Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Стокпорт - Хартлипул 0 - 1 2.02 3.29 3.60
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Стокпорт - Хартлипул
14:00 0 - 1 2.02 3.29 3.60
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Райо Валекано - Жирона 1 - 2 2.02 2.98 4.23
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Райо Валекано - Жирона
22:00 1 - 2 2.02 2.98 4.23
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Падуа - Алесандрия 0 - 0 2.11 2.86 3.72
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Падуа - Алесандрия
19:00 0 - 0 2.11 2.86 3.72
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
08:05 Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед 1 - 2 2.10 3.51 3.24
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед
08:05 1 - 2 2.10 3.51 3.24
Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 Олимпик де Медеа - НШ Магра 0 - 0 1.72 3.43 4.44
19:00 ЖСМ Скикда - ВА Тлемсен 1 - 2 1.95 3.02 3.95
19:30 ЖС Кабилие - УС Бискра 1 - 1 1.38 4.12 7.55
19:45 МК Алжир - ЖС Саура 1 - 0 2.26 2.93 3.15
Алжир - Национален Шампионат
Час Рез. 1 X 2
Олимпик де Медеа - НШ Магра
18:00 0 - 0 1.72 3.43 4.44
ЖСМ Скикда - ВА Тлемсен
19:00 1 - 2 1.95 3.02 3.95
ЖС Кабилие - УС Бискра
19:30 1 - 1 1.38 4.12 7.55
МК Алжир - ЖС Саура
19:45 1 - 0 2.26 2.93 3.15
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Санта Рита де Касия - Дешпортиво да Уила 1 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Уилиет Бенгела - Феровиарио до Уамбо 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Санта Рита де Касия - Дешпортиво да Уила
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Уилиет Бенгела - Феровиарио до Уамбо
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ислоч Минск - Динамо Брест 1 - 1 2.87 3.09 2.33
19:00 Рух Брест - Торпедо-БелАЗ Жодино 3 - 0 1.77 3.63 3.86
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ислоч Минск - Динамо Брест
17:00 1 - 1 2.87 3.09 2.33
Рух Брест - Торпедо-БелАЗ Жодино
19:00 3 - 0 1.77 3.63 3.86
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Крумкачи Минск - Волна Пинск 4 - 0 1.62 3.50 4.88
17:00 Лида - Барановичи 1 - 2 1.93 3.55 3.35
19:00 Арсенал Дзержинск - Слоним-2017 3 - 0 1.16 5.93 14.55
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Крумкачи Минск - Волна Пинск
15:00 4 - 0 1.62 3.50 4.88
Лида - Барановичи
17:00 1 - 2 1.93 3.55 3.35
Арсенал Дзержинск - Слоним-2017
19:00 3 - 0 1.16 5.93 14.55
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Жакуйпензе BA - Пайсанду PA 0 - 2 2.39 3.05 2.83
17:00 Томбензе MG - Алтос PI 2 - 2 2.13 2.97 3.39
22:00 Ботафого PB - Волта Редонда RJ 1 - 2 2.23 2.98 3.15
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Жакуйпензе BA - Пайсанду PA
01:00 0 - 2 2.39 3.05 2.83
Томбензе MG - Алтос PI
17:00 2 - 2 2.13 2.97 3.39
Ботафого PB - Волта Редонда RJ
22:00 1 - 2 2.23 2.98 3.15
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Крисиума SC - Ипиранга RS 2 - 1 2.08 3.09 3.43
22:00 Парана Клуб PR - Фигуерензе SC 1 - 1 2.10 2.97 3.46
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Крисиума SC - Ипиранга RS
17:00 2 - 1 2.08 3.09 3.43
Парана Клуб PR - Фигуерензе SC
22:00 1 - 1 2.10 2.97 3.46
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Палмейрас SP - Коринтианс SP 1 - 1 1.78 3.37 4.53
01:00 Сантос SP - Жувентуд RS 0 - 0 1.48 4.12 6.36
22:00 Атлетико MG - Сао Пауло SP 1 - 0 2.15 3.21 3.28
22:00 Гремио RS - Атлетико PR 0 - 1 1.83 3.25 4.54
22:00 Фламенго RJ - Америка MG 2 - 0 1.32 4.94 9.04
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Палмейрас SP - Коринтианс SP
01:00 1 - 1 1.78 3.37 4.53
Сантос SP - Жувентуд RS
01:00 0 - 0 1.48 4.12 6.36
Атлетико MG - Сао Пауло SP
22:00 1 - 0 2.15 3.21 3.28
Гремио RS - Атлетико PR
22:00 0 - 1 1.83 3.25 4.54
Фламенго RJ - Америка MG
22:00 2 - 0 1.32 4.94 9.04
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Бразил де Пелотас RS - Васко да Гама RJ 1 - 2 4.01 2.89 2.01
01:00 Вила Нова GO - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 0 2.63 2.70 2.97
03:00 Крузейро MG - Гояс GO 1 - 1 2.09 3.15 3.37
22:00 Авай SC - Бруске SC 1 - 2 1.98 3.17 3.78
22:00 Ботафого RJ - Ремо PA 3 - 0 1.79 3.33 4.42
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Бразил де Пелотас RS - Васко да Гама RJ
01:00 1 - 2 4.01 2.89 2.01
Вила Нова GO - Сентро Спортиво Алагоано AL
01:00 1 - 0 2.63 2.70 2.97
Крузейро MG - Гояс GO
03:00 1 - 1 2.09 3.15 3.37
Авай SC - Бруске SC
22:00 1 - 2 1.98 3.17 3.78
Ботафого RJ - Ремо PA
22:00 3 - 0 1.79 3.33 4.42
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Ла Гуайра - Академия Пуерто Кабейо 0 - 1 1.77 3.49 3.96
02:15 Депортиво Тачира - Сулия 4 - 1 1.49 3.65 6.23
22:00 Естудиантес де Мерида - Ерманос Колменарес 6 - 2 2.02 3.11 3.53
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Ла Гуайра - Академия Пуерто Кабейо
00:00 0 - 1 1.77 3.49 3.96
Депортиво Тачира - Сулия
02:15 4 - 1 1.49 3.65 6.23
Естудиантес де Мерида - Ерманос Колменарес
22:00 6 - 2 2.02 3.11 3.53
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Самтредия - Динамо Тбилиси 0 - 2 7.73 3.93 1.40
16:30 Шукура Кобулети - Сабуртало Тбилиси 0 - 0 4.48 3.31 1.75
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Самтредия - Динамо Тбилиси
16:30 0 - 2 7.73 3.93 1.40
Шукура Кобулети - Сабуртало Тбилиси
16:30 0 - 0 4.48 3.31 1.75
Гърция - Футболна Лига - Север Рез. 1 X 2
17:00 Алмопос Аридеа - Пансерайкос 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Аполон Понту - Триглия отл. 2.21 2.93 3.12
17:00 Пиерикос Катерини - АЕП Караяния 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Гърция - Футболна Лига - Север
Час Рез. 1 X 2
Алмопос Аридеа - Пансерайкос
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Аполон Понту - Триглия
17:00 отл. 2.21 2.93 3.12
Пиерикос Катерини - АЕП Караяния
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Гърция - Футболна Лига - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Астерас Влахиоти - Егалео 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Каламата - Калитеа 1 - 0 1.90 3.10 3.95
17:00 Ники Волос - Еноси ПД Аспропиргос 6 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Родос - Ялисос 1948 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Санторини 2020 - Епископи 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Гърция - Футболна Лига - Юг
Час Рез. 1 X 2
Астерас Влахиоти - Егалео
17:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Каламата - Калитеа
17:00 1 - 0 1.90 3.10 3.95
Ники Волос - Еноси ПД Аспропиргос
17:00 6 - 1 0.00 0.00 0.00
Родос - Ялисос 1948
17:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Санторини 2020 - Епископи
17:00 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Европейско Първенство гр. C Рез. 1 X 2
19:00 Австрия - Северна Македония 3 - 1 1.67 3.59 6.16
22:00 Нидерландия - Украйна 3 - 2 1.65 3.66 6.06
Европейско Първенство гр. C
Час Рез. 1 X 2
Австрия - Северна Македония
19:00 3 - 1 1.67 3.59 6.16
Нидерландия - Украйна
22:00 3 - 2 1.65 3.66 6.06
Европейско Първенство гр. D Рез. 1 X 2
16:00 Англия - Хърватска 1 - 0 1.70 3.69 5.47
Европейско Първенство гр. D
Час Рез. 1 X 2
Англия - Хърватска
16:00 1 - 0 1.70 3.69 5.47
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Флора Талин - Вапрус Пярну 2 - 0 1.05 10.84 16.13
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Флора Талин - Вапрус Пярну
13:00 2 - 0 1.05 10.84 16.13
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Форест Рейнджърс - Индени 0 - 0 2.31 2.61 3.38
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - НАПСА Старс 2 - 0 1.49 3.36 6.92
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Форест Рейнджърс - Индени
14:00 0 - 0 2.31 2.61 3.38
ЗЕСКО Юнайтед - НАПСА Старс
16:00 2 - 0 1.49 3.36 6.92
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Астана - Тобол Костанай 1 - 1 1.97 3.21 3.51
16:00 Тараз - Кайрат Алмати 0 - 2 4.19 3.46 1.73
18:00 Кайсар Къзълорда - Туран Туркестан 0 - 0 2.14 3.21 3.22
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Астана - Тобол Костанай
16:00 1 - 1 1.97 3.21 3.51
Тараз - Кайрат Алмати
16:00 0 - 2 4.19 3.46 1.73
Кайсар Къзълорда - Туран Туркестан
18:00 0 - 0 2.14 3.21 3.22
Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Мильонариос Богота - Хуниор Баранкиля 2 - 0 2.23 2.94 3.25
Колумбия - Апертура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Мильонариос Богота - Хуниор Баранкиля
21:30 2 - 0 2.23 2.94 3.25
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 Дофинс Ноар - Рейнджърс Киншаса - 0.00 0.00 0.00
17:30 Маниема Юнион - Расинг Клуб Киншаса 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Дофинс Ноар - Рейнджърс Киншаса
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - Расинг Клуб Киншаса
17:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:30 АФАД Джекану - СО де л'Арми 0 - 0 2.01 2.97 3.62
21:00 Сан Педро - АСЕК Мимозас 1 - 1 2.50 2.83 2.75
Кот д'Ивоар - Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
АФАД Джекану - СО де л'Арми
18:30 0 - 0 2.01 2.97 3.62
Сан Педро - АСЕК Мимозас
21:00 1 - 1 2.50 2.83 2.75
Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 БФЦ Даугавпилс - Валмиера 1 - 2 4.31 3.29 1.78
16:00 Рига ФК - Ной Юрмала 1 - 0 1.01 14.60 23.61
16:30 Спартакс Юрмала - ФК Лиепая 1 - 2 3.39 3.46 1.95
19:00 РФШ Рига - Метта ЛУ Рига 3 - 0 1.12 6.90 16.19
Латвия - Вирслига
Час Рез. 1 X 2
БФЦ Даугавпилс - Валмиера
14:00 1 - 2 4.31 3.29 1.78
Рига ФК - Ной Юрмала
16:00 1 - 0 1.01 14.60 23.61
Спартакс Юрмала - ФК Лиепая
16:30 1 - 2 3.39 3.46 1.95
РФШ Рига - Метта ЛУ Рига
19:00 3 - 0 1.12 6.90 16.19
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 Арми Насионал - Интер Нуакшот 2 - 1 0.00 0.00 0.00
21:25 ЖАХЕ Ел Мина - СНИМ 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Арми Насионал - Интер Нуакшот
19:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
ЖАХЕ Ел Мина - СНИМ
21:25 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Еквендени Хамърс - Майти Тайгърс 1 - 0 1.51 3.67 5.85
15:30 Ред Лайънс - Би Форвард Уондърърс отл. 3.32 3.00 2.10
15:30 Читипа Юнайтед - Каронга Юнайтед 0 - 0 3.77 3.10 1.90
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Еквендени Хамърс - Майти Тайгърс
15:30 1 - 0 1.51 3.67 5.85
Ред Лайънс - Би Форвард Уондърърс
15:30 отл. 3.32 3.00 2.10
Читипа Юнайтед - Каронга Юнайтед
15:30 0 - 0 3.77 3.10 1.90
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:15 ХУСА Агадир - Видад Казабланка 3 - 5 4.37 2.85 1.91
23:30 Раджа Казабланка - РСБ Беркан 0 - 1 1.83 2.80 4.97
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
ХУСА Агадир - Видад Казабланка
21:15 3 - 5 4.37 2.85 1.91
Раджа Казабланка - РСБ Беркан
23:30 0 - 1 1.83 2.80 4.97
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Абиа Уориърс - Лоби Старс 2 - 0 1.62 3.25 5.35
18:00 Адамава Юнайтед - Ривърс Юнайтед 2 - 0 3.64 2.94 1.99
18:00 Варри Уулвс - Даккада 0 - 1 1.52 3.37 6.58
18:00 Викки Туристс - Ифеани Уба 4 - 3 1.47 3.56 6.76
18:00 Енугу Рейнджърс - Съншайн Старс 4 - 1 1.32 4.17 8.99
18:00 Катсина Юнайтед - Ениймба 3 - 1 2.18 2.85 3.30
18:00 Квара Юнайтед - МФМ Лагос 1 - 0 1.42 3.59 7.61
18:00 Насарава Юнайтед - Плато Юнайтед 2 - 0 1.51 3.31 6.61
18:00 Хартланд - Джигава Голдън Старс 2 - 1 1.43 3.67 7.40
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Лоби Старс
18:00 2 - 0 1.62 3.25 5.35
Адамава Юнайтед - Ривърс Юнайтед
18:00 2 - 0 3.64 2.94 1.99
Варри Уулвс - Даккада
18:00 0 - 1 1.52 3.37 6.58
Викки Туристс - Ифеани Уба
18:00 4 - 3 1.47 3.56 6.76
Енугу Рейнджърс - Съншайн Старс
18:00 4 - 1 1.32 4.17 8.99
Катсина Юнайтед - Ениймба
18:00 3 - 1 2.18 2.85 3.30
Квара Юнайтед - МФМ Лагос
18:00 1 - 0 1.42 3.59 7.61
Насарава Юнайтед - Плато Юнайтед
18:00 2 - 0 1.51 3.31 6.61
Хартланд - Джигава Голдън Старс
18:00 2 - 1 1.43 3.67 7.40
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Мьондален 2 - 0 1.37 4.90 7.26
19:00 Лилестрьом - Хаугесунд 2 - 1 2.21 3.32 3.15
19:00 Сарпсборг 08 - Бран Берген 0 - 0 2.21 3.43 3.02
19:00 Стрьомгодсет - Розенборг 2 - 1 3.88 3.64 1.87
21:00 Викинг Ставангер - Волеренга Осло 4 - 1 2.75 3.49 2.38
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Бодо Глимт - Мьондален
19:00 2 - 0 1.37 4.90 7.26
Лилестрьом - Хаугесунд
19:00 2 - 1 2.21 3.32 3.15
Сарпсборг 08 - Бран Берген
19:00 0 - 0 2.21 3.43 3.02
Стрьомгодсет - Розенборг
19:00 2 - 1 3.88 3.64 1.87
Викинг Ставангер - Волеренга Осло
21:00 4 - 1 2.75 3.49 2.38
Перу - Други Рез. 1 X 2
20:15 Депортиво Лякуабамба - Универсидад Сан Мартин 2 - 2 4.30 3.32 1.79
20:15 Универсидад Сан Мартин - Депортиво Лякуабамба - 0.00 0.00 0.00
23:00 Карлос А. Манучи - Мелгар Арекипа - 0.00 0.00 0.00
23:00 Мелгар Арекипа - Карлос А. Манучи 1 - 2 2.50 3.25 2.54
Перу - Други
Час Рез. 1 X 2
Депортиво Лякуабамба - Универсидад Сан Мартин
20:15 2 - 2 4.30 3.32 1.79
Универсидад Сан Мартин - Депортиво Лякуабамба
20:15 - 0.00 0.00 0.00
Карлос А. Манучи - Мелгар Арекипа
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Мелгар Арекипа - Карлос А. Манучи
23:00 1 - 2 2.50 3.25 2.54
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Видзев Лодз - Одра Ополе 2 - 1 1.81 3.43 4.04
13:40 ГКС Тихи - ЛКС Лодз 1 - 1 1.80 3.71 3.89
13:40 ГКС Ястшембе-Здруй - Ресовия Жешов 2 - 1 2.56 3.19 2.63
13:40 Гурник Ленчна - Сандеця Нови Сонч 3 - 0 2.05 3.30 3.34
13:40 Миедж Легница - Заглембие Сосновец 1 - 1 1.76 3.64 4.03
13:40 Пуща Неполомице - ГКС Белхатов 2 - 0 2.27 3.26 2.92
13:40 Радомяк Радом - Корона Келце 2 - 0 1.44 4.02 6.72
13:40 Термалика Нечеча - Стомил Олщин 0 - 0 1.28 4.97 9.58
13:40 Хробри Глогов - Арка Гдиня 0 - 3 3.59 3.19 2.01
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Видзев Лодз - Одра Ополе
13:40 2 - 1 1.81 3.43 4.04
ГКС Тихи - ЛКС Лодз
13:40 1 - 1 1.80 3.71 3.89
ГКС Ястшембе-Здруй - Ресовия Жешов
13:40 2 - 1 2.56 3.19 2.63
Гурник Ленчна - Сандеця Нови Сонч
13:40 3 - 0 2.05 3.30 3.34
Миедж Легница - Заглембие Сосновец
13:40 1 - 1 1.76 3.64 4.03
Пуща Неполомице - ГКС Белхатов
13:40 2 - 0 2.27 3.26 2.92
Радомяк Радом - Корона Келце
13:40 2 - 0 1.44 4.02 6.72
Термалика Нечеча - Стомил Олщин
13:40 0 - 0 1.28 4.97 9.58
Хробри Глогов - Арка Гдиня
13:40 0 - 3 3.59 3.19 2.01
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:30 Мексико - Хондурас 0 - 0 1.48 4.20 6.19
16:00 Танзания - Малави 2 - 0 1.97 2.86 4.65
20:00 Судан - Замбия 0 - 1 2.41 3.08 2.95
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Мексико - Хондурас
02:30 0 - 0 1.48 4.20 6.19
Танзания - Малави
16:00 2 - 0 1.97 2.86 4.65
Судан - Замбия
20:00 0 - 1 2.41 3.08 2.95
Световно Първенство Квал. зона AFC Рез. 1 X 2
09:00 Южна Корея - Ливан 2 - 1 1.12 7.64 17.87
Световно Първенство Квал. зона AFC
Час Рез. 1 X 2
Южна Корея - Ливан
09:00 2 - 1 1.12 7.64 17.87
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
00:00 Хаити - Канада 0 - 1 5.42 3.69 1.57
02:05 Панама - Кюрасао 2 - 1 1.55 3.62 5.55
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Хаити - Канада
00:00 0 - 1 5.42 3.69 1.57
Панама - Кюрасао
02:05 2 - 1 1.55 3.62 5.55
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:15 Пенярол Монтевидео - Рентистас Монтевидео 1 - 1 1.39 4.31 6.73
18:30 Депортиво Малдонадо - Серо Ларго Мело 2 - 1 2.74 3.02 2.48
21:30 Насионал Монтевидео - Феникс Монтевидео 3 - 1 1.72 3.29 4.65
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Рентистас Монтевидео
02:15 1 - 1 1.39 4.31 6.73
Депортиво Малдонадо - Серо Ларго Мело
18:30 2 - 1 2.74 3.02 2.48
Насионал Монтевидео - Феникс Монтевидео
21:30 3 - 1 1.72 3.29 4.65
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ЕБ Стреймур - Рунавик 2 - 1 8.85 5.56 1.24
17:00 Клаксвик - ТБ Творойри 4 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 ХБ Торсхавн - Викингур Гота 1 - 2 1.73 3.84 3.80
18:00 Б68 Тофтир - Б36 Торсхавн 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ЕБ Стреймур - Рунавик
17:00 2 - 1 8.85 5.56 1.24
Клаксвик - ТБ Творойри
17:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
ХБ Торсхавн - Викингур Гота
17:00 1 - 2 1.73 3.84 3.80
Б68 Тофтир - Б36 Торсхавн
18:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
15:00 ПК-35 Вантаа - КПВ Кокола 3 - 0 2.64 3.13 2.55
18:00 РоПС Рованиеми - ТПС Турку 0 - 1 3.16 3.10 2.21
18:30 Гнистан Хелзинки - МП Микели 0 - 2 2.08 3.47 3.10
18:30 ЙИППО Йоенсуу - Яро 0 - 2 3.81 3.40 1.89
18:30 МуСа Пори - ВПС Вааса 3 - 0 2.65 3.35 2.41
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
ПК-35 Вантаа - КПВ Кокола
15:00 3 - 0 2.64 3.13 2.55
РоПС Рованиеми - ТПС Турку
18:00 0 - 1 3.16 3.10 2.21
Гнистан Хелзинки - МП Микели
18:30 0 - 2 2.08 3.47 3.10
ЙИППО Йоенсуу - Яро
18:30 0 - 2 3.81 3.40 1.89
МуСа Пори - ВПС Вааса
18:30 3 - 0 2.65 3.35 2.41
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Кески-Уусимаа - ПЕПО Лапеенранта 0 - 2 7.52 5.14 1.29
18:30 Атлантис Хелзинки - ПеКа Котка 2 - 1 1.38 4.72 5.98
18:30 КяПа Хелзинки - ЯПС Ярвенпяя 1 - 2 5.05 4.24 1.48
18:30 НЯС Нурмиярви - Рейпас Лахти 2 - 1 2.17 3.49 2.79
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
Кески-Уусимаа - ПЕПО Лапеенранта
17:00 0 - 2 7.52 5.14 1.29
Атлантис Хелзинки - ПеКа Котка
18:30 2 - 1 1.38 4.72 5.98
КяПа Хелзинки - ЯПС Ярвенпяя
18:30 1 - 2 5.05 4.24 1.48
НЯС Нурмиярви - Рейпас Лахти
18:30 2 - 1 2.17 3.49 2.79
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - Илвес-Кисат Тампере 2 - 3 1.91 3.76 3.23
18:30 Илвес Тампере 2 - СалПа Сало 0 - 2 1.52 4.52 4.51
18:30 Хонка Академия - Джаз Пори 1 - 0 1.54 4.15 4.71
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
Гранкула ИФК - Илвес-Кисат Тампере
18:30 2 - 3 1.91 3.76 3.23
Илвес Тампере 2 - СалПа Сало
18:30 0 - 2 1.52 4.52 4.51
Хонка Академия - Джаз Пори
18:30 1 - 0 1.54 4.15 4.71
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
13:00 ОЛС Оулу - Кеми Сити 2 - 0 1.54 4.32 4.53
18:30 ГБК Кокола - Вааса ИФК 0 - 2 2.20 3.50 2.72
18:30 ОТП Оулу - СЯК Академия 3 - 1 3.61 3.98 1.75
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ОЛС Оулу - Кеми Сити
13:00 2 - 0 1.54 4.32 4.53
ГБК Кокола - Вааса ИФК
18:30 0 - 2 2.20 3.50 2.72
ОТП Оулу - СЯК Академия
18:30 3 - 1 3.61 3.98 1.75
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Бромапойкарна - Питео 2 - 0 1.14 6.96 12.95
14:00 Хамарби ТФФ - Сандвикен 3 - 2 5.94 4.55 1.41
17:00 ИФК Люлео - ИФ Сюлвия 3 - 1 2.73 3.57 2.19
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Бромапойкарна - Питео
14:00 2 - 0 1.14 6.96 12.95
Хамарби ТФФ - Сандвикен
14:00 3 - 2 5.94 4.55 1.41
ИФК Люлео - ИФ Сюлвия
17:00 3 - 1 2.73 3.57 2.19
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:30 Квидинг - Тролхетан 2 - 3 2.54 3.44 2.37
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Квидинг - Тролхетан
20:30 2 - 3 2.54 3.44 2.37
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Вернаму - Трелеборг 0 - 1 2.10 3.12 3.50
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Вернаму - Трелеборг
14:00 0 - 1 2.10 3.12 3.50
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
07:00 Чуннам Драгонс - Пучхон 1995 0 - 2 1.46 3.79 6.72
10:00 Ансан Грийнърс - Пусан АйПарк 2 - 3 3.24 3.09 2.11
12:30 Кьонсан - Кимчхон Сангму 1 - 2 2.53 2.91 2.71
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чуннам Драгонс - Пучхон 1995
07:00 0 - 2 1.46 3.79 6.72
Ансан Грийнърс - Пусан АйПарк
10:00 2 - 3 3.24 3.09 2.11
Кьонсан - Кимчхон Сангму
12:30 1 - 2 2.53 2.91 2.71
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Фагиано Окаяма 0 - 1 1.70 3.39 4.99
08:00 В-Варен Нагазаки - Мацумото Ямага 1 - 0 1.76 3.41 4.52
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Токио Верди 0 - 1 2.29 3.03 3.19
08:00 Киото Санга - Теспакусатсу Гунма 2 - 2 1.53 3.79 6.05
08:00 Мито Холихок - Сагамихара 2 - 0 1.82 3.32 4.30
08:00 Монтедио Ямагата - Ренофа Ямагучи 2 - 0 1.81 3.36 4.30
09:00 Джубило Ивата - Вентфорет Кофу 1 - 0 2.02 3.29 3.57
09:00 Мачида Зелвия - Блаублиц Акита 0 - 2 1.98 3.12 3.97
12:00 Ехиме ФК - Звейген Канадзава 1 - 3 2.90 3.15 2.36
13:00 Омия Ардижа - Точиги СК 1 - 1 2.16 3.08 3.45
13:00 Рюкю - Гираванц Китакюшу 3 - 0 1.75 3.60 4.36
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Албирекс Ниигата - Фагиано Окаяма
08:00 0 - 1 1.70 3.39 4.99
В-Варен Нагазаки - Мацумото Ямага
08:00 1 - 0 1.76 3.41 4.52
Джеф Юнайтед Чиба - Токио Верди
08:00 0 - 1 2.29 3.03 3.19
Киото Санга - Теспакусатсу Гунма
08:00 2 - 2 1.53 3.79 6.05
Мито Холихок - Сагамихара
08:00 2 - 0 1.82 3.32 4.30
Монтедио Ямагата - Ренофа Ямагучи
08:00 2 - 0 1.81 3.36 4.30
Джубило Ивата - Вентфорет Кофу
09:00 1 - 0 2.02 3.29 3.57
Мачида Зелвия - Блаублиц Акита
09:00 0 - 2 1.98 3.12 3.97
Ехиме ФК - Звейген Канадзава
12:00 1 - 3 2.90 3.15 2.36
Омия Ардижа - Точиги СК
13:00 1 - 1 2.16 3.08 3.45
Рюкю - Гираванц Китакюшу
13:00 3 - 0 1.75 3.60 4.36
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
11:00 Йокохама Ф-Маринос - Консадол Сапоро 1 - 3 1.58 4.11 4.76
11:00 Шонан Белмар - Токио 1 - 4 2.96 3.08 2.37
12:00 Урава Ред Даймъндс - Висел Кобе 2 - 2 2.69 3.13 2.54
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Йокохама Ф-Маринос - Консадол Сапоро
11:00 1 - 3 1.58 4.11 4.76
Шонан Белмар - Токио
11:00 1 - 4 2.96 3.08 2.37
Урава Ред Даймъндс - Висел Кобе
12:00 2 - 2 2.69 3.13 2.54