Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Нотс Каунти - Честърфийлд 3 - 2 2.25 3.18 3.00
Англия - Национална Лига - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Нотс Каунти - Честърфийлд
18:00 3 - 2 2.25 3.18 3.00
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Алмерия - Жирона 0 - 0 1.68 3.70 4.91
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Алмерия - Жирона
22:00 0 - 0 1.68 3.70 4.91
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:05 Бризбейн Роар - Сидни 0 - 2 3.60 3.62 1.97
10:05 Сентръл Коуст Маринърс - Уестърн Юнайтед 2 - 0 1.68 3.91 4.55
12:10 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Пърт Глори 1 - 1 2.51 3.58 2.56
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Бризбейн Роар - Сидни
08:05 0 - 2 3.60 3.62 1.97
Сентръл Коуст Маринърс - Уестърн Юнайтед
10:05 2 - 0 1.68 3.91 4.55
Нюкасъл Юнайтед Джетс - Пърт Глори
12:10 1 - 1 2.51 3.58 2.56
Алжир - Други Рез. 1 X 2
19:00 МК Оран - ВА Тлемсен 0 - 0 1.32 4.78 7.24
Алжир - Други
Час Рез. 1 X 2
МК Оран - ВА Тлемсен
19:00 0 - 0 1.32 4.78 7.24
Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Бравош де Макиш - Примейро де Агосто 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Академика до Лобито - Рекреативо да Каала 0 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Спортинг де Кабинда - Уилиет Бенгела 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Ангола - Жирабола
Час Рез. 1 X 2
Бравош де Макиш - Примейро де Агосто
17:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Академика до Лобито - Рекреативо да Каала
17:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Спортинг де Кабинда - Уилиет Бенгела
17:30 2 - 3 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал Рез. 1 X 2
01:00 Колон Санта Фе - Расинг Клуб 3 - 0 2.49 2.91 2.82
01:00 Расинг Клуб - Колон Санта Фе - 0.00 0.00 0.00
Аржентина - Копа де ла Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Колон Санта Фе - Расинг Клуб
01:00 3 - 0 2.49 2.91 2.82
Расинг Клуб - Колон Санта Фе
01:00 - 0.00 0.00 0.00
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Белшина Бобруйск - Локомотив Гомел 1 - 1 2.19 3.15 3.03
16:00 Нафтан Новополоцк - Шахтьор Петриков 2 - 1 2.30 3.31 2.67
18:00 Волна Пинск - Лида 1 - 2 1.57 3.75 4.74
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Белшина Бобруйск - Локомотив Гомел
14:00 1 - 1 2.19 3.15 3.03
Нафтан Новополоцк - Шахтьор Петриков
16:00 2 - 1 2.30 3.31 2.67
Волна Пинск - Лида
18:00 1 - 2 1.57 3.75 4.74
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
21:30 Феровиарио CE - Алтос PI 1 - 0 1.89 3.15 3.87
23:00 Санта Круз PE - Флореста CE 0 - 0 2.00 3.29 3.35
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Феровиарио CE - Алтос PI
21:30 1 - 0 1.89 3.15 3.87
Санта Круз PE - Флореста CE
23:00 0 - 0 2.00 3.29 3.35
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
17:00 Итуано SP - Гремио Новоризонтино SP 1 - 4 3.17 3.05 2.17
22:00 Фигуерензе SC - Оесте SP 1 - 0 2.56 2.66 2.99
23:00 Мирасол SP - Ипиранга RS 1 - 2 1.90 3.20 3.79
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Итуано SP - Гремио Новоризонтино SP
17:00 1 - 4 3.17 3.05 2.17
Фигуерензе SC - Оесте SP
22:00 1 - 0 2.56 2.66 2.99
Мирасол SP - Ипиранга RS
23:00 1 - 2 1.90 3.20 3.79
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
17:00 Лондрина PR - Бруске SC 0 - 1 2.42 2.64 3.39
22:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Сампайо Кореа MA 0 - 0 1.87 3.38 3.93
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Лондрина PR - Бруске SC
17:00 0 - 1 2.42 2.64 3.39
Сентро Спортиво Алагоано AL - Сампайо Кореа MA
22:30 0 - 0 1.87 3.38 3.93
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Португеза Акаригуа - Замора Баринас 2 - 1 4.33 3.52 1.72
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Португеза Акаригуа - Замора Баринас
02:00 2 - 1 4.33 3.52 1.72
Гърция - Футболна Лига - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Ники Волос - Каламата 2 - 2 2.88 2.95 2.39
Гърция - Футболна Лига - Юг
Час Рез. 1 X 2
Ники Волос - Каламата
17:00 2 - 2 2.88 2.95 2.39
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Фрам Рейкявик - Вестри 4 - 0 1.42 4.62 5.52
19:00 Викингур Олафсвик - Тор Акурейри 2 - 2 3.80 4.16 1.70
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фрам Рейкявик - Вестри
17:00 4 - 0 1.42 4.62 5.52
Викингур Олафсвик - Тор Акурейри
19:00 2 - 2 3.80 4.16 1.70
Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
19:30 Каеди - Нуадибу 0 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 АСАК Конкорд - Сахел Нуадибу 0 - 0 0.00 0.00 0.00
22:40 Трарза АК Медине - СНИМ 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Мавритания - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Каеди - Нуадибу
19:30 0 - 0 0.00 0.00 0.00
АСАК Конкорд - Сахел Нуадибу
20:00 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Трарза АК Медине - СНИМ
22:40 0 - 0 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Би Форвард Уондърърс - Томъс Нийренда Старс 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Мояле Баракс - Читипа Юнайтед 0 - 0 1.91 3.19 3.79
15:30 СИВО Юнайтед - Каронга Юнайтед 0 - 1 2.03 3.03 3.60
15:30 Силвър Страйкърс - Ред Лайънс отл. 1.60 3.37 5.67
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Би Форвард Уондърърс - Томъс Нийренда Старс
15:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Мояле Баракс - Читипа Юнайтед
15:30 0 - 0 1.91 3.19 3.79
СИВО Юнайтед - Каронга Юнайтед
15:30 0 - 1 2.03 3.03 3.60
Силвър Страйкърс - Ред Лайънс
15:30 отл. 1.60 3.37 5.67
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Арка Гдиня - Радомяк Радом 0 - 2 2.73 3.06 2.45
17:00 ГКС Белхатов - ГКС Ястшембе-Здруй 0 - 2 2.46 3.19 2.61
17:00 Ресовия Жешов - Хробри Глогов 1 - 0 2.32 3.03 2.99
17:30 Стомил Олщин - Миедж Легница 1 - 1 3.91 3.42 1.83
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Арка Гдиня - Радомяк Радом
13:40 0 - 2 2.73 3.06 2.45
ГКС Белхатов - ГКС Ястшембе-Здруй
17:00 0 - 2 2.46 3.19 2.61
Ресовия Жешов - Хробри Глогов
17:00 1 - 0 2.32 3.03 2.99
Стомил Олщин - Миедж Легница
17:30 1 - 1 3.91 3.42 1.83
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Аскер (Нор) - Киелсос (Нор) 2 - 2 1.82 4.15 3.18
14:00 Тромсдален (Нор) - Сеня (Нор) 1 - 1 1.65 3.94 4.01
15:00 Айерсун (Нор) - Арендал (Нор) 0 - 3 2.18 3.92 2.55
15:00 Йойгарден (Нор) - Вард Хаугесунд (Нор) 0 - 3 2.29 3.90 2.42
15:00 Конгсвингер (Нор) - Шайд (Нор) 1 - 1 2.04 3.80 2.84
16:00 Нутоден (Нор) - Флекерьой (Нор) 1 - 2 2.14 4.10 2.54
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Аскер (Нор) - Киелсос (Нор)
14:00 2 - 2 1.82 4.15 3.18
Тромсдален (Нор) - Сеня (Нор)
14:00 1 - 1 1.65 3.94 4.01
Айерсун (Нор) - Арендал (Нор)
15:00 0 - 3 2.18 3.92 2.55
Йойгарден (Нор) - Вард Хаугесунд (Нор)
15:00 0 - 3 2.29 3.90 2.42
Конгсвингер (Нор) - Шайд (Нор)
15:00 1 - 1 2.04 3.80 2.84
Нутоден (Нор) - Флекерьой (Нор)
16:00 1 - 2 2.14 4.10 2.54
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
17:00 Того - Гвинея 2 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Русия - България 1 - 0 1.45 4.10 7.79
19:00 Уелс - Албания 0 - 0 1.70 3.48 5.31
20:00 Гамбия - Нигер 2 - 0 0.00 0.00 0.00
20:00 Кот д'Ивоар - Буркина Фасо 2 - 1 1.81 3.22 4.73
21:45 Черна Гора - Израел 1 - 3 2.73 3.13 2.61
21:45 Швеция - Армения 3 - 1 1.31 5.18 9.17
22:00 Сенегал - Замбия 3 - 1 1.42 3.88 8.85
22:30 Тунис - Конго ДР 1 - 0 1.71 3.39 5.40
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Того - Гвинея
17:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Русия - България
18:00 1 - 0 1.45 4.10 7.79
Уелс - Албания
19:00 0 - 0 1.70 3.48 5.31
Гамбия - Нигер
20:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Кот д'Ивоар - Буркина Фасо
20:00 2 - 1 1.81 3.22 4.73
Черна Гора - Израел
21:45 1 - 3 2.73 3.13 2.61
Швеция - Армения
21:45 3 - 1 1.31 5.18 9.17
Сенегал - Замбия
22:00 3 - 1 1.42 3.88 8.85
Тунис - Конго ДР
22:30 1 - 0 1.71 3.39 5.40
Световно Първенство Квал. зона AFC Рез. 1 X 2
09:00 Ливан - Шри Ланка 3 - 2 1.02 16.64 44.37
14:00 Южна Корея - Туркменистан 5 - 0 1.06 10.11 26.10
21:00 Саудитска Арабия - Йемен 3 - 0 1.08 8.43 28.21
Световно Първенство Квал. зона AFC
Час Рез. 1 X 2
Ливан - Шри Ланка
09:00 3 - 2 1.02 16.64 44.37
Южна Корея - Туркменистан
14:00 5 - 0 1.06 10.11 26.10
Саудитска Арабия - Йемен
21:00 3 - 0 1.08 8.43 28.21
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
01:00 Гватемала - Ст. Винсънт и Гренадини 10 - 0 1.04 12.90 32.38
01:00 Суринам - Бермудски острови 6 - 0 0.00 0.00 0.00
02:00 Доминиканска република - Барбадос 1 - 1 1.39 4.14 7.43
04:00 Никарагуа - Белиз 3 - 0 1.08 8.59 23.48
22:00 Търкс и Кайкос - Хаити 0 - 10 51.77 15.53 1.01
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Гватемала - Ст. Винсънт и Гренадини
01:00 10 - 0 1.04 12.90 32.38
Суринам - Бермудски острови
01:00 6 - 0 0.00 0.00 0.00
Доминиканска република - Барбадос
02:00 1 - 1 1.39 4.14 7.43
Никарагуа - Белиз
04:00 3 - 0 1.08 8.59 23.48
Търкс и Кайкос - Хаити
22:00 0 - 10 51.77 15.53 1.01
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
03:30 Бразилия - Еквадор 2 - 0 1.23 5.80 12.17
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL
Час Рез. 1 X 2
Бразилия - Еквадор
03:30 2 - 0 1.23 5.80 12.17
Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Ларн - Клифтънвил 3 - 1 2.06 3.40 3.26
Северна Ирландия - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Ларн - Клифтънвил
19:30 3 - 1 2.06 3.40 3.26
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Верес Ровно - Авангард Краматорск 5 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 ВПК-Агро Шевченковка - Кристал Херсон 1 - 2 0.00 0.00 0.00
17:30 Кремин Кременчуг - Металист 1925 Харков 0 - 4 0.00 0.00 0.00
17:30 МФК Николаев - Полесия Житомир 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Нива Тернопол - Агробизнес Волочиск 1 - 0 5.36 3.70 1.53
17:30 Оболон Киев - Горняк-Спорт Горишни Плавни 0 - 1 0.00 0.00 0.00
17:30 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Волин Луцк 2 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Черноморец Одеса - Алианс Липова Долина 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Верес Ровно - Авангард Краматорск
16:00 5 - 1 0.00 0.00 0.00
ВПК-Агро Шевченковка - Кристал Херсон
17:30 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Кремин Кременчуг - Металист 1925 Харков
17:30 0 - 4 0.00 0.00 0.00
МФК Николаев - Полесия Житомир
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Нива Тернопол - Агробизнес Волочиск
17:30 1 - 0 5.36 3.70 1.53
Оболон Киев - Горняк-Спорт Горишни Плавни
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Прикарпатие Ивано-Франкивск - Волин Луцк
17:30 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Черноморец Одеса - Алианс Липова Долина
17:30 0 - 2 0.00 0.00 0.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Пласа Колония - Насионал Монтевидео 1 - 2 2.86 3.22 2.27
23:15 Суд Америка Монтевидео - Спортиво Серито 0 - 0 2.61 3.16 2.52
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пласа Колония - Насионал Монтевидео
21:00 1 - 2 2.86 3.22 2.27
Суд Америка Монтевидео - Спортиво Серито
23:15 0 - 0 2.61 3.16 2.52
Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:30 Кобресал Ел Салвадор - Унион Ла Калера 0 - 1 2.34 3.25 2.85
20:00 Сантяго Уондърърс - Универсидад Католика 0 - 1 3.77 3.48 1.89
22:30 Палестино Сантяго - Универсидад де Чили 0 - 0 2.22 3.20 3.18
Чили - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Кобресал Ел Салвадор - Унион Ла Калера
17:30 0 - 1 2.34 3.25 2.85
Сантяго Уондърърс - Универсидад Католика
20:00 0 - 1 3.77 3.48 1.89
Палестино Сантяго - Универсидад де Чили
22:30 0 - 0 2.22 3.20 3.18
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Сандвикен - Далкурд 3 - 2 1.99 3.58 3.13
17:00 Хамарби ТФФ - Йоребро Сирианска 2 - 3 2.43 3.49 2.46
17:00 Хюдиксвал - Умео ФК 0 - 1 4.48 4.00 1.59
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Сандвикен - Далкурд
17:00 3 - 2 1.99 3.58 3.13
Хамарби ТФФ - Йоребро Сирианска
17:00 2 - 3 2.43 3.49 2.46
Хюдиксвал - Умео ФК
17:00 0 - 1 4.48 4.00 1.59
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Атвидаберг - Квидинг 1 - 1 2.41 3.45 2.50
17:00 Йостерлен - Люнгшиле 1 - 1 3.16 3.38 2.07
17:00 Твоокерш - Оскаршхамн АИК 0 - 0 2.69 3.42 2.26
17:00 Тролхетан - ИФК Малмьо 3 - 1 1.54 4.03 5.06
17:00 Утсиктенс - Торнс 5 - 1 1.39 4.62 6.02
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Атвидаберг - Квидинг
16:00 1 - 1 2.41 3.45 2.50
Йостерлен - Люнгшиле
17:00 1 - 1 3.16 3.38 2.07
Твоокерш - Оскаршхамн АИК
17:00 0 - 0 2.69 3.42 2.26
Тролхетан - ИФК Малмьо
17:00 3 - 1 1.54 4.03 5.06
Утсиктенс - Торнс
17:00 5 - 1 1.39 4.62 6.02
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Браге - АФК Ескилстюна 1 - 0 2.28 3.17 3.07
16:00 Йостерс - Норбю 0 - 0 2.18 3.30 3.16
16:00 Трелеборг - Сундсвал 1 - 0 2.56 3.09 2.72
18:00 Йоргрите - Вернаму 0 - 0 2.77 3.14 2.49
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Браге - АФК Ескилстюна
14:00 1 - 0 2.28 3.17 3.07
Йостерс - Норбю
16:00 0 - 0 2.18 3.30 3.16
Трелеборг - Сундсвал
16:00 1 - 0 2.56 3.09 2.72
Йоргрите - Вернаму
18:00 0 - 0 2.77 3.14 2.49
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Блек Леопардс - Блумфонтейн Селтик 1 - 1 2.80 3.00 2.48
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Стеленбош 0 - 0 1.55 3.49 5.81
16:00 Мамелоди Съндаунс - Кейптаун Сити 3 - 0 1.61 3.34 5.83
16:00 Марицбург Юнайтед - АмаЗулу Дърбан 0 - 0 2.46 2.98 2.85
16:00 Морока Суолоус - Барока 1 - 1 2.21 3.01 3.21
16:00 Орландо Пайрътс - Тшахума Тша Мадзивхандила 0 - 0 1.67 3.15 5.66
16:00 ТС Галакси - Кайзер Чийфс 0 - 1 2.97 2.96 2.38
16:00 Чипа Юнайтед - СуперСпорт Юнайтед 1 - 1 3.26 3.23 2.09
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Блек Леопардс - Блумфонтейн Селтик
16:00 1 - 1 2.80 3.00 2.48
Ламонтвил Голдън Ероус - Стеленбош
16:00 0 - 0 1.55 3.49 5.81
Мамелоди Съндаунс - Кейптаун Сити
16:00 3 - 0 1.61 3.34 5.83
Марицбург Юнайтед - АмаЗулу Дърбан
16:00 0 - 0 2.46 2.98 2.85
Морока Суолоус - Барока
16:00 1 - 1 2.21 3.01 3.21
Орландо Пайрътс - Тшахума Тша Мадзивхандила
16:00 0 - 0 1.67 3.15 5.66
ТС Галакси - Кайзер Чийфс
16:00 0 - 1 2.97 2.96 2.38
Чипа Юнайтед - СуперСпорт Юнайтед
16:00 1 - 1 3.26 3.23 2.09
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Чуннам Драгонс - Сеул Е-Ланд 3 - 0 2.61 3.06 2.59
12:30 Пусан АйПарк - Кьонсан 2 - 3 2.39 2.91 2.99
12:30 Пучхон 1995 - Чунгнам Асан 1 - 0 2.67 3.09 2.51
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чуннам Драгонс - Сеул Е-Ланд
10:00 3 - 0 2.61 3.06 2.59
Пусан АйПарк - Кьонсан
12:30 2 - 3 2.39 2.91 2.99
Пучхон 1995 - Чунгнам Асан
12:30 1 - 0 2.67 3.09 2.51
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
07:30 Ренофа Ямагучи - Ехиме ФК 2 - 2 2.40 3.00 3.05
08:00 Вентфорет Кофу - Албирекс Ниигата 2 - 2 2.48 2.99 2.90
08:00 Гираванц Китакюшу - Джубило Ивата 0 - 2 4.12 3.36 1.86
08:00 Мацумото Ямага - Мачида Зелвия 1 - 5 2.64 2.97 2.77
09:00 Блаублиц Акита - Рюкю 1 - 1 2.71 3.10 2.60
09:00 Сагамихара - В-Варен Нагазаки 0 - 1 4.45 3.34 1.82
13:00 Фагиано Окаяма - Токио Верди 0 - 1 2.24 3.03 3.34
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Ренофа Ямагучи - Ехиме ФК
07:30 2 - 2 2.40 3.00 3.05
Вентфорет Кофу - Албирекс Ниигата
08:00 2 - 2 2.48 2.99 2.90
Гираванц Китакюшу - Джубило Ивата
08:00 0 - 2 4.12 3.36 1.86
Мацумото Ямага - Мачида Зелвия
08:00 1 - 5 2.64 2.97 2.77
Блаублиц Акита - Рюкю
09:00 1 - 1 2.71 3.10 2.60
Сагамихара - В-Варен Нагазаки
09:00 0 - 1 4.45 3.34 1.82
Фагиано Окаяма - Токио Верди
13:00 0 - 1 2.24 3.03 3.34
Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
08:00 Токио - Шонан Белмар 0 - 1 1.94 3.33 3.72
Япония - Купа на Лигата
Час Рез. 1 X 2
Токио - Шонан Белмар
08:00 0 - 1 1.94 3.33 3.72