Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Куандо Кубанго - Рекреативо до Либоло отл. 0.00 0.00 0.00
17:00 Санта Рита де Касия - Академика до Лобито 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Куандо Кубанго - Рекреативо до Либоло
17:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Санта Рита де Касия - Академика до Лобито
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
21:10 Атланта Буенос Айрес - Килмес Буенос Айрес 0 - 0 2.22 2.73 3.53
23:10 Атлетико Митре - Тигре Виктория 4 - 2 3.51 3.15 2.03
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Атланта Буенос Айрес - Килмес Буенос Айрес
21:10 0 - 0 2.22 2.73 3.53
Атлетико Митре - Тигре Виктория
23:10 4 - 2 3.51 3.15 2.03
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Оесте SP - Мирасол SP 0 - 1 3.03 2.92 2.35
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Оесте SP - Мирасол SP
22:00 0 - 1 3.03 2.92 2.35
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Наутико PE - Вила Нова GO 2 - 0 1.67 3.50 4.90
01:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Гуарани SP 1 - 1 2.22 2.95 3.30
03:30 Гояс GO - КР Бразил AL 1 - 0 2.10 2.91 3.69
03:30 Конфианка SE - Бразил де Пелотас RS 1 - 1 1.91 3.15 4.17
22:00 Ремо PA - Витория Салвадор BA 0 - 0 2.36 3.00 3.04
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Наутико PE - Вила Нова GO
01:00 2 - 0 1.67 3.50 4.90
Сентро Спортиво Алагоано AL - Гуарани SP
01:00 1 - 1 2.22 2.95 3.30
Гояс GO - КР Бразил AL
03:30 1 - 0 2.10 2.91 3.69
Конфианка SE - Бразил де Пелотас RS
03:30 1 - 1 1.91 3.15 4.17
Ремо PA - Витория Салвадор BA
22:00 0 - 0 2.36 3.00 3.04
Гърция - Футболна Лига - Север Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Понту - Олимпиакос Волос 2 - 0 2.05 3.12 3.40
Гърция - Футболна Лига - Север
Час Рез. 1 X 2
Аполон Понту - Олимпиакос Волос
17:00 2 - 0 2.05 3.12 3.40
Европейско Първенство гр. A Рез. 1 X 2
19:00 Турция - Уелс 0 - 2 2.36 3.07 3.39
22:00 Италия - Швейцария 3 - 0 1.64 3.77 5.92
Европейско Първенство гр. A
Час Рез. 1 X 2
Турция - Уелс
19:00 0 - 2 2.36 3.07 3.39
Италия - Швейцария
22:00 3 - 0 1.64 3.77 5.92
Европейско Първенство гр. B Рез. 1 X 2
16:00 Финландия - Русия 0 - 1 5.54 3.74 1.67
Европейско Първенство гр. B
Час Рез. 1 X 2
Финландия - Русия
16:00 0 - 1 5.54 3.74 1.67
Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Нешънъл Банк - ЕНППИ Кайро 2 - 3 2.78 2.75 2.70
22:00 Керамика Клеопатра - Ал Масри Порт Саид 1 - 2 3.06 2.75 2.49
Египет - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нешънъл Банк - ЕНППИ Кайро
20:00 2 - 3 2.78 2.75 2.70
Керамика Клеопатра - Ал Масри Порт Саид
22:00 1 - 2 3.06 2.75 2.49
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Билдкон - Нквази 1 - 2 1.92 3.00 3.79
16:00 Занако - Нкана 1 - 1 1.60 3.56 5.30
16:00 Кабуе Уориърс - Призън Леопардс 0 - 2 1.98 2.88 3.77
16:00 Кабуе Уориърс - Призън Леопардс - 1.97 2.86 3.75
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Билдкон - Нквази
16:00 1 - 2 1.92 3.00 3.79
Занако - Нкана
16:00 1 - 1 1.60 3.56 5.30
Кабуе Уориърс - Призън Леопардс
16:00 0 - 2 1.98 2.88 3.77
Кабуе Уориърс - Призън Леопардс
16:00 - 1.97 2.86 3.75
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Акранес - КА Акурейри 0 - 2 3.80 3.84 1.78
21:00 Кефлавик - ХК Коупавогюр 2 - 0 2.54 3.45 2.51
23:15 Валур Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр 3 - 1 2.20 3.68 2.82
23:15 ФХ Хафнарфьордур - Стярнан Гардабаер 1 - 1 1.69 3.82 4.30
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Акранес - КА Акурейри
21:00 0 - 2 3.80 3.84 1.78
Кефлавик - ХК Коупавогюр
21:00 2 - 0 2.54 3.45 2.51
Валур Рейкявик - Брейдаблик Коупавогюр
23:15 3 - 1 2.20 3.68 2.82
ФХ Хафнарфьордур - Стярнан Гардабаер
23:15 1 - 1 1.69 3.82 4.30
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Фрам Рейкявик - Тротур Рейкявик 5 - 1 1.18 6.26 10.05
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фрам Рейкявик - Тротур Рейкявик
21:00 5 - 1 1.18 6.26 10.05
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Бидко Юнайтед - Кения КБ 0 - 1 3.01 2.97 2.31
15:00 Матаре Юнайтед - Гор Махия 0 - 1 5.08 3.52 1.63
15:00 Софапака - Леопардс 2 - 2 2.85 2.87 2.46
15:00 Уазито - Кариобанги Шаркс 2 - 0 2.60 2.83 2.71
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Бидко Юнайтед - Кения КБ
15:00 0 - 1 3.01 2.97 2.31
Матаре Юнайтед - Гор Махия
15:00 0 - 1 5.08 3.52 1.63
Софапака - Леопардс
15:00 2 - 2 2.85 2.87 2.46
Уазито - Кариобанги Шаркс
15:00 2 - 0 2.60 2.83 2.71
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 Маниема Юнион - Расинг Клуб Киншаса - 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Маниема Юнион - Расинг Клуб Киншаса
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
19:00 ФК Паневежис - Кауно Жалгирис 2 - 2 2.25 3.13 2.99
Литва - Купа на Литва
Час Рез. 1 X 2
ФК Паневежис - Кауно Жалгирис
19:00 2 - 2 2.25 3.13 2.99
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Нтопва - Няса Биг Булетс 0 - 3 8.96 4.95 1.27
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Нтопва - Няса Биг Булетс
15:30 0 - 3 8.96 4.95 1.27
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 Видад Казабланка - Ренесанс Земамра 0 - 0 1.22 4.89 11.44
23:30 ИР Танжер - Раджа Казабланка 0 - 3 3.90 3.05 1.93
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка - Ренесанс Земамра
21:15 0 - 0 1.22 4.89 11.44
ИР Танжер - Раджа Казабланка
23:30 0 - 3 3.90 3.05 1.93
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Стрьомгодсет 7 - 2 1.27 5.70 9.41
19:00 Молде - Сарпсборг 08 4 - 1 1.28 5.44 9.57
21:00 Волеренга Осло - Од БК 1 - 1 1.50 4.27 5.98
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт - Стрьомгодсет
19:00 7 - 2 1.27 5.70 9.41
Молде - Сарпсборг 08
19:00 4 - 1 1.28 5.44 9.57
Волеренга Осло - Од БК
21:00 1 - 1 1.50 4.27 5.98
Перу - Други Рез. 1 X 2
18:00 Аякучо - Алианса Атлетико 0 - 0 2.04 3.24 3.37
23:00 Атлетико Грау - Депортиво Мунисипал 0 - 0 2.85 3.16 2.30
Перу - Други
Час Рез. 1 X 2
Аякучо - Алианса Атлетико
18:00 0 - 0 2.04 3.24 3.37
Атлетико Грау - Депортиво Мунисипал
23:00 0 - 0 2.85 3.16 2.30
Полша - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 ГКС Тихи - Гурник Ленчна 1 - 1 2.21 3.20 3.10
21:30 Арка Гдиня - ЛКС Лодз 0 - 1 2.43 3.12 2.79
Полша - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
ГКС Тихи - Гурник Ленчна
19:00 1 - 1 2.21 3.20 3.10
Арка Гдиня - ЛКС Лодз
21:30 0 - 1 2.43 3.12 2.79
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 ФК Оренбург (Рус) - Фридек-Мистек (Чех) 0 - 1 1.04 12.50 31.00
17:00 РАЕК Монс (Бел) - Унион Сент Жилоаз (Бел) 2 - 6 16.98 11.46 1.04
17:00 ФК Уфа (Рус) - Чайка Песчанокопское (Рус) 2 - 1 1.88 3.57 3.45
18:30 Прищина (Кос) - Шкендия 79 Тетово (Мак) 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
ФК Оренбург (Рус) - Фридек-Мистек (Чех)
15:00 0 - 1 1.04 12.50 31.00
РАЕК Монс (Бел) - Унион Сент Жилоаз (Бел)
17:00 2 - 6 16.98 11.46 1.04
ФК Уфа (Рус) - Чайка Песчанокопское (Рус)
17:00 2 - 1 1.88 3.57 3.45
Прищина (Кос) - Шкендия 79 Тетово (Мак)
18:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
03:00 Кюрасао - Панама 0 - 0 2.76 3.06 2.50
04:05 Ел Салвадор - Сейнт Китс и Невис 2 - 0 1.10 7.71 17.19
04:05 Канада - Хаити 3 - 0 1.32 4.41 8.94
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Кюрасао - Панама
03:00 0 - 0 2.76 3.06 2.50
Ел Салвадор - Сейнт Китс и Невис
04:05 2 - 0 1.10 7.71 17.19
Канада - Хаити
04:05 3 - 0 1.32 4.41 8.94
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МИПА - КуФу-98 Куопио 1 - 0 9.95 6.30 1.19
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
МИПА - КуФу-98 Куопио
18:30 1 - 0 9.95 6.30 1.19
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ГБК Кокола - Кеми Сити 3 - 1 1.79 3.93 3.40
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ГБК Кокола - Кеми Сити
18:30 3 - 1 1.79 3.93 3.40
Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
03:00 Депортес Икике - Сан Маркос де Арика 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Чили - Копа Чили
Час Рез. 1 X 2
Депортес Икике - Сан Маркос де Арика
03:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
20:00 Вестра Фрьолунда - Утсиктенс 0 - 0 4.68 4.22 1.54
20:00 ИФ Сюлвия - Асириска Турабдин ИК 3 - 2 1.84 4.06 3.37
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Вестра Фрьолунда - Утсиктенс
20:00 0 - 0 4.68 4.22 1.54
ИФ Сюлвия - Асириска Турабдин ИК
20:00 3 - 2 1.84 4.06 3.37
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
13:00 Чунгнам Асан - Сеул Е-Ланд 0 - 0 3.56 3.09 2.06
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чунгнам Асан - Сеул Е-Ланд
13:00 0 - 0 3.56 3.09 2.06
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Токио Верди - Фагиано Окаяма 0 - 1 2.30 3.15 2.92
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Токио Верди - Фагиано Окаяма
12:00 0 - 1 2.30 3.15 2.92