Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Райо Валекано - Леганес 3 - 0 2.78 2.67 2.90
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Райо Валекано - Леганес
22:00 3 - 0 2.78 2.67 2.90
Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
12:35 Аделаида Юнайтед - Уестърн Сидни Уондърърс 2 - 2 2.02 3.84 3.22
Австралия - А-Лига
Час Рез. 1 X 2
Аделаида Юнайтед - Уестърн Сидни Уондърърс
12:35 2 - 2 2.02 3.84 3.22
Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:00 Ремо PA - Атлетико MG 0 - 2 6.70 3.94 1.46
01:00 Форталеса CE - Сеара CE 1 - 1 2.63 2.89 2.78
03:30 Америка MG - Крисиума SC 0 - 0 1.34 4.23 8.78
03:30 Коринтианс SP - Атлетико GO 0 - 2 2.02 2.97 3.84
03:30 Флуминензе RJ - Брагантино SP 2 - 0 2.25 3.07 3.14
22:30 Крузейро MG - Жуазейрензе BA 1 - 0 1.29 4.64 9.34
Бразилия - Купа на Бразилия
Час Рез. 1 X 2
Ремо PA - Атлетико MG
01:00 0 - 2 6.70 3.94 1.46
Форталеса CE - Сеара CE
01:00 1 - 1 2.63 2.89 2.78
Америка MG - Крисиума SC
03:30 0 - 0 1.34 4.23 8.78
Коринтианс SP - Атлетико GO
03:30 0 - 2 2.02 2.97 3.84
Флуминензе RJ - Брагантино SP
03:30 2 - 0 2.25 3.07 3.14
Крузейро MG - Жуазейрензе BA
22:30 1 - 0 1.29 4.64 9.34
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Метрополитанос - Атлетико Венецуела 1 - 1 2.29 3.19 2.90
18:15 Универсидад Сентрал - Каракас 2 - 3 5.10 3.63 1.61
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Метрополитанос - Атлетико Венецуела
00:00 1 - 1 2.29 3.19 2.90
Универсидад Сентрал - Каракас
18:15 2 - 3 5.10 3.63 1.61
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
22:15 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Фьолнир Рейкявик 2 - 2 4.75 4.24 1.55
22:15 Гриндавик - Селфос 1 - 0 1.73 3.88 3.89
22:15 Грота Селтярнарнес - Тротур Рейкявик 2 - 2 1.35 5.08 6.31
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Афтурелдинг Мосфелсбаер - Фьолнир Рейкявик
22:15 2 - 2 4.75 4.24 1.55
Гриндавик - Селфос
22:15 1 - 0 1.73 3.88 3.89
Грота Селтярнарнес - Тротур Рейкявик
22:15 2 - 2 1.35 5.08 6.31
Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Найроби Сити Старс - Гор Махия отл. 0.00 0.00 0.00
15:00 Уазито - Кения КБ отл. 0.00 0.00 0.00
Кения - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Найроби Сити Старс - Гор Махия
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Уазито - Кения КБ
15:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
17:30 Маниема Юнион - ТП Мазембе отл. 0.00 0.00 0.00
17:30 СМ Санга Баленде - Расинг Клуб Киншаса отл. 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Маниема Юнион - ТП Мазембе
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
СМ Санга Баленде - Расинг Клуб Киншаса
17:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Рапиде Оуед Зем - Раджа Казабланка 0 - 2 6.52 3.16 1.59
21:15 РСБ Беркан - МК Уджда 3 - 1 1.84 3.31 3.88
23:30 Юсуфиа Берешид - Видад Казабланка 0 - 1 5.81 3.13 1.65
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Рапиде Оуед Зем - Раджа Казабланка
19:00 0 - 2 6.52 3.16 1.59
РСБ Беркан - МК Уджда
21:15 3 - 1 1.84 3.31 3.88
Юсуфиа Берешид - Видад Казабланка
23:30 0 - 1 5.81 3.13 1.65
Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Братвог (Нор) - Олесунд (Нор) 1 - 1 0.00 0.00 0.00
14:00 Лилестрьом (Нор) - ХамКам (Нор) 5 - 0 0.00 0.00 0.00
18:00 Стрьомен (Нор) - Мос (Нор) 2 - 0 1.49 4.58 4.67
Приятелски Срещи - Клубни
Час Рез. 1 X 2
Братвог (Нор) - Олесунд (Нор)
12:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Лилестрьом (Нор) - ХамКам (Нор)
14:00 5 - 0 0.00 0.00 0.00
Стрьомен (Нор) - Мос (Нор)
18:00 2 - 0 1.49 4.58 4.67
Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:30 Япония - Ямайка отл. 0.00 0.00 0.00
19:00 Андора - Ирландия 1 - 4 18.99 6.09 1.18
19:00 Швейцария - Лихтенщайн 7 - 0 1.04 14.00 32.57
20:00 Молдова - Турция - 0.00 0.00 0.00
20:00 Молдова - Турция - 0.00 0.00 0.00
20:00 Турция - Молдова 2 - 0 1.12 7.68 21.42
21:00 Украйна - Северна Ирландия 1 - 0 1.68 3.39 5.64
21:45 Белгия - Гърция 1 - 1 1.37 4.83 7.93
22:45 Алжир - Мавритания 4 - 1 1.25 5.26 11.44
Приятелски Срещи - Национални
Час Рез. 1 X 2
Япония - Ямайка
13:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Андора - Ирландия
19:00 1 - 4 18.99 6.09 1.18
Швейцария - Лихтенщайн
19:00 7 - 0 1.04 14.00 32.57
Молдова - Турция
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Молдова - Турция
20:00 - 0.00 0.00 0.00
Турция - Молдова
20:00 2 - 0 1.12 7.68 21.42
Украйна - Северна Ирландия
21:00 1 - 0 1.68 3.39 5.64
Белгия - Гърция
21:45 1 - 1 1.37 4.83 7.93
Алжир - Мавритания
22:45 4 - 1 1.25 5.26 11.44
Румъния - Плейофи Рез. 1 X 2
20:30 Волунтари - Дунареа Кълъраш 4 - 0 1.26 5.21 12.22
Румъния - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Волунтари - Дунареа Кълъраш
20:30 4 - 0 1.26 5.21 12.22
Световно Първенство Квал. зона AFC Рез. 1 X 2
10:00 Филипини - Гуам отл. 0.00 0.00 0.00
14:30 Китай - Малдиви отл. 0.00 0.00 0.00
17:00 Бангладеш - Афганистан 1 - 1 7.69 4.07 1.41
17:30 Иран - Хонконг 3 - 1 1.02 21.24 27.33
19:00 Непал - Тайван 2 - 0 2.26 3.07 3.22
19:30 Бахрейн - Камбоджа 8 - 0 1.02 14.19 32.76
19:45 ОАЕ - Малайзия 4 - 0 1.28 5.29 9.23
19:45 Тайланд - Индонезия 2 - 2 1.20 6.24 11.07
20:00 Индия - Катар 0 - 1 28.02 10.47 1.06
21:00 Палестина - Сингапур 4 - 0 1.56 3.80 5.61
22:00 Австралия - Кувейт 3 - 0 1.30 4.75 10.52
Световно Първенство Квал. зона AFC
Час Рез. 1 X 2
Филипини - Гуам
10:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Китай - Малдиви
14:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Бангладеш - Афганистан
17:00 1 - 1 7.69 4.07 1.41
Иран - Хонконг
17:30 3 - 1 1.02 21.24 27.33
Непал - Тайван
19:00 2 - 0 2.26 3.07 3.22
Бахрейн - Камбоджа
19:30 8 - 0 1.02 14.19 32.76
ОАЕ - Малайзия
19:45 4 - 0 1.28 5.29 9.23
Тайланд - Индонезия
19:45 2 - 2 1.20 6.24 11.07
Индия - Катар
20:00 0 - 1 28.02 10.47 1.06
Палестина - Сингапур
21:00 4 - 0 1.56 3.80 5.61
Австралия - Кувейт
22:00 3 - 0 1.30 4.75 10.52
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF Рез. 1 X 2
00:00 Монсерат - Ам. Вирджински о-ви 4 - 0 1.02 14.52 49.90
00:30 Куба - Брит. Вирджински о-ви 5 - 0 1.04 11.42 31.96
01:00 Кайманови острови - Аруба 1 - 3 0.00 0.00 0.00
01:00 Пуерто Рико - Бахамски острови 7 - 0 0.00 0.00 0.00
Световно Първенство Квал. зона CONCACAF
Час Рез. 1 X 2
Монсерат - Ам. Вирджински о-ви
00:00 4 - 0 1.02 14.52 49.90
Куба - Брит. Вирджински о-ви
00:30 5 - 0 1.04 11.42 31.96
Кайманови острови - Аруба
01:00 1 - 3 0.00 0.00 0.00
Пуерто Рико - Бахамски острови
01:00 7 - 0 0.00 0.00 0.00
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL Рез. 1 X 2
23:00 Боливия - Венецуела 3 - 1 1.97 3.37 3.85
Световно Първенство Квал. зона CONMEBOL
Час Рез. 1 X 2
Боливия - Венецуела
23:00 3 - 1 1.97 3.37 3.85
Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Пласа Колония 0 - 0 1.84 3.67 3.67
02:30 Насионал Монтевидео - Серо Ларго Мело 1 - 2 1.80 3.42 4.00
Уругвай - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Пенярол Монтевидео - Пласа Колония
00:00 0 - 0 1.84 3.67 3.67
Насионал Монтевидео - Серо Ларго Мело
02:30 1 - 2 1.80 3.42 4.00
Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 ТПВ Тампере - Джаз Пори 0 - 0 3.58 3.96 1.76
Финландия - Каконен Група В
Час Рез. 1 X 2
ТПВ Тампере - Джаз Пори
18:30 0 - 0 3.58 3.96 1.76
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 ИФ Сюлвия - Бромапойкарна 1 - 3 5.77 4.39 1.43
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
ИФ Сюлвия - Бромапойкарна
20:00 1 - 3 5.77 4.39 1.43
Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Шьовде АИК - Асириска Турабдин ИК 1 - 0 1.62 3.92 4.35
Швеция - Първа Дивизия - Юг
Час Рез. 1 X 2
Шьовде АИК - Асириска Турабдин ИК
20:00 1 - 0 1.62 3.92 4.35