Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Есперанс де Тунис (Тун) - Ал Ахли Кайро (Еги) 0 - 1 2.22 2.90 3.20
22:00 Видад Казабланка (Мар) - Кайзер Чийфс (Юар) 0 - 1 1.24 4.91 11.19
Шампионска Лига Африка Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Есперанс де Тунис (Тун) - Ал Ахли Кайро (Еги)
19:00 0 - 1 2.22 2.90 3.20
Видад Казабланка (Мар) - Кайзер Чийфс (Юар)
22:00 0 - 1 1.24 4.91 11.19
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:05 Сидни - Аделаида Юнайтед 2 - 1 1.66 3.99 4.83
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Сидни - Аделаида Юнайтед
12:05 2 - 1 1.66 3.99 4.83
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 ВА Тлемсен - Олимпик де Медеа 3 - 1 2.80 2.82 2.57
19:00 КР Белуиздад - Параду АК 1 - 0 1.47 3.77 6.55
19:00 МК Оран - МК Алжир 2 - 1 1.70 3.26 4.98
19:00 НШ Магра - УСМ Бел-Абес 1 - 0 1.79 3.22 4.35
22:00 ЖС Саура - ЖСМ Скикда 3 - 0 0.00 0.00 0.00
22:00 УС Бискра - РК Релизан 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
ВА Тлемсен - Олимпик де Медеа
19:00 3 - 1 2.80 2.82 2.57
КР Белуиздад - Параду АК
19:00 1 - 0 1.47 3.77 6.55
МК Оран - МК Алжир
19:00 2 - 1 1.70 3.26 4.98
НШ Магра - УСМ Бел-Абес
19:00 1 - 0 1.79 3.22 4.35
ЖС Саура - ЖСМ Скикда
22:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
УС Бискра - РК Релизан
22:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Бравош де Макиш - Байша де Касанже 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Саграда Есперанса - Санта Рита де Касия 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Спортинг де Кабинда - Прогресо до Шамбизанга отл. 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Байша де Касанже
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Саграда Есперанса - Санта Рита де Касия
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Кабинда - Прогресо до Шамбизанга
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Витебск - Рух Брест 0 - 0 3.30 3.12 2.15
16:45 Гомел - Ислоч Минск 2 - 0 1.60 3.97 4.52
18:45 Торпедо-БелАЗ Жодино - Спутник Речица 2 - 0 1.18 6.34 11.88
20:45 Динамо Минск - БАТЕ Борисов 0 - 2 2.74 3.17 2.42
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Витебск - Рух Брест
14:45 0 - 0 3.30 3.12 2.15
Гомел - Ислоч Минск
16:45 2 - 0 1.60 3.97 4.52
Торпедо-БелАЗ Жодино - Спутник Речица
18:45 2 - 0 1.18 6.34 11.88
Динамо Минск - БАТЕ Борисов
20:45 0 - 2 2.74 3.17 2.42
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Белшина Бобруйск - Лида 4 - 2 1.44 4.17 6.01
18:00 Слоним-2017 - Шахтьор Петриков 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Белшина Бобруйск - Лида
16:00 4 - 2 1.44 4.17 6.01
Слоним-2017 - Шахтьор Петриков
18:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Томбензе MG - Феровиарио CE 3 - 0 2.54 2.81 2.81
21:30 Флореста CE - Ботафого PB 0 - 0 2.85 2.98 2.43
23:00 Пайсанду PA - Волта Редонда RJ 0 - 0 2.31 2.88 3.12
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Томбензе MG - Феровиарио CE
02:00 3 - 0 2.54 2.81 2.81
Флореста CE - Ботафого PB
21:30 0 - 0 2.85 2.98 2.43
Пайсанду PA - Волта Редонда RJ
23:00 0 - 0 2.31 2.88 3.12
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Гремио Новоризонтино SP - Сао Жозе RS 1 - 0 1.74 3.17 4.74
23:00 Итуано SP - Парана Клуб PR 2 - 1 2.04 3.09 3.47
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио Новоризонтино SP - Сао Жозе RS
17:00 1 - 0 1.74 3.17 4.74
Итуано SP - Парана Клуб PR
23:00 2 - 1 2.04 3.09 3.47
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Бразил де Пелотас RS - Гояс GO 2 - 1 3.39 2.79 2.33
22:30 Авай SC - Ремо PA отл. 1.81 3.20 4.62
22:30 Васко да Гама RJ - КР Бразил AL 3 - 0 1.79 3.31 4.39
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бразил де Пелотас RS - Гояс GO
03:30 2 - 1 3.39 2.79 2.33
Авай SC - Ремо PA
22:30 отл. 1.81 3.20 4.62
Васко да Гама RJ - КР Бразил AL
22:30 3 - 0 1.79 3.31 4.39
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад Сентрал - Атлетико Венецуела 2 - 2 2.90 3.11 2.28
23:00 Арагуа Маракай - Депортиво Лара 0 - 0 3.54 3.24 1.95
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Универсидад Сентрал - Атлетико Венецуела
02:00 2 - 2 2.90 3.11 2.28
Арагуа Маракай - Депортиво Лара
23:00 0 - 0 3.54 3.24 1.95
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Сабуртало Тбилиси - Самтредия 4 - 0 1.31 4.51 8.35
19:30 Динамо Тбилиси - Локомотив Тбилиси 2 - 0 1.82 3.38 3.76
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сабуртало Тбилиси - Самтредия
18:30 4 - 0 1.31 4.51 8.35
Динамо Тбилиси - Локомотив Тбилиси
19:30 2 - 0 1.82 3.38 3.76
Гърция - Футболна Лига - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Егалео - Каламата 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Еноси ПД Аспропиргос - Епископи 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Калитеа - Ники Волос 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Родос - Санторини 2020 1 - 3 0.00 0.00 0.00
17:00 Ялисос 1948 - Астерас Влахиоти 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Гърция - Футболна Лига - Юг
Час Рез. 1 X 2
Егалео - Каламата
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Еноси ПД Аспропиргос - Епископи
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Калитеа - Ники Волос
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Родос - Санторини 2020
17:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Ялисос 1948 - Астерас Влахиоти
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Европейско Първенство гр. E Рез. 1 X 2
22:00 Испания - Полша 1 - 1 1.36 5.05 8.85
Европейско Първенство гр. E
Час Рез. 1 X 2
Испания - Полша
22:00 1 - 1 1.36 5.05 8.85
Европейско Първенство гр. F Рез. 1 X 2
16:00 Унгария - Франция 1 - 1 10.30 5.17 1.32
19:00 Португалия - Германия 2 - 4 3.20 3.29 2.32
Европейско Първенство гр. F
Час Рез. 1 X 2
Унгария - Франция
16:00 1 - 1 10.30 5.17 1.32
Португалия - Германия
19:00 2 - 4 3.20 3.29 2.32
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Китуе Юнайтед - Грийн Бъфалос 0 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Нкана - Билдкон 2 - 0 1.69 3.12 4.86
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Китуе Юнайтед - Грийн Бъфалос
14:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Нкана - Билдкон
16:00 2 - 0 1.69 3.12 4.86
Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Трити Юнайтед 0 - 2 2.51 3.19 2.64
Ирландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Коб Рамблърс - Трити Юнайтед
21:00 0 - 2 2.51 3.19 2.64
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Олафсвик - Вестри 0 - 3 3.84 3.96 1.72
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Викингур Олафсвик - Вестри
17:00 0 - 3 3.84 3.96 1.72
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Тобол Костанай - Жетису Талдикорган 2 - 1 1.23 5.12 10.44
17:00 Каспий Актау - Кайсар Къзълорда 2 - 4 1.92 3.03 3.94
18:00 Туран Туркестан - Кайрат Алмати 0 - 3 11.09 5.01 1.24
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тобол Костанай - Жетису Талдикорган
16:00 2 - 1 1.23 5.12 10.44
Каспий Актау - Кайсар Къзълорда
17:00 2 - 4 1.92 3.03 3.94
Туран Туркестан - Кайрат Алмати
18:00 0 - 3 11.09 5.01 1.24
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Найроби Сити Старс - Какамега Хоумбойз 1 - 0 2.27 3.02 3.06
15:00 Уестърн Стима - Нзоя Шугър отл. 2.35 2.94 3.05
15:15 Кения КБ - Матаре Юнайтед 1 - 0 1.39 3.82 8.12
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Найроби Сити Старс - Какамега Хоумбойз
13:00 1 - 0 2.27 3.02 3.06
Уестърн Стима - Нзоя Шугър
15:00 отл. 2.35 2.94 3.05
Кения КБ - Матаре Юнайтед
15:15 1 - 0 1.39 3.82 8.12
Копа Америка Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Чили - Боливия 1 - 0 1.21 6.00 15.17
03:00 Аржентина - Уругвай 1 - 0 2.09 3.30 3.62
Копа Америка Групова Фаза
Час Рез. 1 X 2
Чили - Боливия
00:00 1 - 0 1.21 6.00 15.17
Аржентина - Уругвай
03:00 1 - 0 2.09 3.30 3.62
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 Дайнава Алитус - Судува Мариямполе 1 - 1 6.32 4.11 1.43
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Дайнава Алитус - Судува Мариямполе
19:00 1 - 1 6.32 4.11 1.43
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Гард Насионал - Кедия 0 - 0 0.00 0.00 0.00
19:30 ЖАХЕ Ел Мина - Арми Насионал 2 - 2 0.00 0.00 0.00
19:30 Трарза АК Медине - Полис Нуакшот 0 - 0 0.00 0.00 0.00
21:30 Интер Нуакшот - СНИМ 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Гард Насионал - Кедия
19:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
ЖАХЕ Ел Мина - Арми Насионал
19:30 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Трарза АК Медине - Полис Нуакшот
19:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Интер Нуакшот - СНИМ
21:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Би Форвард Уондърърс - Мзузу Юнивърсити 3 - 2 0.00 0.00 0.00
15:30 МАФКО Салима - Нтопва 2 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 СИВО Юнайтед - Няса Биг Булетс 1 - 2 0.00 0.00 0.00
15:30 Читипа Юнайтед - Силвър Страйкърс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Би Форвард Уондърърс - Мзузу Юнивърсити
15:30 3 - 2 0.00 0.00 0.00
МАФКО Салима - Нтопва
15:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
СИВО Юнайтед - Няса Биг Булетс
15:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Читипа Юнайтед - Силвър Страйкърс
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 ФАР Рабат - МК Уджда 1 - 0 2.43 2.98 2.79
21:15 Олимпик Сафи - Могреб Тетуан 0 - 0 2.64 2.66 2.83
23:30 Шабаб Мохамедия - РСБ Беркан 2 - 0 3.36 2.64 2.32
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ФАР Рабат - МК Уджда
19:00 1 - 0 2.43 2.98 2.79
Олимпик Сафи - Могреб Тетуан
21:15 0 - 0 2.64 2.66 2.83
Шабаб Мохамедия - РСБ Беркан
23:30 2 - 0 3.36 2.64 2.32
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Аква Юнайтед - Адамава Юнайтед 2 - 0 1.41 4.01 7.53
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Аква Юнайтед - Адамава Юнайтед
18:00 2 - 0 1.41 4.01 7.53
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Ейдсволд ТФ - Флурьо 4 - 1 1.95 3.85 3.04
19:00 Алта - Мос 3 - 1 1.64 4.03 4.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Ейдсволд ТФ - Флурьо
16:00 4 - 1 1.95 3.85 3.04
Алта - Мос
19:00 3 - 1 1.64 4.03 4.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Флекерьой - Сотра 0 - 0 1.61 4.29 4.16
16:00 Вард Хаугесунд - Киелсос 1 - 0 1.78 3.95 3.54
17:00 Шайд - Арендал 1 - 2 2.15 3.63 2.79
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Флекерьой - Сотра
14:00 0 - 0 1.61 4.29 4.16
Вард Хаугесунд - Киелсос
16:00 1 - 0 1.78 3.95 3.54
Шайд - Арендал
17:00 1 - 2 2.15 3.63 2.79
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:00 Сандефьорд - Викинг Ставангер 3 - 0 2.86 3.46 2.34
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Сандефьорд - Викинг Ставангер
16:00 3 - 0 2.86 3.46 2.34
Перу - Други Рез. 1 X 2
23:00 Спортинг Кристал - Куско 3 - 2 1.59 3.53 5.51
Перу - Други
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Кристал - Куско
23:00 3 - 2 1.59 3.53 5.51
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 ФК Уфа (Рус) - Балтика Калининград (Рус) - 0.00 0.00 0.00
11:30 Дукла Прага (Чех) - Спарта Прага Б (Чех) 2 - 0 1.99 3.95 2.90
11:30 Жилина (Слк) - Железарна Подбрезова (Слк) 4 - 3 1.41 4.71 5.64
11:30 Похроние Долна Жданя (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк) 3 - 0 1.29 5.00 7.50
11:30 Скалица (Слк) - Серед (Слк) 3 - 0 2.80 3.78 2.31
12:00 Балтика Калининград (Рус) - ФК Уфа (Рус) 0 - 2 2.14 3.49 2.84
12:00 Спартак Търнава (Слк) - Петржалка Братислава (Слк) 4 - 0 1.28 5.21 7.58
15:00 Хакен (Шве) - Йоребро (Шве) 1 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Хорн (Авс) 4 - 0 1.42 4.79 5.35
16:00 Мялби (Шве) - Халмстад (Шве) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Юргорден (Шве) - Калмар (Шве) 2 - 3 0.00 0.00 0.00
16:30 Малмьо (Шве) - Елфсборг (Шве) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Спартак Москва 2 (Рус) - СКА-Хабаровск (Рус) 1 - 2 0.00 0.00 0.00
18:00 Джуниърс ОО (Авс) - Пушкаш Академи (Унг) 0 - 5 3.32 3.58 1.90
18:00 Клуж (Рум) - Лудогорец Разград (Бъл) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Земплин Михаловце (Слк) 2 - 1 2.22 3.63 2.63
19:00 Бачка Бачка Паланка (Сър) - Спартак Суботица (Сър) 2 - 3 1.74 3.55 3.90
19:00 Мура (Слн) - Динамо Загреб (Хър) 0 - 4 5.22 3.39 1.59
21:00 Будучност Подгорица (Чгр) - Влазня (Алб) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
ФК Уфа (Рус) - Балтика Калининград (Рус)
10:00 - 0.00 0.00 0.00
Дукла Прага (Чех) - Спарта Прага Б (Чех)
11:30 2 - 0 1.99 3.95 2.90
Жилина (Слк) - Железарна Подбрезова (Слк)
11:30 4 - 3 1.41 4.71 5.64
Похроние Долна Жданя (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк)
11:30 3 - 0 1.29 5.00 7.50
Скалица (Слк) - Серед (Слк)
11:30 3 - 0 2.80 3.78 2.31
Балтика Калининград (Рус) - ФК Уфа (Рус)
12:00 0 - 2 2.14 3.49 2.84
Спартак Търнава (Слк) - Петржалка Братислава (Слк)
12:00 4 - 0 1.28 5.21 7.58
Хакен (Шве) - Йоребро (Шве)
15:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - Хорн (Авс)
16:00 4 - 0 1.42 4.79 5.35
Мялби (Шве) - Халмстад (Шве)
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Юргорден (Шве) - Калмар (Шве)
16:00 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Малмьо (Шве) - Елфсборг (Шве)
16:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Спартак Москва 2 (Рус) - СКА-Хабаровск (Рус)
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Джуниърс ОО (Авс) - Пушкаш Академи (Унг)
18:00 0 - 5 3.32 3.58 1.90
Клуж (Рум) - Лудогорец Разград (Бъл)
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Татран Липтовски Микулаш (Слк) - Земплин Михаловце (Слк)
18:00 2 - 1 2.22 3.63 2.63
Бачка Бачка Паланка (Сър) - Спартак Суботица (Сър)
19:00 2 - 3 1.74 3.55 3.90
Мура (Слн) - Динамо Загреб (Хър)
19:00 0 - 4 5.22 3.39 1.59
Будучност Подгорица (Чгр) - Влазня (Алб)
21:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Ню Йорк Ред Булс - Нашвил 2 - 0 2.40 3.15 3.02
05:00 Реал Солт Лейк - Ванкувър Уайткепс 3 - 1 1.87 3.40 4.24
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Йорк Ред Булс - Нашвил
03:00 2 - 0 2.40 3.15 3.02
Реал Солт Лейк - Ванкувър Уайткепс
05:00 3 - 1 1.87 3.40 4.24
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 АГМК Алмалик - Металург Бекабад 2 - 0 1.89 3.28 3.73
18:00 Пахтакор Ташкент - Согдиана Джизак 0 - 0 1.41 4.18 6.57
18:00 Туран Яйпан - Буньодкор Ташкент 0 - 3 3.33 3.10 2.11
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
АГМК Алмалик - Металург Бекабад
18:00 2 - 0 1.89 3.28 3.73
Пахтакор Ташкент - Согдиана Джизак
18:00 0 - 0 1.41 4.18 6.57
Туран Яйпан - Буньодкор Ташкент
18:00 0 - 3 3.33 3.10 2.11
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
16:00 Суд Америка Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 2 3.82 3.42 1.83
18:15 Прогресо Монтевидео - Серо Ларго Мело 0 - 0 2.43 3.17 2.72
21:00 Бостън Ривър - Насионал Монтевидео 1 - 1 5.27 3.71 1.56
23:15 Монтевидео Уондърърс - Вия Еспаньола 3 - 0 1.65 3.63 4.46
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Суд Америка Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
16:00 1 - 2 3.82 3.42 1.83
Прогресо Монтевидео - Серо Ларго Мело
18:15 0 - 0 2.43 3.17 2.72
Бостън Ривър - Насионал Монтевидео
21:00 1 - 1 5.27 3.71 1.56
Монтевидео Уондърърс - Вия Еспаньола
23:15 3 - 0 1.65 3.63 4.46
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн 0 - 4 6.11 4.56 1.39
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн
21:00 0 - 4 6.11 4.56 1.39
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 КуПС Куопио - Хонка 2 - 1 1.59 3.68 5.89
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
КуПС Куопио - Хонка
17:00 2 - 1 1.59 3.68 5.89
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 Кифен 08 - Кески-Уусимаа 2 - 4 1.71 4.00 3.73
14:00 ПеКа Котка - КуФу-98 Куопио 2 - 2 3.17 3.97 1.87
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кифен 08 - Кески-Уусимаа
14:00 2 - 4 1.71 4.00 3.73
ПеКа Котка - КуФу-98 Куопио
14:00 2 - 2 3.17 3.97 1.87
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
14:00 ЕПС Еспоо - Хонка Академия 0 - 0 5.07 4.01 1.51
16:00 Джаз Пори - ХЯС Академия 5 - 2 2.43 3.56 2.41
16:00 Илвес-Кисат Тампере - ВЯС Вантаа 2 - 1 1.33 4.74 7.03
16:00 СалПа Сало - Паргас ИФ 1 - 1 2.82 3.66 2.09
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - Хонка Академия
14:00 0 - 0 5.07 4.01 1.51
Джаз Пори - ХЯС Академия
16:00 5 - 2 2.43 3.56 2.41
Илвес-Кисат Тампере - ВЯС Вантаа
16:00 2 - 1 1.33 4.74 7.03
СалПа Сало - Паргас ИФ
16:00 1 - 1 2.82 3.66 2.09
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Бромапойкарна - Йоребро Сирианска 3 - 0 1.10 7.50 15.77
15:00 Питео - Асириска Сьодертале 3 - 2 1.96 3.61 3.11
17:00 Далкурд - Карлстад Футбол 2 - 1 1.76 3.79 3.74
17:00 ИФ Сюлвия - ИФК Ханинге 5 - 0 2.76 3.57 2.53
17:00 Солентюна - Хюдиксвал 2 - 2 1.76 3.70 3.89
18:00 Сандвикен - Йефле 2 - 0 1.75 3.89 3.71
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - Йоребро Сирианска
14:00 3 - 0 1.10 7.50 15.77
Питео - Асириска Сьодертале
15:00 3 - 2 1.96 3.61 3.11
Далкурд - Карлстад Футбол
17:00 2 - 1 1.76 3.79 3.74
ИФ Сюлвия - ИФК Ханинге
17:00 5 - 0 2.76 3.57 2.53
Солентюна - Хюдиксвал
17:00 2 - 2 1.76 3.70 3.89
Сандвикен - Йефле
18:00 2 - 0 1.75 3.89 3.71
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Линдуме - Люнгшиле 1 - 2 2.65 3.39 2.31
17:00 Асириска Турабдин ИК - Линкьопинг Сити 1 - 2 1.58 4.32 4.35
17:00 Йостерлен - Тролхетан 1 - 2 3.47 3.63 1.89
17:00 Твоокерш - Шьовде АИК 0 - 2 1.74 3.72 3.97
17:00 Утсиктенс - Атвидаберг 2 - 1 1.32 5.09 7.11
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Линдуме - Люнгшиле
14:00 1 - 2 2.65 3.39 2.31
Асириска Турабдин ИК - Линкьопинг Сити
17:00 1 - 2 1.58 4.32 4.35
Йостерлен - Тролхетан
17:00 1 - 2 3.47 3.63 1.89
Твоокерш - Шьовде АИК
17:00 0 - 2 1.74 3.72 3.97
Утсиктенс - Атвидаберг
17:00 2 - 1 1.32 5.09 7.11
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Браге - Йоргрите 1 - 3 2.17 3.16 3.28
16:00 Йостерс - АФК Ескилстюна 2 - 0 1.83 3.37 4.19
16:00 Норбю - Вернаму 2 - 0 2.49 3.11 2.79
18:00 Васалунд - Ландскрона БоИС 0 - 3 2.41 3.20 2.83
18:00 Йонкьопинг Содра - ГАИС Гьотеборг 1 - 0 1.71 3.55 4.61
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Браге - Йоргрите
14:00 1 - 3 2.17 3.16 3.28
Йостерс - АФК Ескилстюна
16:00 2 - 0 1.83 3.37 4.19
Норбю - Вернаму
16:00 2 - 0 2.49 3.11 2.79
Васалунд - Ландскрона БоИС
18:00 0 - 3 2.41 3.20 2.83
Йонкьопинг Содра - ГАИС Гьотеборг
18:00 1 - 0 1.71 3.55 4.61
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Куанджу - Сеул 1 - 1 2.52 3.21 2.68
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Куанджу - Сеул
10:30 1 - 1 2.52 3.21 2.68
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Кимчхон Сангму - Сеул Е-Ланд 2 - 0 2.52 2.99 2.70
12:30 Теджън Хана Ситизен - Ансан Грийнърс 0 - 0 1.78 3.28 4.27
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Кимчхон Сангму - Сеул Е-Ланд
10:00 2 - 0 2.52 2.99 2.70
Теджън Хана Ситизен - Ансан Грийнърс
12:30 0 - 0 1.78 3.28 4.27
Япония - Джей1 Лига Рез. 1 X 2
07:00 Ависпа Фукуока - Висел Кобе 1 - 2 2.83 3.10 2.45
08:00 Консадол Сапоро - Оита Тринита 2 - 0 1.76 3.50 4.49
12:00 Йокохама ФК - Токио 0 - 1 3.57 3.37 2.00
13:00 Санфрече Хирошима - Кашива Рейсол 1 - 0 2.15 3.28 3.22
Япония - Джей1 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Висел Кобе
07:00 1 - 2 2.83 3.10 2.45
Консадол Сапоро - Оита Тринита
08:00 2 - 0 1.76 3.50 4.49
Йокохама ФК - Токио
12:00 0 - 1 3.57 3.37 2.00
Санфрече Хирошима - Кашива Рейсол
13:00 1 - 0 2.15 3.28 3.22
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
12:00 Вентфорет Кофу - Ренофа Ямагучи 2 - 2 1.58 3.61 5.42
12:00 Мацумото Ямага - Омия Ардижа 0 - 0 2.75 2.92 2.61
12:00 Точиги СК - В-Варен Нагазаки 0 - 2 3.19 3.06 2.21
13:00 Джубило Ивата - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 0 1.68 3.44 4.75
13:00 Звейген Канадзава - Киото Санга 1 - 2 3.47 3.36 1.98
13:00 Фагиано Окаяма - Рюкю 3 - 0 2.91 3.07 2.38
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Вентфорет Кофу - Ренофа Ямагучи
12:00 2 - 2 1.58 3.61 5.42
Мацумото Ямага - Омия Ардижа
12:00 0 - 0 2.75 2.92 2.61
Точиги СК - В-Варен Нагазаки
12:00 0 - 2 3.19 3.06 2.21
Джубило Ивата - Джеф Юнайтед Чиба
13:00 1 - 0 1.68 3.44 4.75
Звейген Канадзава - Киото Санга
13:00 1 - 2 3.47 3.36 1.98
Фагиано Окаяма - Рюкю
13:00 3 - 0 2.91 3.07 2.38