Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
16:30 Хартлипул - Бромли 3 - 2 1.86 3.43 3.85
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Хартлипул - Бромли
16:30 3 - 2 1.86 3.43 3.85
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Леганес - Райо Валекано 1 - 2 1.90 3.21 4.31
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Леганес - Райо Валекано
22:00 1 - 2 1.90 3.21 4.31
Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Албинолефе - Алесандрия 1 - 2 2.58 2.97 2.71
21:45 Падуа - Авелино 1 - 1 2.06 3.04 3.60
Италия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Албинолефе - Алесандрия
18:30 1 - 2 2.58 2.97 2.71
Падуа - Авелино
21:45 1 - 1 2.06 3.04 3.60
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:05 Мелбърн Виктори - Мелбърн Сити 1 - 1 4.71 3.99 1.66
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Мелбърн Виктори - Мелбърн Сити
09:05 1 - 1 4.71 3.99 1.66
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Куандо Кубанго - Санта Рита де Касия 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Саграда Есперанса - Рекреативо до Либоло - 0.00 0.00 0.00
17:00 Феровиарио до Уамбо - Интерклубе Луанда 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Дешпортиво да Уила - Байша де Касанже 0 - 1 1.69 3.43 4.68
18:30 Петро Атлетико - Прогресо до Шамбизанга 3 - 1 1.37 3.95 7.52
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Куандо Кубанго - Санта Рита де Касия
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Саграда Есперанса - Рекреативо до Либоло
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Феровиарио до Уамбо - Интерклубе Луанда
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Дешпортиво да Уила - Байша де Касанже
17:30 0 - 1 1.69 3.43 4.68
Петро Атлетико - Прогресо до Шамбизанга
18:30 3 - 1 1.37 3.95 7.52
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Днепър Могильов - Арсенал Дзержинск 1 - 1 2.04 3.20 3.42
16:00 Орша - Барановичи 2 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Слоним-2017 - Крумкачи Минск 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Днепър Могильов - Арсенал Дзержинск
14:00 1 - 1 2.04 3.20 3.42
Орша - Барановичи
16:00 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Слоним-2017 - Крумкачи Минск
18:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Волта Редонда RJ - Манаус AM 5 - 0 2.14 3.01 3.35
22:00 Жакуйпензе BA - Томбензе MG 1 - 1 2.66 3.00 2.56
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Волта Редонда RJ - Манаус AM
22:00 5 - 0 2.14 3.01 3.35
Жакуйпензе BA - Томбензе MG
22:00 1 - 1 2.66 3.00 2.56
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Парана Клуб PR - Ботафого SP 0 - 1 2.27 2.74 3.40
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Парана Клуб PR - Ботафого SP
01:00 0 - 1 2.27 2.74 3.40
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико GO - Сао Пауло SP 2 - 0 3.70 3.10 2.05
03:00 Брагантино SP - Баия BA 3 - 3 1.84 3.26 4.32
03:00 Сантос SP - Сеара CE 3 - 1 2.00 3.33 3.51
17:00 Флуминензе RJ - Куяба MT 1 - 0 1.50 4.11 5.83
22:00 Америка MG - Коринтианс SP 0 - 1 2.72 3.05 2.61
22:00 Форталеса CE - Интернасионал RS 5 - 1 3.21 2.97 2.34
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико GO - Сао Пауло SP
01:00 2 - 0 3.70 3.10 2.05
Брагантино SP - Баия BA
03:00 3 - 3 1.84 3.26 4.32
Сантос SP - Сеара CE
03:00 3 - 1 2.00 3.33 3.51
Флуминензе RJ - Куяба MT
17:00 1 - 0 1.50 4.11 5.83
Америка MG - Коринтианс SP
22:00 0 - 1 2.72 3.05 2.61
Форталеса CE - Интернасионал RS
22:00 5 - 1 3.21 2.97 2.34
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Ремо PA - Бразил де Пелотас RS 1 - 0 1.94 3.18 3.96
03:00 Ботафого RJ - Коритиба PR 2 - 0 2.33 2.92 3.18
22:00 Понте Прета SP - Васко да Гама RJ 1 - 1 3.15 3.00 2.29
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Ремо PA - Бразил де Пелотас RS
01:00 1 - 0 1.94 3.18 3.96
Ботафого RJ - Коритиба PR
03:00 2 - 0 2.33 2.92 3.18
Понте Прета SP - Васко да Гама RJ
22:00 1 - 1 3.15 3.00 2.29
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Карабобо Валенсия - Гран Валенсия Маракай 2 - 3 2.53 2.88 2.87
02:15 Ерманос Колменарес - Депортиво Тачира 2 - 2 2.82 3.14 2.32
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Карабобо Валенсия - Гран Валенсия Маракай
00:00 2 - 3 2.53 2.88 2.87
Ерманос Колменарес - Депортиво Тачира
02:15 2 - 2 2.82 3.14 2.32
Гърция - Футболна Лига - Север Рез. 1 X 2
17:00 АЕП Караяния - Кавала 0 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Аполон Понту - Алмопос Аридеа 3 - 1 2.10 3.03 3.38
17:00 Пансерайкос - Олимпиакос Волос 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Теспротос Игуменица - Верия 3 - 2 0.00 0.00 0.00
17:00 Триглия - Пиерикос Катерини 1 - 1 1.84 2.92 4.87
Гърция - Футболна Лига - Север
Час Рез. 1 X 2
АЕП Караяния - Кавала
17:00 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Аполон Понту - Алмопос Аридеа
17:00 3 - 1 2.10 3.03 3.38
Пансерайкос - Олимпиакос Волос
17:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Теспротос Игуменица - Верия
17:00 3 - 2 0.00 0.00 0.00
Триглия - Пиерикос Катерини
17:00 1 - 1 1.84 2.92 4.87
Гърция - Футболна Лига - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Егалео - Родос 1 - 1 2.23 2.82 3.40
17:00 Еноси ПД Аспропиргос - Санторини 2020 1 - 2 3.59 3.25 1.98
17:00 Епископи - Ялисос 1948 3 - 0 1.93 2.90 4.34
17:00 Калитеа - Астерас Влахиоти 1 - 0 1.26 4.70 10.44
Гърция - Футболна Лига - Юг
Час Рез. 1 X 2
Егалео - Родос
17:00 1 - 1 2.23 2.82 3.40
Еноси ПД Аспропиргос - Санторини 2020
17:00 1 - 2 3.59 3.25 1.98
Епископи - Ялисос 1948
17:00 3 - 0 1.93 2.90 4.34
Калитеа - Астерас Влахиоти
17:00 1 - 0 1.26 4.70 10.44
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 ЗЕСКО Юнайтед - Грийн Ийгълс отл. 0.00 0.00 0.00
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
ЗЕСКО Юнайтед - Грийн Ийгълс
16:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
23:00 Ла Екуидад Богота - Депортес Толима - 0.00 0.00 0.00
23:00 Хуниор Баранкиля - Мильонариос Богота - 2.15 2.74 3.85
Колумбия - Апертура - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ла Екуидад Богота - Депортес Толима
23:00 - 0.00 0.00 0.00
Хуниор Баранкиля - Мильонариос Богота
23:00 - 2.15 2.74 3.85
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
14:30 Дофинс Ноар - СМ Санга Баленде - 0.00 0.00 0.00
17:30 АС Вита Клуб - Лубумбаши Спорт отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 Маниема Юнион - ДК Мотема Пембе - 0.00 0.00 0.00
17:30 СМ Санга Баленде - Расинг Клуб Киншаса отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Дофинс Ноар - СМ Санга Баленде
14:30 - 0.00 0.00 0.00
АС Вита Клуб - Лубумбаши Спорт
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Маниема Юнион - ДК Мотема Пембе
17:30 - 0.00 0.00 0.00
СМ Санга Баленде - Расинг Клуб Киншаса
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Лига 1 Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:00 АСЕК Мимозас - АФАД Джекану 1 - 1 0.00 0.00 0.00
21:00 Сан Педро - СО де л'Арми 2 - 0 2.40 3.20 2.63
Кот д'Ивоар - Лига 1 Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
АСЕК Мимозас - АФАД Джекану
21:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Сан Педро - СО де л'Арми
21:00 2 - 0 2.40 3.20 2.63
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Кедия - ЖАХЕ Ел Мина 3 - 4 0.00 0.00 0.00
20:00 Полис Нуакшот - Интер Нуакшот 2 - 0 0.00 0.00 0.00
22:40 Гард Насионал - Арми Насионал 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Кедия - ЖАХЕ Ел Мина
19:30 3 - 4 0.00 0.00 0.00
Полис Нуакшот - Интер Нуакшот
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Гард Насионал - Арми Насионал
22:40 2 - 2 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Ред Лайънс 0 - 0 2.11 3.04 3.31
15:30 МАФКО Салима - Каронга Юнайтед 0 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Мзузу Юнивърсити - Читипа Юнайтед 1 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Нтопва - Томъс Нийренда Старс 1 - 2 2.74 2.89 2.53
15:30 Няса Биг Булетс - Майти Тайгърс 2 - 1 1.21 5.26 11.46
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Ред Лайънс
15:30 0 - 0 2.11 3.04 3.31
МАФКО Салима - Каронга Юнайтед
15:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Мзузу Юнивърсити - Читипа Юнайтед
15:30 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Нтопва - Томъс Нийренда Старс
15:30 1 - 2 2.74 2.89 2.53
Няса Биг Булетс - Майти Тайгърс
15:30 2 - 1 1.21 5.26 11.46
Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Абиа Уориърс - Ифеани Уба 1 - 1 1.45 3.61 7.23
18:00 Адамава Юнайтед - Плато Юнайтед 0 - 2 2.20 2.81 3.33
18:00 Варри Уулвс - Съншайн Старс 2 - 1 1.53 3.28 6.64
18:00 Викки Туристс - Аква Юнайтед 2 - 2 2.74 2.80 2.57
18:00 Даккада - Лоби Старс 0 - 1 1.49 3.61 6.18
18:00 Енугу Рейнджърс - МФМ Лагос 1 - 1 0.00 0.00 0.00
18:00 Кано Пиларс - Ениймба 2 - 1 1.57 3.27 5.99
18:00 Катсина Юнайтед - Насарава Юнайтед 2 - 1 1.93 3.07 3.77
18:00 Квара Юнайтед - Джигава Голдън Старс 3 - 0 1.30 4.33 9.37
18:00 Хартланд - Ривърс Юнайтед 2 - 2 1.81 3.18 4.19
Нигерия - НПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Абиа Уориърс - Ифеани Уба
18:00 1 - 1 1.45 3.61 7.23
Адамава Юнайтед - Плато Юнайтед
18:00 0 - 2 2.20 2.81 3.33
Варри Уулвс - Съншайн Старс
18:00 2 - 1 1.53 3.28 6.64
Викки Туристс - Аква Юнайтед
18:00 2 - 2 2.74 2.80 2.57
Даккада - Лоби Старс
18:00 0 - 1 1.49 3.61 6.18
Енугу Рейнджърс - МФМ Лагос
18:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Кано Пиларс - Ениймба
18:00 2 - 1 1.57 3.27 5.99
Катсина Юнайтед - Насарава Юнайтед
18:00 2 - 1 1.93 3.07 3.77
Квара Юнайтед - Джигава Голдън Старс
18:00 3 - 0 1.30 4.33 9.37
Хартланд - Ривърс Юнайтед
18:00 2 - 2 1.81 3.18 4.19
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Заглембие Сосновец - Гурник Ленчна 0 - 1 2.66 3.28 2.43
13:40 Одра Ополе - ГКС Тихи 1 - 5 2.83 2.98 2.46
17:00 Сандеця Нови Сонч - Пуща Неполомице 2 - 1 1.88 3.29 4.01
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Заглембие Сосновец - Гурник Ленчна
13:40 0 - 1 2.66 3.28 2.43
Одра Ополе - ГКС Тихи
13:40 1 - 5 2.83 2.98 2.46
Сандеця Нови Сонч - Пуща Неполомице
17:00 2 - 1 1.88 3.29 4.01
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Квик Халден (Нор) - Мос (Нор) 6 - 2 1.49 4.21 5.28
15:00 Хьодд (Нор) - Нардо (Нор) 5 - 2 1.26 5.20 8.50
16:00 Флурьо (Нор) - Сотра (Нор) 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Квик Халден (Нор) - Мос (Нор)
15:00 6 - 2 1.49 4.21 5.28
Хьодд (Нор) - Нардо (Нор)
15:00 5 - 2 1.26 5.20 8.50
Флурьо (Нор) - Сотра (Нор)
16:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
18:30 Австрия - Словакия 0 - 0 1.70 3.65 5.02
19:00 Англия - Румъния 1 - 0 1.21 6.58 13.57
19:00 Дания - Босна и Херцеговина 2 - 0 1.35 4.49 9.76
19:00 Люксембург - Шотландия 0 - 1 4.27 3.34 1.88
19:00 Молдова - Азербайджан 1 - 0 3.63 3.04 2.12
19:00 Нидерландия - Грузия 3 - 0 1.25 5.80 11.14
20:00 Норвегия - Гърция 1 - 2 2.22 3.07 3.47
21:45 Белгия - Хърватска 1 - 0 1.85 3.47 4.46
22:45 Алжир - Мали 1 - 0 1.57 3.62 6.56
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Австрия - Словакия
18:30 0 - 0 1.70 3.65 5.02
Англия - Румъния
19:00 1 - 0 1.21 6.58 13.57
Дания - Босна и Херцеговина
19:00 2 - 0 1.35 4.49 9.76
Люксембург - Шотландия
19:00 0 - 1 4.27 3.34 1.88
Молдова - Азербайджан
19:00 1 - 0 3.63 3.04 2.12
Нидерландия - Грузия
19:00 3 - 0 1.25 5.80 11.14
Норвегия - Гърция
20:00 1 - 2 2.22 3.07 3.47
Белгия - Хърватска
21:45 1 - 0 1.85 3.47 4.46
Алжир - Мали
22:45 1 - 0 1.57 3.62 6.56
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
00:00 Бахамски острови - Тринидад и Тобаго 0 - 0 28.38 12.22 1.02
00:00 Брит. Вирджински о-ви - Кюрасао 0 - 8 44.83 22.23 1.01
02:00 Ам. Вирджински о-ви - Ел Салвадор 0 - 7 29.24 15.00 1.01
03:00 Ангуила - Панама 0 - 13 26.18 16.35 1.01
03:00 Аруба - Канада 0 - 7 54.65 15.85 1.01
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Бахамски острови - Тринидад и Тобаго
00:00 0 - 0 28.38 12.22 1.02
Брит. Вирджински о-ви - Кюрасао
00:00 0 - 8 44.83 22.23 1.01
Ам. Вирджински о-ви - Ел Салвадор
02:00 0 - 7 29.24 15.00 1.01
Ангуила - Панама
03:00 0 - 13 26.18 16.35 1.01
Аруба - Канада
03:00 0 - 7 54.65 15.85 1.01
Таджикистан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Есхата Худжанд - Худжанд 3 - 2 4.04 3.75 1.68
15:30 Равшан Куляб - Куктош Рудаки 2 - 0 2.50 3.20 2.50
Таджикистан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Есхата Худжанд - Худжанд
15:30 3 - 2 4.04 3.75 1.68
Равшан Куляб - Куктош Рудаки
15:30 2 - 0 2.50 3.20 2.50
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
18:45 Бостън Ривър - Монтевидео Сити Торке 1 - 2 3.71 3.31 1.91
21:00 Рентистас Монтевидео - Депортиво Малдонадо 0 - 2 2.20 3.09 3.11
23:15 Серо Ларго Мело - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 4 2.12 3.15 3.24
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Бостън Ривър - Монтевидео Сити Торке
18:45 1 - 2 3.71 3.31 1.91
Рентистас Монтевидео - Депортиво Малдонадо
21:00 0 - 2 2.20 3.09 3.11
Серо Ларго Мело - Ривър Плейт Монтевидео
23:15 2 - 4 2.12 3.15 3.24
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ТБ Творойри - Фуглафьордур - 0.00 0.00 0.00
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
ТБ Творойри - Фуглафьордур
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 РоПС Рованиеми - Екеняс ИФ 0 - 0 2.30 3.17 3.02
18:30 ЙИППО Йоенсуу - ВПС Вааса 1 - 1 3.59 3.40 1.94
18:30 ПК-35 Вантаа - ТПС Турку 0 - 0 3.25 3.03 2.23
18:30 Яро - Гнистан Хелзинки 2 - 2 1.90 3.54 3.59
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
РоПС Рованиеми - Екеняс ИФ
17:00 0 - 0 2.30 3.17 3.02
ЙИППО Йоенсуу - ВПС Вааса
18:30 1 - 1 3.59 3.40 1.94
ПК-35 Вантаа - ТПС Турку
18:30 0 - 0 3.25 3.03 2.23
Яро - Гнистан Хелзинки
18:30 2 - 2 1.90 3.54 3.59
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МиПК Микели - Кески-Уусимаа 2 - 0 2.56 3.47 2.33
18:30 ПеКа Котка - ЯПС Ярвенпяя 1 - 2 4.78 4.39 1.50
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
МиПК Микели - Кески-Уусимаа
18:30 2 - 0 2.56 3.47 2.33
ПеКа Котка - ЯПС Ярвенпяя
18:30 1 - 2 4.78 4.39 1.50
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ЕПС Еспоо - Гранкула ИФК 1 - 3 2.75 3.40 2.22
18:30 Илвес-Кисат Тампере - Паргас ИФ 2 - 3 2.19 3.60 2.67
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ЕПС Еспоо - Гранкула ИФК
18:30 1 - 3 2.75 3.40 2.22
Илвес-Кисат Тампере - Паргас ИФ
18:30 2 - 3 2.19 3.60 2.67
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 ЯБК Якобстад - Вааякоски Ювяскюля 1 - 1 1.94 3.73 3.09
18:30 Кеми Сити - ОТП Оулу 1 - 2 10.43 6.97 1.15
18:30 Нярпес Крафт - Еркулес Оулу 0 - 1 5.89 4.57 1.41
18:30 СЯК Академия - Вааса ИФК 9 - 1 1.02 10.92 47.98
18:30 ЮЯК Ювяскюля - ОЛС Оулу 2 - 0 1.52 4.22 4.90
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
ЯБК Якобстад - Вааякоски Ювяскюля
15:00 1 - 1 1.94 3.73 3.09
Кеми Сити - ОТП Оулу
18:30 1 - 2 10.43 6.97 1.15
Нярпес Крафт - Еркулес Оулу
18:30 0 - 1 5.89 4.57 1.41
СЯК Академия - Вааса ИФК
18:30 9 - 1 1.02 10.92 47.98
ЮЯК Ювяскюля - ОЛС Оулу
18:30 2 - 0 1.52 4.22 4.90
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:30 Уачипато Талкауано - Евертън Виня дел Мар 0 - 0 2.92 3.06 2.38
18:30 Унион Еспаньола - Антофагаста 1 - 1 1.82 3.54 4.07
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Уачипато Талкауано - Евертън Виня дел Мар
03:30 0 - 0 2.92 3.06 2.38
Унион Еспаньола - Антофагаста
18:30 1 - 1 1.82 3.54 4.07
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Карлстад Футбол - Питео 3 - 1 1.60 4.02 4.49
14:00 Тебю ФК - Солентюна 1 - 3 2.41 3.57 2.45
15:00 ИФК Ханинге - ИФК Люлео 1 - 0 1.77 3.77 3.77
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Карлстад Футбол - Питео
14:00 3 - 1 1.60 4.02 4.49
Тебю ФК - Солентюна
14:00 1 - 3 2.41 3.57 2.45
ИФК Ханинге - ИФК Люлео
15:00 1 - 0 1.77 3.77 3.77
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Лунд - Линкьопинг Сити 5 - 1 1.54 4.00 5.27
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Лунд - Линкьопинг Сити
16:00 5 - 1 1.54 4.00 5.27
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Фалкенберг - Вестерос 2 - 1 2.55 3.31 2.63
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Фалкенберг - Вестерос
16:00 2 - 1 2.55 3.31 2.63
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:00 Съннам - Чонбук Хюндай Моторс 1 - 5 3.60 3.07 2.04
10:30 Тегу - Сеул 1 - 1 1.78 3.39 4.37
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Съннам - Чонбук Хюндай Моторс
10:00 1 - 5 3.60 3.07 2.04
Тегу - Сеул
10:30 1 - 1 1.78 3.39 4.37
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Теджън Хана Ситизен - Анянг 1 - 2 2.27 3.03 3.05
12:30 Кимчхон Сангму - Ансан Грийнърс 3 - 0 1.89 3.16 3.91
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Теджън Хана Ситизен - Анянг
10:00 1 - 2 2.27 3.03 3.05
Кимчхон Сангму - Ансан Грийнърс
12:30 3 - 0 1.89 3.16 3.91
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Монтедио Ямагата 1 - 1 2.80 3.00 2.55
08:00 Звейген Канадзава - Омия Ардижа 1 - 0 2.68 3.02 2.66
08:00 Точиги СК - Киото Санга 0 - 0 3.68 3.16 2.03
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Джеф Юнайтед Чиба - Монтедио Ямагата
08:00 1 - 1 2.80 3.00 2.55
Звейген Канадзава - Омия Ардижа
08:00 1 - 0 2.68 3.02 2.66
Точиги СК - Киото Санга
08:00 0 - 0 3.68 3.16 2.03
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
07:00 Консадол Сапоро - Йокохама Ф-Маринос 1 - 1 2.56 3.66 2.33
09:00 Кашима Антлърс - Шимизу Ес-Пулс 2 - 1 1.48 3.94 6.32
12:00 Висел Кобе - Урава Ред Даймъндс 1 - 2 2.09 3.32 3.27
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Консадол Сапоро - Йокохама Ф-Маринос
07:00 1 - 1 2.56 3.66 2.33
Кашима Антлърс - Шимизу Ес-Пулс
09:00 2 - 1 1.48 3.94 6.32
Висел Кобе - Урава Ред Даймъндс
12:00 1 - 2 2.09 3.32 3.27