Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Хартлипул - Торки Юнайтед 1 - 1 2.67 3.17 2.55
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Хартлипул - Торки Юнайтед
16:00 1 - 1 2.67 3.17 2.55
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Жирона - Райо Валекано 0 - 2 2.79 3.03 2.62
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Жирона - Райо Валекано
22:00 0 - 2 2.79 3.03 2.62
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
09:05 Мелбърн Сити - Макартър 2 - 0 1.70 3.70 4.87
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Сити - Макартър
09:05 2 - 0 1.70 3.70 4.87
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:45 ЕС Сетиф - КАББ Ареридж 2 - 0 1.12 7.60 14.10
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ЕС Сетиф - КАББ Ареридж
19:45 2 - 0 1.12 7.60 14.10
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Дешпортиво да Уила - Интерклубе Луанда 2 - 0 3.33 2.83 2.22
17:00 Куандо Кубанго - Уилиет Бенгела 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Феровиарио до Уамбо - Рекреативо да Каала 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Академика до Лобито - Петро Атлетико 0 - 1 0.00 0.00 0.00
19:00 Примейро де Агосто - Рекреативо до Либоло отл. 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Дешпортиво да Уила - Интерклубе Луанда
17:00 2 - 0 3.33 2.83 2.22
Куандо Кубанго - Уилиет Бенгела
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Феровиарио до Уамбо - Рекреативо да Каала
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Академика до Лобито - Петро Атлетико
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Примейро де Агосто - Рекреативо до Либоло
19:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Алтос PI - Манаус AM 3 - 2 2.29 3.16 2.84
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Алтос PI - Манаус AM
22:00 3 - 2 2.29 3.16 2.84
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Оесте SP - Крисиума SC 0 - 0 2.70 2.84 2.62
17:00 Ипиранга RS - Ботафого SP 3 - 0 2.13 3.06 3.29
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Оесте SP - Крисиума SC
01:00 0 - 0 2.70 2.84 2.62
Ипиранга RS - Ботафого SP
17:00 3 - 0 2.13 3.06 3.29
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
03:00 Фламенго RJ - Брагантино SP 2 - 3 1.58 3.66 5.77
17:00 Палмейрас SP - Америка MG 2 - 1 1.56 3.78 5.62
22:00 Баия BA - Коринтианс SP 0 - 0 2.30 3.06 3.16
22:00 Интернасионал RS - Сеара CE 1 - 1 1.68 3.50 5.13
22:00 Куяба MT - Гремио RS отл. 4.68 3.31 1.79
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Фламенго RJ - Брагантино SP
03:00 2 - 3 1.58 3.66 5.77
Палмейрас SP - Америка MG
17:00 2 - 1 1.56 3.78 5.62
Баия BA - Коринтианс SP
22:00 0 - 0 2.30 3.06 3.16
Интернасионал RS - Сеара CE
22:00 1 - 1 1.68 3.50 5.13
Куяба MT - Гремио RS
22:00 отл. 4.68 3.31 1.79
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Гуарани SP - Понте Прета SP 1 - 0 2.12 3.14 3.33
01:00 Витория Салвадор BA - Бруске SC 3 - 1 2.52 2.74 3.14
01:00 Операрио PR - Крузейро MG 2 - 1 2.83 2.88 2.57
03:00 Вила Нова GO - Коритиба PR 0 - 1 2.81 2.81 2.64
03:00 Сампайо Кореа MA - Конфианка SE 3 - 1 2.44 2.76 3.15
22:00 Наутико PE - Ботафого RJ 3 - 1 2.12 3.04 3.47
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гуарани SP - Понте Прета SP
00:30 1 - 0 2.12 3.14 3.33
Витория Салвадор BA - Бруске SC
01:00 3 - 1 2.52 2.74 3.14
Операрио PR - Крузейро MG
01:00 2 - 1 2.83 2.88 2.57
Вила Нова GO - Коритиба PR
03:00 0 - 1 2.81 2.81 2.64
Сампайо Кореа MA - Конфианка SE
03:00 3 - 1 2.44 2.76 3.15
Наутико PE - Ботафого RJ
22:00 3 - 1 2.12 3.04 3.47
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Каракас - Метрополитанос 1 - 1 1.45 3.96 6.08
22:00 Депортиво Тачира - Португеза Акаригуа 1 - 0 1.73 3.36 4.41
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Каракас - Метрополитанос
02:00 1 - 1 1.45 3.96 6.08
Депортиво Тачира - Португеза Акаригуа
22:00 1 - 0 1.73 3.36 4.41
Гърция - Футболна Лига - Север Рез. 1 X 2
17:00 Верия - Пиерикос Катерини 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Кавала - Олимпиакос Волос 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Пансерайкос - Аполон Понту 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Теспротос Игуменица - Алмопос Аридеа 1 - 0 2.16 3.01 3.16
17:00 Триглия - АЕП Караяния 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Гърция - Футболна Лига - Север
Час Рез. 1 X 2
Верия - Пиерикос Катерини
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Кавала - Олимпиакос Волос
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Пансерайкос - Аполон Понту
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Теспротос Игуменица - Алмопос Аридеа
17:00 1 - 0 2.16 3.01 3.16
Триглия - АЕП Караяния
17:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Европейско Първенство гр. A Рез. 1 X 2
19:00 Италия - Уелс 1 - 0 1.47 4.00 8.26
19:00 Швейцария - Турция 3 - 1 1.73 3.85 4.73
Европейско Първенство гр. A
Час Рез. 1 X 2
Италия - Уелс
19:00 1 - 0 1.47 4.00 8.26
Швейцария - Турция
19:00 3 - 1 1.73 3.85 4.73
Еквадор - Суперкупа Рез. 1 X 2
00:00 Индепендиенте дел Вале - Делфин Манта 3 - 5 0.00 0.00 0.00
03:00 Емелек Гуаякил - 9 де Октубре Гуаякил 0 - 2 1.41 4.08 7.80
Еквадор - Суперкупа
Час Рез. 1 X 2
Индепендиенте дел Вале - Делфин Манта
00:00 3 - 5 0.00 0.00 0.00
Емелек Гуаякил - 9 де Октубре Гуаякил
03:00 0 - 2 1.41 4.08 7.80
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Грийн Ийгълс - Форест Рейнджърс 3 - 1 1.82 3.27 3.78
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - Йънг Грийн Ийгълс 2 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Нквази - НАПСА Старс 1 - 0 1.53 3.56 5.40
16:00 Призън Леопардс - Занако 2 - 1 2.72 2.97 2.38
16:00 Ред Ероус - Кабуе Уориърс 0 - 0 2.00 2.96 3.59
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Грийн Ийгълс - Форест Рейнджърс
16:00 3 - 1 1.82 3.27 3.78
ЗЕСКО Юнайтед - Йънг Грийн Ийгълс
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Нквази - НАПСА Старс
16:00 1 - 0 1.53 3.56 5.40
Призън Леопардс - Занако
16:00 2 - 1 2.72 2.97 2.38
Ред Ероус - Кабуе Уориърс
16:00 0 - 0 2.00 2.96 3.59
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 КА Акурейри - Валур Рейкявик 0 - 1 3.03 3.16 2.29
20:00 Стярнан Гардабаер - ХК Коупавогюр 2 - 1 2.12 3.46 3.09
20:00 Филкир Рейкявик - Акранес 3 - 1 1.69 4.06 4.05
22:15 Брейдаблик Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур 4 - 0 1.86 3.81 3.62
22:15 Кефлавик - Лейкнир Рейкявик 1 - 0 2.12 3.68 2.95
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
КА Акурейри - Валур Рейкявик
19:00 0 - 1 3.03 3.16 2.29
Стярнан Гардабаер - ХК Коупавогюр
20:00 2 - 1 2.12 3.46 3.09
Филкир Рейкявик - Акранес
20:00 3 - 1 1.69 4.06 4.05
Брейдаблик Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур
22:15 4 - 0 1.86 3.81 3.62
Кефлавик - Лейкнир Рейкявик
22:15 1 - 0 2.12 3.68 2.95
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вихига Юнайтед - Бандари отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Гор Махия - Софапака 1 - 0 1.52 3.75 5.49
15:00 Кариобанги Шаркс - Тъскер 0 - 1 3.28 2.93 2.17
15:00 Поста Рейнджърс - Бидко Юнайтед 0 - 0 2.44 2.86 2.93
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Вихига Юнайтед - Бандари
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Гор Махия - Софапака
15:00 1 - 0 1.52 3.75 5.49
Кариобанги Шаркс - Тъскер
15:00 0 - 1 3.28 2.93 2.17
Поста Рейнджърс - Бидко Юнайтед
15:00 0 - 0 2.44 2.86 2.93
Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
23:00 Мильонариос Богота - Депортес Толима 1 - 2 2.03 3.18 3.64
Колумбия - Апертура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Мильонариос Богота - Депортес Толима
23:00 1 - 2 2.03 3.18 3.64
Кот д'Ивоар - Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:30 АСЕК Мимозас - СО де л'Арми 2 - 0 2.26 2.94 3.05
19:00 Сан Педро - АФАД Джекану 3 - 0 2.77 2.79 2.53
Кот д'Ивоар - Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
АСЕК Мимозас - СО де л'Арми
18:30 2 - 0 2.26 2.94 3.05
Сан Педро - АФАД Джекану
19:00 3 - 0 2.77 2.79 2.53
Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
19:00 Котон Спорт де Гаруа - ЖС Кабилие 1 - 2 2.06 2.67 4.13
22:00 Пирамидс - Раджа Казабланка 0 - 0 2.26 2.97 3.02
Купа на Конфедерациите КАФ
Час Рез. 1 X 2
Котон Спорт де Гаруа - ЖС Кабилие
19:00 1 - 2 2.06 2.67 4.13
Пирамидс - Раджа Казабланка
22:00 0 - 0 2.26 2.97 3.02
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Паневежис - ФК Ритеряй 1 - 1 1.89 3.47 3.52
19:00 Кауно Жалгирис - Хегелман Литауен Каунас 2 - 2 1.57 3.65 5.33
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Паневежис - ФК Ритеряй
17:00 1 - 1 1.89 3.47 3.52
Кауно Жалгирис - Хегелман Литауен Каунас
19:00 2 - 2 1.57 3.65 5.33
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блу Ийгълс - Нтопва 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Каронга Юнайтед - Силвър Страйкърс 0 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Майти Тайгърс - Мзузу Юнивърсити 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Томъс Нийренда Старс - Еквендени Хамърс 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Блу Ийгълс - Нтопва
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Каронга Юнайтед - Силвър Страйкърс
15:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Майти Тайгърс - Мзузу Юнивърсити
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Томъс Нийренда Старс - Еквендени Хамърс
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Дифаа ел Джадида - Рапиде Оуед Зем 1 - 1 2.02 2.85 3.80
21:15 Юсуфиа Берешид - ФУС Рабат 2 - 1 2.37 2.91 2.97
23:30 ХУСА Агадир - Магреб Фес 1 - 1 1.80 3.00 4.69
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Дифаа ел Джадида - Рапиде Оуед Зем
19:00 1 - 1 2.02 2.85 3.80
Юсуфиа Берешид - ФУС Рабат
21:15 2 - 1 2.37 2.91 2.97
ХУСА Агадир - Магреб Фес
23:30 1 - 1 1.80 3.00 4.69
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Даккада - Енугу Рейнджърс 1 - 1 1.77 3.05 4.73
18:00 Джигава Голдън Старс - Кано Пиларс 1 - 0 2.30 2.76 3.23
18:00 Ениймба - Насарава Юнайтед 0 - 0 1.51 3.46 6.06
18:00 Ифеани Уба - Хартланд 2 - 1 1.57 3.32 6.02
18:00 Лоби Старс - Квара Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Плато Юнайтед - Варри Уулвс 2 - 0 1.25 4.53 11.11
18:00 Ривърс Юнайтед - Катсина Юнайтед 1 - 0 1.32 4.24 8.95
18:00 Съншайн Старс - Абиа Уориърс 2 - 1 1.85 3.00 4.34
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Даккада - Енугу Рейнджърс
18:00 1 - 1 1.77 3.05 4.73
Джигава Голдън Старс - Кано Пиларс
18:00 1 - 0 2.30 2.76 3.23
Ениймба - Насарава Юнайтед
18:00 0 - 0 1.51 3.46 6.06
Ифеани Уба - Хартланд
18:00 2 - 1 1.57 3.32 6.02
Лоби Старс - Квара Юнайтед
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Плато Юнайтед - Варри Уулвс
18:00 2 - 0 1.25 4.53 11.11
Ривърс Юнайтед - Катсина Юнайтед
18:00 1 - 0 1.32 4.24 8.95
Съншайн Старс - Абиа Уориърс
18:00 2 - 1 1.85 3.00 4.34
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:30 Хьодд - Сеня 3 - 0 1.22 5.71 9.11
15:00 Квик Халден - Тромсдален 3 - 1 2.08 3.62 2.96
16:30 Братвог - Аскер 0 - 2 2.39 3.55 2.51
17:00 Конгсвингер - Флоя 4 - 1 1.09 8.71 16.99
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Хьодд - Сеня
14:30 3 - 0 1.22 5.71 9.11
Квик Халден - Тромсдален
15:00 3 - 1 2.08 3.62 2.96
Братвог - Аскер
16:30 0 - 2 2.39 3.55 2.51
Конгсвингер - Флоя
17:00 4 - 1 1.09 8.71 16.99
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Айерсун - Нардо 3 - 0 1.19 6.33 10.55
15:00 Левангер - Нутоден 2 - 4 2.12 3.64 2.85
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Айерсун - Нардо
14:00 3 - 0 1.19 6.33 10.55
Левангер - Нутоден
15:00 2 - 4 2.12 3.64 2.85
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:00 Мьондален - Стрьомгодсет 1 - 1 2.52 3.13 2.84
19:00 Бран Берген - Од БК 1 - 3 2.14 3.35 3.30
19:00 Молде - Стабек 2 - 1 1.30 5.45 9.14
19:00 Розенборг - Сарпсборг 08 0 - 1 1.44 4.44 6.63
19:00 Тромсьо - Лилестрьом 1 - 2 2.13 3.32 3.32
19:00 Хаугесунд - Кристиансунд 3 - 0 2.16 3.04 3.58
21:00 Волеренга Осло - Бодо Глимт 1 - 1 2.67 3.22 2.63
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Мьондален - Стрьомгодсет
16:00 1 - 1 2.52 3.13 2.84
Бран Берген - Од БК
19:00 1 - 3 2.14 3.35 3.30
Молде - Стабек
19:00 2 - 1 1.30 5.45 9.14
Розенборг - Сарпсборг 08
19:00 0 - 1 1.44 4.44 6.63
Тромсьо - Лилестрьом
19:00 1 - 2 2.13 3.32 3.32
Хаугесунд - Кристиансунд
19:00 3 - 0 2.16 3.04 3.58
Волеренга Осло - Бодо Глимт
21:00 1 - 1 2.67 3.22 2.63
Перу - Други Рез. 1 X 2
03:00 Карлос А. Манучи - Депортиво Лякуабамба 3 - 0 1.65 3.52 4.79
Перу - Други
Час Рез. 1 X 2
Карлос А. Манучи - Депортиво Лякуабамба
03:00 3 - 0 1.65 3.52 4.79
Полша - Плейофи Рез. 1 X 2
21:40 ЛКС Лодз - Гурник Ленчна 0 - 1 2.01 3.21 3.67
Полша - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ЛКС Лодз - Гурник Ленчна
21:40 0 - 1 2.01 3.21 3.67
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 ФК Оренбург (Рус) - МОЛ Фехервар (Унг) 2 - 0 5.75 4.42 1.44
16:00 АИК Стокхолм (Шве) - Сириус (Шве) 3 - 3 0.00 0.00 0.00
18:00 Капфенберг (Авс) - Слован Братислава (Слк) 1 - 4 0.00 0.00 0.00
18:00 Легия Варшава (Пол) - Ференцварош (Унг) 0 - 2 2.29 3.30 2.74
19:00 Марибор (Слн) - Динамо Загреб (Хър) отл. 3.95 3.70 1.73
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
ФК Оренбург (Рус) - МОЛ Фехервар (Унг)
12:00 2 - 0 5.75 4.42 1.44
АИК Стокхолм (Шве) - Сириус (Шве)
16:00 3 - 3 0.00 0.00 0.00
Капфенберг (Авс) - Слован Братислава (Слк)
18:00 1 - 4 0.00 0.00 0.00
Легия Варшава (Пол) - Ференцварош (Унг)
18:00 0 - 2 2.29 3.30 2.74
Марибор (Слн) - Динамо Загреб (Хър)
19:00 отл. 3.95 3.70 1.73
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър 2 - 0 1.82 3.63 4.22
02:30 Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън 2 - 3 2.12 3.50 3.23
02:30 Синсинати - Колорадо Рапидс 0 - 2 3.03 3.44 2.24
02:30 Торонто - Орландо Сити 2 - 3 2.75 3.32 2.48
03:00 Ди Си Юнайтед - Интер Маями 1 - 0 1.90 3.45 4.00
03:30 Далас - Минесота Юнайтед 1 - 1 1.92 3.75 3.56
04:00 Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс 1 - 2 2.33 3.48 2.91
04:00 Остин - Сан Хосе Еърткуейкс 0 - 0 2.03 3.61 3.39
05:30 Портланд Тимбърс - Спортинг Канзас Сити 2 - 1 2.25 3.60 2.90
06:00 Лос Анджелис ФК - Хюстън Динамо 1 - 1 1.37 4.81 7.86
21:00 Атланта Юнайтед - Филаделфия Юнион 2 - 2 2.35 3.28 2.99
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър
02:30 2 - 0 1.82 3.63 4.22
Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън
02:30 2 - 3 2.12 3.50 3.23
Синсинати - Колорадо Рапидс
02:30 0 - 2 3.03 3.44 2.24
Торонто - Орландо Сити
02:30 2 - 3 2.75 3.32 2.48
Ди Си Юнайтед - Интер Маями
03:00 1 - 0 1.90 3.45 4.00
Далас - Минесота Юнайтед
03:30 1 - 1 1.92 3.75 3.56
Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс
04:00 1 - 2 2.33 3.48 2.91
Остин - Сан Хосе Еърткуейкс
04:00 0 - 0 2.03 3.61 3.39
Портланд Тимбърс - Спортинг Канзас Сити
05:30 2 - 1 2.25 3.60 2.90
Лос Анджелис ФК - Хюстън Динамо
06:00 1 - 1 1.37 4.81 7.86
Атланта Юнайтед - Филаделфия Юнион
21:00 2 - 2 2.35 3.28 2.99
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Есхата Худжанд - Душанбе-83 3 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Файзканд Хулбук - Хатлон Бохтар 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Есхата Худжанд - Душанбе-83
15:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Файзканд Хулбук - Хатлон Бохтар
15:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
17:00 Клуб Африкан Тунис - Монастир 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Тунис - Купа на Тунис
Час Рез. 1 X 2
Клуб Африкан Тунис - Монастир
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Ташкент - Коканд 1912 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Навбахор Наманган - Маш'ал Мубарек 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Насаф Карши - Андижан 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Ташкент - Коканд 1912
18:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Навбахор Наманган - Маш'ал Мубарек
18:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Насаф Карши - Андижан
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:45 Пенярол Монтевидео - Депортиво Малдонадо 4 - 0 1.45 4.10 6.32
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Депортиво Малдонадо
21:45 4 - 0 1.45 4.10 6.32
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - 07 Вестур 4 - 1 1.15 7.07 10.68
17:00 Клаксвик - Фуглафьордур 4 - 0 1.03 11.14 30.86
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Викингур Гота - 07 Вестур
17:00 4 - 1 1.15 7.07 10.68
Клаксвик - Фуглафьордур
17:00 4 - 0 1.03 11.14 30.86
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
16:00 Клуби-04 Хелзинки - Гнистан Хелзинки 0 - 3 2.43 3.39 2.63
16:00 КПВ Кокола - МуСа Пори 1 - 2 1.96 3.70 3.28
16:00 Яро - ПК-35 Вантаа 1 - 1 1.91 3.32 3.84
18:30 МП Микели - ЙИППО Йоенсуу 4 - 1 1.81 3.40 4.20
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Клуби-04 Хелзинки - Гнистан Хелзинки
16:00 0 - 3 2.43 3.39 2.63
КПВ Кокола - МуСа Пори
16:00 1 - 2 1.96 3.70 3.28
Яро - ПК-35 Вантаа
16:00 1 - 1 1.91 3.32 3.84
МП Микели - ЙИППО Йоенсуу
18:30 4 - 1 1.81 3.40 4.20
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
16:00 ПЕПО Лапеенранта - МИПА 2 - 0 1.12 7.39 12.88
16:00 Рейпас Лахти - КяПа Хелзинки 0 - 1 1.93 3.68 3.18
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ПЕПО Лапеенранта - МИПА
16:00 2 - 0 1.12 7.39 12.88
Рейпас Лахти - КяПа Хелзинки
16:00 0 - 1 1.93 3.68 3.18
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
16:00 Кеми Сити - Вааякоски Ювяскюля 0 - 1 5.95 4.94 1.40
16:00 Нярпес Крафт - ГБК Кокола 3 - 0 1.65 4.07 4.00
16:00 СЯК Академия - ОЛС Оулу 3 - 3 1.18 6.05 10.36
16:00 ЮЯК Ювяскюля - Еркулес Оулу 2 - 0 2.50 3.60 2.34
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Кеми Сити - Вааякоски Ювяскюля
16:00 0 - 1 5.95 4.94 1.40
Нярпес Крафт - ГБК Кокола
16:00 3 - 0 1.65 4.07 4.00
СЯК Академия - ОЛС Оулу
16:00 3 - 3 1.18 6.05 10.36
ЮЯК Ювяскюля - Еркулес Оулу
16:00 2 - 0 2.50 3.60 2.34
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Малмьо - Оскаршхамн АИК 2 - 0 4.39 3.71 1.65
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
ИФК Малмьо - Оскаршхамн АИК
16:00 2 - 0 4.39 3.71 1.65
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Трелеборг - Фалкенберг 2 - 1 2.02 3.22 3.61
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Трелеборг - Фалкенберг
16:00 2 - 1 2.02 3.22 3.61
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:00 Улсан Хюндай - Съннам 2 - 2 1.52 3.71 6.10
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Улсан Хюндай - Съннам
10:00 2 - 2 1.52 3.71 6.10
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Пучхон 1995 - Кьонсан 1 - 1 3.89 3.12 1.89
10:00 Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс 0 - 1 4.05 3.09 1.88
12:30 Пусан АйПарк - Анянг 4 - 5 2.86 3.17 2.30
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Пучхон 1995 - Кьонсан
10:00 1 - 1 3.89 3.12 1.89
Чунгнам Асан - Чуннам Драгонс
10:00 0 - 1 4.05 3.09 1.88
Пусан АйПарк - Анянг
12:30 4 - 5 2.86 3.17 2.30
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
11:00 Кашима Антлърс - Вегалта Сендай 1 - 1 1.57 3.84 5.35
13:00 Урава Ред Даймъндс - Шонан Белмар 2 - 3 1.91 3.28 4.02
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Кашима Антлърс - Вегалта Сендай
11:00 1 - 1 1.57 3.84 5.35
Урава Ред Даймъндс - Шонан Белмар
13:00 2 - 3 1.91 3.28 4.02
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
09:00 Сагамихара - Токио Верди 0 - 2 3.36 3.33 2.05
12:00 Мито Холихок - Монтедио Ямагата 0 - 1 2.76 3.19 2.41
13:00 Гираванц Китакюшу - Ехиме ФК 0 - 2 2.47 3.10 2.75
13:00 Теспакусатсу Гунма - Мачида Зелвия 0 - 1 3.16 3.03 2.26
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Сагамихара - Токио Верди
09:00 0 - 2 3.36 3.33 2.05
Мито Холихок - Монтедио Ямагата
12:00 0 - 1 2.76 3.19 2.41
Гираванц Китакюшу - Ехиме ФК
13:00 0 - 2 2.47 3.10 2.75
Теспакусатсу Гунма - Мачида Зелвия
13:00 0 - 1 3.16 3.03 2.26