Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Авелино - Падуа 0 - 1 2.31 2.93 3.15
21:30 Алесандрия - Албинолефе 1 - 2 1.73 3.41 4.53
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Авелино - Падуа
18:30 0 - 1 2.31 2.93 3.15
Алесандрия - Албинолефе
21:30 1 - 2 1.73 3.41 4.53
Алжир - Други Рез. 1 X 2
19:30 ЖС Кабилие - ВА Тлемсен 1 - 0 1.66 3.35 5.13
Алжир - Други
Час Рез. 1 X 2
ЖС Кабилие - ВА Тлемсен
19:30 1 - 0 1.66 3.35 5.13
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Куандо Кубанго - Саграда Есперанса 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Куандо Кубанго - Саграда Есперанса
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Тристан Суарес - Гилермо Браун 1 - 0 2.38 2.94 3.06
21:30 Институто Кордоба - Индепендиенте Ривадавия 0 - 0 2.46 2.78 3.06
22:00 Атлетико Гюемес - Вия Далмине 0 - 0 1.70 3.24 5.33
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Тристан Суарес - Гилермо Браун
21:00 1 - 0 2.38 2.94 3.06
Институто Кордоба - Индепендиенте Ривадавия
21:30 0 - 0 2.46 2.78 3.06
Атлетико Гюемес - Вия Далмине
22:00 0 - 0 1.70 3.24 5.33
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
22:30 АВС RN - Чапекоензе SC 3 - 0 3.26 3.24 2.14
22:30 Васко да Гама RJ - Боавища RJ 1 - 1 1.49 3.93 6.39
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
АВС RN - Чапекоензе SC
22:30 3 - 0 3.26 3.24 2.14
Васко да Гама RJ - Боавища RJ
22:30 1 - 1 1.49 3.93 6.39
Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:45 Динамо Тбилиси - Шукура Кобулети 1 - 1 1.21 5.43 10.74
18:45 Сабуртало Тбилиси - Дила Гори 3 - 0 2.72 3.05 2.41
19:45 Торпедо Кутаиси - Самтредия 1 - 1 1.98 3.15 3.53
Грузия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Тбилиси - Шукура Кобулети
17:45 1 - 1 1.21 5.43 10.74
Сабуртало Тбилиси - Дила Гори
18:45 3 - 0 2.72 3.05 2.41
Торпедо Кутаиси - Самтредия
19:45 1 - 1 1.98 3.15 3.53
Гърция - Футболна Лига - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Еноси ПД Аспропиргос - Астерас Влахиоти 0 - 4 2.94 3.18 2.23
Гърция - Футболна Лига - Юг
Час Рез. 1 X 2
Еноси ПД Аспропиргос - Астерас Влахиоти
17:00 0 - 4 2.94 3.18 2.23
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 Блесинг - Лубумбаши Спорт 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Дофинс Ноар - СМ Санга Баленде 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Лубумбаши Спорт - ЖС Груп Базано отл. 2.13 2.76 3.64
17:30 Маниема Юнион - ДК Мотема Пембе отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Блесинг - Лубумбаши Спорт
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Дофинс Ноар - СМ Санга Баленде
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Лубумбаши Спорт - ЖС Груп Базано
17:30 отл. 2.13 2.76 3.64
Маниема Юнион - ДК Мотема Пембе
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Видад Казабланка - Дифаа ел Джадида 4 - 2 1.33 4.10 8.84
21:15 РСБ Беркан - Юсуфиа Берешид 1 - 1 1.50 3.48 6.89
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Видад Казабланка - Дифаа ел Джадида
19:00 4 - 2 1.33 4.10 8.84
РСБ Беркан - Юсуфиа Берешид
21:15 1 - 1 1.50 3.48 6.89
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Джигава Голдън Старс - Викки Туристс 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Ениймба - Адамава Юнайтед 2 - 1 1.27 4.71 11.00
18:00 Ифеани Уба - Квара Юнайтед 2 - 1 2.12 2.89 3.50
18:00 Лоби Старс - Енугу Рейнджърс 1 - 0 1.62 3.27 5.65
18:00 Насарава Юнайтед - Варри Уулвс 3 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Плато Юнайтед - Катсина Юнайтед 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Ривърс Юнайтед - Кано Пиларс 2 - 0 1.71 3.15 4.93
18:00 Съншайн Старс - Даккада 1 - 0 1.61 3.23 5.75
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Джигава Голдън Старс - Викки Туристс
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ениймба - Адамава Юнайтед
18:00 2 - 1 1.27 4.71 11.00
Ифеани Уба - Квара Юнайтед
18:00 2 - 1 2.12 2.89 3.50
Лоби Старс - Енугу Рейнджърс
18:00 1 - 0 1.62 3.27 5.65
Насарава Юнайтед - Варри Уулвс
18:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
Плато Юнайтед - Катсина Юнайтед
18:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Ривърс Юнайтед - Кано Пиларс
18:00 2 - 0 1.71 3.15 4.93
Съншайн Старс - Даккада
18:00 1 - 0 1.61 3.23 5.75
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Викинг Ставангер (Нор) - Айерсун (Нор) 0 - 2 1.24 5.45 8.73
15:00 Олесунд (Нор) - Братвог (Нор) 3 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Нутоден (Нор) - Од БК 2 (Нор) - 0.00 0.00 0.00
20:00 Берум (Нор) - Фрам Ларвик (Нор) 1 - 0 1.92 3.85 3.10
21:00 Флоя (Нор) - Тромсдален (Нор) - 0.00 0.00 0.00
22:00 Тромсдален (Нор) - Сеня (Нор) 2 - 1 1.90 3.72 3.07
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Викинг Ставангер (Нор) - Айерсун (Нор)
14:00 0 - 2 1.24 5.45 8.73
Олесунд (Нор) - Братвог (Нор)
15:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Нутоден (Нор) - Од БК 2 (Нор)
18:00 - 0.00 0.00 0.00
Берум (Нор) - Фрам Ларвик (Нор)
20:00 1 - 0 1.92 3.85 3.10
Флоя (Нор) - Тромсдален (Нор)
21:00 - 0.00 0.00 0.00
Тромсдален (Нор) - Сеня (Нор)
22:00 2 - 1 1.90 3.72 3.07
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
20:00 Нигер - Република Конго 0 - 1 2.98 3.06 2.37
21:45 Португалия - Израел 4 - 0 1.18 6.68 15.19
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Нигер - Република Конго
20:00 0 - 1 2.98 3.06 2.37
Португалия - Израел
21:45 4 - 0 1.18 6.68 15.19
Световно Първенство Квал. зона AFC Рез. 1 X 2
09:00 Туркменистан - Ливан 3 - 2 5.26 3.83 1.58
14:00 Шри Ланка - Южна Корея 0 - 5 54.10 20.55 1.01
Световно Първенство Квал. зона AFC
Час Рез. 1 X 2
Туркменистан - Ливан
09:00 3 - 2 5.26 3.83 1.58
Шри Ланка - Южна Корея
14:00 0 - 5 54.10 20.55 1.01
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
00:00 Тринидад и Тобаго - Сейнт Китс и Невис 2 - 0 1.73 3.61 4.18
00:00 Хаити - Никарагуа 1 - 0 1.57 3.70 5.48
02:00 Гренада - Монсерат 1 - 2 3.30 3.54 2.02
03:00 Бермудски острови - Кайманови острови 1 - 1 0.00 0.00 0.00
03:00 Кюрасао - Гватемала 0 - 0 1.88 3.60 3.56
04:00 Барбадос - Доминика 1 - 1 1.75 3.49 4.43
04:05 Ел Салвадор - Антигуа и Барбуда 3 - 0 1.24 5.34 8.99
04:05 Канада - Суринам 4 - 0 1.29 5.20 8.27
04:05 Панама - Доминиканска република 3 - 0 1.13 7.12 14.28
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Тринидад и Тобаго - Сейнт Китс и Невис
00:00 2 - 0 1.73 3.61 4.18
Хаити - Никарагуа
00:00 1 - 0 1.57 3.70 5.48
Гренада - Монсерат
02:00 1 - 2 3.30 3.54 2.02
Бермудски острови - Кайманови острови
03:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кюрасао - Гватемала
03:00 0 - 0 1.88 3.60 3.56
Барбадос - Доминика
04:00 1 - 1 1.75 3.49 4.43
Ел Салвадор - Антигуа и Барбуда
04:05 3 - 0 1.24 5.34 8.99
Канада - Суринам
04:05 4 - 0 1.29 5.20 8.27
Панама - Доминиканска република
04:05 3 - 0 1.13 7.12 14.28
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
00:00 Еквадор - Перу 1 - 2 1.35 4.72 8.66
01:30 Венецуела - Уругвай 0 - 0 5.05 3.52 1.72
02:00 Колумбия - Аржентина 2 - 2 3.15 3.01 2.40
03:30 Парагвай - Бразилия 0 - 2 6.76 3.80 1.54
04:30 Чили - Боливия 1 - 1 1.21 6.04 13.48
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL
Час Рез. 1 X 2
Еквадор - Перу
00:00 1 - 2 1.35 4.72 8.66
Венецуела - Уругвай
01:30 0 - 0 5.05 3.52 1.72
Колумбия - Аржентина
02:00 2 - 2 3.15 3.01 2.40
Парагвай - Бразилия
03:30 0 - 2 6.76 3.80 1.54
Чили - Боливия
04:30 1 - 1 1.21 6.04 13.48
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 ЯПС Ярвенпяя - НЯС Нурмиярви 3 - 0 1.37 4.81 5.94
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ЯПС Ярвенпяя - НЯС Нурмиярви
19:00 3 - 0 1.37 4.81 5.94
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Палестино Сантяго - Уачипато Талкауано - 0.00 0.00 0.00
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Палестино Сантяго - Уачипато Талкауано
22:00 - 0.00 0.00 0.00
Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
20:30 Квидинг - Тролхетан 3 - 1 2.71 3.42 2.28
Швеция - Купа на Швеция
Час Рез. 1 X 2
Квидинг - Тролхетан
20:30 3 - 1 2.71 3.42 2.28
Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Ависпа Фукуока - Кагошима Юнайтед 6 - 0 1.27 5.07 9.34
12:00 Гираванц Китакюшу - Сагамихара 0 - 1 0.00 0.00 0.00
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Омия Ардижа 1 - 0 2.24 2.91 3.31
12:00 Серезо Осака - Гайнаре Тотори 2 - 0 0.00 0.00 0.00
13:00 Албирекс Ниигата - Звейген Канадзава 4 - 1 1.73 3.44 4.47
13:00 Мацумото Ямага - Рюкю 1 - 0 2.71 3.15 2.46
13:00 Мито Холихок - Теспакусатсу Гунма 0 - 3 0.00 0.00 0.00
13:00 Саган Тошу - Роасо Кумамото 1 - 0 1.39 4.07 7.75
13:00 Точиги СК - Мачида Зелвия 2 - 0 2.73 2.87 2.66
13:00 Урава Ред Даймъндс - Каталер Тояма 1 - 0 1.39 4.22 7.32
Япония - Купа на Императора
Час Рез. 1 X 2
Ависпа Фукуока - Кагошима Юнайтед
12:00 6 - 0 1.27 5.07 9.34
Гираванц Китакюшу - Сагамихара
12:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Джеф Юнайтед Чиба - Омия Ардижа
12:00 1 - 0 2.24 2.91 3.31
Серезо Осака - Гайнаре Тотори
12:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Албирекс Ниигата - Звейген Канадзава
13:00 4 - 1 1.73 3.44 4.47
Мацумото Ямага - Рюкю
13:00 1 - 0 2.71 3.15 2.46
Мито Холихок - Теспакусатсу Гунма
13:00 0 - 3 0.00 0.00 0.00
Саган Тошу - Роасо Кумамото
13:00 1 - 0 1.39 4.07 7.75
Точиги СК - Мачида Зелвия
13:00 2 - 0 2.73 2.87 2.66
Урава Ред Даймъндс - Каталер Тояма
13:00 1 - 0 1.39 4.22 7.32