - Суифт Есперанж (Люк) 0 - 1 2.26 4.20 2.46
21:00 Гзира Юнайтед (Мал) - Хибърниънс (Мал) 3 - 0 2.40 3.64 2.40
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Спартак Търнава (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк)
12:00 4 - 0 2.14 3.73 2.73
Акрон Толиати (Рус) - Сфинтул Георге Суручен (Мол)
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Марибор (Слн) - Слован Братислава (Слк)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Локомотив Пловдив (Бъл) - Септември Симитли (Бъл)
17:00 3 - 1 1.15 7.06 12.07
Клуж (Рум) - Пушкаш Академи (Унг)
18:00 0 - 1 1.85 4.25 3.15
Ружомберок (Слк) - Кошице (Слк)
18:00 3 - 0 1.92 3.68 3.15
Криля Советов (Рус) - Спартак Суботица (Сър)
19:00 - 0.00 0.00 0.00
Спартак Суботица (Сър) - Криля Советов (Рус)
19:00 0 - 5 2.16 3.86 2.66
Ф91 Дюделанж (Люк) - Суифт Есперанж (Люк)
20:30 0 - 1 2.26 4.20 2.46
Гзира Юнайтед (Мал) - Хибърниънс (Мал)
21:00 3 - 0 2.40 3.64 2.40
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:00 Мавритания - Йемен 2 - 0 1.67 3.40 4.54
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Мавритания - Йемен
20:00 2 - 0 1.67 3.40 4.54
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 АГМК Алмалик - Кизилкум Зарафшан 1 - 2 1.58 3.30 6.34
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
АГМК Алмалик - Кизилкум Зарафшан
18:00 1 - 2 1.58 3.30 6.34
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
18:45 Ливърпул Монтевидео - Феникс Монтевидео 5 - 2 1.53 3.91 5.38
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Пласа Колония 0 - 1 2.17 2.90 3.41
23:15 Серо Ларго Мело - Суд Америка Монтевидео 2 - 1 1.78 3.36 4.13
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ливърпул Монтевидео - Феникс Монтевидео
18:45 5 - 2 1.53 3.91 5.38
Ривър Плейт Монтевидео - Пласа Колония
21:00 0 - 1 2.17 2.90 3.41
Серо Ларго Мело - Суд Америка Монтевидео
23:15 2 - 1 1.78 3.36 4.13
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ВПС Вааса - РоПС Рованиеми 2 - 2 2.13 3.43 3.08
18:30 ТПС Турку - Екеняс ИФ 1 - 1 1.66 3.61 4.75
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ВПС Вааса - РоПС Рованиеми
18:30 2 - 2 2.13 3.43 3.08
ТПС Турку - Екеняс ИФ
18:30 1 - 1 1.66 3.61 4.75
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
03:30 Курико Унидо - Рейнджърс Талка 1 - 1 1.84 3.58 3.95
19:30 Антофагаста - Кокимбо Унидо 0 - 0 1.60 3.84 4.77
19:30 Барнечеа - Палестино Сантяго 0 - 2 5.47 3.81 1.54
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Курико Унидо - Рейнджърс Талка
03:30 1 - 1 1.84 3.58 3.95
Антофагаста - Кокимбо Унидо
19:30 0 - 0 1.60 3.84 4.77
Барнечеа - Палестино Сантяго
19:30 0 - 2 5.47 3.81 1.54
Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Поханг Стийлърс (Кор) - Ратчабури (Тай) 2 - 0 1.17 6.47 13.17
17:00 Джохор Дарул Такзим (Маз) - Нагоя Грампус (Япо) 0 - 1 9.05 4.96 1.31
Шампионска Лига Азия
Час Рез. 1 X 2
Поханг Стийлърс (Кор) - Ратчабури (Тай)
13:00 2 - 0 1.17 6.47 13.17
Джохор Дарул Такзим (Маз) - Нагоя Грампус (Япо)
17:00 0 - 1 9.05 4.96 1.31