Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
23:00 КР Белуиздад (Алж) - Аква Юнайтед (Нгр) - 1.22 5.19 12.73
Шампионска Лига Африка
Час Рез. 1 X 2
КР Белуиздад (Алж) - Аква Юнайтед (Нгр)
23:00 - 1.22 5.19 12.73
Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Брайтън - Лестър 2 - 1 2.65 3.18 2.87
16:00 Уест Хям - Манчестър Юнайтед 1 - 2 4.52 3.83 1.78
18:30 Тотнъм - Челси 0 - 3 5.45 3.72 1.69
Англия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Брайтън - Лестър
16:00 2 - 1 2.65 3.18 2.87
Уест Хям - Манчестър Юнайтед
16:00 1 - 2 4.52 3.83 1.78
Тотнъм - Челси
18:30 0 - 3 5.45 3.72 1.69
Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Майорка - Виляреал 0 - 0 3.84 3.16 2.13
17:15 Реал Сосиедад - Севиля 0 - 0 2.70 3.13 2.81
19:30 Бетис - Еспаньол 2 - 1 2.06 3.28 3.96
22:00 Валенсия - Реал Мадрид - 3.83 3.83 1.91
Испания - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Майорка - Виляреал
15:00 0 - 0 3.84 3.16 2.13
Реал Сосиедад - Севиля
17:15 0 - 0 2.70 3.13 2.81
Бетис - Еспаньол
19:30 2 - 1 2.06 3.28 3.96
Валенсия - Реал Мадрид
22:00 - 3.83 3.83 1.91
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Културал Леонеса 3 - 2 2.71 2.91 2.55
13:00 Селта Виго Б - Расинг Сантандер 2 - 1 3.64 3.05 1.97
18:00 Талавера де ла Рейна - Калахора 0 - 0 2.03 3.02 3.53
18:00 УД Логронес - Реал Унион 1 - 0 1.70 3.28 4.65
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Час Рез. 1 X 2
Интернасионал де Мадрид - Културал Леонеса
13:00 3 - 2 2.71 2.91 2.55
Селта Виго Б - Расинг Сантандер
13:00 2 - 1 3.64 3.05 1.97
Талавера де ла Рейна - Калахора
18:00 0 - 0 2.03 3.02 3.53
УД Логронес - Реал Унион
18:00 1 - 0 1.70 3.28 4.65
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Химнастик де Тарагона 2 - 1 2.30 3.02 2.96
13:00 Севиля Атлетико - Алкояно 1 - 3 1.76 3.31 4.32
18:00 Линенсе - Алхесирас 0 - 4 2.67 2.76 2.70
18:00 Сабадел - Барселона Б 1 - 3 2.35 2.77 3.13
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Час Рез. 1 X 2
Реал Мадрид Кастиля - Химнастик де Тарагона
13:00 2 - 1 2.30 3.02 2.96
Севиля Атлетико - Алкояно
13:00 1 - 3 1.76 3.31 4.32
Линенсе - Алхесирас
18:00 0 - 4 2.67 2.76 2.70
Сабадел - Барселона Б
18:00 1 - 3 2.35 2.77 3.13
Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
15:00 Уеска - Фуенлабрада 0 - 0 1.88 3.21 4.51
17:00 Понферадина - Малага 4 - 0 2.53 2.94 3.00
19:15 Ейбар - Спортинг Хихон 2 - 1 2.12 2.93 3.93
19:15 Тенерифе - Мирандес 1 - 0 1.63 3.56 5.98
Испания - Сегунда Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Уеска - Фуенлабрада
15:00 0 - 0 1.88 3.21 4.51
Понферадина - Малага
17:00 4 - 0 2.53 2.94 3.00
Ейбар - Спортинг Хихон
19:15 2 - 1 2.12 2.93 3.93
Тенерифе - Мирандес
19:15 1 - 0 1.63 3.56 5.98
Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Щутгарт - Байер Леверкузен 1 - 3 3.21 3.71 2.15
18:30 Борусия Дортмунд - Унион Берлин 4 - 2 1.33 5.52 8.46
20:30 Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт - 1.84 3.74 4.18
Германия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Щутгарт - Байер Леверкузен
16:30 1 - 3 3.21 3.71 2.15
Борусия Дортмунд - Унион Берлин
18:30 4 - 2 1.33 5.52 8.46
Волфсбург - Айнтрахт Франкфурт
20:30 - 1.84 3.74 4.18
Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Динамо Дрезден 1 - 0 2.07 3.57 3.34
14:30 Ерцгебирге Ауе - Падерборн 1 - 4 4.09 3.78 1.81
14:30 Санкт Паули - Инголщат 4 - 1 1.59 4.19 5.26
Германия - Втора Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Дармщат 98 - Динамо Дрезден
14:30 1 - 0 2.07 3.57 3.34
Ерцгебирге Ауе - Падерборн
14:30 1 - 4 4.09 3.78 1.81
Санкт Паули - Инголщат
14:30 4 - 1 1.59 4.19 5.26
Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Фрайбург II - Виктория 1889 Берлин 2 - 0 3.61 3.48 1.96
15:00 Ферл - Кайзерслаутерн 0 - 2 2.43 3.29 2.79
Германия - Трета Лига
Час Рез. 1 X 2
Фрайбург II - Виктория 1889 Берлин
14:00 2 - 0 3.61 3.48 1.96
Ферл - Кайзерслаутерн
15:00 0 - 2 2.43 3.29 2.79
Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Емполи - Сампдория 0 - 3 2.60 3.54 2.62
16:00 Венеция - Специя 1 - 2 2.44 3.35 2.96
19:00 Верона - Рома 3 - 2 3.94 3.74 1.90
19:00 Лацио - Каляри 1 - 2 1.47 4.71 6.54
21:45 Ювентус - Милан - 1.97 3.61 3.79
Италия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Емполи - Сампдория
13:30 0 - 3 2.60 3.54 2.62
Венеция - Специя
16:00 1 - 2 2.44 3.35 2.96
Верона - Рома
19:00 3 - 2 3.94 3.74 1.90
Лацио - Каляри
19:00 1 - 2 1.47 4.71 6.54
Ювентус - Милан
21:45 - 1.97 3.61 3.79
Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
21:30 Парма - Кремонезе - 2.16 3.17 3.46
Италия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Парма - Кремонезе
21:30 - 2.16 3.17 3.46
Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Падуа - Триестина 2 - 0 1.62 3.48 5.22
15:30 Пиаченца - Аурора Про Патрия 1 - 1 2.08 3.13 3.38
15:30 Судтирол - Перджолетезе 1 - 0 1.60 3.55 5.25
15:30 Тренто 1921 - Джиана Ерминио 1 - 0 2.44 2.93 2.89
18:30 Албинолефе - Мантова 1 - 0 1.82 3.26 4.12
18:30 Леко - ФералпиСало 1 - 0 1.90 3.17 3.91
18:30 Сереньо - Ренате 0 - 1 2.70 3.01 2.53
18:30 Ювентус Б - Про Верчели 0 - 2 2.08 2.95 3.61
21:30 Виртус Верона - Леняго Салус - 2.46 2.85 2.99
Италия - Серия С - Група А
Час Рез. 1 X 2
Падуа - Триестина
15:30 2 - 0 1.62 3.48 5.22
Пиаченца - Аурора Про Патрия
15:30 1 - 1 2.08 3.13 3.38
Судтирол - Перджолетезе
15:30 1 - 0 1.60 3.55 5.25
Тренто 1921 - Джиана Ерминио
15:30 1 - 0 2.44 2.93 2.89
Албинолефе - Мантова
18:30 1 - 0 1.82 3.26 4.12
Леко - ФералпиСало
18:30 1 - 0 1.90 3.17 3.91
Сереньо - Ренате
18:30 0 - 1 2.70 3.01 2.53
Ювентус Б - Про Верчели
18:30 0 - 2 2.08 2.95 3.61
Виртус Верона - Леняго Салус
21:30 - 2.46 2.85 2.99
Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
18:30 Анкона - Понтедера 2 - 0 2.13 3.11 3.28
18:30 Витербезе - Чезена 0 - 1 2.23 3.15 3.01
18:30 Имолезе - Сиена 0 - 0 3.01 2.96 2.35
18:30 Карарезе - Гросето 2 - 1 2.13 2.97 3.47
18:30 Лукезе - Олбия 2 - 1 2.46 2.91 2.89
18:30 Монтеварки Акуила - Пескара 1 - 2 3.65 3.34 1.91
18:30 Терамо - Вис Пезаро 1898 1 - 2 2.42 2.84 3.03
18:30 Фермана - Модена 0 - 4 2.94 2.99 2.37
Италия - Серия С - Група В
Час Рез. 1 X 2
Анкона - Понтедера
18:30 2 - 0 2.13 3.11 3.28
Витербезе - Чезена
18:30 0 - 1 2.23 3.15 3.01
Имолезе - Сиена
18:30 0 - 0 3.01 2.96 2.35
Карарезе - Гросето
18:30 2 - 1 2.13 2.97 3.47
Лукезе - Олбия
18:30 2 - 1 2.46 2.91 2.89
Монтеварки Акуила - Пескара
18:30 1 - 2 3.65 3.34 1.91
Терамо - Вис Пезаро 1898
18:30 1 - 2 2.42 2.84 3.03
Фермана - Модена
18:30 0 - 4 2.94 2.99 2.37
Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катания - Бари 1 - 2 2.90 2.90 2.45
15:30 Латина - Фоджа 1 - 1 2.37 2.94 2.99
15:30 Месина - Виртус Франкавила 1 - 0 1.89 3.19 3.95
15:30 Паганезе - Таранто 2 - 1 2.58 2.82 2.81
15:30 Палермо - Катанзаро 0 - 0 2.38 2.95 2.97
15:30 Потенца - Монтерози 1 - 1 1.92 3.20 3.78
15:30 Турис - Пичерно 0 - 1 2.01 3.04 3.69
18:30 Фиделис Андрия - Вибонезе 1 - 1 2.32 2.88 3.15
Италия - Серия С - Група С
Час Рез. 1 X 2
Катания - Бари
15:30 1 - 2 2.90 2.90 2.45
Латина - Фоджа
15:30 1 - 1 2.37 2.94 2.99
Месина - Виртус Франкавила
15:30 1 - 0 1.89 3.19 3.95
Паганезе - Таранто
15:30 2 - 1 2.58 2.82 2.81
Палермо - Катанзаро
15:30 0 - 0 2.38 2.95 2.97
Потенца - Монтерози
15:30 1 - 1 1.92 3.20 3.78
Турис - Пичерно
15:30 0 - 1 2.01 3.04 3.69
Фиделис Андрия - Вибонезе
18:30 1 - 1 2.32 2.88 3.15
Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Ница - Монако 2 - 2 2.73 3.43 2.56
16:00 Анже - Нант 1 - 4 2.11 3.26 3.73
16:00 Клермонт Фут - Брест 1 - 1 1.78 3.80 4.44
16:00 Реймс - Лориен 0 - 0 2.21 3.30 3.36
16:00 Троа - Монпелие 1 - 1 2.34 3.57 2.94
18:00 Олимпик Марсилия - Рен 2 - 0 1.88 3.58 4.15
21:45 Пари Сен Жермен - Лион - 1.38 5.33 7.28
Франция - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Ница - Монако
14:00 2 - 2 2.73 3.43 2.56
Анже - Нант
16:00 1 - 4 2.11 3.26 3.73
Клермонт Фут - Брест
16:00 1 - 1 1.78 3.80 4.44
Реймс - Лориен
16:00 0 - 0 2.21 3.30 3.36
Троа - Монпелие
16:00 1 - 1 2.34 3.57 2.94
Олимпик Марсилия - Рен
18:00 2 - 0 1.88 3.58 4.15
Пари Сен Жермен - Лион
21:45 - 1.38 5.33 7.28
България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:15 Ботев Враца - ЦСКА София 2 - 4 6.58 4.24 1.43
20:30 Славия - Лудогорец Разград - 5.52 3.95 1.54
България - Първа ПФЛ
Час Рез. 1 X 2
Ботев Враца - ЦСКА София
18:15 2 - 4 6.58 4.24 1.43
Славия - Лудогорец Разград
20:30 - 5.52 3.95 1.54
Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Клагенфурт - ЛАСК Линц 1 - 1 4.53 3.83 1.71
15:30 Щурм Грац - ВШГ Сваровски Тирол 5 - 0 1.51 4.41 5.66
18:00 Ред Бул Залцбург - Рапид Виена 2 - 0 1.30 5.43 8.54
Австрия - Бундеслига
Час Рез. 1 X 2
Аустрия Клагенфурт - ЛАСК Линц
15:30 1 - 1 4.53 3.83 1.71
Щурм Грац - ВШГ Сваровски Тирол
15:30 5 - 0 1.51 4.41 5.66
Ред Бул Залцбург - Рапид Виена
18:00 2 - 0 1.30 5.43 8.54
Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Рапид Виена II - Грацер АК 2 - 1 3.30 3.61 1.99
Австрия - Втора Лига
Час Рез. 1 X 2
Рапид Виена II - Грацер АК
11:30 2 - 1 3.30 3.61 1.99
Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Нефтчи Баку - Кешля 3 - 0 1.65 3.63 4.64
Азербайджан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Нефтчи Баку - Кешля
17:30 3 - 0 1.65 3.63 4.64
Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 КФ Тирана - Егнатия Рогожина 1 - 1 1.64 3.47 5.23
17:45 Кукеси - Кастриоти Круя 3 - 1 2.05 3.18 3.58
Албания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
КФ Тирана - Егнатия Рогожина
14:45 1 - 1 1.64 3.47 5.23
Кукеси - Кастриоти Круя
17:45 3 - 1 2.05 3.18 3.58
Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
12:00 УЕ Енгордани - Карой 3 - 1 0.00 0.00 0.00
14:30 УЕ Санта Колома - ФК Санта Колома 2 - 1 0.00 0.00 0.00
17:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Сант Жулия 1 - 1 0.00 0.00 0.00
19:30 Ордино - Интер Клуб Ескалдес - 7.07 4.41 1.37
Андора - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
УЕ Енгордани - Карой
12:00 3 - 1 0.00 0.00 0.00
УЕ Санта Колома - ФК Санта Колома
14:30 2 - 1 0.00 0.00 0.00
Атлетик Клуб Ескалдес - Сант Жулия
17:00 1 - 1 0.00 0.00 0.00
Ордино - Интер Клуб Ескалдес
19:30 - 7.07 4.41 1.37
Аржентина - Лига Професионал Рез. 1 X 2
00:00 Расинг Клуб - Талерес Кордоба 1 - 2 2.71 2.99 2.65
02:15 Атлетико Тукуман - Бока Хуниорс 1 - 2 3.04 3.02 2.38
19:30 Патронато Парана - Естудиантес Ла Плата 1 - 2 3.60 2.98 2.15
21:45 Колон Санта Фе - Сентрал Кордоба - 3.14 2.74 2.40
21:45 Платензе Буенос Айрес - Архентинос Хуниорс - 3.58 3.11 2.08
Аржентина - Лига Професионал
Час Рез. 1 X 2
Расинг Клуб - Талерес Кордоба
00:00 1 - 2 2.71 2.99 2.65
Атлетико Тукуман - Бока Хуниорс
02:15 1 - 2 3.04 3.02 2.38
Патронато Парана - Естудиантес Ла Плата
19:30 1 - 2 3.60 2.98 2.15
Колон Санта Фе - Сентрал Кордоба
21:45 - 3.14 2.74 2.40
Платензе Буенос Айрес - Архентинос Хуниорс
21:45 - 3.58 3.11 2.08
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:10 Алмиранте Браун - Депортиво Риестра 1 - 0 1.75 3.33 4.47
21:00 Атланта Буенос Айрес - Темперлей - 1.96 3.16 3.76
Аржентина - Примера Насионал - Зона А
Час Рез. 1 X 2
Алмиранте Браун - Депортиво Риестра
00:10 1 - 0 1.75 3.33 4.47
Атланта Буенос Айрес - Темперлей
21:00 - 1.96 3.16 3.76
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:00 Сан Телмо - Дефенсорес де Белграно - 2.19 3.01 3.31
22:00 Индепендиенте Ривадавия - Тристан Суарес - 2.24 2.86 3.35
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б
Час Рез. 1 X 2
Сан Телмо - Дефенсорес де Белграно
21:00 - 2.19 3.01 3.31
Индепендиенте Ривадавия - Тристан Суарес
22:00 - 2.24 2.86 3.35
Беларус - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Минск - Ислоч Минск 2 - 1 1.33 4.75 7.67
18:00 Витебск - Минск 3 - 1 1.69 3.53 4.65
20:00 Неман Гродно - Сморгон 0 - 0 1.52 4.04 5.49
Беларус - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Динамо Минск - Ислоч Минск
16:00 2 - 1 1.33 4.75 7.67
Витебск - Минск
18:00 3 - 1 1.69 3.53 4.65
Неман Гродно - Сморгон
20:00 0 - 0 1.52 4.04 5.49
Беларус - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Арсенал Дзержинск - Шахтьор Петриков 4 - 0 1.56 3.95 5.31
15:00 Белшина Бобруйск - Волна Пинск 1 - 2 1.70 3.66 4.19
17:00 Нафтан Новополоцк - Барановичи 5 - 1 1.36 4.32 7.40
Беларус - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Арсенал Дзержинск - Шахтьор Петриков
13:00 4 - 0 1.56 3.95 5.31
Белшина Бобруйск - Волна Пинск
15:00 1 - 2 1.70 3.66 4.19
Нафтан Новополоцк - Барановичи
17:00 5 - 1 1.36 4.32 7.40
Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
14:30 Сент Трюиден - Генк 1 - 2 3.99 3.72 1.83
17:00 Роял Антверпен - Серен 2 - 1 1.51 4.41 5.55
19:30 Стандарт Лиеж - Андерлехт 0 - 1 3.09 3.51 2.17
22:00 Кортрийк - КАА Гент - 3.89 3.82 1.84
Белгия - Първа Дивизия А
Час Рез. 1 X 2
Сент Трюиден - Генк
14:30 1 - 2 3.99 3.72 1.83
Роял Антверпен - Серен
17:00 2 - 1 1.51 4.41 5.55
Стандарт Лиеж - Андерлехт
19:30 0 - 1 3.09 3.51 2.17
Кортрийк - КАА Гент
22:00 - 3.89 3.82 1.84
Белгия - Първа Дивизия Б Рез. 1 X 2
17:00 Вестерло - Дайнзе 2 - 2 2.09 3.50 3.12
21:00 Ломел - Лиерс Кемпензонен - 1.94 3.74 3.26
Белгия - Първа Дивизия Б
Час Рез. 1 X 2
Вестерло - Дайнзе
17:00 2 - 2 2.09 3.50 3.12
Ломел - Лиерс Кемпензонен
21:00 - 1.94 3.74 3.26
Боливия - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Блуминг Санта Крус 2 - 0 1.75 3.54 3.98
02:30 Насионал Потоси - Олуейс Реди Ла Пас 0 - 2 3.84 3.89 1.68
22:00 Индепендиенте Петролеро - Боливар Ла Пас - 2.85 3.41 2.20
Боливия - Примера Дивисион
Час Рез. 1 X 2
Аурора Кочабамба - Блуминг Санта Крус
00:15 2 - 0 1.75 3.54 3.98
Насионал Потоси - Олуейс Реди Ла Пас
02:30 0 - 2 3.84 3.89 1.68
Индепендиенте Петролеро - Боливар Ла Пас
22:00 - 2.85 3.41 2.20
Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Манаус AM - Феровиарио CE - 2.49 2.78 2.99
Бразилия - Серия C - Група А
Час Рез. 1 X 2
Манаус AM - Феровиарио CE
22:00 - 2.49 2.78 2.99
Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Гремио Новоризонтино SP - Парана Клуб PR 1 - 0 1.51 3.81 5.64
17:00 Ипиранга RS - Итуано SP 0 - 0 1.88 3.23 3.85
Бразилия - Серия C - Група Б
Час Рез. 1 X 2
Гремио Новоризонтино SP - Парана Клуб PR
01:00 1 - 0 1.51 3.81 5.64
Ипиранга RS - Итуано SP
17:00 0 - 0 1.88 3.23 3.85
Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:45 Атлетико PR - Жувентуд RS 2 - 1 2.13 3.09 3.55
01:00 Атлетико MG - Спорт Ресифе PE 3 - 0 1.37 4.27 8.88
03:00 Баия BA - Брагантино SP 1 - 1 2.57 3.23 2.62
03:00 Сеара CE - Сантос SP 0 - 0 2.09 3.25 3.40
17:00 Интернасионал RS - Форталеса CE 1 - 0 2.14 3.23 3.31
22:00 Сао Пауло SP - Атлетико GO - 1.71 3.65 4.75
Бразилия - Серия А
Час Рез. 1 X 2
Атлетико PR - Жувентуд RS
00:45 2 - 1 2.13 3.09 3.55
Атлетико MG - Спорт Ресифе PE
01:00 3 - 0 1.37 4.27 8.88
Баия BA - Брагантино SP
03:00 1 - 1 2.57 3.23 2.62
Сеара CE - Сантос SP
03:00 0 - 0 2.09 3.25 3.40
Интернасионал RS - Форталеса CE
17:00 1 - 0 2.14 3.23 3.31
Сао Пауло SP - Атлетико GO
22:00 - 1.71 3.65 4.75
Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Гояс GO - Бразил де Пелотас RS 2 - 1 1.64 3.40 5.58
22:00 Васко да Гама RJ - Крузейро MG - 2.48 2.99 2.94
Бразилия - Серия Б
Час Рез. 1 X 2
Гояс GO - Бразил де Пелотас RS
01:00 2 - 1 1.64 3.40 5.58
Васко да Гама RJ - Крузейро MG
22:00 - 2.48 2.99 2.94
Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бумамуру - Ню Ойл - 0.00 0.00 0.00
16:00 Егъл Ноар - Мусонгати - 0.00 0.00 0.00
16:00 Рукинзо - Лес Крокос - 0.00 0.00 0.00
16:00 Рукинзо - Фламбьо де л'Ест 1 - 2 0.00 0.00 0.00
16:00 Фламбьо де л'Ест - Олимпик Стар - 0.00 0.00 0.00
Бурунди - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Бумамуру - Ню Ойл
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Егъл Ноар - Мусонгати
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Рукинзо - Лес Крокос
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Рукинзо - Фламбьо де л'Ест
16:00 1 - 2 0.00 0.00 0.00
Фламбьо де л'Ест - Олимпик Стар
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Гран Валенсия Маракай - Арагуа Маракай 0 - 1 2.42 3.00 2.96
Венецуела - Примера Дивисион Първа Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гран Валенсия Маракай - Арагуа Маракай
01:15 0 - 1 2.42 3.00 2.96
Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Кобан Империал 2 - 1 1.57 3.71 5.09
18:00 Солола - Нуева Консепсион 3 - 0 1.90 3.29 3.69
Гватемала - Лига Насионал Апертура
Час Рез. 1 X 2
Мунисипал - Кобан Империал
00:00 2 - 1 1.57 3.71 5.09
Солола - Нуева Консепсион
18:00 3 - 0 1.90 3.29 3.69
Грузия - Купа на Грузия Рез. 1 X 2
16:00 Гагра - Шукура Кобулети - 0.00 0.00 0.00
16:00 Дила Гори - Самгурали Цхалтубо - 0.00 0.00 0.00
16:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Батуми - 0.00 0.00 0.00
Грузия - Купа на Грузия
Час Рез. 1 X 2
Гагра - Шукура Кобулети
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Дила Гори - Самгурали Цхалтубо
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Локомотив Тбилиси - Динамо Батуми
16:00 - 0.00 0.00 0.00
Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Смирни - Волос 1 - 3 2.29 3.00 3.27
18:15 Атромитос - Панайтоликос 1 - 2 1.73 3.44 4.82
18:15 ОФИ Крит - АЕК Атина 3 - 3 4.93 3.64 1.66
20:30 Астерас Триполис - ПАОК - 3.28 3.18 2.19
20:30 Ламия - Олимпиакос - 10.00 4.96 1.29
Гърция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Аполон Смирни - Волос
16:00 1 - 3 2.29 3.00 3.27
Атромитос - Панайтоликос
18:15 1 - 2 1.73 3.44 4.82
ОФИ Крит - АЕК Атина
18:15 3 - 3 4.93 3.64 1.66
Астерас Триполис - ПАОК
20:30 - 3.28 3.18 2.19
Ламия - Олимпиакос
20:30 - 10.00 4.96 1.29
Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Хвидовре - Вендсисел 3 - 2 2.00 3.43 3.52
16:00 Нюкьобинг - Ямербугт 4 - 1 1.73 3.81 4.25
Дания - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Хвидовре - Вендсисел
14:00 3 - 2 2.00 3.43 3.52
Нюкьобинг - Ямербугт
16:00 4 - 1 1.73 3.81 4.25
Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Вейле - Виборг 1 - 1 3.42 3.58 2.03
15:00 Рандерс - Нордселанд 3 - 2 2.25 3.51 2.98
17:00 Сьондерийске - Брьондби 1 - 0 3.49 3.59 2.01
19:00 ФК Копенхаген - Мидтиланд 0 - 1 1.99 3.65 3.57
Дания - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Вейле - Виборг
15:00 1 - 1 3.42 3.58 2.03
Рандерс - Нордселанд
15:00 3 - 2 2.25 3.51 2.98
Сьондерийске - Брьондби
17:00 1 - 0 3.49 3.59 2.01
ФК Копенхаген - Мидтиланд
19:00 0 - 1 1.99 3.65 3.57
Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил - 0.00 0.00 0.00
01:30 Делфин Манта - Аукас Кито 1 - 2 2.28 3.32 2.79
04:00 9 де Октубре Гуаякил - Макара Амбато 1 - 1 1.85 3.50 3.63
04:00 Манта - ЛДУ Кито - 0.00 0.00 0.00
22:00 Макара Амбато - Делфин Манта - 0.00 0.00 0.00
22:00 Олмедо Риобамба - Мушук Руна - 3.84 3.50 1.81
Еквадор - Серия А Втора Фаза
Час Рез. 1 X 2
Гуаякил Сити - 9 де Октубре Гуаякил
01:30 - 0.00 0.00 0.00
Делфин Манта - Аукас Кито
01:30 1 - 2 2.28 3.32 2.79
9 де Октубре Гуаякил - Макара Амбато
04:00 1 - 1 1.85 3.50 3.63
Манта - ЛДУ Кито
04:00 - 0.00 0.00 0.00
Макара Амбато - Делфин Манта
22:00 - 0.00 0.00 0.00
Олмедо Риобамба - Мушук Руна
22:00 - 3.84 3.50 1.81
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Чалатенанго - Мунисипал Лименьо 1 - 1 1.77 3.28 4.24
04:00 Алианса Сан Салвадор - Агила Сан Мигел 2 - 1 1.76 3.29 4.38
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
Час Рез. 1 X 2
Чалатенанго - Мунисипал Лименьо
03:00 1 - 1 1.77 3.28 4.24
Алианса Сан Салвадор - Агила Сан Мигел
04:00 2 - 1 1.76 3.29 4.38
Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Флора Талин - Номе Калю 2 - 0 1.51 4.22 5.02
19:00 Таммека Тарту - Пайде Линнамеесконд 2 - 5 6.61 4.85 1.35
Естония - Мейстрилига
Час Рез. 1 X 2
Флора Талин - Номе Калю
15:00 2 - 0 1.51 4.22 5.02
Таммека Тарту - Пайде Линнамеесконд
19:00 2 - 5 6.61 4.85 1.35
Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Пауър Динамос - Грийн Ийгълс 1 - 2 2.43 2.70 3.15
Замбия - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Пауър Динамос - Грийн Ийгълс
16:00 1 - 2 2.43 2.70 3.15
Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хадера - Апоел Йерусалим 0 - 0 2.10 3.11 3.42
19:30 Апоел Хайфа - Ирони Кирят Шмона 0 - 0 1.93 3.31 3.67
20:15 Бейтар Йерусалим - Макаби Нетаня 0 - 0 2.53 3.11 2.72
Израел - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Апоел Хадера - Апоел Йерусалим
19:00 0 - 0 2.10 3.11 3.42
Апоел Хайфа - Ирони Кирят Шмона
19:30 0 - 0 1.93 3.31 3.67
Бейтар Йерусалим - Макаби Нетаня
20:15 0 - 0 2.53 3.11 2.72
Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Афула - Апоел Петах Тиква 0 - 0 2.45 2.77 3.08
19:30 Апоел Ашдод - Апоел Рамат Ган 1 - 0 3.10 2.93 2.32
19:30 Апоел Кфар Саба - Бейтар Тел Авив Бат Ям 1 - 0 1.59 3.64 5.18
19:30 Апоел Раанана - Апоел Акре 1 - 0 2.16 3.03 3.36
19:30 Апоел Ум ал-Фахм - Макаби Назарет 1 - 1 2.32 2.99 3.02
19:30 Бней Йехуда - Апоел Ришон Лецион 0 - 2 1.64 3.53 4.96
19:30 Кфар Касем - Макаби Бней Рейне 1 - 1 2.19 3.04 3.25
19:30 Секция Нес Циона - Апоел Рамат Хашарон 0 - 0 2.14 3.01 3.37
Израел - Лига Леумит
Час Рез. 1 X 2
Апоел Афула - Апоел Петах Тиква
19:30 0 - 0 2.45 2.77 3.08
Апоел Ашдод - Апоел Рамат Ган
19:30 1 - 0 3.10 2.93 2.32
Апоел Кфар Саба - Бейтар Тел Авив Бат Ям
19:30 1 - 0 1.59 3.64 5.18
Апоел Раанана - Апоел Акре
19:30 1 - 0 2.16 3.03 3.36
Апоел Ум ал-Фахм - Макаби Назарет
19:30 1 - 1 2.32 2.99 3.02
Бней Йехуда - Апоел Ришон Лецион
19:30 0 - 2 1.64 3.53 4.96
Кфар Касем - Макаби Бней Рейне
19:30 1 - 1 2.19 3.04 3.25
Секция Нес Циона - Апоел Рамат Хашарон
19:30 0 - 0 2.14 3.01 3.37
Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:15 ПСС Слеман - Арема Маланг 2 - 1 2.20 3.36 2.93
16:30 Персипура Джаяпура - Персия Джакарта 0 - 0 3.45 2.98 2.15
Индонезия - Лига 1
Час Рез. 1 X 2
ПСС Слеман - Арема Маланг
14:15 2 - 1 2.20 3.36 2.93
Персипура Джаяпура - Персия Джакарта
16:30 0 - 0 3.45 2.98 2.15
Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акранес - Филкир Рейкявик 5 - 0 2.36 3.60 2.67
17:00 Лейкнир Рейкявик - Кефлавик 0 - 1 2.43 3.55 2.60
19:15 КР Рейкявик - Викингур Рейкявик 1 - 1 2.44 3.46 2.64
19:15 ФХ Хафнарфьордур - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 0 4.11 4.05 1.71
21:30 Валур Рейкявик - КА Акурейри - 1.91 3.86 3.43
Исландия - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Акранес - Филкир Рейкявик
17:00 5 - 0 2.36 3.60 2.67
Лейкнир Рейкявик - Кефлавик
17:00 0 - 1 2.43 3.55 2.60
КР Рейкявик - Викингур Рейкявик
19:15 1 - 1 2.44 3.46 2.64
ФХ Хафнарфьордур - Брейдаблик Коупавогюр
19:15 1 - 0 4.11 4.05 1.71
Валур Рейкявик - КА Акурейри
21:30 - 1.91 3.86 3.43
Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Вестманаейяр - Вестри - 1.51 4.28 5.11
Исландия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Вестманаейяр - Вестри
17:00 - 1.51 4.28 5.11
Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Тараз - Тобол Костанай 0 - 0 3.58 3.02 2.05
16:00 Кайрат Алмати - Кизилжар Петропавл 1 - 0 1.21 5.51 10.98
18:00 Кайсар Къзълорда - Шахтьор Караганди 1 - 2 2.28 3.03 3.07
Казахстан - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Тараз - Тобол Костанай
14:00 0 - 0 3.58 3.02 2.05
Кайрат Алмати - Кизилжар Петропавл
16:00 1 - 0 1.21 5.51 10.98
Кайсар Къзълорда - Шахтьор Караганди
18:00 1 - 2 2.28 3.03 3.07
Камерун - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Единг Спорт - Тонере Яунде 3 - 2 2.60 2.77 2.77
17:00 Фортуна Мфоу - АПЕЖЕС Академи 1 - 2 1.88 3.09 4.09
Камерун - Плейофи
Час Рез. 1 X 2
Единг Спорт - Тонере Яунде
15:00 3 - 2 2.60 2.77 2.77
Фортуна Мфоу - АПЕЖЕС Академи
17:00 1 - 2 1.88 3.09 4.09
Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
00:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Сент Катаринс Хърват 4 - 1 0.00 0.00 0.00
02:00 ФК Воркута - Торонто Тайгърс 3 - 0 0.00 0.00 0.00
04:00 Скарбъроу СК - Юро Футбол Академи 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Канада - Футболна Лига
Час Рез. 1 X 2
Сърбиан Уайт Ийгълс - Сент Катаринс Хърват
00:00 4 - 1 0.00 0.00 0.00
ФК Воркута - Торонто Тайгърс
02:00 3 - 0 0.00 0.00 0.00
Скарбъроу СК - Юро Футбол Академи
04:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия 2 - 1 2.32 3.28 2.79
Кипър - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Аполон Лимасол - Апоел Никозия
19:00 2 - 1 2.32 3.28 2.79
Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Америка де Кали - Хагуарес де Кордоба 2 - 3 1.69 3.30 5.12
02:05 Хуниор Баранкиля - Атлетико Насионал 1 - 3 2.42 2.96 2.87
04:10 Мильонариос Богота - Атлетико Уила 3 - 1 1.26 4.91 10.98
Колумбия - Примера А Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Америка де Кали - Хагуарес де Кордоба
00:00 2 - 3 1.69 3.30 5.12
Хуниор Баранкиля - Атлетико Насионал
02:05 1 - 3 2.42 2.96 2.87
Мильонариос Богота - Атлетико Уила
04:10 3 - 1 1.26 4.91 10.98
Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
13:00 Куя Спорт - Тшинкунку 1 - 0 0.00 0.00 0.00
15:30 Блесинг - Панда Ликази - 0.00 0.00 0.00
15:30 ЖС Киншаса - Дон Боско - 0.00 0.00 0.00
17:30 Дофинс Ноар - АС Вита Клуб - 0.00 0.00 0.00
17:30 Етоил де Киву - Ренесанс ду Конго 1 - 0 0.00 0.00 0.00
17:30 Расинг Клуб Киншаса - ЖС Груп Базано 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Конго ДР - Линафут
Час Рез. 1 X 2
Куя Спорт - Тшинкунку
13:00 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Блесинг - Панда Ликази
15:30 - 0.00 0.00 0.00
ЖС Киншаса - Дон Боско
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Дофинс Ноар - АС Вита Клуб
17:30 - 0.00 0.00 0.00
Етоил де Киву - Ренесанс ду Конго
17:30 1 - 0 0.00 0.00 0.00
Расинг Клуб Киншаса - ЖС Груп Базано
17:30 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дукагини Клина - Прищина 1 - 2 4.38 3.68 1.69
17:00 Гниляне - Улпиана Липлян - 0.00 0.00 0.00
17:00 Дреница Србица - Дрита Гниляне 0 - 2 4.01 3.36 1.83
Косово - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Дукагини Клина - Прищина
16:00 1 - 2 4.38 3.68 1.69
Гниляне - Улпиана Липлян
17:00 - 0.00 0.00 0.00
Дреница Србица - Дрита Гниляне
17:00 0 - 2 4.01 3.36 1.83
Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
20:00 Ал Насър Кувейт - Казма Кувейт - 2.79 3.36 2.23
Кувейт - Купа на Емира
Час Рез. 1 X 2
Ал Насър Кувейт - Казма Кувейт
20:00 - 2.79 3.36 2.23
Латвия - Купа на Латвия Рез. 1 X 2
15:00 ФК Лиепая - Валмиера 2 - 0 2.60 3.35 2.44
18:00 РФШ Рига - Рига ФК - 2.13 3.59 2.93
Латвия - Купа на Латвия
Час Рез. 1 X 2
ФК Лиепая - Валмиера
15:00 2 - 0 2.60 3.35 2.44
РФШ Рига - Рига ФК
18:00 - 2.13 3.59 2.93
Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Хегелман Литауен Каунас - ФК Паневежис 1 - 0 2.43 3.48 2.51
15:00 ФК Ритеряй - Невежис Кедайняй 4 - 0 1.06 8.33 33.67
Литва - А Лига
Час Рез. 1 X 2
Хегелман Литауен Каунас - ФК Паневежис
13:00 1 - 0 2.43 3.48 2.51
ФК Ритеряй - Невежис Кедайняй
15:00 4 - 0 1.06 8.33 33.67
Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Роданж 91 - Диферданж 1 - 4 3.85 3.65 1.77
17:00 УНА Щрасен - Фола Еш 2 - 2 5.45 4.28 1.48
Люксембург - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Роданж 91 - Диферданж
17:00 1 - 4 3.85 3.65 1.77
УНА Щрасен - Фола Еш
17:00 2 - 2 5.45 4.28 1.48
Малави - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Камузу Баракс - Няса Биг Булетс - 0.00 0.00 0.00
15:30 Читипа Юнайтед - Томъс Нийренда Старс - 0.00 0.00 0.00
Малави - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Камузу Баракс - Няса Биг Булетс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Читипа Юнайтед - Томъс Нийренда Старс
15:30 - 0.00 0.00 0.00
Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 Биркиркара - Флориана 1 - 1 1.52 3.84 5.43
20:00 Слима Уондърърс - Гудя Юнайтед - 1.72 3.52 4.25
22:00 Хамрун Спартанс - Балзан - 1.38 4.24 6.92
Малта - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Биркиркара - Флориана
18:00 1 - 1 1.52 3.84 5.43
Слима Уондърърс - Гудя Юнайтед
20:00 - 1.72 3.52 4.25
Хамрун Спартанс - Балзан
22:00 - 1.38 4.24 6.92
Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Раджа Казабланка - Олимпик Курибга 1 - 1 1.46 3.74 6.68
21:15 РСБ Беркан - Олимпик Сафи - 1.84 3.17 4.09
23:30 Рапиде Оуед Зем - Видад Казабланка - 11.43 4.17 1.29
Мароко - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Раджа Казабланка - Олимпик Курибга
19:00 1 - 1 1.46 3.74 6.68
РСБ Беркан - Олимпик Сафи
21:15 - 1.84 3.17 4.09
Рапиде Оуед Зем - Видад Казабланка
23:30 - 11.43 4.17 1.29
Мексико - Лига МХ Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Леон - Хуарес 0 - 1 1.43 4.13 6.92
03:00 Депортиво Толука - Америка Мексико 3 - 1 3.06 3.17 2.22
05:00 Масатлан - Пумас УНАМ Мексико 2 - 2 2.17 3.15 3.20
05:00 Чивас Гуадалахара - Пачука 1 - 0 2.43 2.99 2.93
Мексико - Лига МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Леон - Хуарес
01:00 0 - 1 1.43 4.13 6.92
Депортиво Толука - Америка Мексико
03:00 3 - 1 3.06 3.17 2.22
Масатлан - Пумас УНАМ Мексико
05:00 2 - 2 2.17 3.15 3.20
Чивас Гуадалахара - Пачука
05:00 1 - 0 2.43 2.99 2.93
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Атланте - Селая 0 - 0 1.68 3.42 4.76
Мексико - Лига де Експансион МХ Апертура
Час Рез. 1 X 2
Атланте - Селая
20:00 0 - 0 1.68 3.42 4.76
Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол 1 - 1 11.75 5.75 1.19
Молдова - Национална Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол
19:00 1 - 1 11.75 5.75 1.19
Нидерландия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Го Ахед Игълс - Цволе 1 - 0 2.47 3.30 2.83
15:30 ПСВ Айндховен - Фейенорд 0 - 4 1.65 4.10 4.87
17:45 Витес - Твенте 1 - 4 1.98 3.64 3.59
17:45 Хераклес - АЗ Алкмаар 3 - 2 3.98 3.71 1.85
Нидерландия - Ередивизи
Час Рез. 1 X 2
Го Ахед Игълс - Цволе
13:15 1 - 0 2.47 3.30 2.83
ПСВ Айндховен - Фейенорд
15:30 0 - 4 1.65 4.10 4.87
Витес - Твенте
17:45 1 - 4 1.98 3.64 3.59
Хераклес - АЗ Алкмаар
17:45 3 - 2 3.98 3.71 1.85
Никарагуа - Лига Примера Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Дирианген - ХиХ Експорт Себако 1 - 0 1.28 5.17 9.40
Никарагуа - Лига Примера Апертура
Час Рез. 1 X 2
Дирианген - ХиХ Експорт Себако
00:00 1 - 0 1.28 5.17 9.40
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Флоя - Хьодд 2 - 6 10.38 6.29 1.19
17:00 Конгсвингер - Сеня 5 - 0 1.11 8.29 15.67
17:30 Тромсдален - Аскер 2 - 0 2.37 3.59 2.50
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1
Час Рез. 1 X 2
Флоя - Хьодд
14:00 2 - 6 10.38 6.29 1.19
Конгсвингер - Сеня
17:00 5 - 0 1.11 8.29 15.67
Тромсдален - Аскер
17:30 2 - 0 2.37 3.59 2.50
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:30 Левангер - Айерсун 0 - 1 2.31 3.70 2.53
17:00 Нардо - Арендал 2 - 2 3.13 3.57 2.00
17:00 Флекерьой - Од БК 2 2 - 1 1.93 3.53 3.45
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2
Час Рез. 1 X 2
Левангер - Айерсун
15:30 0 - 1 2.31 3.70 2.53
Нардо - Арендал
17:00 2 - 2 3.13 3.57 2.00
Флекерьой - Од БК 2
17:00 2 - 1 1.93 3.53 3.45
Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Бодо Глимт 1 - 1 2.81 3.71 2.27
19:00 Волеренга Осло - Молде 1 - 1 2.77 3.82 2.26
19:00 Мьондален - Сандефьорд 1 - 1 2.44 3.35 2.81
19:00 Сарпсборг 08 - Розенборг 0 - 3 3.26 3.48 2.11
21:00 Тромсьо - Бран Берген - 1.99 3.58 3.52
Норвегия - Елитсериен
Час Рез. 1 X 2
Викинг Ставангер - Бодо Глимт
19:00 1 - 1 2.81 3.71 2.27
Волеренга Осло - Молде
19:00 1 - 1 2.77 3.82 2.26
Мьондален - Сандефьорд
19:00 1 - 1 2.44 3.35 2.81
Сарпсборг 08 - Розенборг
19:00 0 - 3 3.26 3.48 2.11
Тромсьо - Бран Берген
21:00 - 1.99 3.58 3.52
Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Фредрикстад - Уленсакер Киса 2 - 0 1.48 4.47 5.58
Норвегия - Първа Дивизия
Час Рез. 1 X 2
Фредрикстад - Уленсакер Киса
16:00 2 - 0 1.48 4.47 5.58
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Серо Портеньо - Гуарани Асунсион 0 - 0 2.18 3.23 3.07
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Серо Портеньо - Гуарани Асунсион
03:15 0 - 0 2.18 3.23 3.07
Перу - Лига 1 Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Спорт Уанкайо - Универсидад Сан Мартин 2 - 1 1.72 3.28 4.71
23:30 Университарио де Депортес - Депортиво Мунисипал - 2.14 3.16 3.20
Перу - Лига 1 Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Спорт Уанкайо - Универсидад Сан Мартин
19:00 2 - 1 1.72 3.28 4.71
Университарио де Депортес - Депортиво Мунисипал
23:30 - 2.14 3.16 3.20
Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Стал Мелец - Раков Ченстохова 0 - 3 3.82 3.33 1.99
16:00 Гурник Забже - Варта Познан 1 - 0 1.98 3.26 3.94
18:30 Легия Варшава - Гурник Ленчна 3 - 1 1.31 4.92 10.30
Полша - Екстракласа
Час Рез. 1 X 2
Стал Мелец - Раков Ченстохова
13:30 0 - 3 3.82 3.33 1.99
Гурник Забже - Варта Познан
16:00 1 - 0 1.98 3.26 3.94
Легия Варшава - Гурник Ленчна
18:30 3 - 1 1.31 4.92 10.30
Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 ГКС Тихи - Видзев Лодз 1 - 1 2.65 3.18 2.50
16:00 Одра Ополе - Стомил Олщин 2 - 0 1.72 3.53 4.35
19:00 Пуща Неполомице - Хробри Глогов 1 - 1 2.69 3.05 2.56
Полша - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
ГКС Тихи - Видзев Лодз
13:40 1 - 1 2.65 3.18 2.50
Одра Ополе - Стомил Олщин
16:00 2 - 0 1.72 3.53 4.35
Пуща Неполомице - Хробри Глогов
19:00 1 - 1 2.69 3.05 2.56
Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Визела - Пасош Ферейра 1 - 1 2.43 3.15 2.90
20:00 Порто - Морейрензе 0 - 0 1.21 6.12 12.40
22:30 Ещорил Прая - Спортинг Лисабон - 5.80 3.81 1.57
Португалия - Примейра Лига
Час Рез. 1 X 2
Визела - Пасош Ферейра
17:30 1 - 1 2.43 3.15 2.90
Порто - Морейрензе
20:00 0 - 0 1.21 6.12 12.40
Ещорил Прая - Спортинг Лисабон
22:30 - 5.80 3.81 1.57
Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Насионал Мадейра - Каза Пиа 1 - 2 2.21 3.07 3.22
13:00 Фарензе - Бенфика Б 2 - 2 2.01 3.31 3.42
16:00 Шавеш - Порто Б 4 - 2 2.16 3.17 3.22
Португалия - Сегунда Лига
Час Рез. 1 X 2
Насионал Мадейра - Каза Пиа
13:00 1 - 2 2.21 3.07 3.22
Фарензе - Бенфика Б
13:00 2 - 2 2.01 3.31 3.42
Шавеш - Порто Б
16:00 4 - 2 2.16 3.17 3.22
Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
13:30 Академика Клинчени - Арджеш Питещ 0 - 1 2.85 2.97 2.54
16:00 Сепси Сфънту Георге - УТА Арад 0 - 0 1.82 3.20 4.61
19:00 Динамо Букурещ - Ботошани 0 - 2 6.36 4.02 1.48
Румъния - Лига I
Час Рез. 1 X 2
Академика Клинчени - Арджеш Питещ
13:30 0 - 1 2.85 2.97 2.54
Сепси Сфънту Георге - УТА Арад
16:00 0 - 0 1.82 3.20 4.61
Динамо Букурещ - Ботошани
19:00 0 - 2 6.36 4.02 1.48
Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 ФК Нижни Новгород - Арсенал Тула 2 - 3 2.43 3.11 3.02
19:00 ПФК Сочи - Динамо Москва 0 - 1 2.70 3.16 2.61
Русия - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
ФК Нижни Новгород - Арсенал Тула
16:30 2 - 3 2.43 3.11 3.02
ПФК Сочи - Динамо Москва
19:00 0 - 1 2.70 3.16 2.61
Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
13:00 Енисей Красноярск - Том Томск 2 - 3 1.76 3.40 4.40
14:00 Олимп-Долгопрудни - СКА-Хабаровск 1 - 1 3.36 3.10 2.13
15:00 Спартак Москва 2 - Балтика Калининград 1 - 2 3.08 3.25 2.20
16:00 Текстилщик Иваново - Волгар Астрахан 1 - 2 2.64 2.94 2.71
17:00 Енисей Красноярск - Чайка Песчанокопское - 0.00 0.00 0.00
17:00 КАМАЗ Челни - Нефтехимик Нижнекамск 0 - 1 3.14 3.17 2.20
17:00 Торпедо Москва - ФК Оренбург 2 - 1 2.52 3.20 2.64
17:00 ФК Краснодар-2 - Акрон Толиати 2 - 0 2.04 3.34 3.34
18:00 Алания Владикавказ - Металург Липецк 5 - 0 1.16 6.51 14.86
18:00 Кубан Краснодар - Факел Воронеж 0 - 4 4.45 3.46 1.74
Русия - Футболна Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Енисей Красноярск - Том Томск
13:00 2 - 3 1.76 3.40 4.40
Олимп-Долгопрудни - СКА-Хабаровск
14:00 1 - 1 3.36 3.10 2.13
Спартак Москва 2 - Балтика Калининград
15:00 1 - 2 3.08 3.25 2.20
Текстилщик Иваново - Волгар Астрахан
16:00 1 - 2 2.64 2.94 2.71
Енисей Красноярск - Чайка Песчанокопское
17:00 - 0.00 0.00 0.00
КАМАЗ Челни - Нефтехимик Нижнекамск
17:00 0 - 1 3.14 3.17 2.20
Торпедо Москва - ФК Оренбург
17:00 2 - 1 2.52 3.20 2.64
ФК Краснодар-2 - Акрон Толиати
17:00 2 - 0 2.04 3.34 3.34
Алания Владикавказ - Металург Липецк
18:00 5 - 0 1.16 6.51 14.86
Кубан Краснодар - Факел Воронеж
18:00 0 - 4 4.45 3.46 1.74
САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ню Инглънд Революшън - Кълъмбъс Крю 1 - 1 1.56 4.11 5.46
02:30 Синсинати - Ню Йорк Сити 1 - 2 4.55 3.91 1.68
02:30 Торонто - Нашвил 2 - 1 3.00 3.43 2.27
03:00 Минесота Юнайтед - Лос Анджелис Галакси 3 - 0 1.84 3.83 3.80
03:00 Остин - Сан Хосе Еърткуейкс 3 - 4 1.98 3.60 3.45
04:30 Реал Солт Лейк - Сиатъл Саундърс 1 - 0 2.33 3.29 2.92
04:30 Хюстън Динамо - Далас 3 - 2 2.04 3.64 3.30
20:00 Монреал - Чикаго Файър 0 - 0 1.72 3.97 4.27
23:00 Филаделфия Юнион - Орландо Сити - 1.66 3.92 4.72
САЩ - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Ню Инглънд Революшън - Кълъмбъс Крю
02:00 1 - 1 1.56 4.11 5.46
Синсинати - Ню Йорк Сити
02:30 1 - 2 4.55 3.91 1.68
Торонто - Нашвил
02:30 2 - 1 3.00 3.43 2.27
Минесота Юнайтед - Лос Анджелис Галакси
03:00 3 - 0 1.84 3.83 3.80
Остин - Сан Хосе Еърткуейкс
03:00 3 - 4 1.98 3.60 3.45
Реал Солт Лейк - Сиатъл Саундърс
04:30 1 - 0 2.33 3.29 2.92
Хюстън Динамо - Далас
04:30 3 - 2 2.04 3.64 3.30
Монреал - Чикаго Файър
20:00 0 - 0 1.72 3.97 4.27
Филаделфия Юнион - Орландо Сити
23:00 - 1.66 3.92 4.72
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Сан Джовани - Ювенес Догана 4 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Тре Пене - Виртус 2 - 0 0.00 0.00 0.00
16:00 Фаетано - Пенароса 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе
Час Рез. 1 X 2
Сан Джовани - Ювенес Догана
16:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Тре Пене - Виртус
16:00 2 - 0 0.00 0.00 0.00
Фаетано - Пенароса
16:00 0 - 1 0.00 0.00 0.00
Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Брегалница Щип - Тиквеш Кавадарци 2 - 0 1.73 3.54 4.54
16:00 Македония Гьорче Петров - Работнички Скопие 0 - 2 2.03 3.24 3.56
16:00 Пелистер Битоля - Академия Пандев 0 - 0 3.84 3.28 1.94
16:00 Ренова Джепчище - Струга Трим-Лум 1 - 0 2.58 3.10 2.66
16:00 ФК Скопие - Шкендия 79 Тетово 0 - 2 5.10 3.72 1.62
16:00 Шкупи Скопие - Борец Велес 3 - 0 1.34 4.20 8.40
Северна Македония - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Брегалница Щип - Тиквеш Кавадарци
16:00 2 - 0 1.73 3.54 4.54
Македония Гьорче Петров - Работнички Скопие
16:00 0 - 2 2.03 3.24 3.56
Пелистер Битоля - Академия Пандев
16:00 0 - 0 3.84 3.28 1.94
Ренова Джепчище - Струга Трим-Лум
16:00 1 - 0 2.58 3.10 2.66
ФК Скопие - Шкендия 79 Тетово
16:00 0 - 2 5.10 3.72 1.62
Шкупи Скопие - Борец Велес
16:00 3 - 0 1.34 4.20 8.40
Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Гейланг Интернешънъл - Балестиер Халса отл. 0.00 0.00 0.00
Сингапур - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Гейланг Интернешънъл - Балестиер Халса
12:30 отл. 0.00 0.00 0.00
Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
12:00 Рохожник - Дубница 1 - 2 2.89 3.35 2.17
Словакия - 2. Лига
Час Рез. 1 X 2
Рохожник - Дубница
12:00 1 - 2 2.89 3.35 2.17
Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Слован Братислава - Жилина 2 - 2 1.50 4.36 5.23
Словакия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Слован Братислава - Жилина
18:00 2 - 2 1.50 4.36 5.23
Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Табор Сежана - Алуминий Кидричево 4 - 0 2.06 3.17 3.38
18:00 Копер - Браво Любляна 0 - 1 2.02 3.31 3.35
21:15 Марибор - Мура - 2.02 3.48 3.22
Словения - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Табор Сежана - Алуминий Кидричево
16:00 4 - 0 2.06 3.17 3.38
Копер - Браво Любляна
18:00 0 - 1 2.02 3.31 3.35
Марибор - Мура
21:15 - 2.02 3.48 3.22
Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Партизан Белград - Цървена Звезда Белград 1 - 0 2.39 3.06 2.75
Сърбия - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Партизан Белград - Цървена Звезда Белград
19:00 1 - 0 2.39 3.06 2.75
Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 БГ Патум Юнайтед - Муангтонг Юнайтед отл. 0.00 0.00 0.00
14:00 Након Ратчасима - Полис Теро 1 - 0 2.22 3.67 2.69
14:00 ПТ Прачуап - Суфанабури - 0.00 0.00 0.00
14:00 ПТ Прачуап - Суфанабури - 0.00 0.00 0.00
14:00 Суфанабури - ПТ Прачуап 2 - 2 2.20 3.42 2.88
Тайланд - Тай Лига 1
Час Рез. 1 X 2
БГ Патум Юнайтед - Муангтонг Юнайтед
14:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Након Ратчасима - Полис Теро
14:00 1 - 0 2.22 3.67 2.69
ПТ Прачуап - Суфанабури
14:00 - 0.00 0.00 0.00
ПТ Прачуап - Суфанабури
14:00 - 0.00 0.00 0.00
Суфанабури - ПТ Прачуап
14:00 2 - 2 2.20 3.42 2.88
Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Гиресунспор - Коняспор 0 - 0 2.67 3.20 2.65
16:00 Галатасарай - Аланияспор 0 - 1 1.43 4.58 6.51
19:00 Истанбул Башакшехир - Фенербахче 1 - 0 3.38 3.42 2.08
19:00 Хатайспор - Кайзериспор 1 - 1 1.72 3.88 4.42
Турция - Супер Лига
Час Рез. 1 X 2
Гиресунспор - Коняспор
13:30 0 - 0 2.67 3.20 2.65
Галатасарай - Аланияспор
16:00 0 - 1 1.43 4.58 6.51
Истанбул Башакшехир - Фенербахче
19:00 1 - 0 3.38 3.42 2.08
Хатайспор - Кайзериспор
19:00 1 - 1 1.72 3.88 4.42
Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Тузласпор - Бурсаспор 0 - 0 2.03 3.56 3.09
16:00 Самсунспор - Генчлербирлиги 2 - 2 1.31 4.65 8.28
19:00 Аданаспор - Юмраниеспор 0 - 0 3.21 3.40 2.04
19:00 Алтънорду - Денизлиспор 1 - 1 2.06 3.12 3.44
Турция - ТФФ Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Тузласпор - Бурсаспор
13:30 0 - 0 2.03 3.56 3.09
Самсунспор - Генчлербирлиги
16:00 2 - 2 1.31 4.65 8.28
Аданаспор - Юмраниеспор
19:00 0 - 0 3.21 3.40 2.04
Алтънорду - Денизлиспор
19:00 1 - 1 2.06 3.12 3.44
Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Андижан - Пахтакор Ташкент 1 - 0 14.00 5.93 1.17
16:30 Металург Бекабад - Коканд 1912 0 - 1 2.20 2.92 3.31
Узбекистан - Суперлига
Час Рез. 1 X 2
Андижан - Пахтакор Ташкент
14:00 1 - 0 14.00 5.93 1.17
Металург Бекабад - Коканд 1912
16:30 0 - 1 2.20 2.92 3.31
Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ворскла Полтава - ФК Минай 2 - 0 1.60 4.04 4.99
19:30 Заря Луганск - Черноморец Одеса 2 - 0 1.39 4.54 7.21
19:30 ФК Лвов - Металист 1925 Харков 0 - 0 2.28 3.27 3.02
Украйна - Премиер Лига
Час Рез. 1 X 2
Ворскла Полтава - ФК Минай
17:00 2 - 0 1.60 4.04 4.99
Заря Луганск - Черноморец Одеса
19:30 2 - 0 1.39 4.54 7.21
ФК Лвов - Металист 1925 Харков
19:30 0 - 0 2.28 3.27 3.02
Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 Подолия Хмелницки - Кремин Кременчуг 4 - 1 0.00 0.00 0.00
15:30 Агробизнес Волочиск - Олимпик Донецк 0 - 2 2.04 3.09 3.43
Украйна - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Подолия Хмелницки - Кремин Кременчуг
13:15 4 - 1 0.00 0.00 0.00
Агробизнес Волочиск - Олимпик Донецк
15:30 0 - 2 2.04 3.09 3.43
Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
19:00 Ниредхаза Спартак - Хонвед Будапеща - 6.31 4.32 1.42
19:00 Шиофок - Пушкаш Академи - 6.83 4.51 1.38
Унгария - Купа на Унгария
Час Рез. 1 X 2
Ниредхаза Спартак - Хонвед Будапеща
19:00 - 6.31 4.32 1.42
Шиофок - Пушкаш Академи
19:00 - 6.83 4.51 1.38
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
18:30 Ливърпул Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео - 1.88 3.57 3.50
21:30 Насионал Монтевидео - Прогресо Монтевидео - 1.42 4.33 6.25
23:45 Монтевидео Сити Торке - Пласа Колония - 2.07 3.32 3.22
Уругвай - Примера Дивисион Клаусура
Час Рез. 1 X 2
Ливърпул Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео
18:30 - 1.88 3.57 3.50
Насионал Монтевидео - Прогресо Монтевидео
21:30 - 1.42 4.33 6.25
Монтевидео Сити Торке - Пласа Колония
23:45 - 2.07 3.32 3.22
Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - Фуглафьордур 5 - 0 1.16 6.87 11.48
17:00 Викингур Гота - Б68 Тофтир 3 - 1 1.10 8.23 15.53
17:00 Клаксвик - 07 Вестур 4 - 0 0.00 0.00 0.00
17:00 Рунавик - ТБ Творойри 7 - 2 0.00 0.00 0.00
20:00 ХБ Торсхавн - ЕБ Стреймур 0 - 0 1.21 6.60 8.95
Фарьорски острови - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Б36 Торсхавн - Фуглафьордур
17:00 5 - 0 1.16 6.87 11.48
Викингур Гота - Б68 Тофтир
17:00 3 - 1 1.10 8.23 15.53
Клаксвик - 07 Вестур
17:00 4 - 0 0.00 0.00 0.00
Рунавик - ТБ Творойри
17:00 7 - 2 0.00 0.00 0.00
ХБ Торсхавн - ЕБ Стреймур
20:00 0 - 0 1.21 6.60 8.95
Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Хонка - ХИК Хелзинки 0 - 0 4.19 3.49 1.82
Финландия - Вейкауслига
Час Рез. 1 X 2
Хонка - ХИК Хелзинки
15:00 0 - 0 4.19 3.49 1.82
Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
16:00 Гнистан Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу 1 - 0 1.73 3.58 4.30
16:00 Екеняс ИФ - ВПС Вааса 2 - 3 2.05 3.53 3.16
16:00 Клуби-04 Хелзинки - ТПС Турку 2 - 4 7.10 4.41 1.39
16:00 МуСа Пори - Яро 1 - 5 3.14 3.45 2.08
16:00 ПК-35 Вантаа - МП Микели 3 - 1 2.14 3.43 3.04
16:00 РоПС Рованиеми - КПВ Кокола 3 - 3 2.32 3.28 2.81
Финландия - Икьонен
Час Рез. 1 X 2
Гнистан Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу
16:00 1 - 0 1.73 3.58 4.30
Екеняс ИФ - ВПС Вааса
16:00 2 - 3 2.05 3.53 3.16
Клуби-04 Хелзинки - ТПС Турку
16:00 2 - 4 7.10 4.41 1.39
МуСа Пори - Яро
16:00 1 - 5 3.14 3.45 2.08
ПК-35 Вантаа - МП Микели
16:00 3 - 1 2.14 3.43 3.04
РоПС Рованиеми - КПВ Кокола
16:00 3 - 3 2.32 3.28 2.81
Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 ПеКа Котка - Кески-Уусимаа 1 - 2 2.30 3.47 2.61
18:30 Кифен 08 - МИПА 2 - 0 1.59 4.03 4.52
18:30 ПЕПО Лапеенранта - НЯС Нурмиярви 2 - 0 1.23 5.88 8.89
Финландия - Каконен Група А
Час Рез. 1 X 2
ПеКа Котка - Кески-Уусимаа
15:00 1 - 2 2.30 3.47 2.61
Кифен 08 - МИПА
18:30 2 - 0 1.59 4.03 4.52
ПЕПО Лапеенранта - НЯС Нурмиярви
18:30 2 - 0 1.23 5.88 8.89
Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 СЯК Академия - Вааякоски Ювяскюля 2 - 0 1.47 4.43 5.16
Финландия - Каконен Група С
Час Рез. 1 X 2
СЯК Академия - Вааякоски Ювяскюля
18:30 2 - 0 1.47 4.43 5.16
Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Олимпия Тегусигалпа - Виктория Ла Сейба 4 - 0 1.26 5.18 8.71
Хондурас - Национална Лига Апертура
Час Рез. 1 X 2
Олимпия Тегусигалпа - Виктория Ла Сейба
02:00 4 - 0 1.26 5.18 8.71
Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Хайдук Сплит - Динамо Загреб отл. 0.00 0.00 0.00
20:05 Осиек - ХНК Горица 0 - 0 1.75 3.48 4.45
Хърватска - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Хайдук Сплит - Динамо Загреб
18:00 отл. 0.00 0.00 0.00
Осиек - ХНК Горица
20:05 0 - 0 1.75 3.48 4.45
Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Сутиеска Никшич - Петровац 0 - 0 1.43 4.21 7.00
20:00 Дечич Тузи - Морнар Бар 0 - 0 1.89 3.16 3.96
Черна Гора - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Сутиеска Никшич - Петровац
19:00 0 - 0 1.43 4.21 7.00
Дечич Тузи - Морнар Бар
20:00 0 - 0 1.89 3.16 3.96
Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:00 Збройовка Бърно - Виктория Жижков - 1.45 4.26 5.79
Чехия - Национална Лига
Час Рез. 1 X 2
Збройовка Бърно - Виктория Жижков
21:00 - 1.45 4.26 5.79
Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Карвина - Теплице 1 - 1 1.78 3.68 4.19
17:00 Спарта Прага - Яблонец 1 - 1 1.36 5.03 7.39
20:00 Бохемианс 1905 Прага - Славия Прага 1 - 0 5.21 3.85 1.61
Чехия - Първа Лига
Час Рез. 1 X 2
Карвина - Теплице
17:00 1 - 1 1.78 3.68 4.19
Спарта Прага - Яблонец
17:00 1 - 1 1.36 5.03 7.39
Бохемианс 1905 Прага - Славия Прага
20:00 1 - 0 5.21 3.85 1.61
Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Елфсборг 3 - 1 4.96 3.95 1.62
16:00 Норкьопинг - Йоребро 3 - 0 1.39 4.81 7.27
18:30 Халмстад - Калмар 0 - 1 2.40 3.00 3.20
Швеция - Алсвенскан Лига
Час Рез. 1 X 2
Йостерсунд - Елфсборг
16:00 3 - 1 4.96 3.95 1.62
Норкьопинг - Йоребро
16:00 3 - 0 1.39 4.81 7.27
Халмстад - Калмар
18:30 0 - 1 2.40 3.00 3.20
Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Йоребро Сирианска - Питео 0 - 1 1.92 3.46 3.49
17:00 Далкурд - Солентюна 2 - 2 1.55 4.28 4.64
17:00 ИФК Люлео - Умео ФК 0 - 1 4.29 3.96 1.65
17:00 Хамарби ТФФ - Хюдиксвал 1 - 1 1.66 4.18 3.99
18:00 Сандвикен - Асириска Сьодертале 5 - 2 1.20 6.33 10.09
Швеция - Първа Дивизия - Север
Час Рез. 1 X 2
Йоребро Сирианска - Питео
14:00 0 - 1 1.92 3.46 3.49
Далкурд - Солентюна
17:00 2 - 2 1.55 4.28 4.64
ИФК Люлео - Умео ФК
17:00 0 - 1 4.29 3.96 1.65
Хамарби ТФФ - Хюдиксвал
17:00 1 - 1 1.66 4.18 3.99
Сандвикен - Асириска Сьодертале
18:00 5 - 2 1.20 6.33 10.09
Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:00 Акрополис - Вестерос 0 - 2 2.87 3.41 2.32
16:00 Фалкенберг - Йостерс 0 - 2 2.31 3.32 2.96
Швеция - Суперетан Лига
Час Рез. 1 X 2
Акрополис - Вестерос
14:00 0 - 2 2.87 3.41 2.32
Фалкенберг - Йостерс
16:00 0 - 2 2.31 3.32 2.96
Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Дънди Юнайтед - Дънди ФК 1 - 0 2.48 3.15 2.88
17:00 Ливингстън - Селтик 1 - 0 6.99 4.44 1.42
17:00 Рейнджърс - Мъдъруел 1 - 1 1.21 5.94 12.45
Шотландия - Премиършип
Час Рез. 1 X 2
Дънди Юнайтед - Дънди ФК
14:00 1 - 0 2.48 3.15 2.88
Ливингстън - Селтик
17:00 1 - 0 6.99 4.44 1.42
Рейнджърс - Мъдъруел
17:00 1 - 1 1.21 5.94 12.45
Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Морока Суолоус - СуперСпорт Юнайтед 0 - 3 2.74 2.72 2.78
18:00 Мамелоди Съндаунс - ТС Галакси 3 - 0 1.53 3.69 6.11
Южна Африка - Висша Лига
Час Рез. 1 X 2
Морока Суолоус - СуперСпорт Юнайтед
16:00 0 - 3 2.74 2.72 2.78
Мамелоди Съндаунс - ТС Галакси
18:00 3 - 0 1.53 3.69 6.11
Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Инчхън Юнайтед - Съннам 0 - 1 2.66 2.98 2.70
10:30 Сеул - Сувон ФК 2 - 1 2.68 3.28 2.46
Южна Корея - К-Лига 1
Час Рез. 1 X 2
Инчхън Юнайтед - Съннам
08:00 0 - 1 2.66 2.98 2.70
Сеул - Сувон ФК
10:30 2 - 1 2.68 3.28 2.46
Южна Корея - К-Лига 2 Рез. 1 X 2
10:00 Чунгнам Асан - Ансан Грийнърс 0 - 1 2.23 2.93 3.23
12:30 Сеул Е-Ланд - Теджън Хана Ситизен 2 - 1 2.26 3.08 3.06
Южна Корея - К-Лига 2
Час Рез. 1 X 2
Чунгнам Асан - Ансан Грийнърс
10:00 0 - 1 2.23 2.93 3.23
Сеул Е-Ланд - Теджън Хана Ситизен
12:30 2 - 1 2.26 3.08 3.06
Япония - Джей2 Лига Рез. 1 X 2
09:00 Блаублиц Акита - Гираванц Китакюшу 1 - 1 2.15 3.10 3.36
11:00 Сагамихара - Ренофа Ямагучи 2 - 0 2.75 3.01 2.59
12:00 Токио Верди - Албирекс Ниигата 1 - 3 3.28 3.40 2.08
13:00 Звейген Канадзава - Мацумото Ямага 1 - 1 2.29 3.10 3.10
Япония - Джей2 Лига
Час Рез. 1 X 2
Блаублиц Акита - Гираванц Китакюшу
09:00 1 - 1 2.15 3.10 3.36
Сагамихара - Ренофа Ямагучи
11:00 2 - 0 2.75 3.01 2.59
Токио Верди - Албирекс Ниигата
12:00 1 - 3 3.28 3.40 2.08
Звейген Канадзава - Мацумото Ямага
13:00 1 - 1 2.29 3.10 3.10