Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Торки Юнайтед - Нотс Каунти 2 - 2 2.28 3.18 3.06
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Торки Юнайтед - Нотс Каунти
14:00 2 - 2 2.28 3.18 3.06
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:05 Сентръл Коуст Маринърс - Макартър 0 - 0 2.05 3.39 3.59
Австралия - А-Лига - Финална Фаза
Час Рез. 1 X 2
Сентръл Коуст Маринърс - Макартър
12:05 0 - 0 2.05 3.39 3.59
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Бравош де Макиш - Рекреативо до Либоло отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Байша де Касанже - Саграда Есперанса 1 - 3 0.00 0.00 0.00
17:30 Интерклубе Луанда - Куандо Кубанго 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Спортинг де Кабинда - Рекреативо да Каала 0 - 1 0.00 0.00 0.00
18:30 Петро Атлетико - Примейро де Агосто 3 - 0 2.63 2.73 2.77
18:30 Прогресо до Шамбизанга - Академика до Лобито 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Рекреативо до Либоло
17:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Байша де Касанже - Саграда Есперанса
17:30 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Интерклубе Луанда - Куандо Кубанго
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Кабинда - Рекреативо да Каала
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Петро Атлетико - Примейро де Агосто
18:30 3 - 0 2.63 2.73 2.77
Прогресо до Шамбизанга - Академика до Лобито
18:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:00 Темперлей - Нуева Чикаго 1 - 0 2.31 2.69 3.55
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Темперлей - Нуева Чикаго
00:00 1 - 0 2.31 2.69 3.55
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Сморгон - Слуцк 1 - 1 4.96 3.58 1.62
16:45 Спутник Речица - Динамо Минск 0 - 5 18.86 7.44 1.11
18:45 БАТЕ Борисов - Неман Гродно 3 - 0 1.32 4.80 7.62
20:45 Шахтьор Солигорск - Витебск 2 - 0 1.35 4.30 8.03
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Сморгон - Слуцк
14:45 1 - 1 4.96 3.58 1.62
Спутник Речица - Динамо Минск
16:45 0 - 5 18.86 7.44 1.11
БАТЕ Борисов - Неман Гродно
18:45 3 - 0 1.32 4.80 7.62
Шахтьор Солигорск - Витебск
20:45 2 - 0 1.35 4.30 8.03
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Гомел - Нафтан Новополоцк 1 - 1 2.26 3.00 3.04
17:00 Шахтьор Петриков - Днепър Могильов 1 - 3 0.00 0.00 0.00
19:00 Орша - Белшина Бобруйск 0 - 1 4.24 3.45 1.78
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Локомотив Гомел - Нафтан Новополоцк
15:00 1 - 1 2.26 3.00 3.04
Шахтьор Петриков - Днепър Могильов
17:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Орша - Белшина Бобруйск
19:00 0 - 1 4.24 3.45 1.78
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
23:00 Манаус AM - Флореста CE 2 - 1 1.87 3.23 3.93
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Манаус AM - Флореста CE
23:00 2 - 1 1.87 3.23 3.93
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:00 Гремио Новоризонтино SP - Оесте SP 0 - 0 1.64 3.35 5.05
21:00 Сао Жозе RS - Итуано SP 0 - 0 2.27 3.07 3.02
23:00 Ботафого SP - Мирасол SP 1 - 3 2.92 2.78 2.50
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио Новоризонтино SP - Оесте SP
21:00 0 - 0 1.64 3.35 5.05
Сао Жозе RS - Итуано SP
21:00 0 - 0 2.27 3.07 3.02
Ботафого SP - Мирасол SP
23:00 1 - 3 2.92 2.78 2.50
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Сампайо Кореа MA - Понте Прета SP 1 - 0 2.65 3.09 2.58
03:30 Гуарани SP - Наутико PE 1 - 3 2.87 2.73 2.72
22:30 КР Бразил AL - Конфианка SE 3 - 2 1.80 3.39 4.26
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Сампайо Кореа MA - Понте Прета SP
01:00 1 - 0 2.65 3.09 2.58
Гуарани SP - Наутико PE
03:30 1 - 3 2.87 2.73 2.72
КР Бразил AL - Конфианка SE
22:30 3 - 2 1.80 3.39 4.26
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Замора Баринас - Трухилянос Валера 6 - 0 1.05 9.65 26.26
03:30 Гран Валенсия Маракай - Арагуа Маракай 2 - 2 2.37 2.94 2.98
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Замора Баринас - Трухилянос Валера
01:15 6 - 0 1.05 9.65 26.26
Гран Валенсия Маракай - Арагуа Маракай
03:30 2 - 2 2.37 2.94 2.98
Гърция - Футболна Лига - Север Рез. 1 X 2
17:00 Олимпиакос Волос - Теспротос Игуменица 4 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 Верия - Кавала 2 - 0 1.98 3.11 3.51
Гърция - Футболна Лига - Север
Час Рез. 1 X 2
Олимпиакос Волос - Теспротос Игуменица
17:00 4 - 2 0.00 0.00 0.00
Верия - Кавала
20:00 2 - 0 1.98 3.11 3.51
Европейско Първенство гр. A Рез. 1 X 2
16:00 Уелс - Швейцария 1 - 1 3.84 2.98 2.22
Европейско Първенство гр. A
Час Рез. 1 X 2
Уелс - Швейцария
16:00 1 - 1 3.84 2.98 2.22
Европейско Първенство гр. B Рез. 1 X 2
19:00 Дания - Финландия 0 - 1 1.47 4.13 8.30
22:00 Белгия - Русия 3 - 0 1.70 3.75 5.40
Европейско Първенство гр. B
Час Рез. 1 X 2
Дания - Финландия
19:00 0 - 1 1.47 4.13 8.30
Белгия - Русия
22:00 3 - 0 1.70 3.75 5.40
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йънг Грийн Ийгълс - Нкана 3 - 2 2.55 2.98 2.59
16:00 Лумвана Рейдиънтс - Ред Ероус 1 - 2 2.56 2.86 2.76
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Йънг Грийн Ийгълс - Нкана
16:00 3 - 2 2.55 2.98 2.59
Лумвана Рейдиънтс - Ред Ероус
16:00 1 - 2 2.56 2.86 2.76
Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Сейнт Патрикс 1 - 3 6.30 3.72 1.53
21:45 Слиго Роувърс - Дрогеда Юнайтед 1 - 2 2.03 3.18 3.74
Ирландия - Висша Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Лонгфорд Таун - Сейнт Патрикс
21:30 1 - 3 6.30 3.72 1.53
Слиго Роувърс - Дрогеда Юнайтед
21:45 1 - 2 2.03 3.18 3.74
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брейдаблик Коупавогюр - Филкир Рейкявик 2 - 0 1.46 4.63 5.53
20:00 Викингур Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 2 - 0 2.28 3.46 2.82
20:00 Стярнан Гардабаер - Валур Рейкявик 2 - 1 3.70 3.60 1.86
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Брейдаблик Коупавогюр - Филкир Рейкявик
17:00 2 - 0 1.46 4.63 5.53
Викингур Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур
20:00 2 - 0 2.28 3.46 2.82
Стярнан Гардабаер - Валур Рейкявик
20:00 2 - 1 3.70 3.60 1.86
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Вестри - Афтурелдинг Мосфелсбаер 2 - 1 2.28 3.81 2.49
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестри - Афтурелдинг Мосфелсбаер
16:00 2 - 1 2.28 3.81 2.49
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Жетису Талдикорган - Каспий Актау 0 - 1 3.06 3.36 2.13
16:00 Актобе - Атирау 1 - 0 2.60 3.23 2.53
17:00 Акжайк - Ордабаси Шимкент 0 - 1 3.51 3.30 1.98
18:00 Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл 0 - 1 2.40 3.13 2.81
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Жетису Талдикорган - Каспий Актау
15:00 0 - 1 3.06 3.36 2.13
Актобе - Атирау
16:00 1 - 0 2.60 3.23 2.53
Акжайк - Ордабаси Шимкент
17:00 0 - 1 3.51 3.30 1.98
Шахтьор Караганди - Кизилжар Петропавл
18:00 0 - 1 2.40 3.13 2.81
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 ЖС Груп Базано - Лубумбаши Спорт отл. 3.57 2.80 2.07
17:30 Лубумбаши Спорт - ЖС Груп Базано - 2.07 2.79 3.57
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
ЖС Груп Базано - Лубумбаши Спорт
17:30 отл. 3.57 2.80 2.07
Лубумбаши Спорт - ЖС Груп Базано
17:30 - 2.07 2.79 3.57
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кауно Жалгирис - Дайнава Алитус 1 - 0 1.20 5.66 10.47
17:00 Невежис Кедайняй - ФК Паневежис 0 - 1 8.00 4.88 1.29
19:00 ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй 1 - 1 1.67 3.58 4.54
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Кауно Жалгирис - Дайнава Алитус
15:00 1 - 0 1.20 5.66 10.47
Невежис Кедайняй - ФК Паневежис
17:00 0 - 1 8.00 4.88 1.29
ФК Ритеряй - Джюгас Телшяй
19:00 1 - 1 1.67 3.58 4.54
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:00 Гард Насионал - Полис Нуакшот 1 - 0 0.00 0.00 0.00
21:25 Трарза АК Медине - Кедия 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Гард Насионал - Полис Нуакшот
19:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Трарза АК Медине - Кедия
21:25 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Силвър Страйкърс 0 - 0 3.81 3.27 1.87
15:30 МАФКО Салима - Блу Ийгълс 0 - 1 1.57 4.24 4.58
15:30 Томъс Нийренда Старс - СИВО Юнайтед 2 - 2 2.65 2.97 2.52
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Силвър Страйкърс
15:30 0 - 0 3.81 3.27 1.87
МАФКО Салима - Блу Ийгълс
15:30 0 - 1 1.57 4.24 4.58
Томъс Нийренда Старс - СИВО Юнайтед
15:30 2 - 2 2.65 2.97 2.52
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:00 Кристиансунд - Од БК 2 - 0 2.05 3.29 3.63
16:00 Сандефьорд - Молде 1 - 3 5.28 4.19 1.56
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Кристиансунд - Од БК
16:00 2 - 0 2.05 3.29 3.63
Сандефьорд - Молде
16:00 1 - 3 5.28 4.19 1.56
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Гроруд - КФУМ Осло 2 - 2 2.53 3.46 2.51
19:00 Йерв Гримстад - Брюне 2 - 1 2.43 3.46 2.62
19:00 Осане - Старт Кристиансанд 2 - 0 2.48 3.54 2.53
19:00 Ранхайм - Согндал 0 - 4 2.30 3.51 2.82
19:00 Санднес - Рауфос 1 - 1 2.39 3.27 2.80
19:00 Уленсакер Киса - Стьордалс Блинк 4 - 1 2.36 3.49 2.69
19:00 ХамКам - Стрьомен 2 - 0 1.69 3.80 4.34
21:00 Олесунд - Фредрикстад 2 - 2 2.35 3.59 2.67
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Гроруд - КФУМ Осло
19:00 2 - 2 2.53 3.46 2.51
Йерв Гримстад - Брюне
19:00 2 - 1 2.43 3.46 2.62
Осане - Старт Кристиансанд
19:00 2 - 0 2.48 3.54 2.53
Ранхайм - Согндал
19:00 0 - 4 2.30 3.51 2.82
Санднес - Рауфос
19:00 1 - 1 2.39 3.27 2.80
Уленсакер Киса - Стьордалс Блинк
19:00 4 - 1 2.36 3.49 2.69
ХамКам - Стрьомен
19:00 2 - 0 1.69 3.80 4.34
Олесунд - Фредрикстад
21:00 2 - 2 2.35 3.59 2.67
Перу - Други Рез. 1 X 2
20:15 Комерсиантес Унидос - Универсидад де Кахамарка 0 - 1 3.28 3.45 1.97
20:15 Универсидад де Кахамарка - Комерсиантес Унидос - 0.00 0.00 0.00
23:00 Молинос Ел Пирата - Сиенсиано 0 - 0 7.61 4.41 1.35
23:00 Сиенсиано - Молинос Ел Пирата - 0.00 0.00 0.00
Перу - Други
Час Рез. 1 X 2
Комерсиантес Унидос - Универсидад де Кахамарка
20:15 0 - 1 3.28 3.45 1.97
Универсидад де Кахамарка - Комерсиантес Унидос
20:15 - 0.00 0.00 0.00
Молинос Ел Пирата - Сиенсиано
23:00 0 - 0 7.61 4.41 1.35
Сиенсиано - Молинос Ел Пирата
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 ФК Уфа (Рус) - Велес Москва (Рус) 0 - 2 1.57 4.04 6.21
14:00 Аскер (Нор) - Мос (Нор) 1 - 2 1.71 4.33 3.48
15:00 Братвог (Нор) - Нардо (Нор) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Вард Хаугесунд (Нор) - Сотра (Нор) 6 - 0 0.00 0.00 0.00
15:00 Конгсвингер (Нор) - Киелсос (Нор) - 0.00 0.00 0.00
15:00 Тромсдален (Нор) - Алта (Нор) 2 - 1 2.30 3.77 2.46
16:00 Малмьо (Шве) - Калмар (Шве) 0 - 1 0.00 0.00 0.00
16:00 Фрам Ларвик (Нор) - Квик Халден (Нор) 1 - 1 5.21 4.75 1.43
16:30 Йойгарден (Нор) - Флурьо (Нор) 5 - 0 1.87 3.93 3.16
17:00 Флоя (Нор) - Сеня (Нор) 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
ФК Уфа (Рус) - Велес Москва (Рус)
13:00 0 - 2 1.57 4.04 6.21
Аскер (Нор) - Мос (Нор)
14:00 1 - 2 1.71 4.33 3.48
Братвог (Нор) - Нардо (Нор)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Вард Хаугесунд (Нор) - Сотра (Нор)
15:00 6 - 0 0.00 0.00 0.00
Конгсвингер (Нор) - Киелсос (Нор)
15:00 - 0.00 0.00 0.00
Тромсдален (Нор) - Алта (Нор)
15:00 2 - 1 2.30 3.77 2.46
Малмьо (Шве) - Калмар (Шве)
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Фрам Ларвик (Нор) - Квик Халден (Нор)
16:00 1 - 1 5.21 4.75 1.43
Йойгарден (Нор) - Флурьо (Нор)
16:30 5 - 0 1.87 3.93 3.16
Флоя (Нор) - Сеня (Нор)
17:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:00 Гана - Кот д'Ивоар 0 - 0 2.37 3.04 3.12
20:00 Кот д'Ивоар - Гана - 0.00 0.00 0.00
22:00 Мароко - Буркина Фасо 1 - 0 1.56 3.53 6.38
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Гана - Кот д'Ивоар
20:00 0 - 0 2.37 3.04 3.12
Кот д'Ивоар - Гана
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Мароко - Буркина Фасо
22:00 1 - 0 1.56 3.53 6.38
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Спортинг Канзас Сити - Остин 1 - 1 1.67 3.93 4.64
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Спортинг Канзас Сити - Остин
22:00 1 - 1 1.67 3.93 4.64
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
23:00 Сейнт Китс и Невис - Ел Салвадор 0 - 4 5.69 3.78 1.52
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Сейнт Китс и Невис - Ел Салвадор
23:00 0 - 4 5.69 3.78 1.52
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Авангард Краматорск - Прикарпатие Ивано-Франкивск 3 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Агробизнес Волочиск - МФК Николаев 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Алианс Липова Долина - Кремин Кременчуг 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Волин Луцк - Черноморец Одеса 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Верес Ровно 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Кристал Херсон - Нива Тернопол 1 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Металист 1925 Харков - ВПК-Агро Шевченковка 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Полесия Житомир - Оболон Киев 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Авангард Краматорск - Прикарпатие Ивано-Франкивск
17:30 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Агробизнес Волочиск - МФК Николаев
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Алианс Липова Долина - Кремин Кременчуг
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Волин Луцк - Черноморец Одеса
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Горняк-Спорт Горишни Плавни - Верес Ровно
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Кристал Херсон - Нива Тернопол
17:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Металист 1925 Харков - ВПК-Агро Шевченковка
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Полесия Житомир - Оболон Киев
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Прогресо Монтевидео 4 - 0 1.99 3.19 3.54
23:15 Спортиво Серито - Пласа Колония 1 - 2 2.80 2.78 2.61
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Ривър Плейт Монтевидео - Прогресо Монтевидео
21:00 4 - 0 1.99 3.19 3.54
Спортиво Серито - Пласа Колония
23:15 1 - 2 2.80 2.78 2.61
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Фуглафьордур - 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
07 Вестур - Фуглафьордур
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 МиПК Микели - МИПА 5 - 1 1.97 3.83 2.97
16:00 КуФу-98 Куопио - Кифен 08 7 - 0 1.40 4.53 5.61
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
МиПК Микели - МИПА
14:00 5 - 1 1.97 3.83 2.97
КуФу-98 Куопио - Кифен 08
16:00 7 - 0 1.40 4.53 5.61
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Еркулес Оулу - ЯБК Якобстад 3 - 0 1.41 4.59 5.39
15:30 РоПС Рованиеми 2 - Нярпес Крафт 3 - 0 1.26 5.45 7.82
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
Еркулес Оулу - ЯБК Якобстад
14:00 3 - 0 1.41 4.59 5.39
РоПС Рованиеми 2 - Нярпес Крафт
15:30 3 - 0 1.26 5.45 7.82
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Асириска Сьодертале - ИФК Ханинге 0 - 1 2.74 3.50 2.23
17:00 Йефле - Тебю ФК 4 - 1 1.50 4.16 5.26
17:00 Карлстад Футбол - Солентюна 2 - 0 1.74 3.93 3.77
17:00 Хюдиксвал - Далкурд 1 - 1 5.46 4.10 1.50
18:00 Йоребро Сирианска - Умео ФК 1 - 2 3.67 3.61 1.82
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Асириска Сьодертале - ИФК Ханинге
14:00 0 - 1 2.74 3.50 2.23
Йефле - Тебю ФК
17:00 4 - 1 1.50 4.16 5.26
Карлстад Футбол - Солентюна
17:00 2 - 0 1.74 3.93 3.77
Хюдиксвал - Далкурд
17:00 1 - 1 5.46 4.10 1.50
Йоребро Сирианска - Умео ФК
18:00 1 - 2 3.67 3.61 1.82
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 ИФК Малмьо - Йостерлен 1 - 1 2.26 3.43 2.77
14:00 Линкьопинг Сити - Твоокерш 2 - 4 6.92 4.47 1.38
17:00 Асириска Турабдин ИК - Линдуме 2 - 0 2.53 3.53 2.37
17:00 Атвидаберг - Венерсборг 0 - 1 2.01 3.51 3.17
17:00 Оскаршхамн АИК - Лунд 4 - 1 1.38 4.67 6.55
17:00 Торнс - Шьовде АИК 3 - 2 2.50 3.59 2.38
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
ИФК Малмьо - Йостерлен
14:00 1 - 1 2.26 3.43 2.77
Линкьопинг Сити - Твоокерш
14:00 2 - 4 6.92 4.47 1.38
Асириска Турабдин ИК - Линдуме
17:00 2 - 0 2.53 3.53 2.37
Атвидаберг - Венерсборг
17:00 0 - 1 2.01 3.51 3.17
Оскаршхамн АИК - Лунд
17:00 4 - 1 1.38 4.67 6.55
Торнс - Шьовде АИК
17:00 3 - 2 2.50 3.59 2.38
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 АФК Ескилстюна - Фалкенберг 1 - 1 2.19 3.22 3.26
14:00 Вестерос - Йостерс 0 - 0 2.25 3.20 3.09
16:00 Акрополис - Васалунд 3 - 2 2.21 3.20 3.21
16:00 Йоргрите - Йонкьопинг Содра 0 - 0 3.75 3.42 1.94
16:00 Ландскрона БоИС - Браге 2 - 1 2.24 3.08 3.28
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
АФК Ескилстюна - Фалкенберг
14:00 1 - 1 2.19 3.22 3.26
Вестерос - Йостерс
14:00 0 - 0 2.25 3.20 3.09
Акрополис - Васалунд
16:00 3 - 2 2.21 3.20 3.21
Йоргрите - Йонкьопинг Содра
16:00 0 - 0 3.75 3.42 1.94
Ландскрона БоИС - Браге
16:00 2 - 1 2.24 3.08 3.28
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Анянг - Сеул Е-Ланд 0 - 0 2.32 3.34 2.74
12:30 Чунгнам Асан - Теджън Хана Ситизен 3 - 1 4.07 3.27 1.80
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Анянг - Сеул Е-Ланд
10:00 0 - 0 2.32 3.34 2.74
Чунгнам Асан - Теджън Хана Ситизен
12:30 3 - 1 4.07 3.27 1.80